Еко скринінг 1 триместру Про вагітність і пологи

Головна » ЕКО

Еко скринінг 1 триместру

Скринінг в I триместрі (10-13 тижнів).

Відправлено 29 січня 2010 року - 13:31

Малібу . не переживай, у мене перший скринінг теж був поганий, ПАПП-а - 0,31МОМ. А другий скринінг прийшов хороший ризик 1 2600. Схожу в 20 тижнів на експертне УЗД, якщо і там все добре, то ніяких проколів робити не буду. До генектіку я ходила, але бестолку, і на своєму досвіді і з розповідей на форумах зрозуміла - генетики всім прокол пропонують відразу. А то що вона на консультації расссказала, я поначітаннее інформації в інеті і так вже знала.

Відправлено 30 січня 2010 року - 13:13

Дівчата, привіт! У мене теж в першому скринінгу ПАПП низький 0.4Мом: ((((Ходила до чотирьох (.) Генетикам, вони начебто заспокоюють, кажуть. Може через загрозу. А моя Г. каже, що ще може через те, що ендік спочатку тонкий був, і ми його Фемостон нарощували. А ті, хто у неї ЕКО робить, взагалі ці аналізи не здають, т. к. у них вони взагалі не показові.

Побачила світ у віконці

Відправлено 30 січня 2010 року - 14:21

Узі в 12 тижнів. 5 днів за місячними, на кров нас чомусь не звертали.
ПДР - 5 серпня.
У матці один живий плід, рухова активність в нормі.
ЧСС 12 - 126 уд. в хвилину, ритмічні. (на кшталт у всіх в темке побільше)
куприка-тім'яної розмір плоду (КТР) = 57.3 мм, що відповідає 12 тижнів. 4 дн. вагітності.
Товщина комірного простору (ТВП) = 1.4 мм. Носові кістки візуалізуються - норма.

Жовтковий мішечок не візуалізується, в діаметрі - 5.0 мм.

Хоріон формується по задній стінці матки, товщиною - 13.мм, структура однорідна, без ділянок відшарування, область внутрішнього зіву Блокує нижнім краєм .
Тонус міометрію передньої і задньої стінок матки в нормі.
Цервікальний канал зімкнуть.

Яєчники без особливостей.
Труби не візуалізуються (норма).
Вільної рідини в малому тазу немає.

Ехо-маркерів хромосомної патології плода та вроджених вад розвитку, доступних у. з. дослідженню в даному терміні гестації, не виявлено.

Висновок: Вагітність 12-13 тижнів. Передлежання хоріона.
Прочитала про передлежання - якщо плацента не підніметься буде кесарів, поживемо побачимо, головне з малюком все в порядку.

Відправлено 1 лютого 2010 року - 10:58

Малібу . Це посилання на ПМЦ: зареєструйтеся, щоб побачити посилання
А це клініка Мати і Дитя: зареєструйтеся, щоб побачити посилання
Мальмберг приймає і там і там, тільки записуватися потрібно заздалегідь, т. К. До неї чергу, не дивлячись на високу ціну УЗД (5тис. руб). У Мать и дитя вона приймає тільки по середах, а в ПМЦ - не знаю.

Elen26 . на скільки я чула екошніц теж відправляють на аналізи, т. к. ризик народити хвору дитину їсти у всіх, просто коли здається аналіз крові, то в Анкетка відзначається - ЕКО і відповідно МОМ коригується, т. к. у екошніц потужна гармонотерапія в підтримці, а це може вплинути на результат аналізу.

Відправлено 1 лютого 2010 року - 13:59

Elen26 . я б з радістю його не робила і нерви не мотала, але мене послали і вже зробили, вчора прочитала що знижений ПАПП може також бути при низькому старанності плаценти або плацентарної недостатності, незнаю як правильно це пишеться. У мене як раз це є, я трохи заспокоїлася.

Хелена, спасибі за інформацію! Я вже зателефонувала дізналася все 2Д-6тис, 4Д-8 тис. у неї.

Відправлено 8 лютого 2010 року - 12:10

Всім здрастуйте. Я новачок на сайті. Скринінг цей просто вивів мене. Мені 39 років. Аналіз крові 21.12. HCGb - коррект Мом 2,78; PAPP-A - коррект Мом 0,57 Індивідуальний ризик по СД 1/120, вище ніж ризик за віком 1/145. На УЗД все ок. Є двоє дітей. Але про якісь ризики навіть не чула ніколи. А ось зараз довелося в усі це вникати. Навіть деколи виникає відчуття, як ми взагалі посміли зважитися на третю в такому віці. Генетик запропонувала зробити біопсію хоріона на 15 тижнях. А так як можливий конфлікт з резусу, то протягом двох днів після проколу необхідно ввести антирезус імуноглобулін, але тільки якщо плід +. А дізнатися який резус можна тільки на другий день. І вже тоді купувати цей імуноглобулін. Ще вона сказала що імуноглобулін явл-ся дефіцитним і дорогим (8-11тис).

Відправлено 8 лютого 2010 року - 12:41

Я вже готова була погодитися на прокол, але коли дізналася, що до всіх ризиків цієї процедури додадуться ще й проблеми з резусом, відразу прийняла тверде рішення, що немає. Переміг страх нашкодити здоровому. У консультації на прохання лікаря написала відмову. А всі інші аналізи, крім гемоглобіну в нормі.
Генетик насамперед мені пояснила значення мого аналізу - з 120 жінок з таким же аналізом як у Вас тільки одна народить дитину з СД. На користь проведення цієї процедури вона сказала, що даний аналіз показує ризик тільки одного хромосомного порушення, а біопсія покаже точно і набагато більше. (Цифру на жаль не пам'ятаю, але вразило невже так багато). У разі виявлення інших що далі?

Відправлено 8 лютого 2010 - 13.00

А ще думаю, як же так виходить? Значить, все 120 жінок підданий ризику переривання вагітності, адже їх обов'язково направлять на прокол, щоб виявити одну-єдину з патологією. Таким чином виходить піддаються ризику 119 здорових дітей, щоб визначити одного хворого.
Дівчата, поділіться, будь ласка, хто пройшов через такі процедури, особливо з негативним резусом? (А то може і даремно відмовилася?)

Відправлено 8 лютого 2010 року - 16:46

Elena767 . у мене теж негативний резус, тому на біопсію я не наважилася.
Вирішила зробити 2-ий скринінг і експертне УЗД, після цього приймати рішення робити чи не робити амніоцентез.
2-ий скринінг прийшов з результатом 1 2600 (Інвітро) і 1: 2000 (ЦИР), експертне УЗД у мене через 2 тижні.

Обговорення

Шановні учасники групи, в цій темі на ваші запитання відповідає лікар-генетик МЦРМ Кінунен Анна Александровна.

Анна Александровна в 2003 році вступила в Санкт-Петербурзьку Державну педіатричної медичної Академії на факультет Лікувальна справа, а в 2009 році продовжила навчання в ординатурі Санкт-Петербурзької Медичної Академії післядипломної освіти на кафедру Медичної генетики. У 2011 році успішно закінчила ординатуру за фахом лікар-генетик.
З 2012 року працює в Санкт-Петербурзькому державному казенній установі охорони здоров'я Діагностичний центр (медико-генетичний) на посаді лікар-генетик. У період з 2013 по 2015 рік працювала асистентом кафедри медичної генетики Північно-Західного Державного Медичного університету ім. І. І. Мечникова. У 2015 рік була присвоєна друга кваліфікаційна категорія за фахом Генетика.

В цьому ж році Анна Александровна почала працювати лікарем-генетиком в МЦРМ.
Є членом Санкт-Петербурзького товариства медичних генетиків, автором 13 друкованих робіт.

Здрастуйте, ЕкатерінаМожно я почну?) По-перше, дякую, що з'явилася така консультація. По-друге, у мене питання. Довгий час не виходить завагітніти. Пробували з першим чоловіком, що не виходило, тепер намагаємося з другим. Позаду вже дві невдалі інсемінації. Чи можливо, що у нас несумісність? Як це можна перевірити? Також плануємо ІКСІ. але дуже переживаємо, щоб діти були здорові. Яка діагностика проводитися до процедури або після? Спасибо заранее за відповіді))

Добрий день, Ольга.
Безпліддя в шлюбі (більше двох років) є показанням до обстеження пари поруч фахівців. Необхідно виключити гінекологічну, ендокринну патологію, чоловічий фактор, наявність урогенітальних інфекцій. При відсутності явних вищеперелічених проблем необхідна консультація і обстеження у генетика. При тривалому безплідді неясного генезу, виявленні порушень по спермограмме перед ЕКО необхідно виконати каріотип обох подружжя, щоб виключити носійство хромосомних перебудов, які можуть знижувати шанси настання вагітності. Решта обстеження призначаються по конкретній ситуації після очного обстеження сім'ї.

Добрий день
Після ЕКО на терміні 11 тижнів вагітність завмерла, 46 XY cler С - патологія хромосоми групи С. У нас з чоловіком з каріотипом все в порядку 46ХХ і 46 XY, ніяких інфекцій, АФС немає. Ембріон був відмінної якості. Що це за патологія, і наскільки ймовірним є повторення? Наперед дякую.

Катерина. спасібодело в тому, що ми живемо за кордоном, не знаю чи виконують цей каріотип. Як він взагалі проводитися? PS Крім МФ, у мене ще аденоміоз. В іншому не менш все в нормі, без патологій.

Скринінг 1 триместр

Ситуація така: вагітність ЕКО, зараз 11 тижнів рівно. треба робити 1 скринінг.
Я на обліку ніде не стою поки, т. К. До цього постійно була на зв'язку з лікарем, яка робила ЕКО. Зараз хочу зробити УЗД там же, де робила ЕКО і здати кров (це ж начебто все, що потрібно для 1 скринінгу).
На узі вже записалася на четвер, а ось з кров'ю - че-то не пойму. в ИНВИТРО і в Гемотест написано, що цей аналіз роблять при наявності даних узі. в довідковій теж так сказали.
Здавати кров в ЕКО центрі - ппц дорого. ну просто в 4 рази майже. шкода грошей.
Дівчатка, порадьте, як вчинити краще?

Екошная лікар гвооріт, з результатами узі приходь до мене, я тобі розпишу схему, як з підтримки злазити, і далі вже йди на облік вставай. я з усім згодна, тільки з кров'ю не зрозумію
Сподіваюся, що зрозуміло написала

Ситуація така: вагітність ЕКО, зараз 11 тижнів рівно. треба робити 1 скринінг.
Я на обліку ніде не стою поки, т. К. До цього постійно була на зв'язку з лікарем, яка робила ЕКО. Зараз хочу зробити УЗД там же, де робила ЕКО і здати кров (це ж начебто все, що потрібно для 1 скринінгу).
На узі вже записалася на четвер, а ось з кров'ю - че-то не пойму. в ИНВИТРО і в Гемотест написано, що цей аналіз роблять при наявності даних узі. в довідковій теж так сказали.
Здавати кров в ЕКО центрі - ппц дорого. ну просто в 4 рази майже. шкода грошей.
Дівчатка, порадьте, як вчинити краще?

Екошная лікар гвооріт, з результатами узі приходь до мене, я тобі розпишу схему, як з підтримки злазити, і далі вже йди на облік вставай. я з усім згодна, тільки з кров'ю не зрозумію
Сподіваюся, що зрозуміло написала

Кров здають після результатів узі.
Кров можете хоч в ИНВИТРО здати - різниця між узі і здачею крові не більше 3 діб.
Потім підете з результатами до екошному лікаря.
Тільки перед здачею крові мені сказали протягом 4 годин не є. так що якщо підете після узі - врахуйте це

Зрозуміла. т. е. до УЗД не смикатися взагалі.

Кров тільки після узі. т. к може ще рано бути для скрініга. я робила в 11,4 сказали рано. перездавала в 13уже.
Далі, у вас узі запис на ранок? / Т. к. напрімер в Гемотест кровті потрібно до 13ч здати, далі кур'єр у них їде. як в ін. місцях не знаю

Спочатку узі, а кров мені сказали здати на наступний день і щоб проміжок між узі і здачею крові був якомога менше.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...