Перші ознаки вагітності після переносу Про вагітність і пологи

Головна » ЕКО

Перші ознаки вагітності після переносу

Перші ознаки Вагітність після Перенесення Ембріона при ЕКЗ

Запліднення яйцеклітини жінки спермою її партнера в лабораторії називається ЕКО (екстракорпоральне запліднення). за яким слід імплантація отриманого ембріона в порожнину її матки. Перші ознаки успішної імплантації і ранньої вагітності зазвичай з'являються через два тижні після процедури. У той час як ви будете дивуватися якщо ембріон успішно імплантований чи ні, ви зможете відчути кожну зміну в вашому тілі, кожен спазм, кожен можливий симптом вагітності.

Процедури як ЕКО або ІКСІ вимагають від жінки пройти гормональне лікування, що може викликати симптоми вагітності, навіть якщо вона все-таки не вагітна.

• Невеликі кров'яні виділення: Перша ознака вагітності який може бути помічений після процедури перенесення ембріона при ЕКЗ є кровотеча або невеликі кров'яні виділення. Кров буде темно-коричневого або, можливо, чорного кольору. Якщо це станеться, то це хороший знак, тому що це означає, що ембріон імплантували в вашій матці. Однак, якщо кров яскраво-червоного кольору або кровотеча з'явилося ближче до дати вашої менструації, то, ймовірно, вона не була викликана імплантацією ембріона.

• Спазми: процедура перенесення ембріона при ЕКЗ може викликати спазми. Багато жінок описують спазми випробувати при імплантації є аналогічними зі спазмами під час менструації.

• Зміни грудей: Деякі жінки, які пройшли через успішну процедуру ЕКО, майже відразу помічають зміни грудей. Ви можете відчути легку біль, груди стане м'якшою на дотик, а соски, ймовірно, теж будуть стає вельми чутливими. Деякі жінки повідомляють що змогли відчути ці симптоми через тиждень або два після успішно виконаної процедури ЕКО. Однак важливо відзначити, що лікування при яких використовується гормон прогестерон можуть також призвести до змін грудей, незважаючи на те що вагітність настала чи ні.

• Відсутність менструації: Ваш менструальний цикл повинен настати приблизно через 14 днів після перенесення ембріона.

• Нудота пов'язана з ростом гормонального рівня, який відбувається в організмі жінки. Це типовий симптом вагітності, але не кожна жінка його відчуває.

Хоча це і може виявитися важким, важливо спробувати зберегти терпіння до тих пір, поки ви в змозі визначити якщо вагітність наступила чи ні, за результатами аналізу сечі або аналізу крові зроблений вашим лікарем. Також важливо не втрачати надію в разі якщо ваш тест на вагітність опинимося негативним. Багатьом парам доводиться пробувати кілька разів, перш ніж спроба виявляється успішною, так що не втрачайте надії.

Що повинно бути по відчуттях після перенесення ембріонів

Привіт всім, може бути питання вже задавалося, але дуже інетерсно, що по ідеї в разі успіху повинна відчувати мама після підсадки. взагалі нічого або є якісь загальні ознаки. Я розумію, що коли підтримка - купа теблеток йде і тут з будь-якого організм не реагувати не може. АЛЕ може є якісь - то загальні відчуття які говорять про те, що ембріон прикріпився або навпаки про те, що проліт. Зараз 5 ДПП. крім чутливості грудей нічого немає. (а хочеться предугодать якось або допомогти організму.
Заздалегідь вдячна за відповіді.

Привіт всім, може бути питання вже задавалося, але дуже інетерсно, що по ідеї в разі успіху повинна відчувати мама після підсадки. взагалі нічого або є якісь загальні ознаки. Я розумію, що коли підтримка - купа теблеток йде і тут з будь-якого організм не реагувати не може. АЛЕ може є якісь - то загальні відчуття які говорять про те, що ембріон прикріпився або навпаки про те, що проліт. Зараз 5 ДПП. крім чутливості грудей нічого немає. (а хочеться предугодать якось або допомогти організму.
Заздалегідь вдячна за відповіді.

Теж мучить це питання у мене сьогодні 7дп. Вперше тримаю себе в руках і не роблю тестів, чекаю день ХГЧ. Відчуттів особливо ніяких ((Намагаюся не втрачати надії.

Ніяких відчуттів не було. Ваабще! не робила тестів щоб не битися в істериці і чекала дня ХГЧ. Намагалася думати про хороше і дивилася вітчизняні старі комедії. Так і протрималася. Синові 4 роки. Тримайтеся!
Удачі! Я мама!

7 день після перенесення, теж чекаю ХГЧ, груди набухла і трохи тягнуло живіт на 2,3 день. Більше ніяких відчуттів, ходжу на роботу, тести поки не роблю. Теж мучить це питання, Які відчуття повинні бути?

Зрозуміла тепер що таке трохи вагітна. коли зробили перенесення.

У мене на 3-ій день перенесення (5 днювання) в районі лобкової кістки тягнуло. А потім перестало на наступний день. Я прям впевнена що була імплантація, тому що через 3 дня тест показав уже слабку смужку.

Розповіла лікаря, він сказав, що я занадто чутлива, але не особливо повірив мені.

Не було відчуттів! настільки думала, що проліт-навіть за результатом ХГЧ не поїхала, мій лікар мене сама шукала, смс залишала. у мене роботи було багато в той момент, що навіть її повідомлення прослухала на другий день, після того, як отримала. ось так теж буває!

Ні, це просто зробили перенесення, не говорить це про вагітність

Не було ніяких відчуттів. Тести негативні. Була впевнена, що проліт, скасувала підтримку. на 15ДПП тест показав 2 смужки. Нам за тридцять вже і все, що було не змити ні горілкою, ні милом з наших душ

А що таке вагітність? коли в матці знаходиться мааленькая клітинка заплідненої з якої може вирости людина. Жарт такий є трохи вагітною не буває. А мені здається що відчуття, кога переносять, дають фотографію твого ембріончіка або клітини з твоїм прізвищем і потім вона знаходиться всередині тебе і є трохи вагітне відчуття)

Подзвонила лікаря уточнити про відчуття. говорить нічого не повинно бути. нічому там ще відчуватися) сказав не мучити себе тестами. заспокоїтися і чекати 15 дня і аналізів

Все правильно лікар вам сказала у мене теж взагалі ніяких відчуттів не було, я навіть засмутилася, думала що все, кранти, а ХГЧ був тризначним на 14 ДПО

Вагітність-це не просто коли є клітинка, а коли ця клітинка прижилася і росте. і тільки тоді говорять про вагітність.

Це жарт), не твердження.

Ніяких відчуттів не було. Крім впевненості в хорошому результаті Навіть коли ХГЧ вже був позитивний і то ніяких відчуттів. Потім як занудило.

Занадто категорично про відчуттів не повинно бути
У мене були відчуття. Переносили 5-днювань, з 2 по 5-6 ДПП поколювало в матці справа, я тільки потім зіставили це з імплантацією. Але у дуже багатьох відчуттів немає взагалі ніяких, так що не накручуйте себе, а спокійно чекайте 14дпп, здавайте ХГЧ. Знову ж, у багатьох груди болить в самому початку Б (і потім) - у мене особисто взагалі не хворіла ні крапельки, довго, та й зараз не особливо-то болить, так що всі ці відчуття - справа абсолютно індивідуальне! Мама дівчинки Катеньки (3.09)

У нас є тема щоденник спостережень, там можна почитати що дівчатка щодня після перенесення відчувають. Ми так сильні, що сильніше вже нікуди і все що нас не вбиває не вбиває нас і все

Про проект
Ми в соцмережах
Контакти

Які ознаки вагітності відзначаються після перенесення ембріонів

Для безлічі жінок методика екстракорпорального запліднення виступає єдиною можливістю відчути радість материнства. Вагітність після протоколу екстракорпорального запліднення є хвилюючим моментом для кожної сімейної пари, яка вже пройшла довгий і непростий шлях з подолання безпліддя. Позаду залишилися переживання, а також страх невдачі після всіх медичних маніпуляцій. З'являються нові плани, відчуття. Вся навколишня дійсність починає інакше сприйматися. Проходячи підготовку до процедури екстракорпорального запліднення, вони, зрозуміло, задаються питанням: які відчуває потенційна мама ознаки вагітності після переносу після перенесення ембріонів? Настільки ж великий інтерес викликає також перша симптоматика вагітності після процедури. У даній статті будуть дані відповіді на всі важливі питання, які стосуються самопочуття жінки на самій вирішальній стадії протоколу екстракорпорального запліднення.


Про перенесення ембріонів

Отже, вже пройдено підготовчий етап, обрані і запліднені найбільш якісні яйцеклітини, кожному зародку вже кілька діб. Нарешті, настає найбільш хвилюючий і відповідальний момент перенесення ембріонів. Лікар, переконавшись, що організм майбутньої матері готовий прийняти нове життя, за допомогою спеціального катетера вводить два-три ембріони в порожнину матки. При цьому, всупереч досить поширеній думці, процес імплантації зародків не відразу відбувається: пройде близько двох тижнів, перш ніж впевнено можна буде говорити про те, що настала довгоочікувана вагітність, або що в цей раз спроба не мала успіху.

Лікарі стверджують, що ніяких особливих ознак вагітності після переносу ембріонів жінка відчувати не повинна. Але при цьому у деяких представниць прекрасної статі в перші дві доби після процедури підсадки ембріонів відзначаються болі, що тягнуть в порожнині живота. Інші пацієнтки говорять про деякі кров'яних виділеннях. Коли кровотеча відбувається на шостий-дванадцятий день після перенесення ембріонів, тоді, найімовірніше, це не що інше, так зване кровотеча імплантації. Зазвичай це мізерні виділення рожевого забарвлення, які тривають всього кілька годин і говорять про те, що запліднена яйцеклітина змогла успішно впровадитися в порожнину матки. У цей час поряд з кровотечею пацієнтка може відчувати тяжкість в зоні над лобком, дискомфорт і деяку слабкість.

Ще однією причиною появи виділень після підсадки ембріонів, які зазвичай беруть за менструацію, є дисбаланс гормонів в жіночому організмі. Процедура екстракорпорального запліднення передбачає обов'язкове проведення гормональної підтримки після процедури підсадки ембріонів: потрібний рівень прогестерону і естрадіолу досягається завдяки прийому спеціальних препаратів. Коли баланс цих надзвичайно важливих гормонів порушується, можуть виникнути виділення, що мажуть, а, отже, необхідно терміново відкоригувати дозування лікарських препаратів.

Важливо! Фактично в усіх випадках сильні виділення крові після процедури підсадки ембріонів виступають основною ознакою відторгнення плодового яйця. У даній ситуації необхідно терміново звернутися до свого лікаря-гінеколога, а найчастіше потрібна навіть госпіталізація - досить часто тільки настала вагітність виходить зберегти.

Перші ознаки вагітності після переносу ембріонів

Основним симптомом вагітності є затримка чергових місячних. Іншими симптомами довгоочікуваного «цікавого положення» виступають нудота і блювота, смакові зміна, відчутне загострення нюху, запаморочення і головні болі, збільшення молочних залоз, швидка стомлюваність, прискорене сечовипускання, а також перепади настрою. Багато пацієнток при перших суб'єктивних ознаках вагітності після підсадки роблять домашнє тестування на вагітність. Але слід розуміти, що в разі проведення екстракорпорального запліднення, впевнено говорити про настання довгоочікуваної вагітності можна виключно на підставі аналізу крові на гормон ХГЧ.

Здавати його потрібно на дванадцятий-п'ятнадцятий день після маніпуляції по підсадженні. За результатами даного дослідження лікарями проводиться оцінка шансів на успіх. Так, коли через п'ятнадцять днів після підсадки ембріонів вміст ХГЛ становить вище 100 мед / мілілітр, тоді можна сміливо говорити про те, що відбулося зачаття, і ймовірність виносити і народити дитинку, дуже висока. Коли показник ХГЧ становить менше 25 мед / мілілітр, тоді не наступила вагітність. Якщо ж зміст ХГЧ знаходиться в рамках від 25 до 70 мед / мілілітр, кажуть про сумнівні результати (шанс на вагітність становить лише 10-15 відсотків).

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...