Аналіз на гормони у жінок ціна спб Про вагітність і пологи

Головна » Лікування безпліддя

Аналіз на гормони у жінок ціна спб

Здати аналізи на гормони в СПб. Гормональні дослідження крові за доступною вартості

Гормональні дослідження

Аналізи На гормони . широкий спектр яких виконується в нашій клініці, є одними з найбільш ефективних діагностичних дослідження стану організму і нормального функціонування його багатьох систем. Гормональні Аналізи Крові дозволяють нам забезпечити нашим пацієнтам комплексну перевірку будь-якої кількості параметрів, які визначить їх лікуючий лікар. Аналіз крові на гормони, результати яких ми надаємо пацієнтам максимально оперативно, істотно полегшують постановку правильного діагнозу кардіологами, терапевтами, гінекологами, ендокринологами, урологами та іншими лікарями при складних і неоднозначних випадках захворювань.

Особливо важливу роль гормони грають для здоров'я репродуктивної системи людини.

Так як в жіночому організмі рівень гормонів змінюється постійно (настання статевої зрілості, вагітність, менопаузи), визначення його значних відхилень від норми здатне виявити багато жіночі захворювання, встановити сам факт вагітності і виявити патології в розвитку плода. Регулярна Здача Аналізів на гормони . а також здійснювані в нашій лабораторії супутні види досліджень, які призначаються при вагітності (біохімічні дослідження крові, дослідження сечі), дає можливість Вам і Вашому лікарю повністю контролювати процес розвитку плоду і адекватно реагувати на певні ситуації, що виникають при виношуванні дитини.

Здати аналізи на гормони: чому у нас?

Ми настійно рекомендуємо Здати Аналізи на гормони саме в нашій лабораторії, в якій не тільки представлена найширша в Санкт-Петербурзі фертильна панель і різні Аналізи на чоловічі гормони, а й оптимальні ціни на проведення тих чи інших видів гормональних та інших досліджень.

Наша лабораторія оснащена всіма реактивами і сучасним діагностичним обладнанням, які дозволяють здійснити якісний збір та обробку біоматеріалу для гормональних досліджень. Професійні лаборанти, які виконують Гормональні Дослідження в «НМЛ», мають значним досвідом у проведенні подібних аналізів, що в сукупності дозволяє нам гарантувати нашим пацієнтам найвищу достовірність їх результатів.

Своєчасне звернення і здача аналізів дозволять Вам отримати максимально точну інформацію про стан свого здоров'я і не допустити переходу можливих захворювань у важку форму.

Підготовка до аналізу крові на гормони

Перш, ніж Здати Аналіз крові На гормони . вихідним матеріалом для якого є венозна кров, пацієнткам слід проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем або нашими фахівцями щодо оптимального часу здачі крові для подібних досліджень. Це викликано тим, що концентрація різних гормонів в організмі жінки істотно коливається в різні періоди менструального циклу і залежить від широкого спектра умов (вагітність, клімакс, специфіка сексуального життя, перенесені захворювання, певний період доби і так далі). Тобто для максимальної достовірності результатів ці рекомендації фахівців бажано дотримати. У пацієнтів же чоловічої статі кров на гормональні дослідження можна брати в будь-який день.

І для чоловіків, і для жінок також необхідно дотримуватися ряду умов перед здачею крові на гормони. Зокрема, кров потрібно здавати натще. Напередодні візиту в лабораторію для здачі біоматеріалу необхідно утриматися від вживання сильнодіючих ліків, алкоголю, сильних стресів і фізичних навантажень, за дві години варто виключити куріння.

Здайте аналізи високої якості зі знижкою до 50%, оформивши замовлення самостійно:
 • 1 Додайте в замовлення потрібні дослідження
 • 2 Виберіть дату здачі аналізу, медцентр і час його відвідин
 • 3 Заповніть реєстраційну форму і оплатіть аналізи зі знижкою
 • 4 Відвідайте медцентр в певні години з бланками напрямків
 • Отримайте результати аналізів по ел. поштою або в медцентрі
Оплачується окремо

Взяття біоматеріалу - від 10 р.
Одноразово при замовленні кількох аналізів, оплачується один раз.

Річний абонемент - 99 р.
Дає можливість здавати аналізи зі знижкою до 50% необмежену кількість разів протягом одного року сім'ї (спільноті) з 5 чоловік.
Не потрібно при замовленні через мобільний додаток.

Комплексні обстеження
Щитовидна залоза
Статеві гормони
Підшлункова залоза (секреція інсуліну)
Наднирники
Маркери метаболізму кісткової тканини
Гіпофіз

Аналізи на гормони - ключ до виявлення захворювань!

Здача аналізів на гормони дозволяє оцінити функцію гіпофіза, щитовидної залози, статевих і молочних залоз, наднирників, підшлункової залози, нирок та інших органів і проводити контроль ефективності лікування при ендокринних порушеннях. Крім того, аналіз крові на гормони, в ряді випадків, допомагає виявити розвиток злоякісних і доброякісних пухлин. Тому здати аналіз крові на гормони буває необхідно для діагностики широкого спектру захворювань. Одними з найбільш частих причин здачі аналізів на гормони є вагітність або, навпаки, порушення репродуктивної функції.

Які аналізи здають на гормони і скільки вони коштують?

Кров для аналізи на гормони (чоловічі та жіночі) беруть з вени. Залежно від об'єкта, що діагностується захворювання, визначається рівень в крові того чи іншого гормону або декількох гормонів. На сайті Lab4U Ви знайдете вартість аналізів на гормони зі знижкою до 50%. Керуючись призначенням лікаря або власними вимогами, Ви можете скласти самостійно замовлення, і дізнатися, скільки коштує кожен аналіз на гормони, і весь замовлення в цілком.

Що робити, якщо Ви знайшли не всі аналізи, які хочете здати?

Спробуйте звернутися в зручно розташований партнерський медичний центр за контактами, вказаними на нашому сайті. Швидше за все, там виконують відсутні дослідження і Ви зможете здати всі аналізи в одному місці.

Здайте аналізи високої якості зі знижкою до 50%, оформивши замовлення самостійно:
 • 1 Додайте в замовлення потрібні дослідження
 • 2 Виберіть дату здачі аналізу, медцентр і час його відвідин
 • 3 Заповніть реєстраційну форму і оплатіть аналізи зі знижкою
 • 4 Відвідайте медцентр в певні години з бланками напрямків
 • Отримайте результати аналізів по ел. поштою або в медцентрі
Оплачується окремо

Взяття біоматеріалу - від 10 р.
Одноразово при замовленні кількох аналізів, оплачується один раз.

Річний абонемент - 99 р.
Дає можливість здавати аналізи зі знижкою до 50% необмежену кількість разів протягом одного року сім'ї (спільноті) з 5 чоловік.
Не потрібно при замовленні через мобільний додаток.

Естрадіол (Е2)

Естрадіол, 17 -? - Естрадіол, Estradiol, E2, В475

Обрано Вибрати Ціна в LAB4U: 500 250 р.
 • RU-MOW 247 р.
 • RU-SPE 165 р.
 • RU-VLA 165 р.
 • RU-VOR 165 р.
 • RU-IVA 170 р.
 • RU-KAZ 165 р.
 • RU-KLU 165 р.
 • RU-KOS 165 р.
 • RU-KUR 175 р.
 • RU-NIZ 165 р.
 • RU-ORL 170 р.
 • RU-PRI 165 р.
 • RU-RYA 170 р.
 • RU-TVE 165 р.
 • RU-TUL 175 р.
 • RU-UFA 175 р.
 • RU-CU 165 р.
 • RU-YAR

  Величина знижки залежить від дати і часу Вашого візиту в медичний центр.
  Так, наприклад, в деяких медичних центрах в ранкові години розмір знижки може бути трохи менше, ніж в обід. Проте, Ви практично завжди можете знайти пропозиції зі знижкою в 50% незалежно від дати і часу.

  Як здати аналізи зі знижкою
  Термін виконання

  1 день (крім дня взяття біоматеріалу)

  Термін виконання: 1 день (крім дня взяття біоматеріалу)

  Матеріал для аналізу
  Метод дослідження

  Хемілюмінесцентний імунний аналіз

  Опис

  Естрадіол (17? - Естрадіол, 1,3,5 (10) - естратріен - 3,17? - Диол) є натуральним естрогеном з молекулярної масою 272 Дальтона. Основна частина циркулюючого естрадіолу пов'язана з білком. Вважається, що тільки 1-3% естрадіолу знаходиться у вільному (незв'язаному) стані. У невагітних жінок естрадіол секретується яєчником і жовтим тілом. Також передбачається, що невеликі кількості естрадіолу виробляються залозами і яєчками у чоловіків.

  Найменша концентрація естрадіолу в аналізі крові реєструється при менструації і в ранній фолликулиновой фазі, далі вона підвищується в пізньої фолликулиновой фазі і досягає максимального значення прямо перед початком виділення ЛГ (лютеїнізуючого гормону), який ініціює овуляцію. При досягненні ЛГ пікового рівня концентрація естрадіолу знижується і потім знову збільшується в лютеїнової фазі. Естрадіол і прогестерон (секретується жовтим тілом) стимулюють ріст ендометрію при підготовці до імплантації заплідненої яйцеклітини. Якщо зачаття не відбувається, вироблення естрадіолу і прогестерону жовтим тілом знижується, ініціюючи менструацію.

  Естрадіол, як і інші стероїдні гормони, робить свій біологічний вплив, проникаючи всередину клітини за градієнтом концентрації і зв'язуючись з розчинними рецепторами в цитоплазмі, а не з рецепторами на мембрані. На гипофизарном рівні естрадіол впливає на вироблення ЛГ і ФСГ (є переважно регулятором секреції ФСГ). Концентрація естрадіолу під час вагітності збільшується.

  Для жінок дослідження концентрації гормону (аналіз естрадіолу) має важливе діагностичне значення в оцінці функціонального стану яєчників, при порушеннях менструального циклу, аменореї гіпоталамічного походження, пухлинах, що секретують естрогени, контролі за лікуванням безпліддя, остеопорозі. Дослідження рівня естрадіолу в аналізі крові є головним при контролі індукції овуляції і гіперстимуляціїяєчників.

  У нормі до 90% естрогенів у чоловіків утворюється внаслідок периферичної конверсії тестостерону шляхом ароматизації. Реакція ароматизації відбувається в жировій тканині, де ароматаза депонується в надлишку. У зв'язку з тим, що ароматизація - процес незворотний, у чоловіків з надлишком жирової тканини підвищується ризик субфертильна внаслідок гормонального дисбалансу, який проявляється високим рівнем естрадіолу і низьким рівнем тестостерону. Підвищений вміст естрадіолу у чоловіків призводить до придушення вироблення ФСГ гіпофізом, що викликає недостатність сперматогенезу. У чоловіків з важкою формою безпліддя надлишкові естрогени можуть секретироваться в яєчках. Для виявлення підвищеного рівня естрогенів використовують коефіцієнт Т / Е (співвідношення рівнів загального тестостерону і естрадіолу в сироватці крові), який повинен бути вище 10.

  Показання до проведення
 • Діагностика порушень менструального циклу.
 • Порушення статевого дозрівання.
 • Безпліддя.
 • Пухлини, що виробляють естроген.
 • Гипогонадизм.
 • Ознаки фемінізації у чоловіків.
 • Остеопороз (жінки).
 • Підготовка до аналізу
  • Кров на дослідження рекомендується здавати натще, пити можна тільки воду.
  • З моменту останнього прийому їжі повинно пройти не менше 8 годин.
  • Взяття крові на дослідження необхідно проводити до початку прийому лікарських препаратів (якщо це можливо) або не раніше ніж через 1-2 тижні після їх відміни. При неможливості скасування лікарських препаратів в напрямку на дослідження повинно бути вказано які лікарські препарати отримує хворий і в яких дозах.
  • За день до взяття крові обмежити жирну і смажену їжу, не брати алкоголь, виключити важкі фізичні навантаження.
  • Кров на дослідження жінкам рекомендується здавати на 3-5 або 19-21 день менструального циклу, в залежності від мети дослідження, якщо лікуючий лікар не призначив інші терміни.
  • Кров на дослідження не рекомендується здавати відразу після рентгенографії, флюорографії, УЗД - дослідження, ректального дослідження або фізіотерапевтичних процедур.
  Фактори, що впливають на результати аналізу
  • Підвищують результат: анаболічні стероїди, карбамазепін, циметидин, кломифен, кетоконазол, мифепристон, нафарелін, фенітоїн, тамоксифен, тролеандоміцин, вальпроєва кислота.
  • Знижують результат: аминоглютетимид, бусерелін, хіміотерапевтичні препарати, циметидин, ципротерон, даназол, дексаметазон, епостан, мегестрол, мифепристон, моклобемід, нафарелін, нандролон, октреотид, оральні контрацептиви, правастатин.
  Лікар, який призначає дослідження

  Репродуктолог, ендокринолог, гінеколог, онколог, терапевт.

  Інтерпретація результатів дослідження Естрадіол (Е2)

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...