Вагітність по тижнях відео Про вагітність і пологи

Головна » Календар

Вагітність по тижнях відео

Календар вагітності

Як правило, в 90% ситуаціях - жінки точно не можуть сказати дату зачаття, але відмінно пам'ятають дату, коли почався менструальний цикл. Адже це перший сигнал для жінки, що вона вагітна. Саме з дати початку менструального циклу і починають відраховувати вагітність - вести так званий календар вагітності. Важливо! Оптимальний період для зачаття дитини (період овуляції) для жінок різний.

Але оптимальним для більшості вважається період в середині місячного циклу - до 2 тижнів до початку менструального циклу жінки. . Календар вагітності триває близько 40-42 тижнів (280-294 днів) від дати початку останнього циклу місячних. Отже, дата Ваших пологів можна підрахувати, додавши 280-294 дня до дати останнього місячного циклу. Такий розрахунок вагітності називається гестаційний (часто називають його ще менструальним).

Саме цим «календарем вагітності» користуються лікарі під час визначення віку і розвитку плода. Існує також овуляційний (також називають фертілізацонний) вік плоду, який відрізняється від менструального 2 тижнями. Календар вагітності розраховують різними періодами: тижнями, місяцями, триместрами, по місячному місяцю.

 • Календар вагітності по тижнях. Якщо Ваш лікар каже, що Ви вагітні 15 тижнів, то значить зачаття дитини відбулося 13 тижнів тому, а приблизна дата пологів почнеться через 40-15 = 25 тижнів вагітності.
 • Календар вагітності по місяцях. Тут все гранично просто. 1 місяць вагітності = 4 тижні вагітності. Отже, всього 9 місяців вагітності в даному календарі вагітності.
 • Календар вагітності по триместрах. Це крупніше одиниця виміру періоду вагітності ніж тиждень і день. Даний календар нараховує 3 триместру (3 фази вагітності). 1 триместр вагітності = 13 тижнів. Кожен триместр має свої характерні особливості і ознаки. Наприклад, викидні трапляються в більшості випадків трапляються в 1 триместрі. Так як перший триместр - це фаза розвитку органів дитинку. У той же час, для 3 триместру характерно для вагітної гіпертонія, токсикоз, токсемії.
 • Календар вагітності по місячному місяцю. Напевно будь-яка мама чула про цю вимір терміну вагітності. Існує цикл місячних фаз протягом 28 діб. 10 місячних місяців = 280 днів - це і вважається повним терміном вагітності по місяцю.
 • Більш докладно про кожен календарі вагітності поговоримо далі на Mamapedia. com. ua. Поради вагітним будуть дуже корисні!

  Всі права захищені © 2011-2015. Мамапедія Мобільна версіяБесплатний каталог сайтовНаверхВідеогід. 39 тиждень. Початок пологів ') .width ($ (this) .width ()). Height ($ (this) .height ())) "> Відеогід. 40 тиждень. Пологи. Початок нового життя.'). Width ($ (this ) .width ()). height ($ (this) .height ())) "> девченки пешите чтови думаєте і як вам це відео діліться і розповідаєте про свій досвід ну і звичайно якщо щось не так або не працює пишіть буду дуже рада вас вислухати

  Кращі пости на цю тему:

  Вагітність по тижнях відео

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...