Узі 3d при вагітності ціна Про вагітність і пологи

Головна » ЕКО

Узі 3d при вагітності ціна

3D УЗД при вагітності

Ультразвукове дослідження при вагітності - обов'язкова процедура, яка дозволяє стежити за розвитком плоду. Все більшу популярність сьогодні завойовує 3D УЗД. Воно може проводитися починаючи з 24 тижня вагітності.

Головна перевага тривимірного УЗД - можливість заздалегідь познайомитися зі своєю дитиною: побачити його риси, міміку, першу посмішку ще в утробі матері.

Крім того, технологія 3D УЗД плоду дозволяє записати відео на будь-який носій. Ці кадри варто зберегти на пам'ять!

Для чого необхідно 3D УЗД при вагітності?

 • Сам метод тривимірного ультразвукового дослідження, в порівнянні з двовимірним УЗД, не дає більше шансів діагностувати пороки розвитку плоду, якщо такі є. Але такі зовнішні дефекти, як, наприклад, заяча губа, видно більш чітко.
 • 3D УЗД при вагітності служить не стільки для діагностики, скільки допомагає подружжю ще до народження дитини перейнятися до нього близькістю. Таким чином, тривимірне УЗД не може впливати на прогноз вагітності, але є свого роду «пренатальної живописом».
 • Проведення 3D УЗД плоду без особливих медичних показань направлено на знайомство батьків з зовнішністю дитини і розвитку батьківського інстинкту і психологічної прихильності.

Наскільки безпечно застосування 3D УЗД?

Це питання хвилює багатьох майбутніх мам. Однак приводу для занепокоєння немає. Тривимірне УЗД не несе абсолютно ніякої шкоди здоров'ю і розвитку плода, а також станом жінки. Це доведено рядом клінічних досліджень. При 3D УЗД на плід виявляється лише 1% від усього часу проведення дослідження. В іншому, апарат лише проектує отримані дані на екран.

3Д УЗД при вагітності: ціни в центрі «Хочу дітей»

Вартість тривимірного УЗД при вагітності варіюється в різних клініках ведення вагітності в залежності від якості використовуваного обладнання, а також практики лікаря. У середньому ціни на 3D УЗД при вагітності коливаються в межах 3-4 тисяч рублів.

Вартість 3D УЗД при вагітності в центрі «Хочу дітей» становить 3500 р. Для тих майбутніх мам, хто проходить у нас програму по веденню вагітності, ця процедура (включає запис на цифровий носій) надається безкоштовно.

У нашій клініці «Хочу дітей» ми проводимо процедуру тривимірного УЗД на новітній безпечної апаратурі, що дозволяє з максимальною точністю контролювати і діагностувати розвиток плода. Наші фахівці володіють високими знаннями в області акушерства та гінекології. Ви можете довіряти нам!

УЗД 3D
 • А що на екрані?

Ультразвукове обстеження, що входить в число обов'язкових процедур, що призначаються при вагітності, відноситься до числа медичних маніпуляцій, на які майбутні мами йдуть з великим бажанням і задоволенням.

Ще б пак, адже в процесі його проведення у них з'являється можливість ближче познайомитися з майбутнім малюком задовго до появи на світло.

Особливості та плюси процедури

Останнім часом великої популярності набуває 3D УЗД при вагітності, що дозволяє отримати максимально реалістичне і якісне зображення плоду, на якому можна розгледіти всі його органи і частини тіла, побачити обличчя, шкірні покриви і навіть кожен пальчик дитини.

Воно дозволяє отримати найбільш точну і об'єктивну інформацію про стан плода, що має величезне значення, особливо при підозрі на наявність вад і вад розвитку. При цьому помітити можливі аномалії і проблеми з функціонуванням внутрішніх органів малюка можна на більш ранніх термінах.

Крім того, зробити 3D УЗД при вагітності можна і за власною ініціативою, запросивши на нього тата майбутнього малюка або інших родичів. до меню ^

Вартість і фактори, що її формують

Ціна УЗД 3D при вагітності цілком демократична, так що, дозволити собі цю приємну і корисну процедуру може будь-яка жінка, яка піклується про здоров'я і благополуччя своєї майбутньої дитини. При цьому у вартість послуги входить:

 • Можливість присутності на обстеженні рідних і близьких майбутньої мами;
 • Виписка укладення з повним описом стану плода та особливостей його розвитку;
 • Запис DVD-диска, з фотографіями і відео, з подробицями обстеження.

В цілому ціни на 3Д УЗД при вагітності залежать від установи, яка проводить обстеження, а також від терміну вагітності. За УЗД в перші місяці вагітності доведеться заплатити близько 1200-1700 рублів, а в третьому триместрі воно буде коштувати близько 3000 руб.

Якщо ж ви захочете зберегти отримані результати на електронних носіях, ціна за послугу може вирости до 3400-3600 рублів.

Для того, щоб пройти 3Д УЗД при вагітності вартість якого становитиме найбільш зручну для вас суму, про вибір медичного центру або поліклініки варто подбати заздалегідь.

Найбільш відомими московськими центрами, які надають послугу УЗД 3Д при вагітності, адреси яких можна знайти в інтернеті, є: «Европрестіж» на ст. метро «Шабловська», Мережа поліклінік «Сімейний лікар» та інші. до меню ^

А що на екрані?

Основною відмінністю цього типу УЗД від звичайного, двовимірного ультразвукового обстеження є можливість отримання об'ємної і кольорової картинки в трьох проекціях. Крім того, зробивши 3Д УЗД при вагітності, можна вже на стадії внутрішньоутробного розвитку з'ясувати, на кого з батьків схожий майбутній малюк.

Процедура дозволяє більш ретельно оцінити стан хребетного стовпа, кінцівок і обличчя дитини, завдяки чому можливе раннє виявлення таких вад розвитку, як спинномозкова грижа, а також ущелина верхньої губи та піднебіння і т. Д.. Так що досить часто рекомендація зробити 3Д УЗД при вагітності виходить від лікаря.

Не варто забувати і про психоемоційної складової цієї процедури. Таке «близьке» спілкування з малюком до його народження ще більше зміцнює материнський дух, готуючи жінку до майбутньої ролі матері і налаштовуючи її на позитивний лад.

Так що, не сумнівайтеся УЗД 3D при вагітності - відео якого неодмінно стане вашою сімейною реліквією, залишиться у вашій пам'яті надовго!

Схожі записи

УЗД 3D ПРИ ВАГІТНОСТІ

ЩО ТАКЕ УЗД 3D ПРИ ВАГІТНОСТІ

Ультразвукове дослідження зробило справжню революцію в акушерстві. Сьогодні майбутніх матусь все частіше цікавлять можливості 3D УЗД при вагітності. Цей вид УЗД дає можливість побачити і оцінити розвиток плода за зовнішніми ознаками, простежити за мімікою і емоційним станом ще не народженої дитини. Тривимірна ехографія є допоміжним методом дослідження і дозволяє підтвердити або спростувати наявність вад розвитку обличчя, кінцівок, серця і хребта, а також безпомилково визначити стать.

В принципі 3 D УЗД при вагітності можна використовувати в ті ж терміни, що і звичайне 2D, але найбільш виправданим його можна вважати на терміни понад 22 тижнів. З точки зору діагностики тривимірне УЗД менш інформативно, зате має величезне психологічне значення для батьків: вони можуть в деталях розглянути зовнішність своєї дитини. Сучасні апарати УЗД, що працюють в режимі 3D, здатні відображати зображення плоду в реальному часі (4D). Це справжній прорив: вперше за всю історію людства спілкування батьків з ненародженим дитиною впритул наблизилося до повноцінного діалогу. Можливість побачити малюка до його народження сприяє встановленню більш тісного емоційного контакту між матір'ю і дитиною.

Застосування режиму 4D дає можливість не тільки побачити рухи і міміку малюка, але і зробити відеозапис дослідження для сімейного архіву.

2D УЗД 3D УЗД

Ніяких даних про шкоду 3D УЗД при вагітності немає, параметри ультразвукової хвилі і тривалість процедури залишаються такими ж, як і при традиційній ехографії. Апарати навіть зовні майже ідентичні, тільки для 3 D УЗД застосовується більше датчиків..

Однак, вдаватися до тривимірного УЗД занадто часто виключно з цікавості, без медичних показань теж не варто. Так само як і замінювати тривимірним УЗД обов'язковий 2D УЗД скринінг у встановлені терміни.

Важливо! УЗД 3D при вагітності є додатковим методом, доповнює, але не замінює триразовий 2D УЗД скринінг у відповідні терміни вагітності!

УЗД 3D ПРИ ВАГІТНОСТІ ВІДЕО ЗАПИС

Техніка здатна на багато що, але вона не всесильна. Але не завжди відеозапис УЗД 3D при вагітності може вийти вдало. Якість картинки і сама можливість отримати цікаве об'ємне зображення залежать від цілого ряду чинників. Серед них:

 • Недостатня кількість навколоплідних вод;
 • Взаємне розташування плода, пуповини і плаценти;
 • Післяопераційні рубці на передньої черевної стінки жінки;
 • Зайва вага майбутньої мами;
 • Поточна активність плода.

Фахівці нашого медичного центру готові відповісти на всі ваші запитання щодо УЗД при вагітності. Більш детальну інформацію ви можете отримати, звернувшись до нас за телефоном, вказаним на сайті. Ми виконуємо планові скринінгові дослідження, УЗД 3D і 4D, допплерометрию. За бажанням майбутніх батьків у нас можна зробити відеозапис обстеження.

Детальна інформація по даній темі: УЗД при вагітності

3d УЗД при вагітності - це надзвичайно важлива діагностична процедура, яка Дозволяє ще задовго до народження дитини визначити наявність аномалій і динаміку розвитку плода . Оптимальний термін для 3 д діагностики - 20 тижнів.

Що таке УЗД в 3д

Тривимірне УЗД - це такий вид діагностики, при якій можна максимально точно розглянути плід.

Застосовувана технологія аналогічна узі 2d, тільки картинка на екран виводиться об'ємна, що дає можливість лікарю і майбутній мамі практично наживо побачити малюка.

Вагітних найчастіше цікавить шкідливо три д для плода? На це лікарі однозначно відповідають, що ніякої різниці між старим і новим варіантом діагностики немає, і сонографія як і раніше залишається найбільш безпечним і найбільш інформативним способом скринінгу при вагітності.

Для деяких категорій породіль взагалі не стоїть питання «чи не шкідливо». Навпаки, для них 3 д скринінг проводиться по обов'язковим медичними показаннями. У цю групу входять жінки:

 • З ускладненнями, що виникли під час вагітності, які вимагають постійного моніторингу розвитку плода
 • З підозрами на високу ймовірність розвитку патологій у зв'язку з сімейним анамнезом
 • Після ЕКО або завагітніли із застосуванням інших медичних процедур
 • Сурогатні матері.

Коли і яке дослідження робити

При першому дослідженні, яке проводиться на 13 акушерської тижні вагітності, рекомендується робити узі 2д, так як його можливостей на цьому етапі цілком достатньо. Однак якщо лікар припускає можливість вроджених патологій у плода, то вже на цьому терміні варто зробити тривимірне УЗД.

Другим етапом скринінгу є 22 тиждень вагітності. Якщо зробити три д сонографію, то можна чітко розгледіти не тільки стать дитини, але пальчики на ручках і ніжках і інші дрібні деталі. На цьому ж терміні з д дозволяє виявити синдром Дауна і деякі інші патології, які можуть бути показанням до переривання вагітності.

На 32-му тижні тривимірне УЗД вже може показати вираз обличчя плода, що також є діагностичною ознакою.

За прояву емоцій можна визначити, чи не турбує малюка яка-небудь патологія. Це може бути кисневе голодування або патологія розвитку внутрішніх органів, яка здатна викликати біль.

Як підготуватися до тривимірного скринінгу

При підготовці до 3d узі при вагітності зазвичай не потрібно нічого робити.

Перше дослідження проводиться трансвагинально і не вимагає дотримання особливої ​​дієти. Процедура проводиться при помірно наповненому сечовому міхурі.

Процес газоутворення в кишечнику практично не заважає візуалізації, проте, якщо він приносить жінці дискомфорт, то можна прийняти «Еспумізан», попередньо порадившись з лікарем.

Друге і третє УЗД три д проводиться тільки трансабдоминально і не вимагає ніякої підготовки від жінки в положенні.

Як проходить 3д діагностика

Процедура тривимірної ехосонографіі проходить точно так же, як і звичайна. Єдиною відмінністю є час проведення. В середньому тривимірне УЗД займає трохи менше години, на відміну від звичайного, при виконанні якого лікар укладається в 20-ть хвилин.

Після закінчення процедури можна попросити лікаря роздрукувати або записати на носій зображення плоду. Багато просунуті батьки так і роблять, і починають фотоальбом свого малюка саме з цих фотографій.

Під час виконання тривимірного дослідження лікар наносить на живіт жінки проводить гель і водить датчиком по передньої стінки очеревини. Після закінчення потрібно витерти надлишки гелю.

Показники, які визначають за допомогою 3д

Тривимірне УЗД здатне виявити всі патології, які взагалі можна виявити за допомогою ультразвуку. При терміні в 10 тижнів визначається серцебиття і закладка життєво важливих органів. Зараз можна виявити порушення в розвитку, які можуть з'явитися медичним показанням для переривання вагітності.

У 20 тижнів, коли тривимірна діагностика найбільш інформативна, вже можна дізнатися стать дитини. Однак зробити це можна лише в тому випадку, якщо малюк не повернуть спинкою назовні.

На цьому ж терміні визначають стан навколоплідних вод і шийки матки. На 32-му тижні за допомогою тривимірного сканування визначають передлежання плода, наявність інфекцій і загальний стан малюка.

Іноді останній 3д скринінг проводять безпосередньо перед пологами. Таке дослідження важливо, якщо доводиться вибирати між операцією кесаревого розтину або природними пологами.

Особливості 3д УЗД

Насправді «кількість d» практично не впливає на показовість і інформативність діагностики. Не варто вважати, що чим більше «d», тим краще. Цей показник всього лише говорить про кількість площин, в яких буде розташовуватися зображення.

Хороший і грамотний лікар здатний визначити наявність або відсутність патології незалежно від модної приставки «d». Що, однак, не заважає медичним центрам, де роблять тривимірну сонографію, позиціонувати її як найбільш вірогідний метод.

Винятки в даному випадку становлять категорії породіль, описані вище, для яких 3д - дійсно нагальна потреба. Таким лікар, який веде вагітність, обов'язково підкаже адреси клінік, де роблять 3д скринінг.

Ціна на таке d-УЗД зазвичай становить близько 2-3 тисяч рублів, що дає можливість жінці вибрати, де зробити 3 d з мінімальними фінансовими витратами. Відгуки про проходження цієї сонографии тільки позитивні.

Отже, ще раз нагадаємо найголовніше, що цікавить всіх майбутніх мам: чи шкідливо так наполегливо рекомендується лікарями 3d узі при вагітності? Чи шкідливо, взагалі, УЗД в цьому положенні, незалежно від кількості «d»? Ні, численні відгуки як фахівців в цій області, так молодих мам свідчать про те, що 3 d діагностика абсолютно безпечна для майбутнього малюка.

На відео - зображення плоду віком 21 тиждень при проведенні 3d узі при вагітності.

Що цікавило: що видно на 3де узі плода в 32 тижні, 21 тиждень вагітності 3 д узі що видно, 23 тиждень вагітності 3д узі плода Поділіться інформацією з друзями:
 • Психологічна сторона питання

Вагітність - це стан жіночого організму, при якому в репродуктивних органах розвивається плід. Але це сухе медичне визначення.

Насправді зародження і розвиток майбутнього малюка - це таїнство, чудо, пов'язане з позитивними емоціями і деякими переживаннями. Саме тому фахівці радять проводити 3D УЗД при вагітності, щоб розвіяти всі сумніви, запобігти небажаним наслідкам і встановити психоемоційний зв'язок майбутніх батьків і плоду.

Ви отримаєте приблизно такі зображення

Ведення вагітності включає ряд обов'язкових досліджень: це стандартні лабораторні аналізи крові, сечі, флори, а також скринінг-тести і УЗД-дослідження. Останні викликають масу питань і сумнівів. Як часто можна робити УЗД? Чого від нього чекати? Чи можна зробити перше фото малюка?

Суть і принципи роботи методу

Принцип ультразвукового дослідження ґрунтується на ехолокації. Нечутні для людського вуха хвилі частотою в 20 кГц проникають в утробу і повертаються назад. Сканер перетворює відповідний сигнал в картинку. При двомірному моніторингу зображення виходить плоским, схожим на чорно-білу фотографію. У свою чергу 3D УЗД дає об'ємний результат, при якому з'являється можливість розглянути плід в динаміці.

Чи може 3D УЗД нашкодити малюкові, викликати у нього почуття дискомфорту?

Багаторічні дослідження показали, що УЗД абсолютно безпечно для організму матері і дитини, так як пріори діють в імпульсному режимі і тривалого впливу ультразвукових хвиль не відбувається.

Датчик, яким лікар проводить по животу, роблячи УЗД при вагітності, є і передавачем, і приймачем. До того ж, частота цих випромінювань не перевищує допустимих коливань. Точно такий же шум людське вухо чує при шелесті листя від сильного вітру, при спілкуванні дельфінів. Ці звуки ніяк не суперечать природними коливаннями. Більш того, м'які тканини і анатомічна рідина приглушують «ударну хвилю», що робить її вплив ще більш щадним для плода.

Проте призначення УЗД 3D при вагітності повинен проводити лікар! Так як існує ряд протипоказань для нього, а також тиск датчика на матку, що знаходиться в тонусі, може викликати неприємні відчуття і дискомфорт для малюка. Тому, якщо мета процедури тільки отримання фото, варто відмовитися від бажання негайно побачити майбутньої дитини, а почекати, коли підійде необхідний термін.

Показання і протипоказання для проведення дослідження

Ультразвук використовують для визначення наявності зиготи і встановлення факту вагітності. Далі УЗД при вагітності проводиться три рази:

 • У 6-8 тижнів для визначення життєздатності плода;
 • У 12-16 тижнів для діагностики правильного розвитку плоду. На цьому етапі вийде цікаве фото, так як основні частини тіла плода вже сформовані;
 • У 20-24 тижні після повторного скринінгу для контролю розвитку малюка і визначення статі.

Все частіше стали використовувати 3D УЗД на останніх термінах виношування. Робиться це з метою контролю стану плода, коли КТГ не дає інформативних результатів, для визначення передлежання, обвиття пуповини, а також розмірів сформованого малюка з метою встановлення способу розродження. Ну і, звичайно ж, в процесі цього останнього дослідження жінкам хочеться отримати фото свого чадо.

До протипоказань проведення ультразвукового дослідження можна віднести:

 • Проведення процедури на ранніх термінах: це може привести до мимовільного аборту;
 • Патологічний тонус матки, коли будь-яке втручання може бути небезпечним.

Інших обмежень для проведення УЗД при вагітності, немає. МОЗ визначено терміни досліджень з метою досягнення максимальної інформативності і виключення тривалих черг для безкоштовного обстеження, так як ціни на тривимірне УЗД доступні не для всіх верств населення. Розцінки за одне дослідження близько 100 $.

Психологічна сторона питання

Побачити малюка в трьох проекціях важливо не тільки для лікаря, провідного вагітність. Особливе значення має це відео для майбутніх батьків. Багато жінок відзначають, що ні ворушіння дитинки, ні зростаючий животик не дають повного усвідомлення того, що всередині тебе росте маленьке диво. Тільки пройшовши процедуру тривимірного УЗД і побачивши відео, на якому дитина смокче пальчик, посміхається і, що нерідко буває, навіть махає батькам ручкою, приходить відчуття переповнює радість: ось він, милий, красивий, рідний малюк!

3D узі залишить незабутні враження

Особі значення має процедура для батька. Це його перше знайомство зі своїм чадом. Часом відео надає настільки незабутнє враження, що батьки приймають рішення бути присутнім на пологах.

Багато батьків турбуються, коли на відео малюк повернувся спинкою. І хвилює не вартість процедури, «пройшла даремно», а почуття образи від невдалої зустрічі. І це неправильно!

По-перше, ви переконалися, що малюк здоровий, а це головне! По-друге, можна зробити повторне УЗД, все-таки ціни на нього не захмарні. По-третє, у вас залишиться найперше фото. Так, нехай воно не дуже вдало, але ж від цього воно не перестане бути настільки дорогим серцю.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...