Шапочка для новонародженої дівчинки гачком Про вагітність і пологи

Головна » Догляд за малюком

Шапочка для новонародженої дівчинки гачком

Шапка сова гачком для дівчинки - схема, опис з фото шапочки. Майстер клас | Догляд за новонародженим

Сьогодні ми зв'яжемо гачком забавну дитячу шапочку у вигляді чарівної звірятка - сови. Вони забавні, милі і чарівні, тому улюблені не тільки мамами, а й усіма діточками.

Яскравий образ відмінно підніме настрій і серед всіх оточуючих діточок виділить вашого малюка. Оригінальна і єдина в своєму виконанні шапочка проста у в'язанні, а на виготовлення піде ні багато ні мало - всього півдня роботи.

А на літо маленької доні можна пов'язати ось таку шапочку гачком.

Шапка Сова, розрахована на найменших новонароджених діток, віком від 0-3 місяців, обсяг голови 34 см.

Отже, приступимо.

Нам знадобляться:

 • Нитки (т. К. Ми в'яжемо для маленьких діток, то найкращим варіантом будуть бавовняні або акрилові, які не будуть колотися і кусатися)
 • Гачок
 • Дві великі гудзики (колір на ваш розсуд, залежить від того з ниток яких кольорів, буде в'язатися шапочка)
 • Гобеленова голка

Як зв'язати шапку сову гачком для новонародженої дитини - схема і опис з фото

Шапочку будемо в'язати зверху вниз. Для цього в кільце амігурумі пров'яжіть 9 стовпчиків без накиду і закріпимо петлю.

Далі, слідуючи схемою, продовжимо в'язання по колу.

Схема в'язання шапки сови:

Ось така верхівка повинна вийти

Міняємо рожевий колір на салатовий і продовжуємо в'язання. 9-16-й ряд: 2 петлі підйому, в'яжемо по колу стовпчиками з накидом.

Наступний етап - вив'язування вушок для шапки. Для чого, починаючи з 12 петлі від шва на потилиці, пров'язуємо 15 стовпчиків з накидом.

Розвертаємось, 2 петлі підйому, (2 стовпчики з накидом, убавка)? 3 рази. Дві петлі підйому, (2 стовпчики з накидом, убавка)? 3 рази. Продовжуємо зменшення до останньої петлі. В кінці закріпити нитку.

Аналогічну дію виконати з другим вушком.

Тепер обв'яжемо нашу шапочку по колу стовпчиками без накидов. Основа шапки сови готова.

Тепер будемо створювати образ нашої Сови, для цього нам необхідно пов'язати очі, вушка і дзьобик.

Очки сови

Набираємо в кільце амігурумі 9 напівстовпчиків з накидами, кільце замикаємо глухий петлею. Далі в'яжемо відповідно до схеми. Перші два ряди салатового кольору, а другі два ряди білого.

Схема в'язки очей:

В останньому ряду міняємо білий колір на небесно-блакитний і обв'язуємо коло напівстовпчиками з накидом. Очки готові.

Дзьоб сови

Для дзьоба пров'язуємо 6 стовпчиків без накиду в кільце амігурумі. Потім 2 петлі підйому і 9 стовпчиків з накидом. Розгортаємо в'язання і пров'язуємо в кожну петлю по 2 напівстопчиком з накидом. Останній ряд - обв'язуємо дзьоб стовпчиками без накиду, формуючи його у вигляді трикутника.

Вушка сови

Для вушок набираємо в кільце амігурумі 7 стовпчиків без накиду, замикаємо кільце. Дві петлі підйому, стовпчик без накиду, прибавка з стовпчиків з накидом, 3 стовпчики з двома накидами в одну петлю, прибавка з 2-х стовпчиків з накидом, стовпчик без накиду. Розгортаємо в'язання, дві петлі підйому, 4 прибавки з напівстовпчиків з накидом в кожну петлю, 3 стовпчики з накидом в одну петлю, 4 прибавки з напівстовпчиків з накидом в кожну петлю. Наступний ряд 8 стовпчиків без накиду, напівстовпчик з накидом, прибавка з 2-х стовпчиків з накидом, прибавка з 2-х стовпчиків з подвійним накидом, прибавка з 2-х стовпчиків з накидом, полустобік з накидом, 8 стовпчиків без накиду. Останній ряд обв'язуємо вушко стовпчиками без накиду в кожну петлю. Зробимо пензлика для вушок. Для цього візьмемо різнокольорові відрізки пряжі довжиною ок.20см і просмикнемо в куточок вуха. Ось такі вушка повинні вийти.

Збірка шапки сови

Приший вушка на маківці нашої шапочки.

Визначимо розташування вічко і теж приший потайними стібками до шапки. Приблизно ось так.

Пришиваємо гудзики хрест-навхрест.

Потім дзьоб.

Для зав'язок візьмемо відрізки пряжі трьох кольорів, довжиною ок. 40см, просмикнемо в отвір на куточку вух, затягнемо вузлик. Заплітаючи косички і на кінці також зауважимо акуратний вузлик.

Прикрашаємо шапочку пов'язаним квіткою.

Ось така красива і яскрава шапочка "Сова" пов'язана гачком, для новонародженого вийшла.

Майстер клас з в'язання шапки сови гачком (з докладним описом) підготувала Олена Пономарьова, для сайту про догляд за новонародженим.

2014-03-05

Novorozhdennyj. ru

Шапочка і пінетки для новонародженої, в'язані гачком

Ось уже і серпень добігає кінця... Втім, є на нашій планеті місця, де вічне літо;). Або на наступний рік комусь стане в нагоді такий майстер-клас по В'язаний комплект (шапочка і пінетки) для новонародженої дівчинки, підготовлений Катериною Маркової . Нагадаю, що у нас є вже пінетки-шишечки і пінетки-сандалики, а також панамка для однорічної дівчинки.

Для новонародженої принцеси незамінним подарунком буде оригінальний комплект - шапочка (панамка) і пінетки. Пов'язані вони в ніжному кольорі і з виконанням красивого візерунка, і чудово підійде для урочистої події, наприклад хрестин. Для виконання комплекту знадобиться бавовняна пряжа "Ромашка" рожевого і білого кольорів, гачок № 2,5, атласна стрічка білого кольору.

Приступаємо до в'язання шапочки.

Рожевої ниткою набираємо 10 повітряних петель і в'яжемо по колу за першою схемою.

Виходить ось така серединка шапочки:

Далі продовжуємо роботу за другою схемою, причому 2 останні ряди в'яжемо білою ниткою.

Обрізаємо і закріплюємо нитку. Тепер втягає атласну стрічку між стовпчиками першого ряду зі схеми 2 і зав'язуємо бант. Шапочка готова!

Тепер в'яжемо пінетки.

Підошву пінеток виконуємо по третій схемі.

Далі в'яжемо 2 ряди стовпчиками з накидом (за передню стінку петлі), зменшуючи рівномірно по 2 петлі і спереду і ззаду.

Третій ряд в'яжемо також стовпчиками з накидом, роблячи зменшення в передній частині через петлю. Далі закріплюємо нитку в ділянці області і в'яжемо по 3 стовпчики з накидом із загальною вершиною, а ще один ряд виконуємо стовпчиками з однією вершиною.

Тепер виконуємо обв'язку вироби вкруговую по схемі 3 (останній ряд робимо ниткою білого кольору).

 Підошву пінеток обв'язуємо стовпчиками без накиду, доповненими піко. (Для тих, хто забув, нагадуємо - це колечко з повітряних петель).

Протягуємо стрічку в області щиколотки і зав'язуємо бантик. Пінетки готові!

Такий комплект з перших черевичків і панамки, безсумнівно, порадує батьків і прикрасить маленьку леді!

Спасибі, Катерина, за таку красу!

Так що, якщо у ваших близьких скоро буде поповнення в сім'ї - озброюйтеся гачком і готуйте "придане" у вигляді шапочки і пінеток для новонародженої принцеси.

Щоб не забути адреса сторінки і поділитися з друзями, додайте собі в соцмережі: Підписка на новини сайту (майстер-класи, конкурси, акції):

А ще у нас є:

Podelki-doma. ru

Шапочка для новонародженої дівчинки гачком

Кожну майбутню матусю відвідують думки пов'язати одягу, ну або хоча б, пінетки або шапочку, для свого майбутнього малюка. Я також належу до цього щасливого числа, обожнюю створювати красиві речі своїм малюкам, радуючи їх оригінальної обновкою.

Цього разу хочу показати як в'яжеться шапочка для новонародженої дівчинки гачком (від 0 до 3 місяців). Якщо і ви загорілися такою ідеєю - приєднуйтесь, думаю і у вас вийде.

Матеріали для в'язання шапочки:

 • Пряжа білого кольору шерсть / акрил 60/40
 • Трохи пряжі рожевого, зеленого і жовтого кольорів фірми YarnArt Jeans
 • Гачок № 3,5
 • Гобеленова голка

Шапочка для новонародженої дівчинки гачком - майстер клас з описом для початківців:

Розмір шапочки залежить від кількості набраних петель в кільце амігурумі. Для новонародженої дитини у віці від 0 до 3 місяців пров'язуємо в кільце амігурумі три петельки підйому і 13 стовпчиків з накидом.

Далі стовпчики з накидом замикаємо в кільце, закріплюючи з'єднувальним стовпчиком.

У другому ряду пров'язуємо три петельки підйому, в наступну петлю пров'язуємо лицьовою рельєфний ст-к з накидом, для чого на гачок накидаємо нитку, далі протягуємо гачок за петлею нижнього ряду, захоплюємо робочу нитку і витягуємо петельку. Далі петлі на гачку пров'язуємо як звичайний ст-к з накидом. Далі * одна пов. петля і два ст-ка з накидом в одну петлю. Знову лицьової рельєфний ст-к *. Продовжуємо від * до *.

Третій-п'ятий ряди - три петлі підйому, лицьової рельєфний ст-к в пов. петлю попереднього ряду, * три ст-ка з накидом в наступну одну петлю, дві петлі пропускаємо, лицьової рельєфний ст-к з накидом, пов. петля *. Продовжуємо від * до *. У 4-5 рядах між рельєфним ст-ком і трьома ст-ми з накидом пропускаємо три петлі замість двох.

Шостий - восьмий ряди - три петлі підйому, лицьової рельєфний ст-к в пов. петлю попереднього ряду, * чотири ст-ка з накидом в наступну одну петлю, три петлі пропускаємо, лицьової рельєфний ст-к з накидом, пов. петля *. Продовжуємо від * до *. У 7-8 рядах між рельєфним ст-му і чотирма ст-ми з накидом пропускаємо чотири петлі замість трьох.

В процесі отримуємо ось такий цікавий візерунок.

Дев'ятий - десятий ряди - три петлі підйому, лицьової рельєфний ст-к в пов. петлю попереднього ряду, * п'ять ст-ів з накидом в наступну одну петлю, чотири петлі пропускаємо, лицьової рельєфний ст-к з накидом, пов. петля *. Продовжуємо від * до *. У 10 ряду між рельєфним ст-му і п'ятьма ст-ми з накидом пропускаємо п'ять петель замість чотирьох.

Одинадцятий ряд - в кожну петлю попереднього ряду пров'язуємо по ст-ку без накиду.

Дванадцятий - п'ятнадцятий ряди - лицьові рельєфні ст-ки без накиду. В результаті отримуємо симпатичну резиночку у шапки.

Для прикраси шапочки зв'яжемо квіточки і листочки. Квіточок нам необхідно мінімум три, вони будуть знімні і їх можна буде міняти під настрій.

Для виготовлення квіточки пров'язуємо п'ять пов. петельок і замикаємо ланцюжок в кільце.

Після чого в'яжемо три петлі підйому, три стовпчики з двома накидами в кільце, три пов. петельки, з'єднувальний стовпчик в кільце. Отримуємо пелюстка.

Зв'язати необхідно п'ять таких пелюсток.

І три квіточки з п'ятьма пелюстками.

Листочки в'яжемо по нижче запропонованою схемою.

Зв'язати необхідно два листочка.

Потім два листочка, використовуючи гобеленову голку для шиття.

На гудзик пристібаємо один з трьох квіточок.

Шапочка для новонародженої дівчинки, пов'язана гачком, готова.

Вам може сподобатися:

Zhenskiy-sait. ru

В'язана шапочка для новонародженої дівчинки спицями та гачком | LS

В'язання - це чарівний процес, який дозволяє створювати неповторні малюнки і моделі одягу. Особливо приємно в'язати речі для свого малятка. Давайте подаруємо доньці неповторну, забавну в'язану шапочку, адже це під силу навіть починає умільці. Тим більше в'язана шапочка для новонародженої дівчинки необхідна і теплою осінню, і холодною зимою.

Вашій увазі представлені майстер-класи від досвідчених майстринь з в'язання дитячих шапочок спицями та гачком.

Як в'язати шапочку для новонародженої дівчинки: поради майстринь

Якщо ви тільки починаєте освоювати ази в'язання, то поради досвідчених рукодільниць допоможуть вам в цьому цікавому і непростій справі:

 • Якісна пряжа - запорука красивої і добротної речі: потрібно вибирати нитки з дитячої серії, які ні в якому разі не повинні колотися.
 • Не варто спокушатися на дешеві і яскраві нитки. Для нас головні показники - це здоров'я дитини, його комфорт. Вивчіть етикетку, де вказано склад пряжі, а також рекомендований розмір спиць або гачка.
 • Необхідно правильно підбирати спиці: у кожної є певний номер, який дорівнює діаметру в міліметрах. Слідкуйте, щоб діаметр спиці був в два рази більше товщини пряжі. Пам'ятайте: невірно підібрані спиці приведуть до того, що в'язка буде або занадто щільної, або, навпаки, пухкої.
 • Шапочка для новонародженої повинна бути без внутрішніх швів, щоб не нашкодити ніжній шкірі дитинку.
 • Вибирайте моделі шапочок простого фасону, щоб було поменше рюшек, завязочек, стрічок, гумок.

В'язана шапочка для новонародженої дівчинки спицями: майстер-клас

Отже, пряжу і спиці вибрали, можемо приступити до самого процесу в'язання. Давайте зв'яжемо шапочку для дівчинки на осінь спицями з прекрасним найменуванням «Рожева казка». Наша шапочка підійде для дівчинки віком від 4 до 9 місяців.

Ladyspecial. ru

В'яжемо дитячу шапочку гачком своїми руками: покроковий фото урок для початківців

Ми з вами вивчимо в даному майстер-класі, як зв'язати гачком дитячу шапочку з вушками для дівчинки або хлопчика.

У цій шапочці ваш малюк буде виглядати мило і кумедно - напевно ви привернете увагу оточуючих.

Зв'язати цю «ведмежу» шапочку досить легко. Для початківців в'язання гачком шапочки з вушками для новонароджених дітей - це відмінна можливість попрактикуватися - в цій речі вам не доведеться вив'язувати складні візерунки.

Якщо ви тільки вчитеся в'язати гачком, то ця модель ідеально підійде для вас - ви зможете закінчити шапочку буквально за годину.

В'язання гачком шапочки з вушками: покроковий опис

Для шапочки вам знадобляться наступні матеріали: 1. Пряжа (найкраще підійде білий колір, але ви можете взяти пряжу тієї забарвлення яка вам більше подобається) - 100 грам або 85 метрів, 100% акрил. 2. Гачок № 6 (6 мм). 3. Швейна голка з великим вушком для зшивання деталей. 4. Кольорові знімні маркери або нитки пряжі контрастних кольорів.

Розміри: Новонароджені діти - 3 місяці: обсяг голови до 35 см. Діти від 3 до 6 місяців: об'єм голови 35-42,5 см. Діти від 6 місяців до року: обсяг голови 40-47,5 см. Більший розмір шапочки можна отримати, зробивши додаткові ряди. Щільність в'язання: 2 повітряних петлі гачком на 2 стовпчики = 2,5 см2.

Примітка:

1. У цій моделі ви будете безперервно в'язати по колу. Ви можете використовувати в своїй роботі спеціальні знімні маркери або просто нитки кольорової пряжі для того, щоб відзначати початок кожного ряду. В кінці кожного ряду ви будете починати новий ряд шляхом підняття рядки стовпчиком з одним накидом.

2. Схема підрахунку петель для кожного ряду дана нижче. Схема тіла шапки (для всіх розмірів). Ви будете в'язати шапочку з верху до низу.

Ряд 1. - Зробіть чарівне кільце або регульоване кільце з 5 повітряних петель. Ряд 2. - Провязать по 2 петлі без накиду в кожен стовпчик по колу (всього 10 петель). Ряд 3. - Провязать петлю без накиду в 1 стовпчик, потім 2 петлі без накиду в 2 стовпчик (і так повторювати по колу). Загалом має вийти 15 петель.

Ряд 4. - В'язати по 1 петлі без накиду в наступні 2 стовпчики, потім по 2 петлі без накиду в кожен з наступних 2 стовпчиків. Повторити до кінця ряду. (Загалом має вийти 20 петель). Ряд 5. - Провязать по 1 петлі без накиду в перші 3 стовпчика, потім 2 петлі без накиду в 4 стовпчик. Повторювати до кінця ряду. Загалом має вийти 25 петель.

Для розміру 0-6 місяців.

Ряди 6-12. Провязать по одній петлі без накиду в кожен стовпчик. (25 петель). Закінчити.

Для розміру 3-6 місяців \ 6 місяців - 1 рік.

Ряд 6. - Провязать по одній петлі без накиду в наступні 4 солбіка, 2 петлі без накиду в 5-й стовпчик. Повторювати. Загалом має вийти 30 петель.

Для розміру 3-6 місяців .

Ряд 7-15. - Провязать під одній петлі без накиду в кожен стовпчик. Завершити роботу.

Для розміру 6 місяців - 1 рік.

Ряд 7.- Провязать по одній петель без накиду в перші 5 стовпчиків, потім 2 петлі без накиду в 6 стовпчик. Повторювати до кінця ряду. Загалом має вийти 35 петель.

Для розміру 6 місяців - 1 рік.

Ряд 8-19. - Провязать по одній петлі без накиду в кожен стовпчик. Загалом має вийти 35 петель. Закінчити роботу.

Ви зможе зв'язати шапочку і на більший розмір, додавши кількість рядів.

В'язання вушок шапки

Ряд 1. - 1 повітряна петля (перша), 10 петель без накиду, 1 повітряна петля, поворот (11 петля).

Ряд 2. - Провязать по одній петлі в кожен стовпчик 9 разів, поворот. (10 петель). Ряд 3. - Провязать по одній петлі в кожен стовпчик 8 разів, поворот (9 петель). Ряд 4. - Провязать по одній петлі в кожен стовпчик 7 разів, поворот (8 петель). Ряд 5. - Провязать по одній петлі в кожен стовпчик 6 разів, поворот (7 петель).

Ряд 6. - Провязать по одній петлі в кожен стовпчик 5 разів, поворот (6 петель). Ряд 7. - Провязать по одній петлі в кожен стовпчик 4 рази, поворот (5 петель). Ряд 8. - Пров'яжіть 3 петлі без накиду, закінчите.

Точно так же зв'яжіть друге вухо. Візьміть голку і зробіть наметочним шов по окантовці вуха. Стягніть вухо і пришити його на шапочку. Точно так само поступите і з другим вухом.

Зв'яжіть 2 ланцюжки з повітряних петель - це будуть зав'язки. На кінці зав'язок можна зробити помпони. Пришийте зав'язки до країв шапочки.

Ваша шапочка з вушками готова!

Vsezdorovo. com

Літня шапочка для дівчинки гачком: схема і опис (ажурна) | Догляд за новонародженим

Ми зустрічаємо спекотне літо у всеозброєнні, вірніше в красивому і легкому головному уборі. Процес в'язання як зазвичай був знятий на фотоапарат і тепер показую свій майстер-клас з в'язання річної шапочки для дівчинки «Зелена галявина».

Ажурна, річна шапочка для дівчинки гачком: схема і опис з фото

Для того, щоб зв'язати таку шапочку, нам знадобиться нитки для в'язання (ірис) трьох кольорів - зеленого (салатового), білого і червоного, гачок № 1, одна намистинка і трохи ниток для шиття.

Літня шапочка для дівчинки гачком - опис з фото:

Спочатку набираємо 5 повітряних петель, замикаємо їх у кільце і пров'язуємо 3 повітряних петлі для підйому.

Перший ряд в'яжемо стовпчиками з накидом.

Другий ряд в'яжемо за такою схемою: 3 повітряних петлі для підйому, 1 стовпчик з накидом в третю від гачка петлю, 1 повітряна петля, знову 1 стовпчик з накидом в ту ж петлю. Таким чином, у вас вийде V-подібний візерунок. Аналогічно в'яжемо до кінця ряду.

Третій і четвертий ряд в'яжемо стовпчиками без накиду, щоб зробити шапку «смугастої». Далі знову повторюємо схему, тобто, в'яжемо 1 ряд V-образних візерунків, 2 ряди стовпчиків без накиду, 1 ряд V-образних візерунків і знову 2 ряди стовпчиків без накиду. В результаті у вас вийде ось такий узор:

Починаючи приблизно з 10 ряду, починаємо потихеньку збавляти петлі (на 1 ряд - 4-6 петель). Слід зазначити, що початок убавкі петель залежить від віку дитини, вірніше, від розмірів його голови, тому краще в процесі в'язання періодично приміряти на малюка майбутню шапку. В результаті у вас повинна вийти така основа.

Далі будемо в'язати краю шапки. Для цього відриваємо зелену нитку і приєднуємо нитку білого кольору і 2 ряду в'яжемо стовпчиками без накиду.

3 ряд: 4 повітряних петлі, 1 стовпчик без накиду в третю петлю від гачка, 2 повітряних петлі, 1 стовпчик без накиду в другу петлю від вихідної. І так чергуємо до кінця ряду.

4 ряд: 3 повітряних петлі для підйому, 4 стовпчики з накидом у велику «арку», 1 стовпчик з накидом в маленьку «арку». Повторюємо візерунок до кінця ряду.

5 ряд: Аналогічний третього ряду, але в цьому випадку стовпчики без накиду в'яжемо в вершинки арок. 6 ряд: Аналогічний четвертому ряду. В результаті у вас вийде так:

Шапка готова. Тепер будемо в'язати трояндочку

Для цього набираємо 100 повітряних петель.

1 ряд: 3 повітряних петлі для підйому, 1 стовпчик з накидом в 4-ю петлю, 1 повітряна петля, 1 стовпчик з накидом в ту ж петлю, 1 повітряна петля. Цей візерунок повторюємо до кінця ряду. У вас повинна вийде ось така завивати ланцюжок.

2 ряд: 3 пов. петлі для підйому, 5 стовпчиків з накидом в найближчу арочку, 3 пов. Петлі, 5 стовпчиків з накидом в наступну арку, знову 3 водушних петлі. Так пров'язуємо до кінця ряду. У вас знову вийде завивати стрічка, але вже з візерунком.

Тепер беремо зелену нитку (ту ж саму, ніж в'язали саму шапку) і обв'язуємо зовнішній край отриманої стрічки стовпчиками без накиду. Далі закручуємо в'язану стрічку по спіралі, закріплюємо її нитками для шиття і посередині вшивають намистинку.

Після цього прикріплюємо трояндочку до шапочці і обв'язуємо червоною ниткою край полів шапки.

Ажурна, річна шапочка для дівчинки «Зелена галявина» пов'язана гачком готова. МК підготовлений для дитячого сайту Новонароджений. ру

2012-06-04

Novorozhdennyj. ru

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...