Чому буває токсикоз у вагітних Про вагітність і пологи

Головна » Iнші хвороби

Чому буває токсикоз у вагітних

Чому виникає токсикоз при вагітності


Одним з перших ознак вагітності, як не дивно, є токсикоз. Жінка відчуває легке нездужання, слабкість, запаморочення, нудоту, стає плаксивою і дратівливою. Точних причин, чому виникає токсикоз при вагітності, до сих пір не з'ясували. На перший погляд, у зв'язку із зародженням нового життя змінюється гормональний фон, більшість внутрішніх органів і систем починають працювати по-іншому, навіть тіло жінки візуально починає змінюватися з перших тижнів вагітності. Але чому хтось відчуває всю красу токсикозу від початку і до кінця вагітності, а хтось може не здогадуватися про своє становище до 5-го місяця?


За однією з теорій причиною тому є думки майбутніх матусь, точніше втілення цих думок в реальному житті - те, що вчені називають психосоматикой. Всі фізичні симптоми і хвороби мають свою психологічну складову, свої тонкі підсвідомі психологічні причини.

Токсикоз при вагітності відео


Якщо говорити конкретніше, то запаморочення може викликати небажання або боязнь бачити майбутнє, відсутність впевненості в завтрашньому дні.


Непритомність - страх не впоратися з чим-небудь, занадто велика відповідальність перед самою собою в новій ролі.
Блювоту і нудоту - боязнь свого нового стану, неготовність прийняти вагітність без тіні сумнівів і страхів.
Слабкість - необхідність дати відпочинок розуму. Підсвідоме бажання взяти паузу і сконцентруватися на своїх внутрішніх процесах.
Тривогу - недовіра до життя і оточуючим.
Якщо підсумувати, то токсикоз при вагітності і всі його прояви зводяться до одного - страх перед майбутнім, неприйняття змін, так стрімко увірвалися в ваше життя.
Ми не будемо говорити про те, що неприйняття неодмінно пов'язане саме з майбутньою дитиною. Це скоріше не буде правдою, так як токсикоз при вагітності мучить жінок, які планували довгоочікувану вагітність навіть частіше, ніж тих, хто про неї і не підозрює.


Що ж тоді не може прийняти майбутня мама?


Перше що приходить в голову - їду!

Токсикоз при вагітності

У організму з'являються кардинально нові потреби, а харчові звички майбутніх мам далеко не завжди правильні і здорові. Те, що ми їмо під час вагітності, по суті, є будівельним матеріалом для малюка, і якість цього харчування повинне бути на рівні. А якщо мама їсть, як звикла, організм за допомогою блювоти рятується від потенційно небезпечних або просто непотрібних продуктів.


Спробуйте перетворити процес вибору продуктів в медитацію. Якщо дуже постаратися і прислухатися до своїх відчуттів, ви зрозумієте - чого ж так не вистачає вашому малюкові. Таким чином, і нудота відступить і самопочуття майбутньої мами, безсумнівно, покращиться. Та й внесок у здоров'я свого малюка ви зробите набагато більший, змінивши своє харчування на здорове і правильне.


Крім того, токсикоз при вагітності може говорити про те, що якісь аспекти маминої життя потенційно заважають нормальному розвитку малюка. Це може бути робота, на яку жінка підсвідомо не хоче ходити, але знаходить причини для того, щоб продовжувати вести активне ділове життя. За допомогою токсикозу тіло регулярно нагадує такий майбутній матусі про пріоритети в розподілі уваги і енергії. Адже буває, що робота передбачає безліч контактів, в яких жінка відчуває дискомфорт. Або просто багато контактів, на які витрачається енергія, замість того, що б зануритися в себе. Прислухайтеся до своєї душі? Можливо, вам просто потрібно взяти невелику відпустку і відпочити, або зовсім залишити роботу, якщо є така можливість. Адже якщо причиною токсикозу при вагітності є банальна втома, то тіло підсвідомо буде створювати всі умови для того, що б такий необхідний відпочинок отримати.


Причиною токсикозу при вагітності також може бути брак уваги. Не важливо - з боку чоловіка, батьків, друзів або колег. Слабкість і погане самопочуття - відмінні способи привернути до себе увагу. І якщо ви відчуваєте, що причина криється саме в цьому, то просто чесно собі зізнайтеся в такої потреби і навчитеся просити про це уваги своїх близьких.
Як же зрозуміти, що з цього списку є вашою причиною? Спробуйте запитати себе під час чергового нападу блювоти або запаморочення - від чого ж мене нудить? Подумайте про те, що саме заважає вам робити таке ось Ваш стан. Проаналізуйте найперші ідеї, які Вас відвідають. І якщо при думках про щось вас починає нудити ще сильніше - це воно і є.


Ну а якщо ви усунете причину, повірте, токсикоз пройде протягом декількох днів, і ви про нього більше не згадаєте.


Розвивайте в собі розуміння власних потреб, починаючи з того чого б вам справді хотілося з'їсти, коли прилягти, коли присісти або сходити в туалет, і закінчуючи набагато більш складними і важливими. Такими як потреба бути коханою, потреба перебувати в гармонії з собою, потреба відчувати турботу і впевненість у завтрашньому дні.


Навчіться легко засвоювати життєві уроки, перетравлювати складні ситуації, приймати зміни свого тіла і способу життя з радістю і вдячністю. Довіряйте собі і своєму майбутньому малюкові.


Природа мудра, адже не дарма вчені досі не винайшли унікальний засіб від токсикозу при вагітності. Можливо, саме цей механізм дозволяє нам, жінкам, краще зрозуміти свої справжні потреби і забезпечити найкращі умови для розвитку майбутнього малюка.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...