Правильний прикорм дитини сироїдіння живе харчування Про вагітність і пологи

Головна » ЕКО

Правильний прикорм дитини сироїдіння живе харчування

Телеміст Фролова Ю. А. з Христиною. Вагітність, виношування і годування дитини на сироїдіння!

Шановні глядачі, пропоную Вам подивитися даний телеміст з мамою - Сироїд, зі стажем 5 років. Дитині зараз 3 роки і він до цих пір на грудному вигодовуванні з правильним прикормом. Христина має величезний досвід в очисних техніках і вона правильно, дуже грамотно, підготувала свій організм до здорової вагітності, прекрасно проносила дитини, легко народила і вигодувала дитину на повному, 100% - м сироїдінні. Вона врахувала всі ті проблемні моменти - помилки, які допускають майже всі мами і тата, а звинувачують всіх і вся (РЄ - природу..) - крім себе. Дізнайтеся ці помилки, не допускайте їх. Тема дуже Важлива - Мама - Дитина і Сироїдіння. Які ж теми ми підняли в нашій бесіді? Багато! Як правильно підготуватися до вагітності. Містить - як не допустити. Приплив молока, зціджування молока. Прикорм - коли і як можна почати вводити прикорм немовляті, які прикорм варто вводити і чому. Як довго годувати немовля своїм молоком. Антипаразитарні чистки мами і дитини. Які продуті необхідно виключити до і під час вагітності в першу чергу. Як безпечно позбавити немовляти від глистів та найпростіших (лямблій, наприклад). Це перша з серії наших зустрічей. Розповімо все. Перегляньте, напишіть Ваші відгуки, питання і записуйтеся на заняття Христини. Пишіть мені про свої наміри записатися - на пошту - arovana @ bk. ru
Це і вступні лекції щодо адекватного харчування і по всіх системах організму, по общебиологическим питань - рекомендую подивитися мої лекції тут - http: // ufrolov. ru
У розділі мої виступи усі теми висвітлені по розділах. Там і по травній, дихальній, кровоносної систем все по-поличках!!
Підписуйтесь на мій канал в Ю-тюбе (ось на цей самий канал), що б отримувати ще більше цінної інформації. С ув. Фролов Ю. А. Публікуйте це і інші мої відео на своїх каналах, тільки прошу доля мої правила, вони тут викладені - https: // www. youtube. com / channel / UC3wGCqoIZmnJI65NHEq1VGg / about

Читайте ще:

Путівник по Блогу Фролова Ю. А. і по іншим саи? там

Здоров'я Вам, шановні відвідувачі мого іменного Блогу - ufrolov. ru

Я, Фролов Юрій Андрійович, створив (завдяки технічним фахівцям - програмістам) даний Блог для того, що б познайомити моїх знайомих, друзів, колег, клієнтів і просто цікавляться життям людей з дуже важливими, на мій погляд, я б навіть сказав основними питаннями буття, а так само з моїми знаннями в цих галузях життя.

Я дуже зайнята людина і, часом, важко відповісти кожному індивідуально на його запитання, пояснити якийсь процес чи висвітлити тему, а мені кожен день приходить багато листів, тому, даний блог - допомога і мені, як би база даних, блокнот з моїми записами, з яких я можу взяти посилання і надати - переслати цікавиться людині.

Якщо ж моя стаття, на Ваш погляд, не має повного і розумного пояснення порушеного питання, то прошу надсилати мені свої питання і коментарі, а, якщо Ви з чимось не згодні, то прошу не писати огульно, але апелювати адекватно - тільки фактами і цифрами, адже будь-яка думка має обов'язково ґрунтуватися на фактах і на знаннях, а не на бажаннях переконати себе коханого в своїй правоті за всяку ціну, інакше буде марна трата часу, бардак і хаос, якій ми і маємо в нашому суспільстві і головах. І, тоді я, допрацюю тему і надам на суд публіки більш повні статті, з яких в подальшому, можливо, народяться тематичні друковані книги.

Про що ж цей блог? Які теми він зачіпає і розкриває? Дуже багато. Це питання, пов'язані з природним, видовим харчуванням і здоровим способом життя людини. Це і теми присвячені питанням довголіття, включаючи й історичні аспекти цих питань. Будуть теми по екології, по руху еко поселень, з медицини та екологічного будівництва, з альтернативних джерел енергії, теми ведичні - слов'янські ... Звичайно ж, буде розібрана і найважливіша, для всіх не байдужих людей, біда нашої країни і народу - тотальна алкоголізація суспільства. Я викладу статті цікавих людей, статті та відео матеріали про легендарних, часом забутих героїв, великих вчених, солдатів і просто громадян, патріотів своєї Батьківщини. Тут будуть висвітлені мої поїздки (подорожі) по Карелії, спробую попрацювати журналістом. Чи не зможу оминути ЖЗЛ - Сталіна, Толстого, Пушкіна, Углова, Павлова, Достоєвського... Не судіть строго - про РПЦ доведеться викладати матеріали, не можу мовчати. Буде багато цікавих фільмів на різні теми - про це пізніше.

Мій блог створений недавно, все теми мої особисто, або обрані мною, я пишу, але часу немає, тому вибачте, кожен день новинок не буде. Але прошу час від часу заглядати - багато матеріалів Ви ніде не зможете більше знайти. А для життя - багато в нагоді, запевняю.

Я біолог-практик, фахівець з багатьох біологічним і технологічних питань. Маю величезний досвід у багатьох сферах життя. Детальніше про мене можете подивитися на моєму блозі і сайтах, в цілому, або, коротко - за цим посиланням - http: // ufrolov. ru / o-sebe /

Дізнавшись мене ближче, вивчивши мої сайти і статті, Ви будете мати більш повне уявлення про мене, як про людину, про моєму підході до будь-якої справи, і про мої погляди на життя, принципах і все це допоможе Вам і мені, при знайомствах, що б новим людям дуже довго про себе не розповідати.

Це буде корисно і для нових ділових контактів, полегшить обопільне розуміння сторін!

З повагою і благожеланія, Фролов Юрій Андрійович.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...