Розвиток малюка по тижнях вагітності фото Про вагітність і пологи

Головна » Календар

Розвиток малюка по тижнях вагітності фото

Експрес махараджей - найрозкішніший поїзд (Фото)

 • Значні відмінності: як виглядає чашка кави в різних країнах світу (Фото)

 • Забавні знімки тварин, які стали мамами

 • Смішна підбірка несподіваних кадрів

 • Весела підбірка прикольних картинок

 • Кращі ідеї оформлення прихожей (Фото)

 • Унікальний відпочинок: готель з дикими тваринами (Фото)

 • Коли діти залишаються без нагляду дорослих

 • Смішні збіги в фотоприкол

 • Продукти, які нормалізують сон

 • Самі незвичайні торти, які шкода є (Фото)

 • І сміх і гріх: забавні картинки

 • Маленьке диво: мама одягає малу в цікаві костюми, поки та спить (Фото)

 • Вагітна Міла Куніс наділу обтягучу

 • Повітряні змії, як засіб розвідки в роки Першої світової війни (Фото)

 • Колекція спорткарів за 30 мільйонів доларів (Фото)

 • Посміхніться: забавні знімки з інтернету

 • Курйози з життя: забавні знімки

 • Як живуть араби в Лондоні (Фото)

 • Після цих знімків ви передумаєте йти під вінець

 • Гарячі джерела Ісландії крупним планом (Фото)

 • Десять гравців Шахтаря, яких викликали до збірної Бразилії

 • Цікаві варіанти маленької кухні (Фото)

 • Афіша найцікавіших подій Києва на 10-11 вересня

 • Смішні демотиватори на різні теми

  Розвиток дитини до народження по тижнях (Фото)

  Вагітність в картинках по тижнях для молодих мам.

  Саме хвилююче час для жінки - це її вагітність. Весь цей процес розвитку довгоочікуваного малюка розтягнувся на 40 тижнів, протягом яких з скупчення клітин розвивається повноцінний малюк. Кожен тиждень розвитку вагітності несе свої зміни, як для малюка, так і для майбутньої мами. Розписана вся вагітність по тижнях допоможе майбутній матусі краще зрозуміти, що і коли розвивається у її малюка.

  Відділ: Телеграф Життя

  Головна Календар вагітності

  Календар вагітності з фото і картинками,
  розвиток плода.

  Отже, вас стало двоє. Або троє. Або навіть четверо. Тому що настільки очікувана вагітність наступила. І тепер саме час відкрити календар «пузяку» і відслідковувати все, що відбувається з вами по тижнях.

  Тепер, коли ви дізналися про своє «цікаве положення», можете помістити наш календар вагітності собі в закладки. Він стане незамінним гідом по розвитку вашої дитини по тижнях. Адже щотижня з вашим організмом будуть проходити зміни, а про відповідність нормам ви і дізнаєтеся в цьому розділі, вибравши потрібну вам тиждень. У нашому календарі вагітності ви зможете:
 • Дізнатися про різні особливості тієї чи іншої тижні, можливі ускладнення і, навпаки, нормальних явищах, через які не варто панікувати;
 • Почитати про особливості розвитку дитини в цьому час;
 • Подивитися фото плода і корисні картинки;
 • Отримати багато іншої корисної інформації;

 • Календар вагітності по тижнях

  Часто вагітні жінки відзначають, що їх підрахунки терміну вагітності не збігаються з розрахунками лікаря гінеколога. Так відбувається тому, що в акушерській практиці розрахунки проводяться дещо іншим способом - відповідно до спеціального акушерським календарем. Згідно з ним, відлік терміну вагітності ведеться з першого дня останньої менструації.

  Другий тижнем вагітності прийнято вважати другий тиждень менструального циклу. Яйцеклітини готуються до запліднення, але зустрінеться зі сперматозоїдом лише одна з них. А поки вона знаходиться в граафови міхурі, наповненому рідиною. Саме розрив граафова міхура називається овуляцією, після якої відбудеться запліднення.

  Третій тиждень вагітності можна називати першими днями життя плода, оскільки саме в цей період відбувається овуляція, в процесі якої яйцеклітина потрапляє в маткову трубу. Тут відбувається її «зустріч» із сперматозоїдом і запліднення.

  Четверта акушерська тиждень вагітності - це другий тиждень після зачаття і запліднення, яка може протікати приховано, але в більшості випадків супроводжується характерними симптомами.

  Найголовніша подія, яке відбувається на п'ятому тижні вагітності, - початок серцебиття малюка. Розчути його поки можуть тільки самі чутливі прилади, однак робота серця означає, що ембріон все більше стає схожий на справжнього, хоч і дуже маленького чоловічка.

  Перші руху свого малюка майбутня мама відчуває зазвичай на двадцятому тижні, проте він починає рухатися набагато раніше - приблизно на шостому тижні. На цьому етапі очікування дитини необхідно стати на облік в жіночу консультацію, отримати обмінну карту і здати всі необхідні аналізи, якщо це не було зроблено раніше.

  До кінця сьомого тижня у майбутньої дитини практично закінчується формування всіх систем (за винятком ендокринної та нервової), в наступні місяці вони будуть лише зростати і розвиватися. Головна подія цього етапу - початок самостійної роботи серцевого м'яза.

  Якщо на восьмому тижні вагітності провести ультразвукове дослідження на апараті високої чутливості, можна побачити, що майбутній малюк вже зайняв характерну ембріональну позу - з притиснутими до грудей ручками і зігнутими ніжками. Це стало можливим завдяки інтенсивному розвитку плода, характерному для цього періоду.

  До кінця дев'ятого тижня відбувається практично повне оформлення основних систем життєдіяльності дитини, багато з яких вже активно включилися в «роботу». Однак ця обставина збільшує і навантаження на організм майбутньої мами, тому ставитися до свого здоров'я в цей період треба дуже уважно. Розвиток плода на 9 тижні вагітності Без перебільшення, величезними темпами на.

  Перший триместр вагітності вважається дуже важливим періодом, так як всі можливі вади розвитку плода формуються саме до кінця десятого тижня. В цей же час закінчується ембріональний період - тепер майбутнього малюка будуть називати не ембріоном, а плодом.

  Ми не тільки розповімо про розвиток дитини по тижнях, а й простим і зрозумілим мовою пояснимо, як справлятися з тими чи іншими проблемами, які виникають у майбутньої мами на певних термінах. Дамо вичерпні консультації за станом здоров'я і запропонуємо найбільш раціональні рішення можливих проблем. Напевно у вас буде безліч питань. А поставити їх і отримати на них швидку відповідь ви зможете на сторінках «форуму пузяку».

  Сподіваємося, що в нашому календарі ви зможете отримати всю необхідну вам інформацію про вагітність і правильний розвиток плоду, знайти потрібні фото і картинки і отримати відповіді на всі питання про підготовку до народження дитини.

  Розвиток дитини по тижнях вагітності опис з фото

  Розвиток плоду по тижнях вагітності опис з фото

  Вагітність . Внутрішньоутробний розвиток плода, розвиток плода по тижнях (фото, відео), Етапи розвитку ембріона .

  Говорити про розвиток плода можна з моменту запліднення.

  У віці 1-8 тижнів плід називається Ембріоном .

  Розвиток ембріона 1-й тиждень.

  Відразу після запліднення яйцеклітина дуже активно дробиться; поступово вона звільняється від прозорої оболонки і знаходиться на шляху в матку.

  Розвиток ембріона в 6-8 днів.

  Відбувається імплантація яйця: осівши на поверхні слизової оболонки матки, яйце з допомогою хоріальних ворсинок проростає цю слизову; отвір над ним поступово заростає.

  Розвиток ембріона на 2-3 тижні.

  Активно розвивається ембріон починає відокремлюватися від оболонок. Саме в цей час утворюються зачатки кісткової системи, а також м'язової та нервової систем.

  Розвиток ембріона 5-й тиждень.

  В ембріоні вже визначаються зачатки голови, рук, ніг, хвоста; проявляється жаберная щілину. Довжина ембріона досягає 6 мм.

  Розвиток плода 7-й тиждень.

  У зародку визначаються груди і живіт. На річках визначаються пальці. Виявляються зачатки очей. Довжина ембріона - до 12 мм.

  Розвиток плода 8-й тиждень.

  До цього часу оформляється особа, легко помітні вушні раковини, рот, ніс; головка зародка велика. Уже помітно відмінність в будові статевих органів; тіло плода сформовано, головка приблизно дорівнює довжині тулуба. Зяброві щілини атрофуються. Довжина плоду досягає 20 мм.

  Розвиток плода 9-й тиждень.

  Особа сформувалося повністю. Атрофується хвостик. Довжина зародка - до 30 мм.

  Розвиток плода 14-й тиждень.

  До цього часу вже ясно розрізняються кінцівки; є нігтики на пальцях. Ручки і ніжки починають рухатися, але мати ще не відчуває цього руху. Без труднощів визначається підлогу.

  Розвиток плода 18-й тиждень.

  Мати починає відчувати рухи плоду. Якщо живіт вагітної прослухати трубкою, то можна почути серцебиття плода. Шкіра у плода червона, покрита ніжними - пушковими - волосками; починають функціонувати сальні залози, які продукують мастило (щоб не наступала мацерація шкіри від дії навколоплідних вод). Довжина плоду досягає 200 мм.

  Розвиток плода 23-тя тиждень.

  Волосся з'являються на голівці плода. Рухи стають багато енергійніше. У кишечнику утворюється первородний кал - меконій. Вага плоду - 600-650 г, довжина досягає 300 мм.

  Розвиток плода 27-й тиждень.

  Шкіра плоду - зморшкувата внаслідок слабкої розвиненості підшкірної жирової клітковини. Шкіра покрита змазкою. До цього часу у хлопчиків яєчка ще не опустилися в мошонку, а у дівчаток великі статеві губи ще не прикрили малі. Носові хрящі і хрящі вушних раковин м'які. Розвиваються очі. Нігтики короткі. По всьому тілу - Пушкова волоски. Довжина плоду досягає 350 мм, а вага - 900-1200 м

  Розвиток плода 32-й тиждень.

  У разі передчасних пологів плід народжується життєздатним, однак вимагає тривалого догляду; вважається недоношеним. Довжина плоду - до 450 мм, а вага - до 2500 р

  Розвиток плода 38-42-й тиждень

  Плід вважається зрілим - сформований повністю. Шкіра - блідо-рожева, гладка (за рахунок гарного розвитку підшкірної жирової клітковини); голова плода покрита волоссям; довжина цих волосся може бути до 2-3 см. Нігті виступають за кінчики пальців; хрящики носа і вушних раковин пружні; у хлопчиків яєчка опущені в мошонку, а у дівчаток малі статеві губи прикриваються великими. Рухи активні. Довжина плоду 480-520 мм, вага - 3200-3600 р

  Детальніше дивимося в коментарях до даного повідомлення.

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...