Календар вагітності по тижнях і днях розрахувати Про вагітність і пологи

Головна » Календар

Календар вагітності по тижнях і днях розрахувати

Калькулятор вагітності

Як розрахувати вагітність по тижнях за допомогою електронного калькулятора вагітності?

Ні для кого не секрет, що тривалість вагітності вираховується від першого дня останніх критичних днів. Чому розрахунок ґрунтується на цій даті, адже в цей момент зачаття ще не відбулося? Відбувається це тому, що з'ясувати точне число, коли відбулося зачаття, буває вкрай важко, а частіше - неможливо. А ось коли у неї почалися останні критичні дні, може сказати кожна жінка. Покладаючись на це, і йде розрахунок терміну вагітності.

В середньому, жінка виношує дитину 40 тижнів від першого дня останніх щомісячних кров'яних виділень, що дорівнює 280 дням. Покладаючись на це, день пологів можна обчислити таким чином. До цього дня потрібно додати 280 днів, дата, яка вийде в результаті, і буде передбачуваним днем ​​пологів. Ще легше можна розрахувати так: до першого дня останніх щомісячних кров'яних виділень додати 7 днів і потім відняти 3 місяці. Ваш лікар - гінеколог буде застосовувати саме такий розрахунок терміну вагітності.

В електронному календарі вагітності ця задача значно спрощена. До того ж, за допомогою цієї програми буде розрахований індивідуальний календар вагітності, розписаний по тижнях. Так, подивившись на дату, ви зможете побачити, яка за рахунком тиждень йде зараз у вас.

Користуючись калькулятором вагітності, слід врахувати, що він ґрунтується на акушерському терміні, який вираховується від першого дня останнього менструального циклу. У той час, коли вагітність насправді, настає приблизно в середині циклу. Саме тому ця тривалість відрізняється від реальної приблизно на 2 тижні. Наприклад, якщо калькулятор вагітності показав, що ви на 20 тижні, то насправді плоду 18 тижнів.

Необхідно знати, що передбачувана дата пологів - це приблизне поняття. Вагітність триває 38 - 42 тижні це цілком нешкідливо для дитини.

Отже, вам залишилося лише вибрати дату і розрахувати свій календар вагітності.

Дата початку останніх місячних:

Ksuxa :: 2012/08/17 о 6:46 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Так, описано добре... вже виходжу на 41 тиждень...

Tanusha_86 :: 2013/02/16 в 6:07 дп. Увійдіть, щоб відповісти #

Як формується ваш малюк. Подивіться уважно календар вагітності по тижнях і вам буде все

Кого чекаєте? Буде хлопчик чи дівчинка? :: 2013/07/17 о 6:39 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Має під рукою, складений з досвіду докторів, календар вагітності, в якому зазначаються всі зміни протягом

Кілька слів про вагітність - журнал для жінок :: 2013/09/21 о 10:21 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Підрахувала и виявило правдою))))))

Мар'яна Кокоць :: 2013/11/22 в 3:44 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

І справді порахувала свою попередню вагітність - все збіглося, тепер намагаюся розрахувати календарем дату пологів свого другого дитинку, сподіваюся буде теж правильно Всі дуже докладно описано, але було б не погано ще картинки подивитися. Дякуємо

Таня Степанюк :: 2013/11/27 о 6:56 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Мамою поки ставати не збираюся, але інформація мені дуже корисна, тепер точно можу розраховувати день овуляції і розпізнати перші ознаки настання вагітності. Дуже докладний і дохідливо пояснення, буду мати під рукою, в разі чого, обов'язково скористаюся для консультації.

Foreverroller :: 2014/03/15 в 8:43 дп. Увійдіть, щоб відповісти #

Тільки що вважала за таблицею, все збіглося і цікаво було згадати всі етапи вагітності і зміни в процесі, відображені всі фізичні і емоційні зміни, причому не тільки мам, а й малюків))))

Anastasia_zura :: 2014/03/15 в 3:13 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Дуже цікавий і незвичайний розрахунок вагітності по тижнях. Згадалося, як це було у мене. Майбутні матусі, вам буде корисна і цікава ця інформація. Можете дізнатися хвилюючі вас моменти розвитку дитинку.

Sokolik :: 2014/03/17 о 6:15 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Я ось якраз планую завагітніти, і для мене, як для майбутньої мами було дуже цікаво прочитати всю цю інформацію. Так як тут все описано по тижнях, дуже цікаво коли і що розвивається у плода, я багато з цього навіть і не знала.

Knopa :: 2014/03/18 в 7:34 дп. Увійдіть, щоб відповісти #

Мені цю табличку порадила близька подруга. Я планую завагітніти і цей календар вагітності, як не можна до речі. Найцікавіше, що дійсно все сходиться. У моїй подрузі народилася дівчинка. Все точно і швидко! Просто клас.

Liz :: 2014/03/18 о 7:51 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Дійсно, календар вагітності просто казка. Ось мені шкода, що у мене до пологів його не було. Сиділа як ненормальна з олівцем і все вираховувала, причому кожен раз перераховувала, а раптом помилилася. Чоловік з мене сміється досі

Darinkins :: 2014/03/19 об 11:41 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Дуже пізнавальна інформація, особливо для вагітних. Згадую себе... я була схиблена на вичитування будь-якої інформації на кожному тижні вагітності)))

Цей календар помилився всього на 1 день! Вражаюче.

Mamo4ka :: 2014/08/05 о 10:34 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Хочу сказати що дана стаття цікава не тільки молодим мама або тим хто збирається стати такою, мені як майбутньому татові теж дуже цікава дана інформація. Почитав коментарі пишуть що дійсно календар працює.

З. И.. Для мене завжди було загадкою як це може працювати, адже кожна людина індивідуальна, а виявляється чудеса на світі))

Oksanich_90 :: 2014/08/06 о 12:08 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Як шкода, що цей календар вагітності я не зустріла чотири роки тому. Я постійно нервувала. Думала, а може щось не так, а тут все описано (розвиток дитини і самопочуття майбутньої мами). Обов'язково їм скористаюся коли завагітнію)))))

Olga :: 2014/08/06 о 12:26 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Відмінний календар вагітності, дуже зручно відстежувати і спостерігати малюка!

Tsvetana :: 2014/08/18 о 8:15 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

А мене свого часу календар вагітності врятував! Спостерігалася відразу у 2 лікарів, а вони довго не могли правильний термін поставити. Коли ж зважилися, то вже я не тямила себе. Підклали мені календар цей і подуспокоілась. Та й плюс - в ньому бокові якісно і цікаво написано, що ж в цей час відбувається всередині тебе

Zlatysja :: 2014/08/19 о 8:57 дп. Увійдіть, щоб відповісти #

Дуже корисний календар. Він буде цікавий не тільки тим, хто вже носити під серцем дитину, але і тим, хто тільки планує вагітність. Все чітко і доступно написано, що відбувається з малюком на кожному тижні. Залишу собі на замітку.

RedLena :: 2014/08/20 в 1:43 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Клас! Мені дуже сподобався цей календар вагітності! Я його покажу свою родичку, яка хоче мати дитину!

Svit :: 2014/09/05 о 7:39 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Відмінний календар вагітності! Молодій матусі завжди цікаво спостерігати за своєю вагітністю. Її цікавить, що в той чи інший місяць робить її дитинка в животику. А з таким календарем можна заглянути до дитинці і дізнатися який він зараз!)

Mouse :: 2014/09/05 в 9:51 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Чудовий календар вагітності! Розрахувати термін вагітності вийшло дуже швидко. Мене лякала невизначеність, але з цим календарем я точно розрахувала термін пологів. Я в приємному захваті!

Stefania :: 2014/10/25 о 7:00 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Хороша стаття, і в правду календар вагітності - корисний і дуже зручний варіант перевірки розвитку дитини по тижнях.

По термінах, коли я була вагітна я народила на 40 тижні, не більше і не менше. Календар дав вірну результат, народила за терміном.

Kooshka :: 2014/10/25 о 11:56 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Так, дуже просто використовувати такий календар вагітності. Бачачи основні етапи розвитку маленького чоловічка, можна перевірити, чи правильно поставлено лікарями висновок про термін вагітності. А це дуже важливо. Особливо в період першої вагітності в житті жінок присутній хвилювання. Як це все пройде, чи встигну я вчасно розпізнати, що заповітний годину прийшов, згадаю я все рекомендації, дані лікарями і більш досвідченими подругами, зроблю я все правильно, чи буде боляче і т. Д. Тому, жінці важливо бути готовою до настання пологів. Для цього треба знати термін вагітності якомога точніше, щоб все розрахувати і стежити за перебігом вагітності. І хоча кажуть, що кожна жінка відчуває, якщо щось йде не так, все одно можливість перевірки стану дитини всередині матері може підказати або просто заспокоїти майбутню маму. І в цьому велика користь. Під час другої вагітності вже більше знаєш, можеш і сама робити прогнози. Менше хвилюєшся, більше дієш в плані підготовки, орієнтуючись на знайомі відчуття. І все одно, календар вагітності треба тримати під рукою. Досвідчена і підкована з його допомогою, я можу насолоджуватися своєю другою вагітністю без зайвого хвилювання, чого і вам бажаю!

VeronikaK :: 2014/10/27 в 2:57 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

У мене донечці вже дев'ятий місяць пішов. Коли була в положенні, то цей календар вагітності дуже допоміг мені розрахувати вагітність за термінами максимально точно і правильно. Заглядала в нього мало не щодня. І мушу сказати, що він дуже допомагає матусям дізнатися про поведінку і розвиток свого чада навіть до його появи. Для мене це було дуже цікаво і дуже пізнавально. Всі розрахунки збіглися.

Olga89 :: 2014/10/28 о 9:39 дп. Увійдіть, щоб відповісти #

Мені пощастило, мені точно доктор визначив термін вагітності. Я з хвилюванням чекала перші ознаки ворушіння дитинки. І мені допоміг календар вагітності розрахувати, коли ж відбудеться, то що я так чекаю. І це було на 18 тижні! Все правильно. Хоча розмовляти з донькою я ще раніше стала. Це довгоочікувана дитина. Може бути, мої розмови теж допомогли в правильному розвитку вагітності!

Isabella :: 2014/10/29 о 9:25 дп. Увійдіть, щоб відповісти #

Даній календар вагітності вікорістовує жінка брата. Так як вона носити дитину и готуватися до ее з'явилися, то розуміється й хоче знати як зростанні ее дитинка, як розвівається его Тіло, Які Зміни ще ждуть. А Сейчас календар вагітності допоміг їй Встановити дату зачаття, та з с помощью него вагітність проходити без зайвий переживань. Рекомендую всім хто вагітній всегда тримати его під рукою.

Natasha88 :: 2014/10/29 в 2:57 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Календар вагітності - корисний і дуже зручний варіант перевірки розвитку дитини по тижнях. Коли я була вагітна дуже часто користувалася цим календарем, дуже допомагає майбутній мамі зрозуміти, що відбувається на кожного тижня вагітності.

Krista :: 2014/11/01 о 11:27 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Спасибо большое Вам за календар він допоміг мені розрахувати термін вагітності в тижнях. Він виявився на 100% точним :) Я не знаю, як він у вас працює, але розрахувати який тиждень вагітності з такою точністю і дату пологів, я просто в захваті)))). ще раз дякую:)))

Darinka :: 2014/11/26 о 11:25 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Календар вагітності розрахувати нескладно. Вважати починають з першого дня останніх місячних. Краще розписувати календар по тижнях, записувати туди всі свої відчуття. Це допоможе зрозуміти, як зараз розвивається дитина.

Marta2 :: 2014/11/28 о 7:44 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Мені дуже сподобався календар! У мене все збіглося! Буду його радити всім своїм подругам. Я розглядала багато варіантів календарів для вагітних, але коли знайшла цей, зупинилася на ньому.

Олена :: 2014/11/30 в 4:55 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Незручно розраховувати термін вагітності, так як не враховується середня тривалість менструального циклу. Береться усереднена тривалість циклу: 28 днів. Необ'єктивний розрахунок, хоча опис кожного тижня непогане. Мій термін: 20 тижнів 2 дні з урахуванням мого циклу 23 дні. Згідно калькулятору вагітності, представленому на даному сайті, моя дитина «відстає» у розвитку (((((((

SSR :: 2015/01/28 в 8:38 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Як здорово хтось придумав скласти такий пізнавальний і неймовірно корисний календар вагітності онлайн для майбутніх матусь. Так цікаво порівнювати свої відчуття і припущення з науковими та достовірними фактами. Звичайно не всі вагітності протікають по шаблону, але тут якось дуже грамотно і виважено описані саме ті процеси і етапи розвитку дитинку, які буде знати корисно абсолютно всім. Дуже сподобався формат подачі інформації: цікаво, інформативно і зовсім не страшно :)

Aisyri :: 2015/03/19 в 12:38 дп. Увійдіть, щоб відповісти #

Планували з чоловіком дитинку. Подруга порадила календар вагітності по тижнях, так як він, свого часу, дуже допоміг їй із зачаттям її малятка. На превеликий подив, у неї зійшлося більшість відчуттів. Вражена її розповіддю, вирішила і сама скористатися. Зараз ми з чоловіком на сьомому тижні очікування :)) Поки все сходиться. Настійно рекомендуємо матусям :))

Тася :: 2015/03/24 о 8:26 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Дякуємо! Цікаво, напевно, дуже порівнювати свій термін вагітності онлайн з мають місце в даний момент відчуттями і уявленнями. Під час наступної вагітності обов'язково скористаюся цим дивовижним календариком. Уже призабули як це все було)

Irishka S :: 2015/03/30 о 11:06 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Скористалася цим календарем вагітності, дата збіглася з тим діапазоном, що прогнозує доктор. Порадила сусідка, у неї дівчинка 1,5 рочки. Вона теж користувалася цим календарем і сказала, що вгадала день в день. Подивимося пику я за календарем 22.07 :)

Lizzi :: 2015/04/02 о 12:07 дп. Увійдіть, щоб відповісти #

Роздрукувала, до речі цей чудовий календар вагітності по тижнях для подружки. Задоволена така була. У неї вагітність перша, вона перелякана така, нічого не знає, боїться всього, а тут почитала, говорить «Нічого страшного немає, все так цікаво, навпаки». Так що спасибі Вам)

Irishka S :: 2015/04/04 в 6:14 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Календар вагітності дуже корисна штука! Я свою вагітність вираховувала за таким календарем. У мене терміни майже збіглися. Всім раджу!

Олена :: 2015/04/06 о 11:07 пп. Увійдіть, щоб відповісти #

Персональний календар вагітності по тижнях

Розрахуй свій календар вагітності по тижнях. Кожен тиждень твоєї вагітності від 1 до 40 тижні з подробицями.

Розрахунок терміну вагітності

Вкажіть перший день останньої менструації

Вагітність - дивовижний і хвилюючий період у житті жінки. Всього за 40 тижнів з однієї клітини утворюється цілий організм, здатний до життя в навколишніх умовах. Людина ніколи більше не розвивається такими швидкими темпами, як у внутрішньоутробному періоді. Кожен день у плода змінюється зовнішній вигляд, з'являються нові органи, нові здібності. Зовнішність і самопочуття жінки теж стрімко змінюються - ще в минулому місяці її «цікаве становище» не було нікому помітно, а сьогодні вже з'явився симпатичний круглий животик. За час виношування плоду потрібно багато встигнути - доведеться пройти не одне лікарське обстеження, здати кілька аналізів, переглянути своє меню і режим сну, змінити звички і оновити гардероб. До всіх змін у житті краще готуватися заздалегідь і спеціально для того, щоб ти була в курсі всіх прийдешніх сюрпризів, ми підготували детальний календар вагітності по тижнях.

Звідки походить плутанина в два тижні?

Доктора в жіночих консультаціях традиційно відраховують термін вагітності, починаючи з першого дня останньої менструації, незважаючи на те, що зачаття відбувається, згідно з такими підрахунками, тільки на третьому тижні вагітності. Наш інтерактивний календар побудований за тією ж схемою - це, так званий, акушерський календар вагітності. Існує й інший, який використовується набагато рідше, спосіб обчислення строків вагітності, коли за точку відліку приймається день зачаття. Добутий в результаті календар, правильно було б назвати календарем розвитку плода. Іноді такий спосіб знаходить відображення у висновках акушерських УЗД, де є можливість з точністю до одного дня встановити тривалість життя плода, особливо в першому триместрі. Як правило, календар розвитку плода відстає приблизно на 2 тижні від акушерського календаря вагітності.

Логічно розписати вагітність по тижнях - так ти будеш краще уявляти собі, як зростає твоя дитина і які процеси викликає вагітність у вашому власному організмі. Вивчаючи календар вагітності по тижнях, ти знайдеш своєчасні поради про те, як підібрати одяг для вагітних, як уникнути токсикозу, як правильно харчуватися під час вагітності. Відповідно кожному тижні наводяться розміри плоду і його нові навички - ти здивуєшся тому, як багато він уже має, коли навіть животик ще не помітний оточуючим!

Для того щоб автоматично розрахувати календар вагітності ти можеш скористатися калькулятором на сайті. Досить вказати дату першого дня твоєї останньої менструації, і ти отримаєш календар своєї власної вагітності по тижнях. Мабуть, це має бути цікаво для вагітної жінки - щотижня дізнаватися про те, як протікає життя її малюка, але не варто сприймати приведені терміни буквально. Май на увазі, що тривалість вагітності, а також і темпи розвитку плода завжди індивідуальні і можуть дещо відрізнятися від даних, які наводить інтерактивний календар вагітності. Характерна наступна закономірність - чим більше тривалість менструального циклу, тим довше триває вагітність.

Що ще ти дізнаєшся про своїх тижнях?

Слід зауважити, що календар вагітності по тижнях містить дані ультразвукового дослідження плоду, а також показники акушерського дослідження, відомості про яких наведені в спрощеному, доступному широкому колу читачів, вигляді. Лікуючий лікар, який спостерігає вагітність, робить свої висновки, які засновані на більш складних методиках обстеження і багаторічному досвіді. Тому, між записами в твоїй «диспансерної книжці вагітної жінки» і записами в календарі вагітності, допустимі невеликі розбіжності. У цьому випадку ти завжди маєш право звернутися за детальними роз'ясненнями до свого лікаря.

Питання і коментарі до статті:

120

За датою останньої менструації у мене має бути 7 тижнів вагітності. За УЗД показало всього 3-4 тижні вагітності. лікар узіст сказала що можливо була пізня овуляція. Що це означає? Впливає...

119

Ми з чоловіком плануємо зачати малюка, можна сказати спробували. 3 січня почалися місячні (цикл у мене не зовсім регулярний від 28 до 31 днів), 13 числа не була захищений па. наскільки ймовірним є те, ...

118

Якщо під час вагітності рясні білі виділення, що це значить? ...

116

Чи може це бути - вагітність? Остання менструація була з 24.12.12 по 30.12.12, що не захищений ПА був 3 або 4 (точно не пам'ятаю) січня 2012, 20,21,22 січня боліла груди як перед місячними, потім...

115

Поясніть, що таке акушерські тижні і тижні розвитку плоду. Чому вони відрізняються? ...

114

Ми дуже хочемо дитинку але я не можу правильно розрахувати день овуляції?? Місячні були 29 грудня по-5 січня!! А тепер почалися з 25января приблизно до 1 лютого!! Підкажіть будь ласка коли...

113

Коли перестане нудити 6 тижнів? ...

111

Хочу дізнатися день зачаття моєї дружини. У неї початок місячних 4.05.12 прийшли з затримкою 2-3 дня, кінець на мою 7.05 або 8.05. ПА у нас був 9.05, 12.05, і 26.05.12г. У неї термін зараз 36-37 тижнів....

110 № 109

Здрастуйте, допоможіть встановити термін вагітності, мої сумніви в тому, що гінеколог мене не уважно слухала. Справа в тому, що місячні у мене проходили щомісяця на початку місяця ось в...

108

Я вагітна. лежала на збереженні із загрозою скорочення задньої і передньої стінки матки. кололи прогестерон і папаверин. Все пройшло. Зараз у мене термін 16 тижнів болить живіт в області пупка зверху і...

106

Я ось точно не пам'ятаю день останніх місячних, по Узі на 4.07 - термін вагітності 13-14 тижнів, Ктр-71, Це термін поставлений акушерський або від зачаття? Якщо відрахувати назад, то вийде 2 квітня. ...

103

Чи можливе застосування снодійного Донорміл на 18 тижні вагітності? ...

102

9 серпня був незахищений ПА, після цього 17 серпня як пам'ятаю прийшли менструації (якщо це не зачаття), після цього були незахищені ПА, 26 вересня, по УЗД ставлять термін 4 тижні, ХЛГ в крові...

101

Привіт дорогий доктор, скажіть будь ласка якщо у мене був ПА 9 августа 2012, то приблизно якого числа я б завагітніла і який термін у мене зараз було б? це для мене важливо....

100

Я не можу завагітніти чи що в цей раз вийшло ми не охороняється... статевий акт у нас відбувається через кожних 2 дні а то й щодня... ...

99

Підкажіть чи можна займатися сексом на 9 тижні берменности...

97

Привіт у мене 19 тиждень вагітності. Але у мене частенько болить живіт. Що це може бути? ...

93

Привіт остання менструація була 16 серпня спочатку були болі в низу живота тест позитивний толко проявляється неприязнь до запахів ні нудоти ні блювоти... але у мене алергія на...

92

Допоможіть розрахувати термін вагітності і передбачувану дату пологів, якщо перший день останньої менструації 6 лютого, а день зачаття 2 березня. В Україні мій лікар каже, що пологи - 15 листопада, ...

91

Допоможіть, будь-ласка, Розшифрувати дані УЗД. Чи Варто мені хвілюватісь и прійматі якісь Міри? Дата останніх місячніх 01.07.12. Дата Огляду: 09.10.2012. УЗД огляд: Плід один, в нестійкому положенні -...

90

Вітаю! скажіть як може бути таке: підлогу. акт був 22.23.24 вересня. потім 28 вересня були місячні. але мізерні. а 10 жовтня в яєчнику виявили жовте тіло і ставлять вагітність......

89

Скажіть, будь ласка, я прийняла по одній таблетці супрастину два вечори перед сном, не знаючи, що вагітна (на терміні 3-4 тижні). Наскільки небезпечно це для майбутньої дитини? ...

87

Коли відбулося у мене зачаття, якщо у мене з чоловіком був секс 15 і 17 травня 2011 року, він в мене кінчив 2 рази, а 13 липня 2011р Я дізналася що вагітна термін 8 тижнів....

86

Я сьогодні ходила на Узі, у мене 31 тиждень вагітності. Дані дослідження: предлежит головне, БПР 8,2 см, стегно 5,9см, серце 3,6см, локалізація плаценти по задній і лівій боковій стінці, висновок і...

84

На 9 і 13 тижні, узі показало нечітку візуалізацію кісток черепа. У мене загин матки, це може вплинути. Що взагалі може означати такий діагноз? ...

83

OGROMNOE SPASIBA VAM Анастасія Старовойтова VI VSEGDA OTVECHAITE NA VSE MOI VAPROSI I VSEGDA TAK VNIMATELNA I BEREJNO OTNOSITIS MOIM VAPROSOM I VASHI OTVETI TAK MNE POMOGAET OGROMNOE VAM SPASIBO...

82 № 81

U menya byli mesyachni v 23.11.2012 noyabre mazola 3 dnya, no mne shas uzi stavit 33 nedel. ya mogla zaberemenet v oktebre pomogite mne pojaluysta...

79

Перший день останньої менструації - 1 березня. 27, 28, 29 березня приймала по 1 таблетки "сумамед". Після дізналася, що вагітна. Лікарі залякали можливими наслідками (фізичним відхиленням в...

78

4 травня були місячні. 8 травня і 13 травня був секс з іншим, чи могла я залетіти від нього? сказали вагітність 5 тижнів. узі говорить взагалі 3-2 тижнів....

77

У мене 36 тижнів вагітності, скільки повинно бути рухів? мені здається що дитина стала більше і менше ворушиться....

76

Під час вагітності не знаючи про це я отримувала лікування антибіотиками цефазалін, метрогил система, таблетки флунол і метрогіназол. під час лікування оберігалися, і тепер затримка 16 днів. місячного...

75

Чи можна дізнатися вагітність до тижня, якщо можна то як? ...

74

Допоможіть, будь ласка, розібратися. ПМ була 24 березня, 6 днів. Місячні нерегулярні, затримки приблизно тиждень. 26 квітня на УЗД поставили термін 21 день. Чи могло зачаття відбутися 7 квітня....

73

Я хотіла дізнатися про вагітності. у мене останній місячний було в 26.03.2012года. сьогодні 28 квітня. місячного немає. я була з чоловіком після місячного числа 2 квітня, потім 2 раз 18 квітня. але мене...

72

Вітаю! Поясніть мені будь ласка! У мене негативний резус фактор до початку вагітності лікар відправив мене та мого чоловіка на аналіз крові і визначення антитіл в крові, виявилося що умужа теж...

71

Вітаю! Мені 38 років. У 2005р. у мене КТ показало захворювання об'ємного верхнього переднього середостіння справо. (Діффі. Д-ка: захворювання переднесегментарного бронха, захворювання правої частки...

70 № 69

Добрий день. у мене 26недель вагітності. мені 17 років. вже 2дня мій малюк просто не вщухає. штовхається і вдень і вночі. то легко було ходити щас дуже важко. всюди начебто болить якийсь...

68
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...