Вагітність в 38 років думка лікарів Про вагітність і пологи

Головна » Лікування безпліддя

Вагітність в 38 років думка лікарів

Вагітність в 38 років: думка лікарів

17.04.2015Категорія: БеременностьОставіть коментар

На жаль, в наш час не у всіх жінок виходить стати мамами до 25 років. Хтось робить кар'єру, у кого-то проблеми із зачаттям і виношуванням дитини, а для кого-то просто важливо підійти до такого значимого події з повною відповідальністю. Як би там не було, пізні вагітності вже не рідкість. Однак якщо жінка вирішується на пологи у віці старше 35 років, то необхідно ретельно підготуватися до серйозних змін у своєму житті.

Підготовка до вагітності

Планування вагітності сприяє успішному її протіканню не тільки у вікових породіль, а й у юних дівчат. Тому втілення мрії про появу на світ малюка слід починати з візиту до гінеколога. Також допоможе спеціальна література і статті в Інтернеті з серії «Вагітність в 38 років: думка лікарів». Крім стандартного обстеження, майбутній мамі запропонують здати аналізи:

  • Крові і сечі;
  • На каріотип,
  • А також зробити гемостазіограми.

Крім цього, жінці робиться УЗД органів малого таза, при необхідності проліковується хронічні захворювання, каріозні зуби. Не завадить перевіритися і майбутньому батькові. Якщо у подружжя є шкідливі звички, то приступати до зачаття малюка можна не раніше, ніж через півроку після відмови від куріння і зловживання алкоголем.

Чого слід побоюватися

Як би там не було, пізня вагітність - це все-таки ризиковано для мами і для дитини. Звичайно, 38 років - це ще не старість, але вже і не юність, коли побоюватися було практично нічого. Після 35 років зростає ймовірність народження малюка з синдромом Дауна. Також існує небезпека відшарування плаценти, появи патологій у плода, післяпологових ускладнень.

На щастя, сучасна медицина дозволяє вчасно провести діагностику і надати допомогу. Крім ретельної підготовки, жінці потрібно уважно поставитися до вибору лікаря. Важливо, щоб фахівець не журився, не лаяв пацієнтку за «необдуманий вчинок», а зробив все можливе для успішного протікання вагітності і благополучних пологів. Правда, у вікових мам в більшості випадків діти з'являються на світ в результаті кесаревого розтину.

Плюси пізньої вагітності

Як би там не було, вагітність в 38 років має позитивні сторони. У цьому віці жінка завершує свою кар'єру або просто стає цінним співробітником, має стабільне джерело доходів. Народжений дитина сприймається не як тягар, а як довгоочікувана радість. Під час вагітності майбутня мама стежить за своїм здоров'ям, не пропускає повз вуха інформацію на тему «Вагітність в 38 років: думка лікарів», веде активний спосіб життя.

Пізні діти частіше за все виростають в повних сім'ях, адже зрілі чоловіки відповідально ставляться до ролі чоловіка і батька. Народивши дитину, дружина виглядає молодше. Це відбувається через підвищення гормону естрогену, який зміцнює кістки і повертає м'язових тканин еластичність. Молодість відчувається і психологічно: якщо у жінки є маленька дитина, то вона вважається молодою мамою, незалежно від того, скільки їй років.

Батьків у віці 30 плюс хвилюють питання виховання і розвитку дітей. Малюкові читають книжки, грають з ним в кубики і лото, відповідають на численні дитячі запитання. Недарма серед видатних особистостей набагато більше тих, кого народили ближче до сорока років або ще пізніше.

Особистий вибір жінки

У скільки років ставати мамою, жінка вирішує сама. І, якщо вибір зроблено на користь пізніх пологів, не варто про це шкодувати. Психологічна готовність до материнства грає не менш важливу роль, ніж фізіологія. Попереднє медичне обстеження і правильний психологічний настрій допоможуть наблизити найщасливіший момент у житті.

Спасибі, що поділилися з друзями!

Читайте також:

?

Політика конфіденційності

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в "Згоду з розсилкою"

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки "Майбутнє інтернет підприємництва" ви відправляєте своє Ім'я і E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин тренінгу, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства. Ваше ім'я та e-mail на захищених серверах сервісу justclick. ru і використовуються відповідно до його політикою конфіденційності.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, натиснувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

На сайті www. real-parents. ru використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics.

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли cookie або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Для зв'язку з адміністратором сайту з будь-яких питань ви можете написати лист на e-mail: deloserdza @ real-parents. ru

Закрити?

Відмова від відповідальності

Відповідно до чинного законодавства України , Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень і гарантій, надання яких може іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.

Ні за яких обставин Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за будь-якої прямої, непрямої, особливий або інший непрямий збиток в результаті будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є посилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також і відрахування з навчальних закладів, за будь-яку упущену вигоду, припинення господарської діяльності, втрату програм або даних у Ваших інформаційних системах чи іншим чином, що виникли в зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно повідомлено про можливість такого збитку.

Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами російського права.

Користувач погоджується з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовні до використання їм Сайту, оскільки він не робить відплатних послуг.

Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з "Відмовою від відповідальності" і встановленими Правилами і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.

Закрити?

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті - ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані в наступних випадках:

1) З Вашої згоди: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати Ваше явне згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс з третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

2) Компаніям, працюючим від нашого особи: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, які виконують від нашого особи функції бізнес підтримки, в зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки з метою надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам в ситуаціях, відмінних від випадків, коли це викликано необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів і бонусів, проведення опитувань серед клієнтів і управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію при виборі постачальників послуг.

3) Дочірнім і спільним підприємствам: Під дочірнім або спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії. При передачі Вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам у маркетингових цілях і не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашим вибором. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не будемо передавати Вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.

4) На спільно позиціонуються або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції і заходи щодо просування товару на спільно позиціонуються сторінках нашого сайту. При запиті анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію відповідно до власного повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитися перед наданням інформації про себе.

5) При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані в зв'язку з повною або частковою продажем або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу або трансферт бізнесу наша Компанія надасть Вам можливість відмовитися від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, раніше надані нашою Компанією.

6) Правоохоронним органам: Наша Компанія може без Вашого на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам по кожній із наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або постанов суду; участь в урядових розслідуваннях; допомога в запобіганні шахрайства; а також зміцнення або захист прав Компанії або її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути в будь-який момент змінена або повністю вилучена з нашої бази з Вашого запиту. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовую контактну інформацію, розміщену в спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити в будь-який момент за допомогою спеціального посилання, яка розміщується в кінці кожного листа.

ЗакритьМужское безпліддя: правда і міфи

  Хто з жінок не стояло перед вибором - кар'єра чи сім'я? Що правильніше - спочатку кар'єра, становище в суспільстві, матеріальні блага, а потім вагітність і пологи або навпаки, - краще народити малюка, присвятивши пелюшкам і сорочечки пару років, щоб потім вже без оглядки і перерв вдосконалюватися в професії? Хтось хоче принести дитину в його власну кімнату, де на вході стоїть усміхнена няня а в шафі чекають костюмчики від кутюр. А хтось боїться, що на прогулянці з дитиною візьмуть за бабусю, а не маму...

Це раніше в Росії перші пологи в 35-40 років були дивиною і випадком незвичайним... Уже в 27-28 років таким жінкам обов'язково проводилася операція «кесарів розтин», і «природний шлях» народження дитини навіть не розглядалося. Зараз погляд на пологи 30-річних змінився, проте лікарі як і раніше рекомендують народження першого малюка в 20-25 років.

Іноді природа позбавляє жінку можливості вибрати оптимальний вік для народження первістка... А скільки сил і років часом доводиться витратити деяким подружнім парам, які нарешті в певному віці зважилися «завести дитину», але з року в рік ці спроби залишаються безрезультатними. У Росії практично кожна п'ята сім'я безплідна. Ця проблема в більшості випадків цілком переборна, але на кожну спробу зачаття і виношування дитини йде не один місяць, а іноді і не один рік ... Нерідко на лікування безпліддя йде більше 10 років. А здатність до зачаття навіть у здорових жінок починає поступово зменшуватися вже після 35 років.

З іншого ж боку, нові медичні розробки в діагностиці та лікуванні різних гінекологічних захворювань (в тому числі тих, які є причиною безпліддя), дозволяють багатьом жінкам виношувати і народжувати здорових малюків не тільки в 20-25 років, а й набагато пізніше.

Багато лікарів дотримуються тієї точки зору, що з віком жінки все складніше і складніше виносити і народити здорового малюка. Педіатри давно «б'ють на сполох» про те, що абсолютно здорових новонароджених практично немає: у кожного те чи інше захворювання або патологічний стан, який діагностується іноді вже в пологовому залі. А що вже говорити про дівчат - підлітків і жінок, яким далеко за двадцять п'ять...

Вже до тридцяти років у жінки в середньому налічується близько 2-3 захворювань внутрішніх органів, які не можуть не позначитися на здатності до зачаття, виношування і народження здорового малюка. Лише одиниці до 35-40 років можуть похвалитися, що у них немає проблем з гормональним фоном або хвороб «по-жіночому», немає тонзилітів і гайморитів, "не пустує» тиск і нирки «працюють як годинник» ...

Крім того, ні для кого не секрет, що при народженні дитини в «зрілому віці» різко збільшується ризик різних генетичних відхилень у плоду. Три чверті дітей з синдромом Дауна народжені від матерів старше 35 років, при цьому немає залежності від того, якою ця вагітність була за рахунком. Небезпека народження такого хворої дитини у 40-річної жінки в 10 разів вище, ніж у 30-річної.

Думка, що пологи омолоджують жінку, на жаль, не завжди відповідають дійсності. Під час вагітності та пологів навантаження на всі органи і системи збільшується на порядок, а тому іноді саме період виношування і народження малюка є або пусковим моментом розвитку різних захворювань, або причиною загострення хронічних недуг. Мама «у віці», та ще й з «букетом» хвороб - чи зможе вона впоратися з усіма клопотами про дитинку хоч і приємними, але вимагають стільки сил і енергії?

  • Вітаміни та мінерали для вагітних

Вагітність планований

Однак аж ніяк не завжди вагітність жінки, якій далеко за 30, виявляється випадковою і небажаною. Все частіше жінки свідомо відкладають народження дітей «на потім» - до досягнення кар'єрних успіхів, вирішення житлового питання, та просто до заміжжя, адже в сучасному світі шлюбний вік збільшився. І це не примха і не примхи, це об'єктивна, хоча і тривожна, тенденція. Адже якщо фізичної зрілості сучасна людина досягає набагато раніше, ніж його предки, то час соціальної зрілості, коли людина готова до створення сім'ї і виховання дітей, коли він самостійно, не вдаючись до сторонньої допомоги, може забезпечити сім'ї та дітям гідний рівень життя, настає лише років до тридцяти. Швидше за все, саме в цьому - основна причина того, що так постаріли сьогоднішні молоді батьки.

Втім, досить велика і число жінок, для яких пізні пологи виявляються не першими. Збільшений відсоток розлучень в сучасному суспільстві призводить до того, що безліч жінок у віці 30-40 років вступає в повторний шлюб і бажає народити дитину від нового чоловіка. Але і у вірних подружжя саме до 35-40 років досить часто з'являються можливості «завести другу дитину» - у них міцні позиції на роботі, стабільний дохід, хороша квартира. І - що примітно - бажання не просто народити другу дитину, але мати різностатевих дітей. Опитування показують, що очікування, пов'язані з появою дитини певної статі, набагато сильніше не у тих батьків, які чекають первістка, а у тих, хто хоче саме братика для старшої дочки або неодмінно сестричку вже підросла синові. Ця обставина пояснює і той факт, що у третю вагітність жінки більше шансів завершитися пологами, якщо двоє старших дітей - одностатеві.

Але вирішили завагітніти жінки старше 35 років часто стикаються з тим, що зачаття в їхньому віці пов'язане з істотними труднощами (при цьому зовсім неважливо, чи хоче жінка народити первістка, другої чи третьої дитини). Адже здатність жінки завагітніти починає знижуватися десь після 30 років, тому не дивно, що чим старше жінка, тим більше часу їй буде потрібно, щоб завагітніти. Це обумовлено різними причинами. З плином років у жінок - все більша кількість менструальних циклів проходить без утворення яйцеклітини, і настання вагітності в такий цикл, природно, неможливо. У багатьох жінок з віком розвиваються такі захворювання, як (захворювання слизової оболонки матки, пов'язане з гормональним дисбалансом і перешкоджає імплантації ембріона), непрохідність труб, при якій потрапляння яйцеклітини в порожнину матки стає неможливим, і т. П. З'являються і різні, що перешкоджають настанню вагітності. Так, якщо у жінки молодше 30 років шанс завагітніти протягом одного місячного циклу складає 20%, то у жінки старше 40 - всього 5%.

Втім, як ми вже сказали, то, що для зачаття потрібно більше часу, аж ніяк не рівнозначно безпліддя. І все ж не слід втрачати часу: якщо вагітність не настає після 6 місяців статевого життя без контрацепції, варто звернутися до лікаря, щоб виявити причини, що перешкоджають зачаттю. Більшість жінок старше 35 здатне завагітніти, виносити і народити здорову дитину, і сучасна медицина в силах їм в цьому допомогти.

Вагітність довгоочікувана

Порушуючи тему вагітності в зрілому віці, не можна не сказати про жінок, для яких можливість завагітніти тільки за допомогою медицини стала єдиним шансом випробувати щастя материнства. Серед звертаються в клініки ЕКО (екстракорпорального запліднення) - останньої надії жінок з діагнозом «первинне безпліддя» - дуже багато тих, кому і за 30, і навіть за 40. Шанси народити у таких жінок рази в два менше, ніж у молодих, але це хоч якісь шанси в порівнянні з діагнозом, який 20 років тому звучав безжальним вироком. Сьогодні лікарі закликають жінок не затягувати з лікуванням безпліддя і вдаватися до допомоги допоміжних репродуктивних технологій, адже чим молодша пацієнтка, тим більше шансів на успіх... Але це сьогодні, коли в світі живе вже більше мільйона людей, що народилися за допомогою ЕКЗ. А сорокарічна жінка з первинним безпліддям 20 років тому не мала можливості вдатися до цієї процедури (перша дитина «з пробірки» з'явився на світ лише в 1978 році і досить далеко від Росії), 10 років тому не мала грошей на твір подібних маніпуляцій і лише тепер може спробувати завагітніти... Безумовно, розвиток допоміжних репродуктивних технологій, перш за все екстракорпорального запліднення, - один з факторів, що обумовили зростання числа пізніх вагітностей і «пристарілих» молодих мам.

Однак і багато років лікувалася від безпліддя, майже зневірена жінка, і щаслива мати двох хлопчиків-підлітків, так чекає дівчинку, і процвітаюча «бізнесвумен», нарешті викроїв час для твору потомства, і жінка, вже не думав про шлюб, але несподівано вийшла заміж наприкінці «бальзаківського віку», і зріла дама, яка прагне утримати молодого чоловіка - всі вони, завагітнівши, зіткнуться приблизно з однаковими проблемами. Залишимо осторонь питання про передісторію вагітності і поговоримо саме про них - про медичні особливості протікання вагітності в зрілому віці, про те, як жінці поводитися, чого побоюватися і до чого готуватися в цьому положенні.

МЕДИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВАГІТНОСТІ У пізньому репродуктивному ПЕРІОД

Попереджаю: ми зараз будемо говорити про проблеми, ускладненнях і небезпеки, залишаючи осторонь все безперечні принади та переваги, пов'язані з пізньою вагітністю. Мета цієї статті - не налякати жінку, роздумували, вирішуватися чи ні на такий відповідальний крок, а попередити, з якими труднощами їй доведеться стикатися, і намітити шляхи їх подолання. Виділимо в обговоренні цього питання дві теми: чим небезпечна вагітність в зрілому віці для матері і які проблеми можуть виникнути у дитини «літній» породіллі. Природно, потрібно пам'ятати про те, що такий розподіл буде в значній мірі умовним, адже вагітна жінка і плід являють собою єдиний організм, і практично всі проблеми майбутньої матері в тій чи іншій мірі відбиваються на дитині.

Ризик для жінки

  • . Якщо у жінок молодше 30 ризик викидня становить 10%, то у жінок 30-39 років він становить вже 17%, а у жінок 40-44 років зростає до 33%. Зростаючий ризик невиношування вагітності пов'язаний не тільки з віковими змінами всього жіночого організму, але і зі старінням самих яйцеклітин, в результаті якого набагато частіше відбувається зачаття плоду з грубими генетичними порушеннями.
  • Плацентарні проблеми (хронічна плацентарна недостатність, передлежання, передчасне відшарування плаценти).
  • Загострення хронічних захворювань . Вагітність може викликати загострення практично будь-якого з хронічних захворювань, а з віком ймовірність наявності у жінки таких захворювань лише збільшується. Безумовно, безперервного медичного спостереження зажадає вагітність на тлі хронічних захворювань. Більш ніж уважне медичне ведення вагітності необхідно при захворюваннях, зокрема при артеріальній гіпертензії. Артеріальна гіпертензія сама по собі є досить поширеним ускладненням вагітності, а якщо жінка і перш страждала цим захворюванням, вагітність може погіршити її загальний стан, збільшуючи ризик або (стану, що характеризується підвищенням артеріального тиску, набряком і наявністю білка в сечі). Найважче прояв гестозу - еклампсія (судоми) - може серйозно засмутити роботу нервової системи аж до інсульту і коми з серйозним порушенням функцій мозку.

У жінок старше 40 років в 3 рази частіше, ніж до 30, розвивається. Діабет вагітних вимагає дотримання дієти і виконання спеціальних призначень (приблизно 15% жінок призначаються ін'єкції інсуліну). У жінок, хворих, під час вагітності збільшується ризик

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...