Метипред при плануванні вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Лікування безпліддя

Метипред при плануванні вагітності

Метипред при плануванні вагітності

Буває, що здоров'я жінки не зовсім в ідеальному стані і дає збої в самі непотрібні моменти. Прикро, коли, намагаючись завагітніти, пара не насолоджується один одним, а відвідує лікарів, щоб вирішити своє питання. Як правило, доктор відправляє подружжя на обстеження, а також в лабораторію, щоб здати купу аналізів і визначити, що ж стало причиною безпліддя. Поряд з іншими причинами дуже часто виною неможливості завагітніти буває підвищений в організмі жінки кількість чоловічих гормонів. Якщо причина і справді в цьому, то лікар призначить ліки, компенсаційна гормональний фон пацієнтки. Одним з таких препаратів є Метипред.

Метипред в основному, призначається в якості антиалергічного, протизапального, протинабряклого і противошокового кошти, а при плануванні вагітності його використовують для лікування гіперандрогенії (так називається зайве наявність чоловічого гормону в організмі).

Залежно від індивідуальних особливостей, лікар призначить дозу. Мінімальна становить половинку таблетки. Якщо спочатку цей препарат призначають як засіб завагітніти, то пізніше, коли зачаття відбудеться, - як «закріплювач» результату.

Діюча речовина Метипреду - метилпреднізолон. Випускають його у формі таблеток або порошку, з якого необхідно приготувати розчин для ін'єкцій.

З побічних дій препарату спостерігається синдром Іценко-Кушинга, атрофію наднирників, підвищену сприйнятливість до інфекцій, остеопороз, загострення виразки шлунка, зміни вуглеводного обміну, підвищення внутрішньоочного тиску, психічні розлади. Однак, не варто хвилюватися, оскільки побічні ефекти проявляються досить рідко.

У невеликого числа жінок, що приймали «Метипред» при плануванні вагітності, відзначається збільшення маси тіла, що пояснюється гормональним дією препарату. Однак, в більшості випадків, після відміни лікування, вага приходить в норму. Важливу роль при цьому відіграє спосіб життя і генетична спадковість жінки.

Аналізи при плануванні вагітності

Важливо знати, що призначати препарат повинен тільки лікар. Подбайте про те, щоб він був кваліфікований, і щоб ви повністю йому довіряли. Грамотне застосування Метипреду ефективно вирішує існуючу проблему і не завдає шкоди здоров'ю лікується.

Спеціально для beremennost. net - Ксенія Дахно

Метипред при плануванні вагітності: відгуки

3
  • Зміни у вуглеводному обміні організму
  • Атрофування наднирників

Крім перерахованих побічних ефектів, на думку західних лікарів, є ще один. Вони впевнені, що після прийому Метипреду, імунітет стає більш вразливим різних вірусних захворювань.

При плануванні вагітності, в разі необхідності прийому цих ліків, лікар призначить необхідну схему застосування, розрахує дозу. Звичайне дозування Метипреду в цьому випадку становить 0,5 таблетки в день.

При настанні вагітності після лікування Метипредом, ні в якому разі не можна різко кидати його прийом. Навіть в тому випадку, якщо Ваш лікар вирішив припинити прийом препарату, відмова від нього повинен здійснюватися за певною схемою, поетапно. В іншому випадку практично неминуче виникнення побічних реакцій організму, аж до переривання вагітності.

Після закінчення прийому Метипреду, через деякий час, все побічні ефекти проходять.

Метипред при вагітності

Жінок надзвичайно лякає той факт, що вагітність вказана в інструкції до препарату, як протипоказання.

Дійсно, Метипред вважається надзвичайно сильним препаратом. Приймати його слід тільки після того, як Ваш лікар його призначить. Природно, після проведення необхідних аналізів.

Часто призначається цей препарат При виникає загрозу переривання вагітності . Якщо Метипред прописується саме в такій ситуації, прийом його слід продовжувати аж до завершення вагітності.

Якщо Ви приймаєте будь-які ще лікарські препарати, обов'язково скажіть про це лікареві, в інструкції прочитайте про сумісність препарату з іншими лікарськими засобами. Метипред не здатний взаємодіяти навіть з такими простими препаратами, як аспірин і вітамін D. При поєднанні цих ліків можуть виникнути несприятливі реакції організму і побічні ефекти.

Якщо Вам призначили антибіотики при вагітності, дізнайтеся про те, які з них можна приймати, а які строго заборонено.

Вважається, що Метипред особливо небезпечний в тому випадку, якщо майбутня мама чекає поява на світ хлопчика. Вся справа в тому, що препарат впливає на роботу надниркових залоз плоду чоловічої статі.

Західні лікарі вже давно відмовилися від використання Метипреду. Але наші лікарі не поспішають це робити. При всіх його можливі побічні ефекти, про ліки більшість саме позитивних відгуків! Багаторічна лікарська практика вже неодноразово довела, що жінки, які брали Метипред при плануванні вагітності і продовжили його прийом з її настанням, виявилися здатні виносити і народити здорових дітей. У той час як до прийому даного лікарського засобу їм був поставлений діагноз безпліддя.

У тому випадку, якщо Ви вважаєте, що препарат був призначений Вам помилково, якщо перед призначенням препарату не були проведені необхідні аналізи, обов'язково проконсультуйтеся з іншим лікарем. Якщо він повторно підтвердить призначення препарату, Ви зможете почати його прийом, твердо знаючи, що він необхідний.

Читайте також:

Навіщо приймають метіпред при плануванні вагітності?

І доводитися відвідувати лікарів і проходити обстеження, щоб виявити причину жіночого безпліддя. Дуже часто поряд з багатьма іншими причинами, безпліддя може викликати підвищену кількість в жіночому організмі чоловічих гормонів. Якщо при обстеженні підтверджується саме ця причина безпліддя, то лікар призначає жінці прийом Метипреду при плануванні вагітності. Цей препарат сприяє вирівнюванню гормонального фону у жінки.

Даний лікарський препарат найчастіше призначають як протизапальний, протишокову, а також антиалергічну і протинабрякову засіб. Призначаючи Метипред при плануванні вагітності, його призначенням є лікування гіперандрогенії, тобто, підвищеної кількості в жіночому організмі чоловічих гормонів. Але призначається цей лікарський засіб за індивідуальними показаннями. Мінімальна доза даного препарату - це половина таблетки. Жінці спочатку призначають цей препарат, щоб вона могла завагітніти. А, коли вагітність вже наступила, то прийом цього препарату їй необхідний для закріплення результату.

Основною діючою речовиною лікарського препарату Метипред є метилпреднізолон. Випускається він у вигляді таблеток або ж порошку, з якого готується розчин для ін'єкцій.

6 листопада 2013 - 7:45 | Loriana в Лікарські препарати, трави, БАДи

Наше життя влаштоване так, що часом доводиться приймати лікарські препарати навіть тоді, коли, здавалося б, це вкрай небажано, а саме, під час планування дитини і вагітності. До таких препаратів відноситься Метипред.

Найчастіше Метипред призначають планують жінкам, якщо за результатами обстеження в ендокринолога з'ясувалося наявність в організмі підвищеного рівня чоловічих гормонів. Зазвичай при такій патології жінка не може виносити дитину і можуть спостерігатися часті викидні. Тому без лікарської корекції ніяк не обійтися.

Загальні відомості про препарат

Метипред - це синтетичний глюкокортикоїд, іншими словами, це гормональний препарат. Інші його назви - Медрол, Метилпреднізолон. Являє собою аналог преднізолону, але має перевагу у вигляді більшої активності і більш легкої переносимості організмом. Це пояснюється тим, що Метипред, на відміну від Преднізолону, практично не затримує натрій в організмі, що дуже важливо при тривалому застосуванні такого серйозного препарату.

За яких патологіях можуть призначити лікування Метипредом?

У загальній анотації до препарату Метипред, яку можна знайти в будь-якій упаковці з цими пігулками, можна прочитати такі показання до застосування, як системні захворювання сполучної тканини, запальні захворювання суглобів, ревматичні захворювання, астма, гостра і хронічна алергія, різні шкірні хвороби, набряк мозку і багато інших. При цьому не можна знайти там таких показань, як гіперандрогенія надпочечникового характеру (підвищений рівень тестостерону, 17-ОН-прогестерону або ДГЕА) або наявність в крові антитіл до ХГЛ. Однак на практиці Метипред є одним з основних препаратів, які дають жінкам можливість з такими проблемами виносити малюка, незважаючи на те, що згідно з інструкцією прийом даного препарату при вагітності можливе тільки за життєвими показаннями. В реальності ж багато жінок, приймаючи мінімальну терапевтичну дозу Метипреду, в результаті виношують і народжують здорових дітей навіть після кількох невдалих вагітностей. Крім того, Метипред нерідко призначають жінкам у протоколі ЕКО для зменшення ймовірності відторгнення ембріонів.

Призначення препарату може проводитися тільки лікарем після ретельного обстеження, яке покаже, що Прийом Метипреду дійсно необхідний. Самолікування в даному випадку неприйнятно і може привести до плачевних результатів, адже у серйозного препарату можуть спостерігатися і серйозні побічні дії, вираженість яких в першу чергу залежить від тривалості прийому і величини щоденної дози.

Серед найважчих можна перерахувати наступні побічні дії:

  • Синдром Іценко-Кушинга (аменорея, ожиріння, кругле обличчя і т. Д.).
  • Цукровий діабет.
  • Виразка шлунка, шлунково-кишкові кровотечі, перфорація стінки шлунка або кишки.
  • Розвиток серцевої недостатності, аритмія, брадикардія.
  • Депресія, параноя, галюцинації.

Клааааааасс)))))))) Значить я не дарма приймаю)))) Теж лялю хочу!! А відповіла тому, що ввела метіпред в пошук - Ваша тема йшла першою в списку по інету! Новое20 березня 2011, 17:19

Ольга, підкажіть, до якого терміну брали метіпред, як і за якими показниками скасовували? Мені призначав його ендокринолог, а в ЖК зараз веліли до 20 тижня скасувати ... (у нас 17,5) З'явилися проблеми тиском і пульсом ((думаю здати аналізи самостійно може збіг... Новое20 березня 2011, 21:50

Віра, давно це було. Я забула. Кажеся, я пила його до вагітності по 1/2 на ніч, пила його кілька місяців. А під час вагітності по-моєму не пила його Новое8 грудня 2011, 17:56 Віра, давно це було. Я забула. Кажеся, я пила його до вагітності по 1/2 на ніч, пила його кілька місяців. А під час вагітності по-моєму не пила його

Скажіть потиснув., Чи не вплинув препарат на дитину??? мені призначають термін 6-7 тижнів, дуже страшно за побічні дії! Новое19 січня 2012, 11:44

Доброий день! Дівчата підкажіть, а чому на ніч пити метіпред? Мені доктор призначив вранці по 1 таб. протягом трьох місяців. але вже 3 місяці минуло, а лялі так і немає Мені не правильно призначили? Новое19 січня 2012, 14: 043 місяці лялі немає - не біда. Чим більше і старанніше будете думати, що лялі немає, тим на довший час самі відкладіть її появу. Перестанете думати, відразу завагітніє, етоя на собі перевірила. Вам Удачі!

Метипред при плануванні вагітності

Кожна жінка мріє стати матір'ю. І, на жаль, в нашому світі зі складною КОлогіей, неякісним харчуванням та іншими несприятливими впливами у багатьох жінок виникає гормональний дисбаланс і, як наслідок, проблеми із зачаттям дитини. Завдяки сучасній медицині жінка отримує шанс завагітніти - на допомогу приходить КО і сучасні лікарські препарати. Стабілізувати функцію статевої системи допомагає грамотний ендокринолог, який, керуючись результатами аналізів жінки, призначить певні препарати на основі гормонів. Багато ендокринологи рекомендують приймати Метипред при плануванні вагітності і Метипред при безплідді.

Для чого призначають Метипред?

Метипред - це препарат групи глюкокортикостероїдні гормонів, в яких основним діючим компонентом є метилпреднізолон, який надає протизапальну, імунодепресивну та протиалергічну дію (синтетичний гормон).

Метипред - свідчення

Препарат Метипред має широкий спектр показань, але що стосується нашої теми, то його призначають для лікування гормонального дисбалансу - підвищеного рівня чоловічих гормонів при загрозах викидня. Метипред допоміг завагітніти не однієї жінці, його призначення при високому тестостероне дає хороші результати - збалансований гормональний фон при гіперандрогенії. Також досягається результат при прогресуючої міомі матки у молодому віці - прийом Метипреду прискорює процес зачаття.

Метипред при плануванні вагітності

Метипред - побічні ефекти

Той препарат має безліч протипоказань, тому займатися самолікуванням не варто, тільки лікар може призначити препарат, враховую наявні проблеми зі здоров'ям і виключно за життєвими показниками. Як не дивно, в списку протипоказань Метипреду числиться і вагітність, але його призначають при загрозах викидня, особливо якщо його приймали на стадії планування вагітності. Особливо уважно потрібно поставитися до прийому Метипреду при вагітності хлопчиком, оскільки він впливає на роботу надниркових залоз плода, особливо чоловічої статі. У будь-якому випадку, після народження дитини необхідно пройти повне обстеження нирок і надниркових залоз новонародженого.

Як приймати Метипред?

Багато жінок задаються питанням як же приймати Метипред при плануванні вагітності. Тут є кілька варіантів, перший - Метипред таблетки - одна таблетка містить 4 або 16 мг метилпреднізолону.

Другий варіант прийому препарату Метипред - порошок для ін'єкцій: 1 флакон містить 250 мг метилпреднізолону натрію сукцинату і 1 флакон + розчинник (дистильована вода 4 мл - ампула) вводити рекомендують внутрішньом'язово. Для приготування розчину необхідно до порошку у флаконі додати за допомогою шприца з голкою 4 мл води для ін'єкцій - фізрозчину.

Третя форма випуску - депо-суспензія для ін'єкцій, випускається у флаконах по 30 і 100, 1 флакон в коробці. Використовується парентеральний, вводять препарат внутрішньом'язово і внутрисуставно.

Не варто забувати про значному списку протипоказань препарату Метипред, і виключити його самостійний прийом без нагляду лікаря.

Метипред при КО

Перед плануванням екстракорпорального запліднення або після успішного КО, лікарі рекомендують приймати Метипред для регуляції імунних відносин з зародком, а також для корекції рівня гормону 17-ОН-прогестерон наднирників, який, при підвищених значеннях в організмі матері, перешкоджає зачаттю, або сприяє викидня.

Метипред і вагітність

Лікарем повинен бути розроблений комплексний курс лікування, з урахуванням прийому препаратів, які допомагають знизити ризик виникнення побічних ефектів від застосування Метипреду при вагітності. Майбутня мама повинна пам'ятати, що якщо існує шанс - його потрібно використовувати і в разі необхідності застосування препарату, не дивлячись на довгий список протипоказань, необхідно приймати препарат в правильному дозуванні і ні про що не турбуватися. В результаті, ризик повинен бути виправданий.

Статті по темі:
Генетичний аналіз при плануванні беременностіПланіруя вагітність, майбутні батьки повинні не тільки вести здоровий спосіб життя, а й пройти стандартне обстеження. Деяким парам не завадить здати і генетичний аналіз. Дізнаємося, кому необхідна консультація генетика при підготовці до вагітності. Аналізи при плануванні беременностіЧтоби уникнути несподіванок при вагітності, краще, щоб вона була запланована, а майбутні батьки провели повноцінну підготовку до цієї події - перш за все, здали всі необхідні аналізи. Якщо не знаєте з чого почати - ми вам підкажемо.
Вітаміни при плануванні беременностіНачінать приймати вітаміни потрібно задовго до настання вагітності. то допоможе швидше зачати, виносити і народити здорову дитину. Розберемо, які вітаміни стануть в нагоді всім парам, які планують завагітніти. Тест на овуляцію - як користуватися? Жінкам, які хочуть «зловити» овуляцію, на допомогу приходить нове зручний засіб - тест на визначення овуляції, який дуже схожий на тест на вагітність .. Як користуватися таким тестом - вивчимо інструкцію.
Не знаєш, що вдягнути? Стань модною негайно! Ваше ім'я * Адреса електронної пошти * Інші статті: Аевіт при плануванні вагітності Безконтрольний прийом вітамінів небезпечний. Вітаміни також здатні нашкодити організму, як будь-які ліки, якщо його приймати неправильно і при передозуванні. - На жаль, далеко не всі знають про це. А при вагітності або перед нею вибирати вітаміни потрібно ще обережніше. Тут ми розповімо про вітаміни Аевіт. Скільки днів триває овуляція? Жінки, які планують вагітність, обов'язково чули про овуляцію. Деякі навіть досконально вивчили цей процес, щоб бути впевненою, що зачаття відбудеться, з більшою ймовірністю. Для тих, хто ще не зовсім розібрався в особливостях жіночого організму, ми розповімо докладніше про цей процес. Таблетки для вагітності і зачаття Іноді жінкам, у яких не виходить довго завагітніти, пропонують вітамінні комплекси, а також таблетки для нормалізації гормонального фону і стимуляції овуляції. Сьогодні з нашої статті ви дізнаєтеся, що це можуть бути за таблетки і в яких випадках їх призначають.
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...