Курантил при плануванні вагітності відгуки Про вагітність і пологи

Головна » Лікування безпліддя

Курантил при плануванні вагітності відгуки

Курантил при плануванні вагітності

Курантил - препарат, що поліпшує мікроциркуляцію крові. Приставка "мікро" означає, що мова йде про рух крові не в великих артеріях і венах, а в дрібних судинах, тих, що підходять до кожної клітинки людського тіла і забезпечують її всім необхідним. Міжнародна назва препарату - дипіридамол. Він відноситься до групи антиагрегантів і імуномодуляторів і випускається у вигляді таблеток і драже, що містять різні дози препарату (25, 50 і 75 мг).

Що таке антиагрегант?

Простими словами «антиагрегант» - це речовина, що запобігає злипання клітин, в даному випадку, клітин крові в кровоносних судинах, з яких утворюються тромби. Тромби - згустки крові - небезпечні тим, що закупорюють судину, в результаті чого спостерігається ряд порушень здоров'я, а іноді створюється загроза життю (інфаркт міокарда, інсульт, тромбофлебіт).

Якщо у жінки діагностували підвищену агрегацію клітин, то лікар вживе заходів, які, при майбутньої вагітності, допоможуть запобігти ускладнення з боку внутрішніх органів. Швидше за все, лікар призначить Курантил, який в цій ситуації допоможе також плоду. Препарат розслабить стінки дрібних кровоносних судин, поліпшить циркуляцію крові і усуне закупорку кровоносних судин плаценти, тим самим забезпечуючи дитині повноцінний доступ кисню і поживних речовин. Буває, що підвищене згортання крові ставати причиною тимчасового безпліддя, тому Курантил призначають для поліпшення кровообігу в органах малого таза.

Як зрозуміти термін «імуномодулятор»?

Все просто. Це означає, що він відновлює імунітет - здатність організму боротися з різними вірусними інфекціями. Відбувається це тому, що Курантил сприяє порушенню синтезу інтерферону. Інтерферон - білок крові, який володіє противірусними і протипухлинними властивостями. Під впливом цього медичного препарату інтерферон не просто виділяється, але і підвищується його активність. Це служить причиною того, що організм людини стає несприйнятливий до вірусних інфекцій.

Читайте такжеКак визначити стать дитини по крові

Нарощуємо ендометрій!

Жінки, які страждають безпліддям або невиношуванням, чудово розуміють, про що мова. Але ми постараємося пояснити це і для тих, хто з таким визначенням стикається вперше. Давайте розберемося, що таке ендометрій і чому його так важливо наростити, плануючи вагітність. Ендометрій - це слизовий шар, що вистилає матку зсередини. Через кілька днів після початку менструації в організмі жінки підвищується рівень естрогенів, розростається ендометрій (ставати товщі і об'ємніше), а в яєчнику дозріває фолікул з яйцеклітиною. На 12-14 день менструального циклу відбувається овуляція: яйцеклітина рухається по матковій трубі до матки в надії зустріти сперматозоїд. У цей час ендометрій, під впливом прогестерону, посилено працює: він виробляє поживні речовини для початкового харчування яйцеклітини з зародком. Якщо запліднення відбулося, то яйцеклітина потрапляє в матку, де кріпиться (імплантується) в її внутрішній шар. Якщо ж зачаття не відбулося, то ендометрій розуміє, що всі його зусилля були марні і нікому не потрібні, тому ображається і, зникаючи, йде. Тобто менструація - це відшарування ендометрію. Як бачимо, ендометрій - свого роду грунт, в яку потрапляє і пускає коріння насіннячко. Якщо ж ендометрій тонкий, то заплідненої яйцеклітини просто-напросто нема до чого прикріпитися. Ось для цього його і нарощують. Існує думка, що досягається це прийомом деяких лікарських препаратів, в тому числі і курантів. Правда, в доказовій медицині ви такого твердження не знайдете.

Також при плануванні вагітності необхідно знати, що протягом 9 місяців вени на ногах піддаються особливій навантаженні. У кого-то в цей час починають з'являються перші ознаки варикозного розширення вен, у кого-то - посилюватися вже існуючі. Жінкам, які страждають від цього захворювання, необхідно подбати, щоб не було ускладнень. Курантил цілком впорається з попередженням закупорки вен при варикозі.

Прийом курантів протипоказаний при ряді захворювань і порушень з боку внутрішніх органів і систем, а також може викликати побічні ефекти, які при передозуванні посилюються. З цією інформацією можна ознайомитися в інструкції до препарату. Додамо тільки, що, в разі передозування, необхідно терміново промити шлунок і викликати швидку допомогу, так як потрібно медикаментозне лікування. Препарат швидко абсорбується з шлунково-кишкового тракту (здебільшого в шлунку, частково - в тонкій кишці), а максимальна концентрація в плазмі досягається через годину. Беручи Курантил, слід відмовитися від кави і міцного чорного чаю. Ці напої зменшують, а іноді зводять нанівець дію ліки.

Спеціально для beremennost. net - Ольга Павлова

Курантил при плануванні вагітності: відгуки

4

Курантил при плануванні???

Відправив (а) Surmullet , в Мій щоденник 21 січня 2012 · 10 406 Переглядів Дівчатка, лікар прописав фольку і курантил. Знаю, що курантил прописую вагітним, якщо кров густа. А кому його при плануванні прописували? Навіщо він потрібен? 21 січня 2012 року - 15:23

Мені прописували, за яким хріном - не знаю, т. К. Жодного аналізу крові проведено не було. Правда, на той час я вже почала розуміти, що мене "заліковують" і пора робити ноги від цього лікаря. Пару раз випила від незрозумілого самонавіювання, домоглася тільки падіння тиску і каламуті в голові, більше пити не стала. Вагітна і так.

21 січня 2012 року - 15:32

Zjane, курантил взагалі то імуномодулятор, це навіть на баночці написано.

Surmullet, а у вас немає проблем з кров'ю? я п'ю його з моменту, як дізналася про Б і до сих пір. тільки дозування на різних термінах різні були, але гематолог сказала до наступної Б готується курантилом і фольк заздалегідь. удачі вам!

21 січня 2012 року - 21:22

Курантил, відноситься до групи вазодилататорів, а не імуномодуляторів, перешкоджає агрегації тромбоцитів, покращує циркуляцію крові і тим самим покращує приплив крові до органів. Коротше, основна його дія-боротьба з Дисциркуляцію. А дію на імунітет напевно опосередковано і пояснюється всього лише посиленням харчування тканин і органів і вони краще працюють. Але це вже вдруге. Не можна пити, якщо немає показань і з кров'ю все в порядку, інакше можна і завалитися де небудь від низького тиску. Ви можете і самі інструкцію прочитати і вирішити пити чи не пити.

Svetagrish @ yandex. ru, а що таке ВПГ?

0 0 Автор: носорожка, Рієка

Leonez, у мене високий гемоглобін, вище 140 навіть при Б, у мене внутрішньочерепний і до Б я періодично з болями справлялася з допомогою аспірину, він теж розріджує кров... Але ще його прописують для поліпшення кровотка Б, і для нарощування ендометрію у планюшек.

0 0 Автор: СветаГрі, Орехово-Зуєво

З кровообігом проблем немає, але гінеколога довіряю, пішла до неї платно. Носорожка, причина ЗБ швидше за все в ВПГ-2. Він долав мене сильно. Зараз валтрекс заглушили, намагаюся знову. Як Бог дасть!

0 0 Автор: Leonez, Сочі

Якщо у тебе з кровообігом проблем немає - тоді може не треба взагалі його пити, тим більше експериментувати з дозуванням. Є такі Г - прописують всі підряд, треба чи не треба...

0 0 Автор: носорожка, Рієка

Svetagrish @ yandex. ru, я не пила курантил, це не вітаміни, щоб їх просто пити, жто ліки і треба за показаннями приймати його.

Чому кажу про себе, а тому, що я після 4 таких Б заб ось в 5 разів уже... Багато чого читала і знаю.

0 0 Автор: носорожка, Рієка

Leonez, у мене точно так само було від Н 25, блювота страшна, і до пила і після їжі. Ніфіга, тиск скакав так, що швидку викликали з 90 на 120. У підсумку через два дні я мучити себе припинила. З ним пішли і всі мої ці нещастя.

0 0 Автор: носорожка, Рієка

Svetagrish @ yandex. ru, купи Н 25 і пий спокійно. Чи варто кришити таку маленьку пігулку. А потім і дивишся Н75 знадобиться!

0 0 Автор: носорожка, Рієка

Вольга, ну що значить на великих термінах? Мені його прописали з 9-10 тижні. І минулі рази так само. Адже він не тільки для ендометрія. Потім перерва сказали робити, і ось на останньому прийомі сказали ще раз пропишуть. Хоча показань немає, але мабуть треба! Для профілактики... Щоб кров розріджує і малюкам кисень був.

0 0 Автор: СветаГрі, Орехово-Зуєво

У мене були 2 ЗБ. Зараз планую Б. Серед всіх інших препаратів (фольку, віт Е, йодомарін, вітаміни) гінеколог призначила курантил. А я, така ворона, в третій аптеці зраділа, що все-таки є і купила, не подивившись дозування. Прочитала інструкцію і мучуся-як пити? Можна, звичайно, купити і курантил Н25, але цей курантил (Н75) коштує недешево-460 рублів. Ну не викидати ж?

0 0
 • 4. Пити чи не пити Курантил майбутнім мамам?
Застосування будь-яких лікарських засобів в період виношування дитини завжди викликало запеклі суперечки, причому у кожної сторони знаходяться вагомі аргументи "за" і "проти". Хороший і грамотний гінеколог при призначенні медичних препаратів постарається пояснити жінці, для чого вони потрібні і чи становлять небезпеку для протікання вагітності і розвитку плода. Але дуже часто лікарі не вдаються у подробиці призначеного лікарського курсу, і тоді майбутня мама виявляється в розгубленості, гадаючи, чи не заподіє ліки шкоду її малюкові. Адже нерідко в анотації до препарату, виписаним лікарем, в розділі "Протипоказання" вказується вагітність і період лактації.

Курантил при вагітності

Курантил дуже популярний серед лікарів і часто призначається жінкам в період очікування дитини, навіть коли вони відчувають себе цілком здоровими. Останнім часом все частіше лікарі рекомендують багато лікарських засобів під час вагітності для профілактики тих чи інших захворювань і патологічних станів. Це і Магне В6, і Но-шпа, і різні іммонустімулятори. Курантил також є ліками, спрямованим на профілактику недуг у жінки, а також в період планування вагітності.

На думку більшості лікарів, Курантил, який також має міжнародну назву дипиридамол, робить досить сприятливий дію на організм вагітної жінки, тому прописують його так часто, що багато хто навіть помилково приймають його за один з вітамінів, необхідних для розвитку вагітності. Своєю популярністю Курантил зобов'язаний цілої низки цілющих властивостей. Активна речовина, що знаходиться в його складі, запобігає виникненню тромбів в крові, розріджує кров і сприяє поліпшенню її мікроциркуляції, зміцнює кровоносні судини. Так як під час очікування дитини навантаження на кровоносну систему жінки збільшується в кілька разів, Курантил допомагає підтримувати її функціонування в нормальному стані, а також позитивно впливає на розвиток плода. Крім цього, даний медичний препарат здатний захистити жінку від частих головних болів, підвищення тиску, від набряків, аж до набряку легенів, судом, а після пологів допомагає відновити роботу нирок, які іноді "відмовляються" працювати. Ефективний Курантил в комплексному лікуванні порушень з боку роботи головного мозку, наприклад, енцефалопатії та порушення мозкового кровообігу.

Ще одним безсумнівним плюсом прийому курантів при вагітності вважається його здатність зміцнювати захисні сили організму, стимулюючи вироблення природного інтерферону. Тому препарат часто призначається для лікування і профілактики грипу, а також інших вірусних та інфекційних захворювань.

Що стосується впливу курантів на плід, то ніякого несприятливого впливу не існує, тоді як на плаценту ліки надає дуже хороший вплив, зміцнюючи її кровоносні судини і надаючи міцність. Курантил недовго затримується в організмі: діючи в крові, він розкладається в печінці, а потім виводиться разом з жовчю, як показали тривалі дослідження.

Курантил на ранніх термінах вагітності

Бувають ситуації, коли майбутній мамі доводиться приймати Курантил протягом дев'яти місяців неодноразово, декількома курсами з невеликими перервами. Також поширеною серед лікарів практикою стало призначення лікарського засобу при плануванні вагітності. Поширені випадки, коли Курантил прописується на пізніх термінах вагітності при передчасному старінні плаценти. Але трапляється, що акушери - гінекологи рекомендують своїм пацієнткам пропити курс препарату і в першому триместрі, що викликає побоювання у жінок, адже саме в цей період плід найбільш чутливий до впливу негативних зовнішніх факторів, здатних чинити на нього тератогенну дію. Але дані ліки не повинно викликати занепокоєння, оскільки не заборонено при виношуванні малюка. Курантил на ранніх термінах вагітності призначають зазвичай тоді, коли у матері густа кров і утруднене кровопостачання плаценти, через що малюк не отримує достатньо поживних речовин і кисню. Однак в цілому ряді розвинених країн гінекологи вже відмовилися від такої практики тому, що Курантил здатний викликати у вагітної жінки кровотеча і привести до небажаних наслідків.

Курантил: інструкція при вагітності

З огляду на, що Курантил дуже корисний для організму, він є препаратом вибору при вагітності, коли необхідно підібрати ліки з імуномодулюючою, антиагрегаційні (здатність зменшувати ймовірність утворення тромбів), ангіопротектівним (вплив на зміцнення стінок судин і зменшення набряків) дією. В інструкції зазначено, що Курантил показаний жінкам при ускладненнях і загрозі невиношування вагітності, а також при деяких патологічних станах.

Приймати лікарський засіб необхідно тільки за призначенням лікаря, який підбере відповідну дозування. Самолікуванням займатися не можна, так як Курантил - серйозний препарат, що володіє рядом побічних ефектів і протипоказань.

Побічні дії курантів:

Підвищене згортання крові при плануванні вагітності. Хто знає, зайдіть, пжста =)

гостя | 18.04.2012, 12:26:04

Дівчатка, планую вагітність. Здавала аналізи, лікар сказала, чтоповишенная сверт. крові-і ні в якому разі не вагітніти. Виписала ангіовіт і омега 3..сказала пити місяць. потім повторно на аналізи..Почітала форуми-думки різні. Хто згоден. Хто немає. Дехто каже, що згортання постійно змінюється. і при плануванні на неї ніякої уваги звертати не треба... Навіть і не знаю що робити??

 • 1. | 18.04.2012, 13:07:53
 • 3. | 18.04.2012, 13:22:26

  Особисто я не думаю, що при плануванні вагітності має бути 100% здоров'я, але при високих або низьких показниках крові слід задуматися... Робіть копії всіх аналізів та інших досліджень, щоб при спірних ситуаціях була можливість звернення до іншого фахівця

 • 4. | 18.04.2012, 13:29:05

  У мене точно така ж проблема як і у вас. Перша вагітність закінчилася передчасними пологами в 27 тижнів. Тепер обстежуюся, і виявили хр. тромбофілією і покращення. згортання крові. Мені лікар прописав Ангіовіт пити місяць і через місяць контрольний аналіз та ще Курантил. Але я ще не пила ці препарати, тому що пити потрібно за 2 місяці до вагітності. А ми ще не можемо зважитися, після такого горя не можу відійти.

 • 7. | 18.04.2012, 14:46:55

  У мене була завмерла вагітність на 7-8 тижні, через півтора року викидень на тому ж терміні. Після всіляких обстежень виявили підвищену згортання крові і поставили діагноз спадкова тромбофлібія. Зараз знову планую вагітність. Лікар прописала пити курантил, фолієву к-ту і вітамін Е в 2-ій фазі циклу, а при 2 смужках починати дюфастон. І потім однозначно на збереження. У мого лікаря кілька пацієнток з аналогічним діагнозом, і на щастя деякі вже народили. Так що надія є!

 • 8. | 18.04.2012, 14:51:32

  Особисто я не думаю, що при плануванні вагітності має бути 100% здоров'я, але при високих або низьких показниках крові слід задуматися Однозначно. Якщо є відхилення в показниках, треба спостерігатися. Навіть якщо нічого не турбує - на збереження!, т. К. Переривання, на жаль, може статися раптово. Це я по своєму сумному досвіду кажу.

 • 9. | 18.04.2012, 15:30:07

  Маячня якась. Чому не вагітніти?? Це все легко коригується. Будете всю вагітність колоти кроворазжіжающіе препарати, ось і все. У мене теж підвищена, і при вагітності вона ще більше згущується, але все це можна виправити. Мені жоден лікар не забороняв вагітніти, навпаки, планували завжди, нікого це не бентежило. автор, змініть лікаря. Ваша біда і не біда зовсім :))) Просто моніторити треба регулярно і регулювати дозу препарату, ось і все.

 • Поліна

  У мене була завмерла вагітність на 7-8 тижні, через півтора року викидень на тому ж терміні. Після всіляких обстежень виявили підвищену згортання крові і поставили діагноз спадкова тромбофлібія. Зараз знову планую вагітність. Лікар прописала пити курантил, фолієву к-ту і вітамін Е в 2-ій фазі циклу, а при 2 смужках починати дюфастон. І потім однозначно на збереження. У мого лікаря кілька пацієнток з аналогічним діагнозом, і на щастя деякі вже народили. Так що надія є!

  Взагалі підвищене згортання і недолік прогетерона є найголовнішими причинами завмирання розвитку вагітності. І ці аналізи призначають будь-якої вагітної відразу ж! Так дивно, що вам кров не перевіряли.... і так ви настраждалися, втратили дві вагітності :( Лікарі у нас звичайно, жах :( Я б вам теж порадила змінити лікаря. Курантил приймають не більше 5 днів. Вам потрібні інші, більш сучасні препарати. Удачі!
 • 11. | 18.04.2012, 16:13:29

  Я недавно лежала на збереженні, термін не великий, 10 тижнів. У палаті зі мною лежали 2 дівчинки, у однієї вагітність завмерла на 8-му тижні, у другій вже була ЗБ, поклали на збереження, але малюка не зберегли - викидень на 10 тижні. У обох підвищена згортання (лікар на обході говорила що причина в ній). Так що, Автор, якщо лікар поки забороняє планувати, то правильно робить

 • 12. | 18.04.2012, 16:18:11

  Я чула з таким діагнозом жінки п'ють кроворазжіжающіе препарати всю вагітність, наприклад дитячий аспірин. А ще їжте по - більше часнику, це натуральний продукт, який розріджує кров.

 • 13. | 18.04.2012, 16:23:01

  А взагалі так, йдіть від цього лікаря по - далі. Маячня якась - то що вона заборонила вам беременнеть при ваш діагноз. Не розумію, вона що вам за цей місяць вашу згортання вилікувати збирається??? Може вона вам і діагноз неправильний поставила? Однозначно підіть до іншого лікарі, хоча б заради другого думки.

 • 14. | 18.04.2012, 16:33:45

  Девочкі..а аналізи у мене в карті в район. поліклініці. я можу сходити в іншу. Тільки як мені отримати мою карту? там же всі аналізи мої! мені їх дадуть????

 • Марі

  Я чула з таким діагнозом жінки п'ють кроворазжіжающіе препарати всю вагітність, наприклад дитячий аспірин. А ще їжте по - більше часнику, це натуральний продукт, який розріджує кров.

  Марі!!!! Перший раз чую =)) ВПЕРЕД за 2 кг часнику =)))))))
 • Ольга

  У мене точно така ж проблема як і у вас. Перша вагітність закінчилася передчасними пологами в 27 тижнів. Тепер обстежуюся, і виявили хр. тромбофілією і покращення. згортання крові. Мені лікар прописав Ангіовіт пити місяць і через місяць контрольний аналіз та ще Курантил. Але я ще не пила ці препарати, тому що пити потрібно за 2 місяці до вагітності. А ми ще не можемо зважитися, після такого горя не можу відійти.

  А дитини лікарі спробували врятувати, все таки термін вже був досить великий?
 • Гостя

  Девочкі..а аналізи у мене в карті в район. поліклініці. я можу сходити в іншу. Тільки як мені отримати мою карту? там же всі аналізи мої! мені їх дадуть????

  Віддати вам карту не мають права. Це документ організації, вони перед прокуратурою відповідають. Порядок такої. АЛЕ, вони зобов'язані зняти всі питання, що цікавлять вас копії, і віддати на руки. Або переписати від руки всі аналізи і виписки, якщо немає копіра. Просіть, вам зроблять. Це ж ваші аналізи :))
 • Гість

  Так що, Автор, якщо лікар поки забороняє планувати, то правильно робить

  Лікар не має рації. Це не лікується, це просто коригується на виразно цікавить. І високу згортання досить легко прибрати. Не треба нічого чекати.
 • 20. | 18.04.2012, 17:52:27

  Про часник - це правда)) почитайте в інтернеті. У кг його не з'їси сирим, а ось по кілька Зубков в день ковтати цілком можна і запаху не буде.

 • Жах

  Ольга і мене точно така ж проблема як і у вас. Перша вагітність закінчилася передчасними пологами в 27 тижнів. Тепер обстежуюся, і виявили хр. тромбофілією і покращення. згортання крові. Мені лікар прописав Ангіовіт пити місяць і через місяць контрольний аналіз та ще Курантил. Але я ще не пила ці препарати, тому що пити потрібно за 2 місяці до вагітності. А ми ще не можемо зважитися, після такого горя не можу відійти. А дитини лікарі спробували врятувати, все таки термін вже був досить великий?

  Так намагалися. Мій синочок народився вагою 900гр. Він лежав у реанімації, і начебто було все нормально, вага поступово набирав, але.... він помер на 15 добу життя. Я думала збожеволію, це був мій первісток, довгоочікуваний. Я навіть встигла взяти свід-во про народження. Звали його Сашенька... До сих пір не зрозумію, за що мені таке?
 • Ольга

  Так намагалися. Мій синочок народився вагою 900гр. Він лежав у реанімації, і начебто було все нормально, вага поступово набирав, але.... він помер на 15 добу життя. Я думала збожеволію, це був мій первісток, довгоочікуваний. Я навіть встигла взяти свід-во про народження. Звали його Сашенька... До сих пір не зрозумію, за що мені таке?

  Який жах! Прийміть мої співчуття(((
 • Чи не дадуть аналізи з карти, і копії не сделают..ето ж їх власність, безкоштовна медицина і все таке.. я просила, мені не дали.

 • Чи не дадуть аналізи з карти, і копії не сделают..ето ж їх власність, безкоштовна медицина і все таке.. я просила, мені не дали.

  Копія не власність. Згідно із законом зобов'язані дати. Як це не дадуть? А якщо людина в інше місто переїжджає? Бути того не може. У карті вся історія хвороби. Мені завжди на руки давали без претензій. Це ж документи.
 • 25. | 19.04.2012, 8:47:48

  У мене подібна проблема. Знайшли тромбофілією. Всю вагітність і при планування треба пити і колоти кроверазжижающие препарати. І кожні два тижні здавати аналіз на згортання. Багато з таким діагнозом народжують. Головне йти у великий центр репродукції і шукати лікаря займається цією проблемою. Ще важливо все гормональні проблеми вирішити. Ксерокопію аналізів для консультації в іншому місці і висновок вам повинні дати. І напрямок у великий центр, щоб безкоштовно лікуватися теж дадуть. (Якщо немає скаржтеся)

 • 26. | 19.04.2012, 8:51:54

  Щоб поставити тромбофілією треба здавати аналіз генетичний на спадкові фактори згортання крові і коагулограму. Звертати при планування на це треба т. К. Є схильність у багатьох. Або виходять завмерлі вагітності і викидні на пізніх термінах.

 • 27. | 19.04.2012, 11:35:54

  Дівчатка, плізз..подскажіте ще. я Автор. Мені ще порадили зробити аналіз генетичний при плануванні вагітності. зразок 16 генів. Коштує близько 4тис? Варто робити те?????

 • Гостя

  Дівчатка, плізз..подскажіте ще. я Автор. Мені ще порадили зробити аналіз генетичний при плануванні вагітності. зразок 16 генів. Коштує близько 4тис? Варто робити те?????

  - Генетичний аналіз (ми з чоловіком робили кариотипирование, цього достатньо). Я була потім на консультації генетика, щоб дали довідку з висновком. Мені сказали, що якщо досконально розкладати все гени і хромосоми, то це необхідно в надзвичайному випадку. - Робили з чоловіком аналіз на сумісність; - Здавала аналіз на АФС-синдром; - І Аналіз крові на мутацію Лейдена. Все це варто зробити, щоб отримати точну картину згортання. З цими результатами до гематолога, він дає всі необхідні рекомендації.
 • Поліна

  - Генетичний аналіз (ми з чоловіком робили кариотипирование, цього достатньо). Я була потім на консультації генетика, щоб дали довідку з висновком. Мені сказали, що якщо досконально розкладати все гени і хромосоми, то це необхідно в надзвичайному випадку. - Робили з чоловіком аналіз на сумісність; - Здавала аналіз на АФС-синдром; - І Аналіз крові на мутацію Лейдена. Все це варто зробити, щоб отримати точну картину згортання. З цими результатами до гематолога, він дає всі необхідні рекомендації.

  Абсолютно вірно. Ще додам, що треба здати аналіз на д-диммери.
 • Поліна

  У мене була завмерла вагітність на 7-8 тижні, через півтора року викидень на тому ж терміні. Після всіляких обстежень виявили підвищену згортання крові і поставили діагноз спадкова тромбофлібія. Зараз знову планую вагітність. Лікар прописала пити курантил, фолієву к-ту і вітамін Е в 2-ій фазі циклу, а при 2 смужках починати дюфастон. І потім однозначно на збереження. У мого лікаря кілька пацієнток з аналогічним діагнозом, і на щастя деякі вже народили. Так що надія є!

  Поліна, а як довго Вам призначили пити Курантил? До двох смужок? А якщо на це піде кілька місяців? Так пити і пити....?
 • У мене така ж проблема. я здавала д-димери, гомоцистеїн, генетику на тромбофилии. знайшли таки схильність. п'ю курантил... не підходить, я від нього як п'яна. говрят, що доведеться колоти в живіт уколи. не думаю, що це страшно. зразок можна і самій собі.

 • Ольга

  У мене точно така ж проблема як і у вас. Перша вагітність закінчилася передчасними пологами в 27 тижнів. Тепер обстежуюся, і виявили хр. тромбофілією і покращення. згортання крові. Мені лікар прописав Ангіовіт пити місяць і через місяць контрольний аналіз та ще Курантил. Але я ще не пила ці препарати, тому що пити потрібно за 2 місяці до вагітності. А ми ще не можемо зважитися, після такого горя не можу відійти.

  Для нормалізації згортання крові ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно пити достатньо води, саме води, а не синтетичних напоїв-солодких вод, чаїв (зелений і чорний чай, кава навпаки виводять воду з організму, після них в 2 рази більше випити води, ніж чаю), ін. , т. е. інші напої і супи не береться до уваги. Мінімум для здорової людини 30 мл води на кг ваги, при пітливості, спорті, влітку - мінімум 40-45 мл води на кг маси тіла. Збільшувати прийом води поступово на 1-2 склянки в день. Пити за 30 хв до їди і 1,5 години ПІСЛЯ їжі, а не відразу. Ознакою достатнього пиття буде майже або безбарвна сеча (а не темно-жовта). Зневоднення викликає токсикоз!!! Звертайтеся, якщо потрібно, за консультацією, допоможу
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...