Вагітність в картинках по тижнях живіт Про вагітність і пологи

Головна » Календар

Вагітність в картинках по тижнях живіт

Вагітність в картинках

У цій статті ви знайдете відповіді на питання:

Від чого залежать Розмір живота вагітної ?

Коли починає рости Живіт під час вагітності?

Чому виникають Болі в животі при вагітності (чому болить живіт)?

Чи можна робити Вправи на прес під час вагітності?

Чи можна під час вагітності Спати на животі?

Чому Чешется живіт ? (розтяжки і свербіж живота)

Чому з'являється Смужка на животі і волосся на животі?

Що таке Сутички Брекстона Хікса (скорочення живота)?

Навіщо після пологів вам Покладуть дитини на живіт?

Як виглядає ваш Живіт після вагітності і пологів?

ФОТО ПЛОДА

З цієї статті ви дізнаєтеся метрику і норми плода по тижнях Розмір і вага плоду по УЗД, розмір голови плода, біпаріетальний розмір плода (БПР), куприка тім'яної розмір плоду. А також побачите фото розвитку плоду по тижнях вагітності.

КАРТИНКИ ПЛОДА

З цієї статті - календаря розвитку дитини - ви дізнаєтеся як запліднена яйцеклітина за 40-42 тижні перетворюється в дитини. Найвідповідальніші моменти розвитку ембріона і плоду з картинками.

ФОТО УЗД ПО тижні вагітності

Наша коолекція Фото УЗД допоможе вам зануритися в світ дитини ще до його народження. Ви побачите, що хтось позіхає, хтось посміхається, хто - то показує нам мову, хтось ховається від нас і закриває руками обличчя, хтось смокче пальчик або грає з пуповиною... У будь-який момент ви можете додати своє фото УЗД. Дивитися фото >>

З цієї статті ви дізнаєтеся:

- Коли слід робити перше УЗД при вагітності?

- Що виявляють при пмощь УЗД в кожному з триместрів вагітності?

- Як часто потрібно і можна робити УЗД?

- Як підготуватися до раннього УЗД?

- Для чого потрібно перше, друге і третє УЗД при вагітності?

Вагітні Фото © 2010 - 2015 Копіювання матеріалів можливе лише з зазначенням активного гіперпосилання на ресурс - Вагітні Фото

Календар вагітності - як це працює?

Користуватися календарем вагітності дуже просто.

Крок перший - дізнаємося термін

Термін вагітності прийнято вважати по тижнях. Якщо впевненості в даті зачаття, немає, то визначити точний термін допоможе аналіз ХГЧ або УЗД.

Якщо з яких-небудь причин і цей варіант не підходить, то можна обчислити тиждень вагітності, відштовхуючись від дати початку останньої менструації - до речі, в офіційній медицині «вік» малюка прийнято вважати саме так. Правда, в цьому випадку слід враховувати, що реальний термін вагітності може відрізнятися від «акушерського» на 2-3 тижні.

Крок другий - вибираємо потрібну тиждень

Після того, як термін встановлений, досить просто вибрати потрібну тиждень в календарі вагітності та клікнути на неї.

У календарі вагітності ви знайдете вичерпну інформацію про всі етапи розвитку дитини, а також безліч корисних рекомендацій і порад. Проте, варто зазначити, що ваші індивідуальні показники можуть значною мірою відрізнятися від тих, які представлені в календарі вагітності.

Але незважаючи на те, що вся представлена ​​інформація є довідковою та «усередненої», календар вагітності може стати вашим надійним і вірним супутником, який завжди готовий прийти на допомогу і дати відповіді на будь-які хвилюють вас.

Вагітність по тижнях в картинках

Створено Інна Квітень 11th, 2013 роки 11:47 ДП. В вагітність і пологи

На представлених картинках прекрасно видно збільшення животика вагітної дівчини по тижнях

А тепер детальніше:

Живіт вагітної дівчини збільшується за рахунок зростання дитини, збільшення матки і кількості навколоплідних вод - місця існування плода (так званої амніотичної рідини).

На перших тижнях вагітності живіт не видно зовсім. Де то на 12-15 тижні вагітності живіт стає помітним для навколишніх, це багато в чому залежить від фігури вагітної дівчини і від спадковості.

Вагітність по тижнях в картинках: дівчина на 13-16 тижні вагітності

При поступовому розтягнення м'язів живота, шкіра розтягується. При первинній вагітності, цей процес відбувається повільніше, ніж при наступних вагітностях. За період вагітності кожне м'язове волокно потовщується десь в 5 разів і подовжується в 10 разів.

Через це починаючи з 2-го триместру у вагітної дівчини можуть з'явитися розтяжки на животі, а трохи пізніше такі розтяжки можуть з'явитися і на стегнах, і на грудях.

Вагітність по тижнях в картинках: дівчина на 17-20 тижні вагітності

Щоб уникнути появи розтяжок або істотно їх зменшити, починаючи з 1-го триместру шкіру потрібно готувати, змащуючи її маслами і кремами призначеними для вагітних, тим самим зволожуючи шкіру і роблячи її еластичною.

Часто косметика що така містить вітаміни А і Е і речовини сприяють кровообігу шкіри. Вибрані засоби можна наносити або погладжуючи живіт круговими рухами, або за допомогою легких масажних рухів.

Тільки зверніть увагу! Масаж може спровокувати збільшення тонусу матки. Тому будьте обережні і вчасно виключіть цю процедуру.

Вагітність по тижнях в картинках: дівчина на 21-24 тижні вагітності

У перші кілька тижнів вагітності матка має грушоподібної форми, до концу2-го місяця вона стає округлої форми. А на початку 3-го триместру вагітності матка приймає яйцеподібну форму.

Темпи зростання матки перевіряються гінекологічним обстеженням вимірюючи висоту стояння дна матки.

Вагітність по тижнях в картинках: дівчина на 25-28 тижні вагітності

Не забувайте про Бандаж . Це відмінний спосіб підтримати ваш організм. Зараз є безліч різновидів, так що ви підібрати зручний для вас бандаж зможете напевно.

Вагітність по тижнях в картинках: дівчина на 29-32 тижні вагітності

На початку 3-го триместру, через вплив гормонального фону, у вагітної дівчини може з'явитися пігментна смужка на животі. Після пологів гормональний фон повернеться в свій нормальний стан і смуга зникне.

Вагітність по тижнях в картинках: дівчина на 33-35 тижні вагітності

Вагітність по тижнях в картинках: дівчина на 36-38 тижні вагітності

Як виглядає ваш живіт після вагітності і пологів

Деяких жінок шокує той факт, що після пологів живіт не зменшується , а залишається таким же великим. Багатьох турбує обвисання шкіри, що розтягнулася за період вагітності, а тепер збирається складками. Незважаючи на те що ваш живіт все ще більше свого початкового розміру, його величина обумовлена не тільки жировими відкладеннями.

Значна його частина - просто розтягнута шкіра, і природна її еластичність відновиться через деякий час. Це в деякій мірі залежить від вашого віку, загальної фізичної форми, нормальної ваги і обсягу фізичних вправ, які ви виконуєте після пологів.

Кращі пости на цю тему:

Головна / Про те, що знає кожна супер-мама /

?

З докладним описом допоможе візуально усвідомити, що ж відбувається з тілом вагітної жінки, як росте її животик, протягом 9ти місяців виношування малюка.

Вагітність в картинках з докладним описом

На картинках ви можете помітити як змінюється тіло вагітної протягом всієї вагітності і прочитати докладний опис даного процесу.

На картинках прекрасно видно як збільшується живіт під час вагітності. Знаєте, чому під час вагітності збільшується живіт? Звичайно через зростання дитини який в ньому, збільшення матки і кількості навколоплідних вод - амніотичної рідини (місце існування плода).

Вагітність в картинках - живіт

Спершу живіт вагітної зовсім не видно, подивіться на картинку вище. Час, коли живіт стає помітним для навколишніх залежить від спадковості і фігури вагітної. Зазвичай це відбувається до 12-14неделям вагітності.

Якщо у вас перша вагітність, то шкіра буде розтягуватися повільніше, ніж при подальших вагітностях. Це обумовлено поступовим розтягуванням м'язів живота. За період вагітності кожне м'язове волокно потовщується приблизно в 5 разів і подовжується в 10 разів.

У міру зростання плоду збільшується матка, а жіноча фігура починає приймати більш округлі обриси, як на картинці. У перші кілька тижнів вагітності матка має грушоподібної форми, до кінця 2го місяця вона приймає округлу форму. А на початку третього триместру вагітності матка стає яйцевидної форми.

Темпи зростання матки перевіряються гінекологічним обстеженням вимірюючи висоту стояння дна матки.

Стан вагітності вимагає від жінки щоденного догляду і турботи про себе і малюка в утробі. Часто в другому триместрі вагітності (дивіться картинку вище) на шкірі стегон і живота з'являються Розтяжки (стрії). Щоб цього уникнути або істотно зменшити, потрібно готувати шкіру (особливо якщо вона у вас схильна до сухості) змащуючи її спеціальними оліями і кремами для вагітних (починаючи з першого триместру вагітності), що роблять шкіру вагітної зволоженою, м'якою і еластичною.

Часто косметика що така містить вітаміни А і Е і речовини сприяють кровообігу шкіри. Для запобігання появи розтяжок бажано обирати засоби втирати масажними рухами - погладжуйте живіт круговими рухами, по периферії живота пощипувати шкіру.

Будьте уважні, масаж такого роду може спровокувати збільшення тонусу матки. Тому при загрозі переривання вагітності цю процедуру варто виключити.

І не забувайте про Бандаж , це відмінний спосіб підтримати ваш організм. Зараз існує безліч різновидів, так що ви вже точно зможете підібрати зручний для вас бандаж.

Ближче до третього триместру у вагітної може з'явитися пигментированная смужка темного волосся на животі, так відбувається під впливом гормонального фону. Не турбуйтеся, після пологів гормональний фон повернеться в свій нормальний стан і смуга зникне.

На картинках видно наскільки збільшується живіт до кінця вагітності. Маса матки за цей час збільшується в 10-20 разів, а обсяг її порожнини - більш ніж в 500 разів!

Зверніть увагу на цю вагітність в картинках, живіт має Яйцеподібні (овоидную) форму, що характерно для нормальної вагітності і правильного положення плоду.

Живіт набуває кулясту форму при багатоводді. А при поперечному положенні плода - живіт має форму поперечного овалу.

У жінок з вузьким тазом особлива форма живота в третьому триместрі. У тих, кому народжувати не вперше - живіт виглядає дещо відвислим. А якщо жінка народжує вперше - живіт має гостру, загострену догори форму.

Дивлячись на ці картинки можна уявити, що вагітність, а точніше животик, заважає спати ночами (особливо любителькам виспатися на животі), перешкоджає надягання взуття, не кажучи вже про манікюр. Але все ж, погодьтеся, він володіє якимось особливим зачаруванням.

І до речі, до кінця вагітності животик опускається, даючи зрозуміти, що організм вже готовий до пологів.

І все-таки це справжнє диво! А як вам, сподобалася, така підбірка вагітності в картинках?

Як росте живіт під час вагітності

Тут Ви знайдете фотографії чотирьох жінок з різними типами фігур. За фотографіями Ви зможете відстежити, як змінюється і зростає їх живіт протягом усіх дев'яти місяців очікування. Крім того, Ви дізнаєтеся, які чинники і умови впливають на параметри Вашого живота.

Коли починає рости животик під час вагітності? Як він буде виглядати? Від чого залежать розміри і форма живота? І чи можна передбачити, яким буде живіт вагітної? Майбутні мами задаються всіма цими питаннями. І, очевидно, їх цікавість має безліч пояснень. Вагітній жінці хочеться знати, коли її становище стане помітним для навколишніх. Адже якщо близьким і друзям вже оголосили про приємну новину, то, наприклад, колегам хочеться розповісти про змінених планах далеко не відразу. Крім того, намагаючись з'ясувати «нормальні» параметри, жінка прагне тримати під контролем ситуацію. Адже якщо животик відповідає усередненим даними, то і малюк в порядку. Чи так це насправді? Чи слід жінкам порівнювати свої животики з фотографіями в Інтернеті або просто «мірятися» животами з подругами по положенню?

Коли починає рости живіт? На якому терміні видно живіт?

Давайте відразу звернемося до фотографій чотирьох вагітних жінок. Фотографії були зроблені в одні і ті ж терміни, однак різниця в тому, як виглядають їх животики, очевидна. Живіт змінює свою форму вже з другого місяця вагітності, проте різниця в порівнянні з попереднім місяцем невелика, чи не так? Більш того, на третьому місяці вагітності зміни також ще не очевидні. А ось На четвертому місяці навколишні, найімовірніше, звернуть увагу на те, що дівчата змінилися.

З фотографій також видно, що зростання живота починається в індивідуальні терміни. Як наголошують акушери, помітним живіт стає з шістнадцятої акушерської тижні вагітності. Однак, цілком можливо, що вагітність дасть знати про себе і трохи раніше або навіть помітно пізніше. Відомі випадки, коли вже в перший місяць вагітності (при недотриманні правильного меню), у жінок відзначався помітне зростання живота за рахунок газоутворення. Гормони вагітності впливають на роботу кишечника, сповільнюючи переварювання. І якщо жінка продовжує використовувати в їжу солодке, борошняне, їсть великими порціях і рідко, то її живіт стає помітно великих розмірів. Крім того, в практиці зустрічаються (хоч і вкрай рідко) випадки «прихованого виношування», коли живіт не змінює форми і розмірів аж до самих пізніх строків вагітності.

Від чого залежать розмір і форма живота

1. Животик помітніше у жінок, повторно вагітних. то пов'язано з тим, що в першу вагітність м'язи живота ще не були розтягнуті.

2. Розміри і форма живота залежать від комплекції, статури, зростання і ваги жінки. Вважається, що мініатюрні жінки набагато раніше помічають кругленький живіт, ніж високі жінки з пишною комплекцією. Однак це не говорить про те, що можуть бути винятки.

3. Розміри і форма живота можуть залежати від спадковості. Тому передбачити параметри живота з більшою ймовірністю можна, розглядаючи фотографії своєї мами в положенні (або ж мами батька, якщо ви успадкували його комплекцію).

4. Збільшення у вазі під час вагітності також вплине на розміри живота.

5. Передбачуваний розмір малюка, а також темп росту плода. Чим більше плід, тим раніше все помітять Ваш живіт! Є усереднені дані про те, яких розмірів досягає плід в певні терміни вагітності. Знаючи їх, легше зрозуміти, де ж «ховається» малюк в животі до четвертого місяця.

Як видно з таблиці, значне збільшення плода відбувається саме на 16-му тижні виношування.

6. Надає на розміри живота і зростання матки. У перші тижні вагітності матка має грушоподібної форми, а до кінця другого місяця вона стає округлої і збільшується в три рази. У невагітної жінки матка важить всього п'ятдесят - сто грам, а до кінця вагітності її вага досягає одного кілограма! Розміри матки Вам повідомлять на кожному з планових оглядів. Але Ви можете дізнатися про те, як змінюється живіт в щотижня вагітності (і в тому числі побачити, як виглядає матка) тут: Вагітність в картинках по тижнях . Крім того, якщо розташування плода в матці ближче до її передній стінці (при передньому старанності), то живіт буде здаватися більше. Важливу роль відіграють і навколоплідні води. Ось як відбувається приріст амніотичної рідини:

Чому не росте живіт під час вагітності

Отже, раніше ми з'ясували, що до четвертого місяця вагітності живіт може бути зовсім непомітний. Але що означають, що сповільнилися темпи зростання матки? Відстаючі темпи збільшення матки можуть свідчити про гіпотрофії плода (лікарі так називають затримку росту). Високий ризик народження маловагих дитини. Матка може бути менше покладених їй розмірів і в тому випадку, якщо спостерігається моловодіе, яке може розвинутися внаслідок гіпертонічної хвороби матері, інфекційно-запальних захворювань, ураження видільної системи плода, плацентарної недостатності, гестозу.

На закінчення підкреслимо ще раз, що живіт вагітної жінки може виглядати по-різному в залежності від тих шести чинників, які ми перерахували. І все-таки не варто нехтувати лікарським контролем за перебігом вагітності. Тільки лікар може з достовірною точністю виміряти розміри матки, плоду (за допомогою УЗД) і обсяги навколоплідних вод.

Вагітність тиждень за тижнем - як розвивається плід, що відбувається з жінкою.

<Попередня Пошук по сайту:

© www.2міра. рф Будь-яке копіювання матеріалів без посилання на джерело заборонено!

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...