Низько розташована плацента 22 тижні Про вагітність і пологи

Головна » Iнші хвороби

Низько розташована плацента 22 тижні

Корисні книги

Справжні хлопчики. Як врятувати наших синів від міфів про хлоп'яцтво
Вільям Поллак (2013)
Купити в OZON. RU

Професор Гарвардського університету доктор Вільям Поллак широко відомий своїми дослідженнями чоловічої психології і проблем маскулінності. В основу книги покладено його масштабне дослідження Слухаючи голоси хлопчиків, що дозволило автору зробити висновок, що в нашій культурі існує глибока помилка щодо того, як ростити синів.

Доктор Поллак називає кілька причин того кризи свідомості, який переживають сьогоднішні хлопчики. Одна з них - травма сепарації - передчасне відділення хлопчика від матері. Цю травму хлопчик переживає двічі: спочатку в дитинстві, а потім ще раз в підлітковому віці. Інша причина - так званий Хлоп'ячий кодекс - звід негласних правил поведінки і очікувань суспільства, які грунтуються на застарілих і абсолютно непотрібних гендерних стереотипах. Вільям Поллак не тільки ставить нашій культурі діагноз, а й пропонує лікування: він переконаний, що хлопчики потребують дозвіл висловлювати свої почуття і в більшій турботі, ніж вони отримують зараз. Їм необхідні матері, від яких їх відривають занадто рано. Їм потрібні батьки, емоційно залучені в їхнє життя. Саме прихильність повинна стати основою нового хлоп'ячого кодексу. Використовуючи силу прихильності, ми можемо допомогти хлопчикам стати самими собою, йти в доросле життя своїм шляхом - вирости сильними справжніми чоловіками. Наша любов - та сила, яка допоможе хлопчикам протистояти кодексу. Це та сила, з якою народжується справжня мужність.

Книга буде корисна батькам синів, а також надасть неоціненну допомогу вихователям, учителям, психологам і тренерам.

Каталог фірм

Спілкування

Галереї

Статті

Новини

Розваги

Корисна інформація

Про проект

Реклама

Погода в Петербурзі

Рекомендуємо відвідати

Книги для батьків

Форум для батьків

15.04.07 12:42 Здравствуйте, милі мамушка і беренбшкі Хочу у вас запитати, може бути у кого-небудь було низьке розташування плаценти, як у вас пройшла або проходить вагітність і пологи. Чи не було якихось зовсім серйозних проблемок. У мене 19-а тиждень вагітності, вчора на узі сказали про те, що у мене низько розташована плацента. Живіт болить. До лікаря завтра тільки йду, страшненько якось трохи.

У мене на узі на 12 тижні нижній край плаценти був на рівні входу в матку, через це в першому триместрі було два кровотечі (а може і не через це, навіть лікарі точно не знають), на другому узі, в 20 тижнів, з'ясувалося, що плацента піднялася високо - на приблизно 10 см від входу в матку.
Antiq! не переживай, плацента ще швидше за все підніметься, просто зараз потрібно бути трохи обережніше, не стрибати, руками не махати, тяжкості не носити! Головне, щоб не було передлежання плаценти..но про це потрібно переживати вже ближче до 30 тижня.

У мене і в 12 і в 22 тижні узі показало низьке розташування плаценти з частковим перекриттям зіва. Взагалі навіть на 22 тижні це нічого страшного, т. К. В міру зростання матки вона піднімається. Тут ще такий момент є, дивлячись з якої стінці низько розташована, якщо по передній, тоді ніяких приводів для хвилювання немає, точно підніметься. А поки головне це статевий спокій, не стрибати, не бігати, тяжкості не носити. У мене по передній стінці була низько розташована і на 33 тижні узі показало що вона піднялася на 3.5 см, це не багато, але дуже добре. Взагалі потрібно приблизно на 5 см. А якщо не підніметься, тоді це показання до кесаревого. Ми зійшли з розуму, але ми нікому не скажемо :)

Дитина низько при нормально розташованої плаценти

Відправлено AnchaSerebro 28 липня 2014 року - 14:04

Дівчата, здрастуйте. Підкажіть, чи може дитина низько розташовуватися при нормально розташованої плаценти? Так, на Узі в 22 тижні узіст сказав, що голівка дитини досить низько, при цьому на моє запитання про те, як розташована плацента, що не низько чи, відповів негативно. Як таке може бути? Зараз термін 24 тижні, шевелюхі періодично відчуваю в районі лобка, відчуття, що риє підкоп назовні. Якось страшнувато.

У мене точно так само було, в 22 тижні на УЗД навіть голову через лобка не могли побачити, десь на виході була, теж дуже страшно було. Зараз 33 тижнів ворушіння вище пупка не відчуваю, все внизу десь, сподіваюся, що все буде добре.

А це ніяк не пов'язано. У мене був низько теж приблизно з цього терміну, тиснув і були болі, до 30 тижнях пройшло. Якщо з шийкою все в порядку, боятися нема чого.

У мене перша дитина була теж низько-результат стрімкі пологи, зараз 2го чекаю і теж низько розташований, швидше за все знову швидкі пологи будуть. Якщо перша Б то тут треба бути уважним до шийки щоб витримувала навантаження, я носила бандаж з 16недель, і капошастікі були завжди низько і зараз теж низько капашітся.

Мені здається що не має відношення одне до іншого. У мене майже всю Б дитина низько, а плацента на 8см від внутрішнього зіва. Правда такі шевелюхі в районі лобка я почала відчувати після 28 тижнів, але мабуть він у вас руки вище голови тягне, ось і відчуваєте.

У мене була головка низько в 19 тижнів, теж не могли розглянути нормально. лікар сказав, що скоріше за все це через тонусу під час узі. Зараз 26 тижнів, пупок мені назовні вибиває)

А як це пов'язано щось? у мене плацента була на 9 см вище внутр зіву, а доче подобалося бути низько-низько всю Б. нічого страшного.

Під кінець б тільки стала штовхати в районі пупка, а так весь час нижче

Гуляю тільки в бандажі. Шийку контролюю, варто кільце, поставили в 22 тижні, так як при довжині 34 мм була трохи пухкі, зеви зімкнуті. Просто живіт високий, ВДМ теж в нормі, ось думаю, що йому так низько закортіло розташується. Сподіваюся, ще перебереться вище.

У мене дитина низько всю вагітність при нормальній плацентации. Лобок тижнів з 18 болить. Узістка сказала, може бути особливість таза така, тому і розташувався як зручно. Зараз 40-й тиждень пішла.

Доброго вам дня! Мені на УЗД в 11 тижнів сказали, що у мене низько розташована плацента, а точніше нижнім Карем частково перекриває внутрішній зів. Г каже, що плацента повинна піднятися, але невідомо наскільки. Якщо підніметься мало, то доведеться робити КС. Дівчата, у кого таке було, піднялася в результаті плацента і наскільки?
Заздалегідь дякую!

У мене в 12 тижнів було повне перекриття, дуже переживала. До 22-розум на Узі сказали, що піднялася вся на задню стінку. Для другої і наступних вагітностей, лікар мені сказав, низьке розташування-дуже часте явище. Мені прописували постільний режим, але, природно, його не було, я працювала. Намагалася навантажень уникати і вдома полежати, коли можливість видавалася. Удачі вам!

На першому УЗД низька плацента - немає такого діагнозу, зважати на це діагнозом починають з 21 тижня.
Коли вона зовсім не піднімається - це рідкісний випадок. Але про всяк випадок треба бути готовим і більше себе берегти.
Нікого не хочу лякати, але до себе потрібно ставитися більш уважно.
Коли то сама задавала тут питання і страшенно боялася.
У мене було повне перекриття зіву. в 34 тижні почалася сильна кровотеча вночі, прямо як з крана. Підсумок ЕКС.
Тому якщо після 30 тижня пропоную госпіталізацію в РД, краще напевно погодитися, всеж спокійніше і лікарі під боком. Це дуже серйозний діагноз Але повторюся тільки при повному передлежанні, при частковому набагато більше шансів на перемогу.
Щоб у вас було все добре і народили без проблем, як мені пояснили у дуже невеликого відсотка людей плацента не піднімається зовсім.

На першому УЗД низька плацента - немає такого діагнозу, зважати на це діагнозом починають з 21 тижня.
Коли вона зовсім не піднімається - це рідкісний випадок. Але про всяк випадок треба бути готовим і більше себе берегти.
Нікого не хочу лякати, але до себе потрібно ставитися більш уважно.
Коли то сама задавала тут питання і страшенно боялася.
У мене було повне перекриття зіву. в 34 тижні почалася сильна кровотеча вночі, прямо як з крана. Підсумок ЕКС.
Тому якщо після 30 тижня пропоную госпіталізацію в РД, краще напевно погодитися, всеж спокійніше і лікарі під боком. Це дуже серйозний діагноз Але повторюся тільки при повному передлежанні, при частковому набагато більше шансів на перемогу.
Щоб у вас було все добре і народили без проблем, як мені пояснили у дуже невеликого відсотка людей плацента не піднімається зовсім.
Ех у мене теж повністю закриває зів. і так і не піднялася за 10 тижнів. Зараз йде 31 тиждень.

У мене і на третьому узі (в 32 тижнів) досить низька плацента - всього 3.5 від зіва. сказали, спостерігатися, щоб кровотеч не було. почитую про показання до КС на всякий пожежний.

Дівчата, хто знає:
скільки см над рівнем внутрішнього зіву повинна бути плацента, щоб природно народжувати?

Напевно, призначать ще контрольне УЗД перед пологами, щоб подивитися рівень плаценти.
Мені говорили 6см.
Дивлячись ще де вона знаходиться - по передній стінці або по задній. Якщо на передній, то практично 100% підніметься, якщо по задній, то є ймовірність, що так і буде низько розташована
У мене по задній, в 12 тижнів перекривала вн. зів, в 20 тижнів вже не було перекриття, зараз вже зовсім добре розташована. А теж ставили КС на початку.

Взагалі цікаво, я коли вагітна була теж на 12 тижнях плацента була розташована по краю зіва, по задній стінці так мені Г сказала що якщо по задній то підніметься 100%. На 22 тижні узі робили так піднялася чи то на 7 чи то на 8 см. Погоджуся з усіма автор на вашому терміні це взагалі нічого не означає, але поберегти себе треба ніякого секаса)) і важких предметів не піднімати, відпочивайте спите побільше.

У 12 тижнів повністю перекривала вн. зів, до 22 тижні піднялася на 1.5 см, сказали не переживати що до пологів підніметься. наївні :) За всю вагітність жодного разу не було кровотечі, ні в чому себе не обмежувала. У підсумку до пологів вона не піднялася. Почала сама народжувати, але в підсумку все закінчилося ЕКС, пішла відшарування плаценти, втратила багато крові, робили переливання. Але Славо Богу все обійшлося і величезне спасибі лікаря за вчасно прийняте рішення.
Як мені пояснили в пологовому будинку низьке розташування плаценти не є абсолютним показанням до кесаревого розтину.

У мене на третє узі до сих пір не піднялася, але сказали що якщо потихеньку піднімається це вже плюс. так що сказали не переживати

Мені всю вагітність ставили низьку прихильність і нічого, вже сороковий тиждень йде: 004:, скоро народжувати, так що цей діагноз ще не смертельний: fifa:, правда з ним фіз. вправами не можна займатися, але як тільки нам виповнилося 30 тижнів, мені вже нічого страшно не було, і в басейн ходила і ЛФК займалася: support:

Дівчата, не плутайте інших ласка!
Низько розташована і повне передлежання це дві абсолютно різні речі. Повне передлежання це коли зів повністю перекритий плацентою. Після 30 тижня, коли матка начітнает посилено рости, плацента не розтягується, тому може відбутися відшарування. Грає роль по передній або по задній стінці.

У мене була кровотеча в 34 тижні, хоча я і фіз навантаженнями не займалася. Кровотеча при передлежанні це не як місячні, це як з крана. Було ЕКС, дитина була в реанімації на ШВЛ. Потім ще місяць з наслідками по лікарнях. Це все дуже серйозно і не треба випробовувати долю, на кону життя дитини. При такому діагнозі в першу чергу рятують маму, дитину як вийти. Хоча я була попереджена і подібні топіки читала.
Якщо пропонують ні в якому разі не можна відмовлятися від госпіталізації. Для мене місяць після народження Федька був просто пеклом. У підписі видно, а ПДР стояло 17 травня.

І то що деякі пишуть що вони народжували самі з передлежанням - це неможливо. Повинно бути тоді не повне, а як мінімум крайове, або занадто низько розташована. При повному тільки КС.

Нікого не хочу налякати, але краще бути попередженим. А то тут начітаютяс про фіз вправи і т. Д..

У мене теж в 12 тижнів на УЗД виявили передлежання плаценти. Теж саме говорили. До другого УЗД в 21 тиждень вже все на своїх місцях, як треба!
Головне не сидіти сиднем, ходи - гуляй побільше і частіше. Щоб і всередині все ворушилося і кисню малюкові щоб вистачало!

VBulletin v3.8.7, Copyright 2000-2016, Jelsoft Enterprises Ltd.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...