Узі при вагітності відео Про вагітність і пологи

Головна » Календар

Узі при вагітності відео

Лазарєв С. Н. УЗД при вагітності

 • Відео
 • Що собою являє 3д узі при вагітності

  Всі прилади, які застосовуються для проведення процедури УЗД, працюють в режимі імпульсів, і об'ємне 3д УЗД не виняток. Це значно зменшує вплив ультразвуку на плід.

  Але варто зазначити, що ультразвук не є для людини чужим і не може будь-яким чином нашкодити. Високі частоти звуку присутні в житті людини, припустимо, це шум моря чи вітру.

  3д узі при вагітності дає об'ємну картинку, яка дозволяє розглянути плід в утробі матері повністю. А раніше, після проведення звичайного УЗД, на руки батьки отримували звичайний чорно-білий знімок, де дитина була маленькою точечкой, і розглянути його було дуже складно.

  3д узі при вагітності фото

  У сучасному варіанті на 3д узі при вагітності фото показана не тільки довжина і висота плода, але і його ширина. Так що можна побачити ручки, пальчики і навіть риси обличчя.

  Дана процедура проводиться стандартно. На 24 тижні - цей термін найбільш підходить для проходження 3д узі при вагітності, - жінка приходить з напрямком в медичний центр, де буде проходити обстеження.

  На живіт вагітної наносять спеціальний крем-провідник, а потім водять по шкірі ультразвуковим випромінювачем.

  Імпульси передають зображення на монітор комп'ютера, а далі робиться фото. На цьому і все, сеанс процедури закінчено.

  Таким чином, головна відмінність 3д узі при вагітності від звичного вигляду УЗД тільки в зображенні, яку отримують по закінченню.

  Узі 3д при вагітності відео дозволяє зняти. Погодьтеся, такі технології вражають. Батько вже на 6-му місяці вагітності, коли у малюка з'являється міміка, визначається колір шкіри, може мати видио, що дозволяє переглянути всі ці моменти.

  Як кажуть фахівці, 3д узі варто робити після того, як було зроблено звичайне узі. Це дозволяє отримати більш точні відомості про те, як розвивається плід.

  Переваги методу 3д узі при вагітності

  Як і будь-який сучасний метод 3д узі при вагітності викликає масу суперечок. Говорять про те, що для проведення обстеження вистачає і звичайного узі. Однак це не соврем так.

  3д узі при вагітності фото

  3д узі має такі переваги:

  • Отримання точної інформації про процес розвитку плоду і про те, як протікає вагітність. Даний метод допоможе дізнатися про генетичне відхилення на ранніх термінах.
  • Апарат в тривимірному вимірюванні може розповісти найдрібніші подробиці, наприклад, як дитина позіхає, смокче пальчик і т. Д. Виходить, що за плодом можна спостерігати в реальному часі. Узі 3д при вагітності відео дозволяє зняти.
  • Визначити стать дитини. Дана процедура дозволяє дізнатися стать дитини з 100% - й вірогідністю.

  Коли рекомендується робити 3д узі при вагітності

  3д узі при вагітності фотопроцедури 3д узі при вагітності, як в принципі і звичайне узі, призначається тільки лікарем. Роблять його не більш двох разів за період вагітності, починання з 24 тижня. Самостійно робити узі не варто. Хоч ця процедура вважається нешкідливою, але вона повинна контролюватися лікарем.

  3д узі при вагітності рекомендовано в таких випадках:

  • Якщо є ускладнення при протіканні вагітності, які загрожують плоду,
  • Якщо потрібно уточнити деталі стану дитини, які були не переглянуті в звичайному узі,
  • При підозрах на спадкові захворювання або вади у розвитку малюка,
  • Якщо дитина була зачата за допомогою ЕКЗ,
  • Якщо жінка чекає двох або більше дітей,
  • Якщо в роду у вагітної були спадкові патології,
  • Якщо у жінки вже є дитина з відхиленнями у розвитку або з генетичними захворюваннями.

  Недоліки методу діагностики

  В першу чергу, це вартість - вона значно вище, ніж у звичайного узі. Звичайно, вартість виправдовується тим, що батьки отримують інформацію про малюка і про можливі порушення в розвитку, а також є можливість зняти видио і зробити фото.

  3д узі при вагітності фото

  Ще один мінус - це тривалість проведення процедури. Вона коливається в межах 50 хвилин - години.

  Їх хоч ультразвукові хвилі безпечні для дитини, але такий тривалий вплив на плід все ж не особливо корисно.

  Крім того, пройти процедуру 3д узі при вагітності можна тільки на певному терміні, та й то не завжди.

  Якщо плід розгорнуто спиною до датчиків, то діагностика не буде відбуватися в повній мірі, тому що не видно обличчя.

  Наскільки необхідно 3д узі при вагітності судити кожній жінці самій.

  Але не дивлячись на деякі недоліки, воно дуже стати в нагоді.

  • А що на екрані?

  Ультразвукове обстеження, що входить в число обов'язкових процедур, що призначаються при вагітності, відноситься до числа медичних маніпуляцій, на які майбутні мами йдуть з великим бажанням і задоволенням.

  Ще б пак, адже в процесі його проведення у них з'являється можливість ближче познайомитися з майбутнім малюком задовго до появи на світло.

  Особливості та плюси процедури

  Останнім часом великої популярності набуває 3D УЗД при вагітності, що дозволяє отримати максимально реалістичне і якісне зображення плоду, на якому можна розгледіти всі його органи і частини тіла, побачити обличчя, шкірні покриви і навіть кожен пальчик дитини.

  Воно дозволяє отримати найбільш точну і об'єктивну інформацію про стан плода, що має величезне значення, особливо при підозрі на наявність вад і вад розвитку. При цьому помітити можливі аномалії і проблеми з функціонуванням внутрішніх органів малюка можна на більш ранніх термінах.

  Крім того, зробити 3D УЗД при вагітності можна і за власною ініціативою, запросивши на нього тата майбутнього малюка або інших родичів. до меню ^

  Вартість і фактори, що її формують

  Ціна УЗД 3D при вагітності цілком демократична, так що, дозволити собі цю приємну і корисну процедуру може будь-яка жінка, яка піклується про здоров'я і благополуччя своєї майбутньої дитини. При цьому у вартість послуги входить:

  • Можливість присутності на обстеженні рідних і близьких майбутньої мами;
  • Виписка укладення з повним описом стану плода та особливостей його розвитку;
  • Запис DVD-диска, з фотографіями і відео, з подробицями обстеження.

  В цілому ціни на 3Д УЗД при вагітності залежать від установи, яка проводить обстеження, а також від терміну вагітності. За УЗД в перші місяці вагітності доведеться заплатити близько 1200-1700 рублів, а в третьому триместрі воно буде коштувати близько 3000 руб.

  Якщо ж ви захочете зберегти отримані результати на електронних носіях, ціна за послугу може вирости до 3400-3600 рублів.

  Для того, щоб пройти 3Д УЗД при вагітності вартість якого становитиме найбільш зручну для вас суму, про вибір медичного центру або поліклініки варто подбати заздалегідь.

  Найбільш відомими московськими центрами, які надають послугу УЗД 3Д при вагітності, адреси яких можна знайти в інтернеті, є: «Европрестіж» на ст. метро «Шабловська», Мережа поліклінік «Сімейний лікар» та інші. до меню ^

  А що на екрані?

  Основною відмінністю цього типу УЗД від звичайного, двовимірного ультразвукового обстеження є можливість отримання об'ємної і кольорової картинки в трьох проекціях. Крім того, зробивши 3Д УЗД при вагітності, можна вже на стадії внутрішньоутробного розвитку з'ясувати, на кого з батьків схожий майбутній малюк.

  Процедура дозволяє більш ретельно оцінити стан хребетного стовпа, кінцівок і обличчя дитини, завдяки чому можливе раннє виявлення таких вад розвитку, як спинномозкова грижа, а також ущелина верхньої губи та піднебіння і т. Д.. Так що досить часто рекомендація зробити 3Д УЗД при вагітності виходить від лікаря.

  Не варто забувати і про психоемоційної складової цієї процедури. Таке «близьке» спілкування з малюком до його народження ще більше зміцнює материнський дух, готуючи жінку до майбутньої ролі матері і налаштовуючи її на позитивний лад.

  Так що, не сумнівайтеся УЗД 3D при вагітності - відео якого неодмінно стане вашою сімейною реліквією, залишиться у вашій пам'яті надовго!

  Схожі записи

  Календар вагітності

  Як правило, в 90% ситуаціях - жінки точно не можуть сказати дату зачаття, але відмінно пам'ятають дату, коли почався менструальний цикл. Адже це перший сигнал для жінки, що вона вагітна. Саме з дати початку менструального циклу і починають відраховувати вагітність - вести так званий календар вагітності. Важливо! Оптимальний період для зачаття дитини (період овуляції) для жінок різний.

  Але оптимальним для більшості вважається період в середині місячного циклу - до 2 тижнів до початку менструального циклу жінки. . Календар вагітності триває близько 40-42 тижнів (280-294 днів) від дати початку останнього циклу місячних. Отже, дата Ваших пологів можна підрахувати, додавши 280-294 дня до дати останнього місячного циклу. Такий розрахунок вагітності називається гестаційний (часто називають його ще менструальним).

  Саме цим «календарем вагітності» користуються лікарі під час визначення віку і розвитку плода. Існує також овуляційний (також називають фертілізацонний) вік плоду, який відрізняється від менструального 2 тижнями. Календар вагітності розраховують різними періодами: тижнями, місяцями, триместрами, по місячному місяцю.

 • Календар вагітності по тижнях. Якщо Ваш лікар каже, що Ви вагітні 15 тижнів, то значить зачаття дитини відбулося 13 тижнів тому, а приблизна дата пологів почнеться через 40-15 = 25 тижнів вагітності.
 • Календар вагітності по місяцях. Тут все гранично просто. 1 місяць вагітності = 4 тижні вагітності. Отже, всього 9 місяців вагітності в даному календарі вагітності.
 • Календар вагітності по триместрах. Це крупніше одиниця виміру періоду вагітності ніж тиждень і день. Даний календар нараховує 3 триместру (3 фази вагітності). 1 триместр вагітності = 13 тижнів. Кожен триместр має свої характерні особливості і ознаки. Наприклад, викидні трапляються в більшості випадків трапляються в 1 триместрі. Так як перший триместр - це фаза розвитку органів дитинку. У той же час, для 3 триместру характерно для вагітної гіпертонія, токсикоз, токсемії.
 • Календар вагітності по місячному місяцю. Напевно будь-яка мама чула про цю вимір терміну вагітності. Існує цикл місячних фаз протягом 28 діб. 10 місячних місяців = 280 днів - це і вважається повним терміном вагітності по місяцю.
 • Більш докладно про кожен календарі вагітності поговоримо далі на Mamapedia. com. ua. Поради вагітним будуть дуже корисні!

  Всі права захищені © 2011-2015. Мамапедія Мобільна версіяБесплатний каталог сайтовНаверх

  Галерея УЗД при вагітності

  За допомогою 3d і 4d УЗД можна діагностувати динаміку вагітності, воно дозволяє познайомитися з вашою дитиною ще в утробі. Це приголомшливі фото і відео!

  ?
  Чим відрізняються види УЗД, яке краще? Де і як їх роблять? Скільки це коштує? Коли правильно робити УЗД?
  4d відео
  Кроха в утробі гурман чистіше нас з вами, адже між 20 і 28 тижнями кількість смакових рецепторів у плода значно вище, ніж у дорослої людини. Давайте дізнаємося, що ж він встигне спробувати в утробі? »» »
  4d відео
  Уявіть собі, вашому карапузові в животику, не подобається сеанс УЗД. Напевно вам доводилося чути історії, про те як малюк відвертався при УЗД, закривався і ін. Чому? »» »
  4d відео
  Дізнайтеся що чутно малюкові в утробі? Подивіться як він на це реагує - відповідь в форматі 4d УЗД. »» »
  4d відео
  Британський вчений професор Кемпбелл довів, що 17-тижневий малюк в утробі вже вміє посміхатися! »» »
  4d відео
  Передбачається, що пузожітель, будучи в стані спокійного сну бачать сни! Реальне відео сплячого малюка в утробі. »» »
  4d відео
  Мало хто з майбутніх матусь знають, що активна сенсорна система - система органів почуттів, розвивається ще в утробі, а значить ваш малюк ще в утробі вже дещо може... »» »
  4d відео
  Плід в утробі вміє кричати і плакати! Американські вчені за допомогою 4d УЗД досліджували міміку плода - малюк ворушиться, зрушує бровки, зморщує личко, а щічки починають дрібно тремтіти, при цьому він важко вдихає і видихає, висовує язичок і ковтає. »» »
  4d відео
  Виявляється, близнюки ще будучи в утробі спілкуються між собою, в тому числі і за допомогою ігор. Завдяки науковим досягненням, ми з вами можемо на власні очі переконатися в цьому на 4d УЗД відео. »» »

  Приносимо подяку за надані матеріали: клініці lаyyоus. cоm

  ? Вагітність узі

  Використання такого методу дослідження вагітності дозволяє отримати картинку в 4D, а так само можна за допомогою такого УЗД зробити невеликий відеоролик про те, як розвивається плід в утробі матері. Крім того, завдяки 4D УЗД можна побачити і руху плоду. Завдяки такому УЗД, як 4D можна буде отримати повну візуалізацію, а так же легко виявити наявність патологій у дитини, який знаходиться ще в утробі матері. Наприклад, заяча губа, ущелина верхнього неба, проблеми зі спинним мозком. Крім того, завдяки 4D УЗД можна більш чітко, а головне точно визначити стать майбутньої дитини.

  Завдяки таким обстеженням за допомогою 4D УЗД батьки матимуть можливість побачити, як виглядає їхня дитина в утробі на тому, чи іншому терміні вагітності. Так само можна буде попросити лікаря, який проводить це обстеження, записати на диск зображення, яке було отримано в ході проведення УЗД. Крім того, можна буде зробити і фотографії, які можна буде дивитися вдома, а потім показати їх дитині, коли той народиться і трохи підросте. Так само ці фотографії можна буде показати батькам, які з нетерпінням чекають появи онука чи онуки.

  Багато хто задається питанням про те, а чи шкідливо таке УЗД? Завдяки тому, що скорочується час обстеження при 4D УЗД, то відповідно зменшується вплив ультразвуку на плід. Але науково ще не доведена шкода проведення УЗД, але краще, щоб було менше ультразвукового впливу.

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...