Календар вагітності по тижнях з фото Про вагітність і пологи

Головна » Календар

Календар вагітності по тижнях з фото

 • 42

Календар вагітності по тижнях

Вагітність є довгоочікуваним і радісним подією для кожної сімейної пари. У нормі термін виношування плоду становить 280 днів, або 38 тижнів від дати зачаття, або 40 тижнів, якщо вважати по акушерському терміну. Майбутня мама вже з перших тижнів починає прислухатися до своїх відчуттів в організмі. Побачити, як змінюється ваш малюк з кожним тижнем можна в календарі вагітності по тижнях з фото. Багато майбутніх мам уважно вивчають календар вагітності, відзначають для себе як виглядають фото животиків інших беременяшек, порівнюють їх розміри зі своїм. На нашому форумі ви зможете завантажити і своє фото животика, а віртуальне спілкування з іншими майбутніми мамами дозволить вам знайти подруг, дізнатися багато нового, налаштуватися на благополучне виношування плоду і легкі пологи.

Крім докладного опису, як виглядає малюк на певному терміні гестації, майбутня мама може самостійно розрахувати передбачувану дату пологів на калькуляторі вагітності.

Вагітність по місяцях - коротко викладено основні моменти по кожному тижні вагітності.

Контролювати свою надбавку у вазі під час вагітності можна за допомогою побудови особистого графіка.

Крім основних рубрик на нашому сайті є розділ підбору імені для дитини, де ви зможете дізнатися характеристику кожного імені, що воно означає в перекладі з іноземної мови, з якими звичками народиться малюк, названий цим ім'ям.

Фото животиків і УЗД

42

Зародження нового життя

Що може бути більш дивно, ніж зародження нового життя? Кожна жінка, яка проходить через чудо вагітності, неодмінно запам'ятовує всю красу цього шляху. Сучасні матусі хочуть знати про вагітність все, контролювати процес і бути впевненою в тому, що вагітність проходить відповідно до норм. Саме з цією метою ми створили наш календар вагітності по тижнях з фото і відео.

Починаючи з перших тижнів вагітності, про наявність якої ви можливо ще не знаєте, ви будете просуватися з кожним тижнем вперед. Ви можете дізнатися про своє терміні або зазирнути наперед. У кожній статті вас чекає багато корисної, вичерпної інформації.

У мене так, а у вас? Дізнаємося і ділимося досвідом. Реальні розповіді майбутніх мам.

У перші місяці, вам цікаво буде дізнатися про ознаки вагітності і порівняти їх з тими, що спостерігаються у вас. Звичайно ж, кожній жінці хочеться знати, що вона буде відчувати на кожному тижні і які зміни відбуваються в її організмі. Крім того, кожну статтю доповнюють відгуки реальних жінок, які перебувають на цьому терміні. Завдяки нашому інтерактивному календарем вагітності ви з легкістю знайдете цікаву для вас тиждень вагітності.

Як поживає маля? Фото, відео та корисна інформація.

Відчувши себе майбутньої матусею, ви неодмінно зацікавитесь своїм малюком. Дуже цікаво спостерігати за тим, як ваш малюк з маленької клітинки перетворюється в маленького чоловічка. На кожному тижні в його організмі відбуваються зміни, на одному тижні вони можуть бути кардинальними, а на іншій - лише продовженням цієї зміни. Проте, кожен тиждень важлива і цікава.

Приємним доповненням до друкованої інформації стануть наочні матеріали. Це і фото плода, і знімки УЗД, і фото живота майбутніх матусь на кожному тижні. А також ми підготували для вас відео, в якому доступно розповідається про кожному тижні вагітності.

Необхідні рекомендації і поради для майбутніх мам.

І, звичайно ж, кожна, навіть досвідчена матуся, потребує поради. В кінці кожної статті ми приготували для вас рекомендації та поради для кожного тижня. Крім того, ми завжди раді вашим коментарям і розповідями про свій досвід. Ви можете поділитися з нами та іншими жінками в графі «Коментарі».

Насолоджуйтесь своїм «цікавим» положенням і пройдіть цей шлях з нами! Наш онлайн календар вагітності до ваших послуг!

Опубліковано серпня 15, 2012 рубриці: Вагітність

Оставить комментарий

Календар вагітності

Як правило, в 90% ситуаціях - жінки точно не можуть сказати дату зачаття, але відмінно пам'ятають дату, коли почався менструальний цикл. Адже це перший сигнал для жінки, що вона вагітна. Саме з дати початку менструального циклу і починають відраховувати вагітність - вести так званий календар вагітності. Важливо! Оптимальний період для зачаття дитини (період овуляції) для жінок різний.

Але оптимальним для більшості вважається період в середині місячного циклу - до 2 тижнів до початку менструального циклу жінки. . Календар вагітності триває близько 40-42 тижнів (280-294 днів) від дати початку останнього циклу місячних. Отже, дата Ваших пологів можна підрахувати, додавши 280-294 дня до дати останнього місячного циклу. Такий розрахунок вагітності називається гестаційний (часто називають його ще менструальним).

Саме цим «календарем вагітності» користуються лікарі під час визначення віку і розвитку плода. Існує також овуляційний (також називають фертілізацонний) вік плоду, який відрізняється від менструального 2 тижнями. Календар вагітності розраховують різними періодами: тижнями, місяцями, триместрами, по місячному місяцю.

 • Календар вагітності по тижнях. Якщо Ваш лікар каже, що Ви вагітні 15 тижнів, то значить зачаття дитини відбулося 13 тижнів тому, а приблизна дата пологів почнеться через 40-15 = 25 тижнів вагітності.
 • Календар вагітності по місяцях. Тут все гранично просто. 1 місяць вагітності = 4 тижні вагітності. Отже, всього 9 місяців вагітності в даному календарі вагітності.
 • Календар вагітності по триместрах. Це крупніше одиниця виміру періоду вагітності ніж тиждень і день. Даний календар нараховує 3 триместру (3 фази вагітності). 1 триместр вагітності = 13 тижнів. Кожен триместр має свої характерні особливості і ознаки. Наприклад, викидні трапляються в більшості випадків трапляються в 1 триместрі. Так як перший триместр - це фаза розвитку органів дитинку. У той же час, для 3 триместру характерно для вагітної гіпертонія, токсикоз, токсемії.
 • Календар вагітності по місячному місяцю. Напевно будь-яка мама чула про цю вимір терміну вагітності. Існує цикл місячних фаз протягом 28 діб. 10 місячних місяців = 280 днів - це і вважається повним терміном вагітності по місяцю.
 • Більш докладно про кожен календарі вагітності поговоримо далі на Mamapedia. com. ua. Поради вагітним будуть дуже корисні!

  Всі права захищені © 2011-2015. Мамапедія Мобільна версіяБесплатний каталог сайтовНаверх

  Календар вагітності по тижнях з фотографіями Для всіх

  Вагітність - час тисяч запитань про перші ознаки вагітності, наборі ваги, харчування під час вагітності, пологів та багато, багато іншого. Будь в курсі щотижневих чудових змін, що відбуваються всередині тебе. І пам'ятай слова Габріеля Гарсіа Маркес: «Можливо, в цьому світі ти всього лише людина, але для когось ти - весь світ». Щасливої ​​вагітності і легких пологів :)))

  Наш календар заснований на так званому гестаційному періоді, т. Е. Починає відлік не з моменту зачаття, а з моменту початку менструального циклу, який увінчався вагітністю. Щоб визначити своє терміну ти можеш скористатися нашим Калькулятором вагітності .

  Кожен малюк розвивається по-своєму. Мета цього календаря - дати загальну інформацію, конкретні цифри можуть відрізнятися у кожної дитини і мами.

  Зараз (на 1,2 тижні календаря вагітності) ти ще фактично не вагітна. Протягом перших двох тижнів почнеться твій новий цикл, відбудеться овуляція і запліднення (ура!) Твоєї яйцеклітини.

  3 тиждень беременностіСчітается, що запліднення відбувається приблизно на 3 тижні вагітності в середній частині маткової труби, яка називається ампула, а не всередині матки. Сперматозоїди рухаються по порожнині матки і входять в маткову трубу, щоб зустрітися там з яйцеклітиною. 4неделі вагітності Малюк на 4ой тижня твоєї вагітності все ще дуже малий - його довжина становить від 0,36 до 1 мм. З цього тижня починається ембріональний період розвитку, який триватиме до кінця десятого тижня. Це час формування і розвитку всіх органів дитини, деякі з яких вже почнуть функціонувати. 5 тиждень вагітності

  5 тиждень вагітності! Людина всередині тебе не сильно додав за тиждень - його розмір близько 1,25 мм. Але подивися на фото - він вже прекрасний!

  У центрі ембріона клубок тканини - починається закладка серця (разом із закладкою верхніх дихальних шляхів - гортані і трахеї). Поступово починають формуватися і кровоносні судини. 6 тиждень беременностіВажнейшіе досягнення 6 тижні вагітності - носик, ротик і вушка, які ти так часто будеш цілувати через 8 місяців :)) Якби ти могла заглянути всередину себе, то побачила б велику голову і темні точки в місцях формування очей і ніздрів. 7 тиждень беременностіНа 7 тижня вагітності твоя дитина виріс приблизно до 8 мм - він як горошина (Причому на початку тижня його зростання від верхівки до куприка становив 4-5 мм, а до кінця до 11-13 мм). Вага - близько 0,8 м Велика подія цього тижня - на що розвиваються ручках і ніжках з'явилися кисті і ступні! Правда, схожі вони зараз більше на плавники, ніж на малесенькі, пухкі кінцівки - майбутні долоньки, які ти мрієш тримати в своїх руках. 8 тиждень беременностіДліна твого малюка на 8 тижні вагітності від «верхівки до сідниць» - всього лише 14-20 мм, т. Е. Він розміром вже не з горошину, а з боб! Остання новина - на руках і ногах здалися перетинчасті пальчики, повіки практичний закривають очі, а хвостика майже не залишилося. 9неделя вагітності 9 тижнів вагітності ембріонального «хвостика» зовсім не стало. Щосили розвиваються органи, м'язи і нерви. Йде інтенсивний розвиток головного мозку - на цьому тижні починається формування мозочка (частини мозку, що забезпечує координацію рухів). 10 тиждень беременності10 тиждень вагітності! Людина всередині тебе розміром всього лише зі сливу, а основні органи, системи і частини тіла у нього вже сформовані і тепер будуть стрімко рости і «дозрівати». Найкритичніший ембріональний етап пройдено і починається плодовий період розвитку. Ти і малюк великі молодці! 11 тиждень беременностіРучкі скоро почнуть розкриватися і стискатися в кулачки, в яснах закладаються молочні зубки. Зовнішній вигляд, правда, все ще незвичайний: руки виглядають довшими, ніж ноги (оскільки і розвиваються швидше). У 11 тижнів вагітності він починає піднімати голову, підборіддя відділяється від грудей, поступово розвивається і зміцнюється шея.12 тиждень беременностіПосле 12-го тижня вагітності нові органи вже не утворюються, але вже наявні продовжують рости і розвиватися. На цьому тижні з'явилися рефлекси! Локальна стимуляція плоду може змусити його прискіпливіше, відкрити рот, поворушити пальцями рук або ніг. Пальчики скоро почнуть згинатися і розгинатися, а рот буде здійснювати смоктальні руху. 13 тижнів вагітності 13 тижнів вагітності на малесеньких пальчиках з'явилися відбитки пальців, вени і органи добре проглядаються через поки ще дуже тонку шкіру, а тільце починає наздоганяти за розмірами голову (яка тепер становить лише третину загального розміру). Якщо у тебе буде дівчинка, в її яєчниках вже з'явилося більше 2 мільйонів яйцеклітин. 14неделя беременностіС 14 тижні вагітності твоя дитина вміє мружитися, хмуритися, гримасувати, писати і, можливо, смоктати свій пальчик. Нирки виробляють сечу, якою він мочиться в навколоплідної рідини. Малюк підріс - довжина від верхівки до куприка становить 8-8,9 см. 15 тиждень беременності15 тиждень вагітності! Твій малюк досяг приблизно 9,3-10,4 см в довжину від верхівки до куприка (десь розміром з яблуко). Він тренується в диханні, втягуючи навколоплідні води (амніотичну рідину) в легені і виштовхуючи її з легких назад. Навколоплідні води «оновлюються» 8 - 10 разів на добу! Це дозволяє підтримувати їх стерильність при збереженні потрібного хімічного складу (співвідношення води, мінералів і органічних речовин). 16 тиждень беременностіНіжніе кінцівки стали значно більш розвиненими, а шия підняла голову вище. Очі і вуха вже близькі до їх остаточного розташування. У 16 тижнів вагітності серце плоду перекачує близько 25 літрів крові щодня. Хоч і закриті, його очі можуть повільно рухатися, а на ногах почали рости нігтики. 17 тиждень вагітності

  У 17 тижнів вагітності малюк важить близько 100 гр., А його зростання від верхівки до куприка дорівнює 11-12 см. У нього вже розвинені всі суглоби, а скелет, до цього більше нагадує хрящ, костеніє. Поліпшується слух. Пуповина, що з'єднує його з плацентою, стає товщі і міцніше.

  18 тиждень беременності18 тиждень вагітності. Діти зайнятий постійними копирсання, які ти вже, можливо, почала відчувати все частіше і частіше. Крізь тонку шкіру видно судини, а вуха зайняли свою кінцеву позицію і відстовбурчились:) Мієлін (речовина, що утворить мякотное (миелиновую) оболонку м'якушевих нервових волокон) почав формуватися навколо нервів, процес, який триватиме ще протягом року після його рожденія.19 тиждень беременностіРукі і ноги пропорційні один одному і решти тіла. Нирки продовжують виробляти сечу, а голова починає покриватися волоссячком. У 19 тижнів вагітності настав критичний момент для розвитку п'яти основних почуттів: мозок малюка визначає спеціальні області, які будуть відповідати за нюх, смак, слух, зір і дотик. 20 тиждень беременності20 тиждень вагітності! Ти і малюк пройшли вже половину шляху! Причому найбільш складну і відповідальну половину. Тепер у вас одне завдання - рости і округлятися! Зараз він важить близько 270 гр. Його зріст від верхівки до куприка становить 14-16 см, а від маківки до п'ят - 25 см - це приблизно розмір банана. 21 тиждень беременностіВес дитини зараз становить десь 300-370 гр. Повністю оформилися бровки і віки. І в 21 тиждень вагітності ти напевно відчуваєш його руху. Малюк не в курсі твого розпорядку дня, а тому не дивуйся, якщо він стає активним саме тоді, коли ти хочеш відпочити. 22недель вагітності 22 тижні вагітності твій майбутній син або дочка виглядає як мініатюрний новонароджений зростанням 27,5 см і вагою 350-420 гр. Шкіра буде залишатися зморщеною, поки він не набере достатньо підшкірного жиру. Лагуна (пушок), що покриває все тіло, стало видимим. Губи стали більш виразними, продовжують розвиватися очі, хоча райдужній оболонці все ще не вистачає пігменту. 23неделя беременностіДобро просимо в 23 тиждень твоєї вагітності. Шкіра у малюка червона і зморщена. Пушок, яким покрито тіло, в цей період починає темніти. Кровоносні судини легких розвиваються, щоб підготувати їх до дихання. 24 тиждень беременностіЗа 24 тиждень вагітності пузожітель «погладшав» до 600 гр. У нього вже досить довга 30 см, але худа фігура. Але нічого, все решту часу він буде займатися набором підшкірного жирку. (Бурий жир має високу енергетичну цінність - при його згорянні в організмі утворюється велика кількість тепла і АТФ (спеціальної речовини, що забезпечує всі процеси нашої життєдіяльності). 25неделя вагітності 25 тижнів вагітності вага малюка досяг 700 гр. І зараз він почав наповнювати своє поки худе тільце жирком. Зморшкувата шкіра починає потихеньку розправлятися, і він все більше стає схожий на новонародженого. Можливо, вже помітні колір і текстура волосся, хоча і те і інше після народження може не раз змінитися. Триває інтенсивне зміцнення кістково-суглобової сістеми.26 тиждень беременностіТвой дитина підріс до 32,5 см і додав у вазі до 800-900 гр. Малюк все краще розрізняє звуки. Потіш його хорошою класикою. Дітки найбільше люблять «Времена года» Вівальді, Моцарта і... в загальному, читай про пренатальне виховання. Легкі розвиваються і він продовжує робити невеликі вдихи навколоплідної рідини, готуючись до свого першого вдиху повітря. Якщо ти чекаєш хлопчика, його яєчка на 26 тижні вагітності почали опускатися в мошонку - подорож, яке займе два або три дні 27неделя вагітності 27 тижнів вашої вагітності він може відкривати і закривати очі! До того ж у нього встановився певний режим сну і неспання. Він може смоктати свої пальці, причому деякі малюки не обмежуються пальчиками на руках, але активно використовують пальці ніг. Легкі все ще незрілі, але вони вже зможуть функціонувати за допомогою певного обладнання, якщо малюк захоче з'явитися на світ завчасно. 28 тижнів вагітності 28 тижнів вагітності він моргає очима, на яких видно вії! З розвитком зору малюк вже може бачити світло просвічує через живіт. У мозку розвиваються мільярди нейронів (до цього часу мозок плоду був гладким, до 28-му тижні на ньому починають з'являтися характерні борозни і звивини) збільшується і маса мозку, а тільце обзаводиться підшкірним жирком, готуючись до життя снаружі.29 тиждень беременностіПошла 29 тиждень твоєї вагітності, дитина все так же зайнятий своєю роботою - їсть, спить і росте на радість мамі. Його досягнення 1150 гр. живої ваги і 37 см зросту. Він вже навчився більш-менш регулювати власну температуру тіла. Щоб відповідати його живильним запитам, тобі потрібно вживати багато білка, вітаміну C, фолієвої кислоти і заліза. А сир, йогурт, інші молочні продукти і апельсиновий сік доставлять в твій організм кальцій, який дитинко використовує для зміцнення свого скелета - близько 250 міліграм кальцію щодня відкладаються в його тяжелеющій косточках.30 тиждень беременностіОн плаває в 0,75 л навколоплідної рідини, але цей обсяг буде зменшуватися з ростом дитини і заняттям їм все більшого місця в матці. На 30 тижні вагітності продовжує розвиватися зір, хоча хорошим його поки не назвеш. Навіть після народження малюк, звичайно, реагуватиме на світло, але розрізняти об'єкти буде тільки ті, що знаходяться в декількох сантиметрах від його ліца.31 тижні вагітності 31 тиждень вагітності він може спокійно крутити головкою з боку в бік, а ручки, ніжки і тільце починають округлятися, наповнюючись необхідним підшкірним жирком. Зрачкімогут реагувати на світло і темряву, майже як у дорослої людини. Малюк багато рухається, іноді не даючи тобі заснути, але ж його руху - ознака активного та здорового приплоду в недалекому будущем.32 тиждень беременності1,8 кг. і 42 см. займають багато місця в твоєму животі! З личка малюка зникла більшість зморшок. У нього є повноцінні нігті на ногах, руках і справжнє волосся, або принаймні помітний пушок. Шкіра до 32 тижнів вагітності стає м'якою і гладкою, а кінцівки більш пухленькімі.33 тиждень беременності33 тижні вагітності позаду! Малюк швидко видозмінюється, перетворюючись з зморшкуватої інопланетянина у смачненького Пухлика. Кістки його черепа не зрослися, що дозволяє їм зміщуватися і трохи перекриватися, допомагаючи дитині протиснутися через родові шляхи. (Тиск на голову при народженні таке велике, що деякі немовлята народжуються з трохи витягнутими головками). Ці кістки остаточно зростаються тільки до початку періоду статевого созреванія.34 тижні вагітності 34 тижні вагітності твій малюк важить 2,3 кг. і зріс до 44 см. Жирова прошарок - яка допомагатиме терморегуляції маленького організму - стає все товщі, округляючи личко і тільце дитини. Дозрівають нервова система і легені. Якщо ти переживала про ризик передчасних пологів, то можеш трохи видихнути - зазвичай дітки, народжені між 34 і 37 тижнями і не мають інших проблем зі здоров'ям, не відчувають особливих затрудненій.35 тиждень беременностіСовсем трохи місця для маневрів залишилося у дітки, адже він уже 45 см. в довжину і важить все 2,5 кг. З 35 тижня вагітності малюк буде набирати приблизно 220 грамів щотижня. В тісноті вже не виступиш з усім розмаїттям кульбітів, але регулярність поштовхів повинна залишатися незмінною. Фізичний він вже майже готовий на вихід, і наступні тижні буде зайнятий в основному добором ваги і «дошліфовка» окремих систем (нервової, сечостатевої та ін.) 36 тиждень беременностіРебенок підріс до 46 см. І додав у вазі до 2,7 кг. Але вага дитини на цьому терміні може значно коливатися (в залежності від спадкових і зовнішніх причин). В кінці 36 тижня вагітності він стане вважатися доношеним. Доношеними вважаються діти, що народилися в проміжку 37-42 тижнів. Народилися раніше 37 тижнів - недоношеними, а пізніше 42 - переношеннимі.37 тиждень беременностіПоздравляем з 37 тижнями вагітності! Тепер твоя дитина вважається доношеним! А значить, що якщо почнуться пологи, лікарі не стануть їх зупиняти, а легкі малюка готові до першого самостійного вдиху поза утроби. Озирнись назад, скільки хвилювань, радощів і відкриттів принесли останні 8 місяців. І ось ви з малюком на порозі вашої зустрічі! 38 тижнів вагітності 38 тижнів вагітності твій спадкоємець, або спадкоємиця, остаточно «дозрів» і додає у вазі в середньому близько 28 - 30 грамів в день. Він важить 3,1 кг, а зріст досяг 47 см. Малюк може міцно хапатися руками, в чому ти скоро переконаєшся, тримаючи його за ручку в перший раз. Органи і системи готові для життя снаружі.39 тиждень беременностіІтак, 39 тижнів твоєї вагітності. Людина всередині тебе чекає зустрічі зі світом. Він продовжує «наїдати» підшкірний жир, який допоможе терморегуляції після народження і порадує маму пухкими ручками і ніжками. Малюк важить трохи більше 3,2 кг. Його довжина в повний зріст - 48 см.40 тиждень беременності40 тижнів вагітності! Складно сказати напевно, скільки буде важити твій маленький. В середньому дітки народжуються з вагою в 3,4-3,6 кг. і довжиною 50 см. Кістки черепа не зрослися, що дозволяє їм трохи перекриватися, зменшуючи діаметр головки, під час проходження по родовому каналу. Правда, малюки іноді народжуються з витягнутими, яйцеподібними інопланетянський головами, але це швидко проходить. 41 тиждень вагітності А малюк продовжує рости... а треба б уже й на вихід з речами... Але як би затишно йому не було в утробі, залишатися там вічно він не може. Твій лікар, можливо, запропонує тобі стимулювати пологи, якщо дитина не народитися на наступному тижні. пологи

  Всю вагітність ти готуєшся до кульмінації цього довгого шляху - пологів. Якщо ти чекаєш свого первістка, то сам процес можеш уявити тільки теоретично. На допомогу тобі на цій сторінці представлені дуже відверті фотографії пологів з усіх кінців світу. Рекомендуємо прибрати від монітора дітей.

  Кращі пости на цю тему:

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...