Через скільки проходить токсикоз Про вагітність і пологи

Головна » Iнші хвороби

Через скільки проходить токсикоз

Настя
4 дні тому зробила хірургічний аборт! стан нормальний виділення були в перший день сильні а потім все менше і менше, зараз вже майже ні чого немає! але турбує мене наступне, після аборту коли до мене прийшов лікар вона мені сказала щоб я сходила на УЗД так як за її словами я була чи не вагітна або дуже маленький термін, хоча мій гінеколог поставила термін 6/7 тижнів! як таке може бути адже лікар оглядала мене три рази? і чого тепер мені очікувати? на УЗД потраплю тільки в понеділок! дуже хвилююся хоча відчуваю себе нормально, тільки все ще болить груди і залишилося відчуття нудоти! (19.02.11)

Еліна Климович (гінеколог)
Настя, перед проведенням аборту, вам повинні були провести УЗД малого таза для підтвердження наявності маткової вагітності. У разі, якщо УЗД не робили, то можливо був дуже маленький термін, що і побачив лікар, який проводив медичний аборт. Не виключається ймовірність дисфункції яєчників або позаматкової вагітності. У понеділок обов'язково зверніться на прийом до гінеколога і дозвольте всі ваші сумніви. (19.02.11)

Настя
Так УЗД обов'язково зроблю! але у мене ніяких ознак (які я прочитала в інтернеті) позаматкової вагітності не було! а ще питання як довго можуть тривати ознаки токсикозу після аборту (нудота) і болю грудей. і яке УЗД (назва) краще зробити в такій ситуації. (19.02.11)

Еліна Климович (гінеколог)
Настя, зазвичай нудота і болі в грудях повинні зникати відразу ж або протягом декількох днів після переривання вагітності. У вашому випадку, для уточнення ситуації найрозумніше зробити трансвагинальное УЗД. (19.02.11)

Настя
Сходила на УЗД виявилася що все ще вагітна термін 7-8 тижнів, але як сказала лікар на УЗД що то що у мене всередині дитиною вже не назвати але плодове яицо на знімку було але серцебиття в ньому немає! пішла до лікаря вона відправила на повторне аборт, зробила, але лікар знову сказала що як такої вагітності вона у мене не побачила! тепер знову піду на УЗД! поясніть мені будь ласка як таке може бути і що мені ще можна очікувати?? почуття нудоти майже пропало і груди стала небагато проходити! (25.02.11)

Еліна Климович (гінеколог)
Настя, будемо сподіватися, що при повторному вискоблюванні порожнини матки вагітність повністю видалили. При проведенні першого аборту тільки пошкодили ембріон, тому на УЗД не побачили серцебиття плода. Відсутність нудоти і болю в молочних залозах опосередковано вказують на те, аборт проведено повністю. Через тиждень обов'язково відвідайте гінеколога і зробіть УЗД. У вашому випадку необхідно пройти повний курс протизапального лікування для профілактики ускладнень. (25.02.11)

Настя
Здрастуйте, Еліна! після того як я вам писала останній раз я пішла на УЗД і воно показало, що я все ще була вагітна, виявилося що у мене матка з загином! 3 березня зробили вишкрібання, тиждень лежала в лікарні кололи антибіотики і пила таблетки! Зараз самопочуття нормальне, матка скоротилася добре! але питання до вас у мене такий мій інший доктор яка зробила мені останні вишкрібання сказала, що у мене якесь розшарування матки чи м'язи (після попередніх вискоблювання), так ось поясніть будь ласка як таке може бути і які наслідки мене чекають? (28.03.11)

Еліна Климович (гінеколог)
Настя, такого захворювання, як розшарування матки або м'язової тканини, що виникає після діагностичних вискоблювання, в міжнародній класифікації хвороб не описано. Уточніть, будь ласка, у свого лікуючого лікаря, про яку хворобу йде мова. (30.03.11)

Токсикоз після МА

Доброго дня. Нудота відноситься до переліку побочек після МА. У кожного різна переносимість препарату і реакція на його прийом теж.
Вам потрібно для початку пройти УЗД і переконається. що аборт відбувся в повній мірі. Якщо так, то переживати не варто. Медикаменти для МА є гормональними і після їх прийому дуже часто буває гормональний збій. Про наслідки після МА більш докладно тут http: // preryvanie-beremennosti. ru / abort-tabletkami / posledstviya. html

10.04 о 16:16

З чого ви так впевнені, що плід вийшов? Може їх було кілька. Вам на 10-14 день після прийому 1 таблетки необхідно зробити Узі, воно точно розповість про те чи успішно пройшов МА чи ні. Рівень ХГЛ і ознаки вагітності навіть після вдалого аборту можуть зберігатися до 1 міс (в залежності від того на якому терміні був зроблений аборт - чим менший термін - тим швидше все проходить). Ось тут все про МА http: // preryvanie-beremennosti. ru / abort-tabletkami / medikamentoznoe-preryvanie-beremennosti. html

10.04 о 16:12

На жаль, медикаментозний аборт має теж свої наслідки і блювота є одним з них. Ось подивіться тут http: // preryvanie-beremennosti. ru / abort-tabletkami / posledstviya. html.
Я б радила Вам сходити до свого лікаря,

10.04 о 15:33

Добрий день. Якщо ви зробили медикаментозне переривання вагітності, то токсикоз у вас повинен був пройти. Швидше за все, у вашому випадку це вже не токсикоз, а можливі проблеми з шлунково-кишковим трактом. Вам необхідно пройти обстеження у лікаря, гастроентеролога. Також зробити узі шлунка. Загалом все вам призначить лікар.

10.04 о 15:16

Я так розумію ви зробили медикаментозний аборт, вам лікар повинен був призначити повторне УЗД, яке підтвердить про те, що в матці не залишилося стороннього тіла. З приводу вашого стану, кожен організм справляється з відновленням індивідуально. Якщо дійсно все вийшло, то все пройде, потрібен час.

Коли проходить токсикоз?

Токсикоз - одне з найпоширеніших ускладнень перебігу вагітності. Він може бути настільки сильним, що майбутніх матусь турбує тільки одне питання: Коли проходить токсикоз? . Щоб відповісти на нього, потрібно розібратися, що це за явище, як і коли воно виникає.

Коли проходить токсикоз

 • Чому виникає токсикоз?
 • Токсикоз - який він?
 • Як довго триває токсикоз?
 • Чому виникає токсикоз?

  Від причин в першу чергу залежить те, коли проходить токсикоз, а також скільки він триває. Їх всього декілька, але, тим не менш, це дуже поширене захворювання.

  Одна з головних причин появи токсикозу - це вироблення організмом матері антитіл, які їм же сприймаються як токсини. Іноді, особливо якщо у матері і малюка існує резус-конфлікт (не збігається резус-фактор), імунітет жінки починає вважати дитини чужорідним об'єктом і негайно приступає до боротьби з ним. В результаті в організмі виробляється ударна доза антитіл, які й провокують симптоми, схожі з отруєнням. По суті, токсикоз у даному випадку і є отруєнням.

  Інша часта причина ранкової нудоти - зміна співвідношення гомонов в організмі матері. При вагітності гормональний фон змінюється, нові господарі становища впливають на роботу кишечника, їжа погано засвоюється, застоюється в кишечнику, і виникає нудота.

  Третя причина - моральний стан вагітної. Жінка, особливо в першому триместрі, відчуває тривогу і знаходиться в стані стресу, що може викликати нудоту.

  Причинами токсикозу також можуть бути погана спадковість, запалення органів малого таза, шлунка, кишечника, печінки і надчутливість організму через загострення рецепторів.

  Токсикоз - який він?


  На побутовому рівні вважається, що симптом токсикозу - це ранкова нудота. Насправді ж це всього лише верхівка айсберга. Лікарі виділяють серед симптоматики захворювання також слабкість, печію, розлади стільця, слинотеча, жовтяницю, висипання на шкірі, риніти і навіть астму. У рідкісних випадках токсикоз не супроводжується нудотою, але тоді присутні інші симптоми.

  Нудота і інші ознаки токсикозу можуть бути виражені в різному ступені. Це можуть бути ранкові нездужання або ж весь букет радощів вагітної. Лікарі ділять його на ранній і пізній, причому останній найбільш небезпечний для матері і дитини, тому що викликає серйозні отруєння, порушення в кровообігу органів малюка і його мами, може провокувати серйозні дефекти розвитку плода.

  Токсикоз буває різної інтенсивності: низькою, помірною і сильною. Перший - це нормальне, навіть звичайний стан вагітної на ранніх термінах; характеризується легким подташніваніем або невеликий нудотою 2-5 разів на день, особливо вранці. У другому випадку нездужання буде турбувати майбутню маму протягом всього дня, супроводжуючись слабкістю, дратівливістю, крайнім порушенням рецепторів. В останньому випадку спостерігається постійна нудота, виснаження, болі в шлунку. Такі проблеми лікуються амбулаторно.

  Як довго триває токсикоз?

  Коли проходить токсикоз залежить від того, якого виду він належить. Матусі, як правило, не потрібно турбуватися, якщо це ранній токсикоз. Він може початися буквально з перших тижнів вагітності (це один з її непрямих ознак). А ось пізній токсикоз виникає на останньому триместрі і продовжується до пологів.

  Більшість вагітних страждають легким ступенем хвороби, тому нудота турбує їх тільки до 12-15 тижні. Іноді, особливо при сильному токсикозі, це буде продовжуватись всю вагітність, що стає приводом для спостереження у лікаря.

  Щасливицям, у яких токсикозу немає, хвилюватися не варто - це абсолютно нормальне явище, яке свідчить про те, що організми матері та дитини прекрасно співіснують.

  Коли проходить токсикоз: відео

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...