Як виглядає дитина в 12 тижнів вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Геморой

Як виглядає дитина в 12 тижнів вагітності

Як виглядає плід в 12 тижнів вагітності?

Вагітність чудесним чином демонструє нам процес формування нової людини в короткі 9 місяців. Ембріон зростає і розвивається досить швидко і вже на третьому місяці його називають плодом.

Дивно добре сформований плід в 12 тижнів вагітності. Всі його внутрішні органи, системи організму вже з'явилися, далі вони будуть тільки міцніти. Сердечко вже міцне і б'ється в два рази швидше серця матері.

Як виглядає плід в 12 тижнів?

Маленьке життя має такі параметри, які можуть незначно варіювати, адже кожна дитина індивідуальна: зростання від верхівки до куприка - 9 см., Вага - 45 г. Габарити малюка можна порівняти з великим курячим яйцем.

Зовні він повністю знайшов стандартний образ дорослої людини. Ручки і ніжки зі сформованими пальчиками, а також особа з вираженими рисами. Ротик, очі, вушка - все прийняло звичне для нас вигляді. Але вуха швидше в зародковому стані, вони нагадують дві щілинки. Ніздрі широко розставлені. Голова у плода є найбільшою частиною, з'явилася шия. Цікаво у малюка в цей період з'являються перші волоски: над верхньою губою і над очима.

Скелет плода в 12 тижнів повністю хрящової. Виглядає він худим, виснаженим, кістки і м'язи просвічують під шкірою, так як немає жирового прошарку. Просвічуються кровоносні судини. Мускулатура і скелет досить виражені, плід робить цілком виражені руху.

Поведінка плода в 12 тижнів

Цікаво не тільки розвиток плода, адже він вже активно ворушиться. Ручки і ніжки знаходяться в постійному, поки хаотичному русі. Місця йому багато і він демонструє справжні акробатичні трюки. Також він крутить голівкою, розвиває м'язи обличчя, тренуючи міміку - відкриває рот, робить ковтальні руху і навіть намагається посмоктати палець. Якщо він проковтнув навколоплідні води і смак виявився гірким (причиною може бути те, що мама з'їла щось), то починає кривитися і вже робить менше ковтальних рухів.

Потрібно відзначити, що поступово розвивається вестибулярний апарат і чим більше мама рухається, тим швидше протікає цей процес.

Також він активно розвиває тактильні відчуття, у плода все тіло чутливе і він із задоволенням себе чіпає, пізнає.

Цікаво те, що дитина вже може виробляти такий жест у відповідь, якщо мама доклала долоню до живота. Він намагається доторкнутися до маминої руці зі зворотного боку.

Найбільш відповідальними можна назвати перші 12 тижнів, як виглядає плід і які темпи його зростання, розвитку залежить від правильного способу життя матері. Для того, щоб все йшло за передбаченим природою алгоритму потрібно підібрати збалансований раціон, частіше гуляти на свіжому повітрі, більше рухатися, але виключити надмірну фізичне навантаження. Більше позитивних емоцій, своєчасні візити до лікаря - кожна жінка повинна всіляко сприяти народженню здорового малюка.

12 тиждень вагітності

Термін вашої вагітності 12 тижнів. Закінчується третій місяць Вашої вагітності (9-12 тижнів). Кроха важить близько 8-14 грамів. Розмір його від маківки до крижів (сидячи) близько 6 см, а загальна довжина з ніжками близько 7 см.

Зміст: (приховати)

Малюк. Як виглядає плід на 12 тижні вагітності?

За розмірами малюка можна порівняти зі звичайним шматочком мила, він би легко помістився на вашій долоні :).

Тепер дитина все більше і більше схожий на крихітного чоловічка. Голова як і раніше дуже велика, а ніжки і ручки - зовсім маленькі. Мозок дитини виглядає практично, як у дорослої людини, тільки «в мініатюрі».

Продовжує оформлятися обличчя. З'явилися повіки, вони як і раніше щільно прикривають очі, проте малюк вже пробує моргати. Повністю оформилися мочки вух.

Тіло покривається крихітними волосками. Пушок з'являється на рівні брів, вій, підборіддя і верхньої губи. Всі шари шкіри - епідермісу вже сформовані. Уже зараз відбитки пальчиків мають свій оригінальний візерунок.

Розвиток внутрішніх органів і систем плода на 12 тижні вагітності.

Розвинувся і діє гіпофіз, зараз він виробляє гормони, що відповідають за ріст і обмін речовин. Дозріває і вилочкова залоза (тимус), відповідальна за розвиток імунітету.

Серце малюка б'ється зі швидкістю 110-160 ударів в хвилину. Кровоносна система повністю працює, а в крові з'являються лейкоцити.

Поки що скелет малюка складається з хрящиків, але вже пішов процес утворення кісткової речовини. Маленькі нігтики продовжують розвиватися.

З'явився примітивний вестибулярний апарат, який допомагає дитині орієнтуватися в просторі. Якби зараз ви могли доторкнутися до його долоньки, він би стиснув її в кулачок. Знайшла чутливість шкіра стоп, також малюк навчився класти великий палець в рот. Рухи дитини все ще довільні, так як імпульси надходять лише в спинний мозок, але поступово вони починають набувати усвідомлений характер. Наприклад, малюк здригається у відповідь на роздратування матки. На УЗД можна помітити перші рухи грудної клітини - так малюк вчиться "дихати".

Поки що дитина вільно плаває в амніотичної рідини. Оновлення навколоплідних вод відбувається щодоби, на зараз їх обсяг складає 50 мл.

Продовжує удосконалюватися сечовивідна система. Печінка починає вироблення жовчі. Кишечник вже робить перистальтичні рухи, які в майбутньому допоможуть малюкові виводити "відходи" з організму.

На терміні 12 тижнів триває формування зовнішніх статевих органів. Через кілька тижнів відмінності будуть очевидні, але поки навіть грамотний лікар-сонолог (фахівець, який проводить УЗ дослідження) навряд чи зможе визначити якого саме статі ваш малюк.

Поряд з серйозними досягненнями в розвитку малюка, відбувається ще дві важливі події. По-перше, плацента потовщується і приймає на себе роль відповідального за харчування і дихання плода, вона ж стає головним захисником від негативних впливів.

По-друге, через пуповину, яка, нарешті, прикріпилась до стінки матки, між мамою і дитиною встановлюється справжня, глибока зв'язок! Крім того, тепер буде налагоджений складний механізм передачі малюкові кисню і корисних речовин по пупкової артерії і висновок "непотрібних відходів" пупковими венами через організм матері.

Мамо. Що відбувається в організмі жінки на 12 тижні вагітності?

Ви пройшли великий шлях - добігає кінця перша третина вагітності. Якщо вас мучили відчуття пов'язані з токсикозом, то зараз самопочуття помітно поліпшується. До цього часу ви могли набрати вагу 1 3,6 кг, а могли і скинути 1-2 (а то й було апетиту). І той, і інший варіант, цілком в рамках норми.

Очевидним стає зростання матки. На цьому терміні все гормони, необхідні для повноцінного перебігу вагітності, вже виробляє плацента. Раніше цю задачу виконувало жовте тіло яєчника. Тепер його роль у формуванні нового життя зіграна, і жовте тіло починає в'янути.

Відчуття на 12 тижні вагітності.

Ймовірно, що через збільшення об'єму крові ваше серце почне битися частіше, ви можете відчути втому і брак кисню. Намагайтеся більше відпочивати і бувати на повітрі. Якщо до вагітності ви були активні і рухливі, візьміть за правило ходити повільніше, ніж ви звикли, не бігайте, що не перестрибуйте через сходинки, несіть себе гордо і плавно.

У певному сенсі, можна трохи розслабитися - позиви до сечовипускання стали рідшими. Але на жаль, робота кишечника і раніше залишає бажати кращого. Якщо зараз ви відчуваєте труднощі з випорожненням кишечника, потрібно приділити цій проблемі особливу увагу.

Майбутні мами досить часто стикаються з проблемою варикозного розширення вен і геморою. Почнемо з того, що геморой - це по-суті і є варикозне розширення вен прямої кишки.

Причиною цього стану в першу чергу є здавлення маткою судин в малому тазу, а й запори грають важливу роль.

Зовнішнім ознакою геморою є поява "шишечки" або шкірного випинання в області ануса (анального отвору). Іноді ця "шишечка запалюється, різко збільшується в розмірі, з'являється біль, майбутній мамі дискомфортно в положенні сидячи і при ходьбі. Рідко, але трапляється, що геморой супроводжується появою кров'янистих виділень із прямої кишки, особливо після того, як майбутня мама сходила в туалет" по-великому ". Поява кров'яних виділень з прямої кишки завжди є небезпечним станом і вимагає консультації лікаря-проктолога. Термін вагітності в цьому делікатному питанні ролі не грає.

Профілактика геморою при вагітності:

 • Не допускайте виникнення запорів, збагатите свій раціон рослинною клітковиною;
 • Пийте достатню кількість води (1,5-2 літра на добу);
 • Намагайтеся не сидіти і не стояти занадто довго;
 • При відвідуванні туалету, не напружуйтеся спорожняючи кишечник (поставте ноги на підставку);
 • Після кожної дефекації використовуйте не туалетний папір, а вологі серветки, в ідеалі, підмивайтеся теплою водою від промежини до заднього проходу;
 • Відпочивайте і спите на боці, таким чином знизиться тиск матки на пряму кишку;
 • Намагайтеся не спати в положенні на спині. Особливо це актуально для термінів вагітності понад 20 тижнів, але чим раніше ви виробите цю звичку, тим краще.
 • Не лінуйтеся виконувати вправи Кегеля (регулярні скорочення промежини), для поліпшення кровообігу органів малого тазу;
 • Для зменшення хворобливих відчуттів в задньому проході, застосовуйте холодні компреси, примочки з ромашки.

Мазі і свічки для зменшення проявів геморою використовувати самостійно, без консультації лікаря, небажано.

Більш детально це питання розглянуто в статті Геморой при вагітності.

Рекомендації на 12 тижні вагітності.

Якщо ваша робота пов'язана зі стресами, далекими поїздками тощо., Саме час скорегувати свою діяльність. Поставте керівництво до відома про "цікавому положенні", тоді можна буде внести поправки і в ваш графік роботи.

Продовжуйте правильно харчуватися. Постачання організму всіма корисними речовинами важливо і для вас, і для дитини.

Потрібно пам'ятати, що на 12 тижні проводиться перший обов'язковий УЗД-скринінг.

Під час першого обов'язкового УЗД-скринінгу фахівці визначають товщину комірного простору, довжину кісток носа плода і деякі інші параметри. Це необхідно для виключення хромосомних патологій і дефектів розвитку плоду.

Ймовірно, саме після цього УЗД ви по-справжньому відчуєте всю важливість свого становища, перейметеся вагітністю в повній мірі. Ви вперше побачите свого малюка не у вигляді точки, плодового яйця або нерухомою смужки, а в образі крихітного чоловічка, який буде перекидатися в навколоплідних водах на радість вам. Можливо, вам пощастить і ви помітите, як дитина смокче великий пальчик або "махає" вам ручкою.

В Україні всім жінкам незалежно від віку та інших факторів в терміні 11-13,5 тижнів рекомендують здати кров з вени для виключення хромосомних захворювань і вроджених вад розвитку дитини. Це дослідження називають "подвійний генетичний тест", "біохімічний пренатальний скринінг", "пренатальний скринінг 1-ого триместру", розрахунок "Пріска-1".

Всі перераховані терміни називають одне і теж дослідження - дослідження крові, що визначає рівень протеїн-асоційованого білка плазми (РАРР) та лХГ (ХГЧ) в крові майбутньої мами. Проведення цього аналізу доповнює перший УЗД-скринінг і підвищує точність діагностики. Те, що не можна побачити на УЗД, може проявити себе в біохімічних показниках крові вагітної.

Аналізи і дослідження на 12 тижні вагітності.

На цьому тижні ви обов'язково повинні стати на облік, якщо, звичайно, не зробили цього раніше.

Згідно чинного на сьогоднішній день наказу Міністерства охорони здоров'я України № 417 від 15.07.2011, при постановці на облік необхідно:

 • Вимірювання зросту і ваги;
 • Вимірювання артеріального тиску і температури тіла;
 • Аналізи крові: група крові та резус-фактор, ВІЛ, RW, Hbs-антиген,
 • Загальний аналіз крові (з визначенням кількості тромбоцитів);
 • Коагулограма;
 • Загальний аналіз сечі, посів сечі;
 • Цитологічне дослідження, мазок з піхви на флору (за показаннями).

На терміні 12 тижнів проводиться обов'язковий УЗД скринінг з метою визначення товщини комірцевої зони плода. Призначається подвійний тест рівня гормонів РАРР-а і b-ХГЛ в крові щоб напевно переконатися у відсутності хромосомних патологій.

Це цікаво на 12 тижні вагітності.

Швидше за все, ви вже звикли до свого стану і вам хочеться дізнатися більше про процес вагітності, і тому як це бувало у інших. Є кілька хороших художніх фільмів, які варто подивитися для підняття власного бойового духу. Якісь із них змусять вас сміятися до сліз, а якісь, - трохи засумувати. У будь-якому випадку, враження від них залишається найсприятливіший.

Отже, в якості рекомендованих до перегляду фільмів можемо запропонувати:

"9 місяців". Але, чи не американський, а старий французький фільм (1995р), який розповідає про досить нервозному психотерапевта, його, несподівано, вагітній подрузі і їх друзів "повернених" на дітях.

"Що робити, перш ніж завести дитину". Американський фільм, який переплітає життєві історії головних героїв навколо "вагітної теми". Показує, як по різному поводяться чоловіки зі своїми вагітними партнерками. Іноді виходить дуже весело!

"Джуніор". Старий смішний фільм про вагітність чоловіки. Напевно, ви про нього вже чули. У головних ролях Арнольд Шварценегер та Дені Де Віто.

"Хто там говорить". Також фільм з минулого століття (цілих дві частини), який мимоволі змушує сміятися над усіма труднощами виношування дитини.

Дещо про тата на 12 тижні вагітності.

Неприємні відчуття, пов'язані з токсикозом, поступово відступають. Вам стає легше. Можливо тому, що фізично легше, жінка може почати "стежити" за своїм партнером (просто з'являються на це сили). І в результаті спостережень, робиться висновок: поки вона переживає про все, чоловікові все одно. Він, як правило, спокійний, навіть трохи замкнутий, він може спокійно дивитися телевізор, або грати в гру на комп'ютері, може спокійно зустрічатися з друзями.

Загалом, жінка робить висновок, що її положення не хвилює її партнера. Йому все одно, він не думає, ні про неї, ні про дитину (інакше б він просто не зміг так спокійно і тихо сидіти, якби хвилювався). Як наслідок, жінка може в різних формах "вимовляти" партнеру, що він веде себе байдуже. Звичайно, це призводить до того, що чоловік ще більше замикається.

Тут потрібно невелике пояснення, чому чоловік так поводиться. Як це не дивно звучить (для жінок), - йому дуже страшно. А страх, це як-би "заборонена" емоція для чоловіка. Йому ж з дитинства твердять, що "хлопчики нічого не бояться". Ось він і затискається, йде в себе. Насправді, чоловік дуже переживає, і йому дуже страшно. Перерахую основні "фактори страху":

 • Чи буде дитина здорова;
 • Чи зможе він, чоловік, забезпечити і вас і дитини;
 • Чи зможе він бути хорошим батьком;
 • Чи нормально пройдуть пологи;
 • Ваше життя стане інший, чи зможе він "вбудуватися";
 • Чи не буде він "зайвим", може ви тепер будете тільки дитиною цікавитися;
 • І взагалі, молоді тата іноді розповідають всякі страшилки, може це все буде і з ним?

Ось, приблизно такі питання весь час приходять йому в голову. І він з ними по-своєму розбирається, спілкуючись, або граючи в комп'ютер. Придивіться до партнера, послухайте, як він каже, і коли він замовкає і "йде в себе".

Жінці частково простіше, у неї більше розвинена емоційна сфера, вона злякалася, - виплеснула все назовні. А чоловік так не може. Крім того, є питання, на вирішення який він взагалі не може як слід впливати (наприклад, здоров'я дитини або ваше, або процес пологів). Говоріть з ним, давайте йому зрозуміти, що ви впевнені в його силі, в тому, що він буде прекрасним батьком і чоловіком. Частіше говорите йому про любов (до речі, тоді і ви частіше це почуєте).

Корисне на 12 тижні вагітності.

Вага плода19 грамів

На 12 тижні життя плоду відбувається багато важливих подій. Починають працювати нирки. Періодично малюк пісяє, і сеча виділяється в навколоплідні води. М'язи грудної клітки плода починають ритмічно скорочуватися. Ці руху - своєрідне тренування до дихання після народження. При цьому навколоплідні води не проникають в дихальні органи, так як голосова щілина зімкнуті.

З 12 тижнів вагітності плід починає заковтувати навколоплідні води. Триває розвиток травної системи. Активно змінюється кишечник: на його внутрішній поверхні утворюються складочки (як у дорослої людини), з'являються перші перистальтичні рухи. Такі пробні скорочення кишечника є підготовкою до перетравлювання їжі. Печінка плода крім кровотворення, починає виробляти жовч.

Нервова система продовжує активно розвиватися. Формуються зв'язку між великими півкулями і спинним мозком. До кінця тижня мозок плода - це зменшена копія мозку дорослої людини.

У крові, починаючи з 12 тижня вагітності, присутні не тільки еритроцити (як на попередніх тижнях), але і лейкоцити (клітини, що захищають організм від інфекцій).

Плід періодично відкриває ротик. У нього утворюються Пушкова волосся. Вони м'які і безбарвні, що розташовуються в основному в області брів, вій, над верхньою губою і в області підборіддя.

На 12 тижні вже повністю сформована плацента. Вона починає повноцінно працювати, забезпечуючи плід киснем і живильними речовинами.

Фотографії на 12 тижні вагітності

Завантажити свої фотоВсе фотографії

Медичне обстеження вагітної

Лікарі:

 • Консультація акушера-гінеколога необхідна при появі у вагітної будь-яких скарг. Якщо майбутня мама ще не встала на облік, то на 12 тижні це необхідно зробити обов'язково.

Аналізи:

 • «Подвійний тест» - обстеження, спрямоване на виявлення вад розвитку плоду. Якщо аналіз не зданий на 11 тижні, то необхідно зробити його зараз.

Обстеження:

 • УЗД - якщо воно не було виконано в 10 або 11 тижнів, необхідно пройти на 12 тижні вагітності. В ході дослідження лікар з'ясує, чи відповідає розвиток плода терміну, оцінить стан внутрішніх органів малюка і визначить місце прикріплення плаценти.

Можливі відхилення від норми

 • Фото, УЗД і відео

Які відчуття випробовує жінка?

Ви починаєте усвідомлювати, що ваша вагітність - реальність. Ризик викидня зменшується. Тепер ви можете сміливо відкрити своє становище родичам, начальнику і колегам. Кругленький животик може викликати в вашому партнері почуття, про які ви раніше не здогадувалися (наприклад, чутливість і бажання вас захистити).

 • Ранкові нездужання поступово проходять;
 • Знизилася потреба в частому відвідуванні туалету;
 • Але гормональний вплив на настрій зберігається. Ви все ще різко сприймаєте навколишні події. Легко роздратовані або несподівано починаєте сумувати;
 • На цьому тижні плацента бере на себе основну роль у виробленні гормонів;
 • Зараз Можуть виникнути проблеми з запором , т. К. Перистальтика кишечника знизила свою активність;
 • Збільшується кровообіг в організмі, тим самим збільшується навантаження на серце, легені та нирки;
 • Ваша матка збільшилася в ширину приблизно на 10 см . Їй стає тісно в тазостегнової області, і вона піднімається в черевну порожнину;
 • Скориставшись ультразвуком, за розмірами плода лікар вже більш точно може визначити строк ваших пологів;
 • Можливо, ви не помітили, але серце ваше починає битися частіше на кілька ударів в хвилину, щоб впоратися з підвищеною циркуляцією крові;
 • Приблизно один раз на півтора місяця майбутній мамі Потрібно здавати аналіз на бактеріальні інфекції (для цього у неї візьмуть мазок з піхви).

Ось якими відчуттями діляться жінки на форумах:

Все мені говорили, що до цього часу пройде нудота і з'явиться апетит. Може бути, мені поставили неправильний термін? Поки змін я не помітила.

Це моя друга вагітність і я зараз на 12 тижні. Мій стан відмінне і постійно хочеться їсти солоні огірки. До чого б це? Щойно повернулася з прогулянки, а тепер поїм і ляжу почитати. Мій перший дитина у бабусі на канікулах, так що можу насолоджуватися своїм становищем.

Я зовсім недавно дізналася про вагітність, т. К. У мене і раніше була відсутня менструація. Була шокована, але тепер не знаю за що хапатися. Ніякої нудоти у мене не було, все, як завжди. Дивна я вагітна.

Токсикоз пройшов ще на тому тижні, тільки в туалет бігаю кожні 1,5 години. Груди така пишна стала, нічого на роботу одягнути. Чим не привід оновити гардероб? На цьому тижні збираюся оголосити на роботі про свою вагітність. Сподіваюся, там поставляться до цього з розумінням.

Ну, ось чому я відкладала візит до стоматолога раніше? Тепер і не знаю, як туди йти. Боюся, але розумію, що потрібно, а нервувати шкідливо... Замкнуте коло. Сподіваюся, що у мене все в порядку, хоча зуби болять часом.

Розвиток плода в 12-ий тиждень

Малюк все більше стає схожий на людину, хоча його голова все ще набагато більше тулуба. Кінцівки ще маленькі, але вони вже сформовані. Його довжина становить 6-10 см, а вага 15-20 г .

 • Внутрішні органи сформувалися , багато хто вже працюють, тому плід менше схильний до інфекцій і впливу медикаментів;
 • Зростання плоду продовжується стрімко - за останні три тижні дитина подвоївся в розмірах, личко у нього набуває людських рис;
 • Оформилися повіки , тепер вони закривають очі;
 • З'явилися мочки вух ;
 • Повністю Сформувалися кінцівки і пальці ;
 • На пальчиках З'явилися нігтики ;
 • Розвиваються м'язи, тому плід більше рухається;
 • М'язова система вже досить просунута, але рухи ще мимовільні;
 • Він Вміє стискати кулачки, морщити губи, відкривати і закривати рот, будувати гримаси ;
 • Плід також може ковтати рідину, яка його оточує;
 • Він Може мочитися ;
 • У хлопчиків починає вироблятися тестостерон;
 • А Мозок розділений на праве і ліве півкуля ;
 • Імпульси поки надходять в спинний мозок, так як головний мозок недостатньо розвинений;
 • Кишечник більше не заходить за черевну порожнину. У ньому відбуваються перші скорочення;
 • Якщо у вас хлопчик, жіночі репродуктивні органи у плода вже виродилися, поступившись місцем чоловічого начала. Хоча всі основи організму вже закладені, залишається декілька заключних штрихів.

Рекомендації та поради для майбутньої мами

 •  На 12 тижні можна доглянути Бюстгальтер, який буде добре підтримувати груди ;
 • Намагайтеся харчуватися різноманітно, переважно свіжими фруктами і овочами.
 • Пийте достатньо води і Вживайте їжу, багату клітковиною , це допоможе уникнути запору;
 • Неодмінно Відвідайте стоматолога . Налаштуйте себе, що це необхідний захід. І не бійтеся! Зараз ясна стають занадто чутливими. Своєчасне лікування допоможе уникнути карієсу і інших захворювань. Тільки обов'язково попередьте про своє становище дантиста;
 • Оголосіть про свою вагітність вашому начальству , щоб в майбутньому уникнути непорозумінь;
 • Обов'язково уточніть у гінеколога чи в поліклініці, на які безкоштовні медикаменти і послуги ви можете розраховувати;
 • При можливості Почніть відвідувати басейн . А також займайтеся гімнастикою для вагітних;
 • Саме час дізнатися про наявність Школи для майбутніх батьків у вашому районі;
 • Кожен раз, проходячи повз дзеркало, дивіться собі в очі і говорите що-небудь приємне. Якщо ви поспішаєте, то просто скажіть: «Я люблю себе і свого малюка». Це проста вправа змінить ваше життя на краще. До речі, до дзеркала потрібно підходити тільки з посмішкою. Ніколи не сваріть себе перед ним! Якщо ви погано себе почуваєте або у вас поганий настрій, то в дзеркало краще не виглядати. Інакше ви завжди будете отримувати від нього негативний заряд і поганий настрій.

Фото плода, фото животика на 12-му тижні, УЗД і відео

Так виглядає плід на 12-му тижні

Відео: Все про розвиток малюка на 12-му тижні

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...