Антитіла ХГЛ здати аналіз Про вагітність і пологи

Головна » Лікування безпліддя

Антитіла ХГЛ здати аналіз

Антитіла до ХГ - показник, який коштуватиме перевірити при безплідді

Технічний прогрес допомагає лікарям різних спеціальностей ставити своїм клієнтам вірний діагноз і призначати лікування на ранніх стадіях захворювання, що покращує прогноз для багатьох хворих.

Удосконалення діагностичної апаратури, створення сучасних тестових систем, застосування яких допомагає уточнити діагноз у пацієнтів зі складними патологічними процесами, істотно спрощує пошук обставин хвороб. Технічний прогрес допомагає лікарям різних спеціальностей ставити своїм клієнтам вірний діагноз і призначати лікування на ранніх стадіях захворювання, що покращує прогноз для багатьох хворих. Особливо це стосується процесів, при яких в тій чи іншій мірі уражається імунна система. Ці захворювання можуть зустрічатися в практиці лікарів різних спеціальностей - наприклад, акушери-гінекологи стикаються з випадками аутоімунного безпліддя. У таких пацієнток при аналізі крові визначають антитіла до ХГЛ, антикоагулянту червоного вовчака, фосфоліпідів, різних видів ДНК.

Чому з'являється імунне безпліддя

При звичайному перебігу вагітності активність імунної системи жінки пригнічується за рахунок конфігурацій гормонального фону. При процесах, які зачіпають імунну систему, цього не відбувається, і клітини починають активний синтез патологічних антитіл, які запускають імунне запалення, спрямоване на відторгнення заплідненої яйцеклітини, ембріона або плода. Саме до таких субстанцій відносяться антитіла до ХГЛ, дія яких перекриває хоріонічний гонадотропін - речовина, що синтезується організмом майбутньої мами і сприяє продовженню вагітності.

При цьому у жінки фактично на будь-якому терміні вагітності з'являються звичайні викидні, загрози переривання, але далеко не завжди лікарі практичної охорони здоров'я беруть до уваги можливість аутоімунних порушень у пацієнтки. Такі дами, замість того, щоб пройти обстеження і здати аналізи на антитіла до ХГЛ, фосфоліпідів та інші аутоімунні випробування, довгий час невдало лікуються від безпліддя або невиношування вагітності. Ось тому в разі 2-ух або більш невдалих вагітностей дама неодмінно повинна спрямовуватися на консультацію до кваліфікованого гематолога, ревматолога і імунолога.

Порушення імунного статусу - не вирок

Потрібно зауважити, що здатності сучасної медицини дають навіть тим жінкам, у яких виявляються антитіла до ХГЛ при вагітності, можливість народити здорового малюка. Є протоколи лікарської терапії, які вживаються під час виношування малюка, але при всіх аутоімунних порушеннях принципово підібрати правильну програму підготовки до майбутньої вагітності. При цьому пацієнтка повинна одночасно перебувати під наглядом гінеколога жіночої консультації, ревматолога (а зціленням аутоімунних порушень займається доктор конкретно цієї спеціальності), генетика, який повинен виключити генетичні передумови імунних порушень, гематолога і імунолога. Нерідко постає питання - де здати антитіла до ХГЛ, адже до цього дня немає надійних діагностичних тестів, а методики діагностики є напрацюваннями клінічних лабораторій, які займаються конкретно такими дослідженнями.

Природно, потрібно проводити обстеження у пацієнтки конкретно після поганого закінчення вагітності - так можна отримати реальне уявлення про стан імунної системи і причини викидня або завмирання вагітності. Антитіла до ХГ необхідно вивчити виключно в комплексі з іншими аутоімунними маркерами і вже залежно від виявлених конфігурацій підбирається програма зцілення дами. У більшості випадків доводиться проводити плазмаферез і інші процедури хірургії крові - вони дозволяють зменшити концентрацію всіх антитіл в сироватці крові, але не попереджають утворення цих речовин в подальшому.

Антитіла до ХГ, як і будь-які інші антитіла, синтезуються у відповідь на зміну імунного статусу організму і для пригнічення їх утворення і запобігання непотрібних реакцій можуть призначатися антиагрегаційні препарати, вітаміни, нестероїдні протизапальні засоби, стероїдні гормони в маленьких дозах, речовини для дезінтоксикаційної терапії.

ТАКОЖ РАДИМО
  • Залишити коментар
  • ВКонтакте
  • Facebook
Інформація про сайт
  • Інформація на сайті - носить довідковий характер.
  • Інформація про препарати, що мiстить посилання на сайті, носить описовий характер і призначена виключно для інформаційних цілей. Відвідувачі сайту не повинні використовувати цю інформацію в якості медичних рад і рекомендацій. Вибір і призначення лікарського препарату, а також контроль за його застосуванням може здійснювати тільки лікар, який завжди враховує індивідуальні особливості пацієнта. Портал Elesto. ru не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті використання інформації, розміщеної на даному сайті.
Наші партнери
  • Інформація на сайті - носить довідковий характер.
  • Допоможіть нашому сайту розвиватися, можете написати відгук про нашому медичному новинному сайті, спасибі Всім хто нам допомагає!

Антитіла до ХГ - показник загрози переривання вагітності. Основні показання до застосування: обстеження жінок при підготовці до вагітності з метою профілактики і лікування невиношування вагітності та попередження передчасних пологів, з'ясування причин переривання вагітності, звичні викидні, внутрішньоутробної загибелі плоду.

Хоріонічний гонадотропін (ХГЧ) - гормон, що утворюється в плаценті при настанні вагітності. ХГЧ - один з плацентарних гормонів, продукується клітинами сінтіціотрофобласта плаценти і поруч пухлин, що мають походження з трофобластной тканини. При вагітності плацента стає продуцентом ряду гормонів, необхідних для нормального перебігу вагітності: ХГЧ, прогестерон, естрогени (естрадіол), хоріонічний соматомаммотропін.

До основних функцій ХГЧ в організмі жінки і плоду при вагітності можна віднести:

  • ХГЧ, що виробляється на ранніх термінах вагітності в тканинах ембріона, перешкоджає переривання вагітності, яка може виникати при відшаруванні ендометрія після імплантації яйцеклітини.
  • ХГЧ стимулює зростання жовтого тіла в якому продукуються прогестерон і естрадіол, необхідні для нормального розвитку плоду на ранніх стадіях вагітності.
  • ХГЧ стимулює продукцію тестостерону в сім'яниках плоду чоловічої статі, до народження дитини, що необхідно для нормального формування чоловічих статевих ознак.

Таким чином, плацента є органом, що відповідає за нормальний перебіг вагітності, і одним з важливих гормонів в цьому процесі є ХГЧ.

Поява антитіл до ХГЛ відноситься до аутоімунних факторів, що сприяють перериванню вагітності. Причина їх появи до кінця не з'ясована. Механізм дії антитіл, ймовірно, проявляється не тільки в порушенні зв'язування ХГ з рецепторами жовтого тіла яєчників, але і в прямому ушкоджувальний вплив на клітини ембріональної трофектодерми.

Антитіла до ХГ порушують нормальне функціонування самого ХГЧ, що супроводжується зниженням освіти інших необхідних гормонів для виношування плоду - естрадіолу, прогестерону. Виникаючі порушення створюють умови для виникнення ДВС-синдрому. Це створює загрозу самовільного переривання вагітності.

Після проведення плазмаферезу відбувається зниження титру IgM і IgG до норми / слабоположітельная реакцій. Це знижує аутоіммунну агресію і зменшує ризик внутрішньоутробної загибелі плоду.

У чоловіків антитіла до ХГЛ можуть з'явитися після тривалого лікування препаратами ХГЧ, обумовлюючи появу резистентності до цього гормону.

Антитіла до ХГ

Відправив (а) Носик Курносики . 16 квітня 2014 12 763 Переглядів

Привіт всім Трохи про себе. Мені 29, чоловікові 37. Два роки в шлюбі і 2 ЗБ (у чоловіка СГ хороша). Два роки обстежень, (не буду перераховувати все, що я здавала і перевіряла, ми були навіть в генетичному центрі в Кривому Розі) різні лікарі, говорили, що ми здорові. Хотіли планувати Б вже в цьому циклі, але не тут то було. Не знаю чому. але раніше я здавала АФС (все було в нормі), а зараз Г порадила здати антитіла до ХГЛ. У мене вони позитивні і М, і G. Виходить моя імунна система виробляє антитіла і я сама вбиваю своїх малюків ((((((((((
Дівчата, розкажіть, хто боровся з цією проблемою і як перемогли. Як довго Ви лікувалися і ніж. Лікар мені назначела 0,5таб Доксаметозона і через місяць на повторний аналіз. Але відразу мене попередила, що антитіла до ХГЛ це дуже погано ((((((((((((Сиджу плачу (((((((( ((


Smart one
16 квітня 2014 року - 9:22

Антитіла до ХГ - це, точно, не фатально.
Багато лікарів, взагалі, від цього аналізу відмахуються і вважають, що він не несе діагностичної цінності.

У мене після викидня M були сильно позитивними, G позитивними.
Через 3 місяці прийому дексаметазону - обидва значення стали слабо позитивними.
Через півроку після викидня успішно завагітніла і вже народила Особливих проблем у вагітність не було.

Я свої проблеми більше пов'язую зі згортанням крові, а не з антитілами до ХГЛ. В Б антитіла до ХГЛ здавала 1 раз, а згортання моніторили і коректували раз в 2 тижні.


Fuzzyumka
16 квітня 2014 року - 10:11

Я 2 рази здавала цей аналіз. в 1й раз були позитивні одні (вже не пам'ятаю), у другій інші. Правда, не сильно позитивні, а рівно те число, до якого норма. Гематолог за першим аналізу призначала метіпред і плазмоферез, але я побоялася, чесно сказати. Потім лікар з невиношування рекомендувала перездати і за результатами сказала забути про ці антитіла і вагітніти.


Лена-Лапушка
16 квітня 2014 року - 10:48

У мене теж в крові є антитіла до ХГЛ, здавала спочатку в листопаді - слабопозитивний результат, в тому ж циклі імовірно зірвалася Б, здала в березні - позитивний результат, т. Е. Антитіла виросли. Лікар сказала вагітніти на Метипред або дексаметазон доведеться. а від них поправляються (((

Дівчата, де ви на них аналіз здаєте, не знайду ніде (((
В якій лабораторії і як точно аналіз називається?


Носик Курносики
16 квітня 2014 року - 11:12

Smart one (16 квітня 2014 року - 9:22) писав (а):

Антитіла до ХГ - це, точно, не фатально. Багато лікарів, взагалі, від цього аналізу відмахуються і вважають, що він не несе діагностичної цінності. У мене після викидня M були сильно позитивними, G позитивними. Через 3 місяці прийому дексаметазону - обидва значення стали слабо позитивними. Через півроку після викидня успішно завагітніла і вже народила Особливих проблем у вагітність не було. Я свої проблеми більше пов'язую зі згортанням крові, а не з антитілами до ХГЛ. В Б антитіла до ХГЛ здавала 1 раз, а згортання моніторили і коректували раз в 2 тижні.

Спасибі, що відгукнулися, а в якій дозуванні Ви його пили?


Носик Курносики
16 квітня 2014 року - 11:14

Лена # 045; Лапушка (16 квітня 2014 року - 10:48) писав (а):

У мене теж в крові є антитіла до ХГЛ, здавала спочатку в листопаді - слабопозитивний результат, в тому ж циклі імовірно зірвалася Б, здала в березні - позитивний результат, т. Е. Антитіла виросли. Лікар сказала вагітніти на Метипред або дексаметазон доведеться. а від них поправляються (((

Збільшення у вазі - це не найстрашніше, потім можна, при бажанні, схуднути. Страшно - не мати малюків (((((((((((((


Smart one
16 квітня 2014 року - 11:33

Nataly1203. в такий же, як і ви, 1/2 таблетки.
В інеті читала про жахливі побочки, але у мене їх не було. Вага не набирала, самопочуття було відмінне.

Аналіз здавала в Москві в центрі ім. Кулакова (на Опаріна).


Ninzya
16 квітня 2014 року - 12:28

Все вірно на постілці метипреда вагітності і замініть кроверазжижающие аспірин на курантил по 0,75 мг, дюфастон з перших днів затримки, теж через антитіл була ЗБ, потім виносила на ліках першого ребенк, а в останню вагітність навіть метіпред не пила тільки на Дюфе, народила дочку


Menja zdes net
17 квітня 2014 року - 22:24

Я двох народила з антитілами і до ХГЛ і до фл і резус - антитілами. Грамотний лікар допоможе. Пила метіпред. Набрані кг вже запитала, та й не думаю, що від нього.
Так, чула, що взагалі цей аналіз не інформативний, т до антитіла до ХГЛ є у всіх, хто хоч одного разу був вагітним. хай щастить


ЕКО в УКРАЇНІ
Юляшка-беременяшка з приводу хвилювань по пролактину не спілкувалася, хочу поговорити вже на прийомі.

Тромбофілія і вагітність
до мене можна на ТИ;) А Жирова де приймає? Там тільки Кузнєцова і Титова. Так невдачі були.

Після перенесення - режим, самопочуття, виділення і т. Д
Palomino, ну прогинова ж потрібна не для появи серцебиття, а для підтримки вагітності по.


Дівчата потрібна порада.
Привіт дівчатка. Не буду довго розповідати і плакатися про свою історію планування. Коротше, бесп.

Відносини з матір'ю
Усім добрий вечір! Потрібно думку колективу, так як сама вже розібратися явно не можу хто правий, а.

Маткапітал покупка частки в квартирі
Всім привіт! Ось і у мене тепер подвійне щастя - двоє діток! Тепер з'явилося багато питань. П.


Шостому пузіко 39 неделек)
Ми приготувалися до старту. всім бажаючим принцесска заразний ААААААППППППЧЧЧЧЧЧЧХХХХХХІІІІІІІІ.

Дівчатка зробила ще один вранці
Який дпо точно не знаю. можливо 11-12. Скажіть це може бути вона, Б смужка?

Перше УЗД 5нед 6дней
Поміряли КТР, заліз. мішечок, саме п'ятого, бачила пульсацію))) уря)))


Перший тиждень вагітності після зачаття
Навряд чи хтось сперечатиметься, що зародження нового життя - це, по суті, одне велике чудо. Так, благод.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...