Е2 гормон у жінок Про вагітність і пологи

Головна » Лікування безпліддя

Е2 гормон у жінок

Естрадіол

Аналіз на естрадіол, що це?


Результатом виконання функцій естрадіолу є природна жіночність, його дія відбивається і на еластичності і рівності шкіри. Естрадіол називають ще гормоном краси

ФСГ (фолікулостимулюючий гормон) перетворює чоловічі гормони на жіночі. Це ж відбувається і з естрадіолом, який, по суті, є слідчим продуктом чоловічих гормонів, але надає жіночій фігурі жіночних обрисів.

В організмі жінки вироблення гормонів в більшій мірі зосереджена в яєчниках, під час виношування дитини вони виділяються і плацентою. У чоловічому організмі вони виробляються яєчками. Але насправді, головна роль у виробленні естрогенних гормонів у протилежних статей однаково дісталося корі надниркових залоз.

Чоловічий організм виробляє естрогенний гормон, але в кількості, яка в рази менше ніж у жінок.

Вплив естрадіолу на організм

Вплив на жінок:

 • Підвищується тембр голосу;
 • Робить вже талію;
 • Збільшує розмір грудей, округлює стегна, оскільки сформовані жирові клітини отлаживаются під шкірою;
 • Гладка і тонка шкіра;
 • Нормалізація менструального циклу;
 • Підготовка матки до запліднення і виношування дитини.

Вплив на чоловіків:
 • Кальцій в кістковій тканині накопичується;
 • Є учасником в процесі створення сперми;
 • Підвищує згортання крові;
 • Стимуляція обмінних процесів.

Результати аналізу на естрадіол і норми для жіночої статі


У жінок протягом місяця циклічно змінюється гормональний фон. Це пов'язано з менструацією. Тому, на результат обстеження має велике значення забір крові в певний день циклу: початок циклу - виробляється гормон, середина і передовуляторній період - підвищується кількість гормону, лопнув фолікул - знижується кількість.

Високий результат виявлення в організмі естрадіолу свідчить про вагітність, а найнижчий - зачаття відсутня. З віком вироблення естрадіолу скорочується. Середньостатистична норма естрадіолу:

 • У фолікулярної фазі від 57пг / мг до 227пг / мг;
 • У передовуляторній фазі від 127пг / мг до 476пг / мг;
 • У лютеїнізуючого фазі від 77пг / мг до 227пг / мг.
 • У майбутньої мами, починаючи з 1-му тижні вагітності і до 40-ї, рівень гормону стабільно і щотижня збільшується: 1-й тиждень вагітності від 210-400пг / мг, а на 39-40 тижнях від 13540пг / мг до 26960пг / мг.

Результати аналізу на естрадіол і норми для чоловіків


У чоловічому організмі естрогенний гормон повинен перебувати в наступній нормі: від 15пг / мг до 71пг / мг, але є ймовірність коливання даних результатів, в залежності від лабораторії.

Причини зниження естрадіолу для жіночої та чоловічої статі наступні:

 • Присутність шкідливих звичок, особливо куріння;
 • Неправильний раціон харчування: багато вуглеводів, але мало жирів;
 • Виняток м'ясних продуктів з раціону;
 • Різке схуднення;
 • Порушення роботи гіпофіза ;
 • Запальні процеси придатків ;
 • Вживання протизаплідних препаратів;
 • Гормональні порушення .

Для отримання вірного результату, жінкам аналіз бажано здавати на 3-5 день циклу. Лабораторні показники можуть відрізнятися, тому тільки лікар має право їх розшифрувати і дати правдоподібну оцінку ситуації. Спиртні напої, куріння знижують показники, тому перед обстеженням їх вживання варто виключити, або, по можливості, зменшити.

Термін проведення аналізу: 1 дн.

Вартість проведення аналізу: 418 руб.

2015-2016 ТОВ МЕДИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ оптимуму. Всі права захищені
Росія, Краснодарський край, м Сочі, вул. Старонасипная, 22
Вхід для партнерів

Естрадіол у жінок - підвищений, знижений

Обрані

Естрадіол (Е2, E2, Estradiol) - це найактивніший статевий гормон у жінок. Утворюється естрадіол у жінок в яєчниках, а також в плаценті і надниркових. У чоловіків гормон синтезується периферійними тканинами, яєчками і залозами.

Роль естрадіолу в організмі чоловіка і жінки

Естрадіол у жінок надає наступні ефекти на організм:

Підвищення тембру голосу

· Особливості фігури у вигляді вузької талії і розподілу жиру в області стегон і сідниць;

· Естрадіол у жінок впливає на стан шкіри, робить її тонкою, гладкою;

· Зростання фолікула в яєчнику, як один з найважливіших етапів роботи репродуктивної системи, теж знаходиться під впливом цього гормону;

· Збільшення в обсязі слизової матки, її підготовка до імплантації яйцеклітини і вагітності;

· Регулювання менструального циклу.

Якщо естрадіол знижений, всі ці найважливіші для здоров'я жінки функції будуть порушені.

Естрадіол у чоловіків теж утворюється, проте не в таких великих кількостях, як у жінок. Основні його ефекти у чоловіків:

· Поліпшення відкладення кальцію в кістках, тому низький естрадіол може привести до остеопорозу - розрідженню кісткової тканини, підвищеної ламкості кісток;

· Поліпшення дихання клітин і кисневого обміну в організмі;

· Участь у виробленні насінної рідини, тому, якщо естрадіол знижений, то це може привести до зниження якості сперми, безпліддя;

· Стимулювання обміну речовин;

· Підвищення згортання крові;

· Зниження рівня поганого холестерину в крові і захист судин і серця від атеросклерозу та інших захворювань.

Більшість з цих ефектів діють і для жіночого здоров'я. Тому, якщо естрадіол підвищений, або знижений, потрібен нагляд фахівця, консультація ендокринолога, гінеколога. Розшифровувати аналізи на естрадіол, норма якого залежить від багатьох факторів, повинен тільки лікар, який враховує особливості Вашого віку, здоров'я і т. Д. І підбирає лікування на основі об'єктивних даних.

Як здавати аналіз на естрадіол

За день до дослідження потрібно виключити куріння і спортивні тренування. У жінок забір крові бажано робити в строго певні дні циклу - на 6-7 його день. У деяких випадках термін може бути змінений лікарем при діагностичної необхідності.

Здають кров на естрадіол вранці і натщесерце, з 8 до 11 години. Протягом 8-14 годин до дослідження не можна їсти, можна тільки пити воду. Для точності отриманого результату важливо також не переїдати за день до дослідження.

При аналізі на естрадіол норма у жінок і чоловіків може коливатися і результат не завжди буває точним, тому потрібна невелика підготовка до дослідження.

Естрадіол норма у жінок і чоловіків

У гормону естрадіол норма у чоловіків знаходиться в межах від 15 до 71 пг / мл. У гормону естрадіол норма у жінок змінюється в залежності від фази циклу. Коли цикл починається, активується і вироблення гормону. Естрадіол підвищений стає перед овуляцією і, коли концентрація досягне максимуму, виникає овуляція. Після розриву фолікула і виходу яйцеклітини, на естрадіол норма у жінок знову відповідає початку циклу.

Так, в фолікулярну фазу естрадіол підвищений може бути до 227 пг / мл. У преовуляторного фазі естрадіол у жінок становить від 127 до 476 пг / мл. Нарешті, лютеїнізуючого фаза циклу знову повертає показники естрадіолу в межа від 77 до 227 пг / мл. Якщо після овуляції естрадіол підвищений і таким зберігається і далі, можна припустити, що наступила вагітність.

Естрадіол норма у жінок в період клімаксу значно знижується і становить 19,7 - 82 пг / мл.

Потрібно не забувати і про коливання рівня гормону протягом доби. Естрадіол знижений буває між 24 і 2 годинами. Естрадіол підвищений зазвичай в період від 15 до 18 годин.

Наслідки порушень рівня естрадіолу

Низький естрадіол у чоловіків провокує остеопороз, хвороби серця, підвищену збудливість і низьку репродуктивну здатність. Виникнути може при хронічному простатиті, або з інших причин.

Низький естрадіол у жінок викликає тривала відсутність менструації, сухість шкіри і слизових, неприємні відчуття при статевому контакті, проблеми із зачаттям (навіть безпліддя), зменшення розмірів матки і грудних залоз. У гормону естрадіол норма у жінок буває знижена на ранніх термінах вагітності.

Підвищення естрадіолу у чоловіків призводить до:

· Зміни фігури, відкладенню жиру за жіночим типом (стегна, груди, сідниці);

· Слабкості м'язів і зменшення їх обсягу;

· Зменшення кількості волосся на грудях і особі;

· Появи хворобливості грудних залоз.

Викликати підвищення рівня гормону може цироз печінки, ліки, пухлини яєчок, ожиріння.

Якщо у гормону естрадіол норма у жінок перевищена, то виникає:

· Слабкість і швидка стомлюваність;

· Похолодання рук, ніг;

· Перебої в менструальному циклі;

· Болі в молочних залозах;

· Дратівливість, порушення сну, судоми.

Причиною підвищення буває пухлина яєчників, ліки, ендометріоз яєчника, гіперфункція щитовидної залози, цироз печінки, що не лопнув під час овуляції фолікул.

Естрадіол при вагітності

У цей період естрадіол підвищений. Гормон своєю дією готує матку до настання вагітності і виношування плоду. Причому, чим швидше наближається термін пологів, тим більше підвищується рівень гормону естрадіол у жінок в плазмі крові. Його пік настає напередодні пологів, а зниження - вже через 4-5 днів після них.

Естрадіол при вагітності може становити від 210 пг / мл (на ранніх термінах) до 26960 пг / мл (перед пологами).

Цукровий діабет і високий рівень естрадіолу

Нещодавно вчені виявили, що якщо гормон естрадіол підвищений значно на тлі цукрового діабету, то це призводить до підвищення ризику розвитку старечого недоумства у жінок в постменопаузі. Треба сказати, що низький естрадіол теж був відзначений, як привід, що підвищує ризик деменції. Це говорить про величезну важливість гормону для всіх процесів в організмі, про його активній дії на судини і вплив на нервову тканину.

 • 1 крок Виберіть і додайте
  до замовлення аналіз
 • 2 крок Виберіть дату, медцентр і
  інтервал для здачі
 • 3 крок Сплатіть аналізи
  зі знижкою до 50%

8 495 789-48-34 (безкоштовно)

Естрадіол, норма у жінок

Естрадіол (Estradiol, E2 або Е2) - найактивніший жіночий гормон. Вироблення його виробляється яєчниками і наднирковими жінки. Під впливом цього гормону формується статева система, відбувається менструальний цикл. Саме Estradiol відповідає за поведінку жінки в статевому контакті.

Механізм дії естрадіолу

В силу того, що естрадіол є основним естрогенним стероїдних гормоном, його дія характеризується становленням і регуляцією менструальної функції, розвитком яйцеклітини, ростом і розвитком матки в період вагітності; відповідає за психофізіологічну особливість статевої поведінки.

Естрадіол відповідає за забезпечення формування жіночого типу статевої системи. Саме цей гормон змушує розвиватися жіночі вторинні ознаки в період статевого дозрівання. За допомогою естрадіолу формується підшкірна жирова клітковина жіночого типу.

Естрадіол знижує опірність судин матки, підвищуючи кровотік. Відбувається стимуляція гіперплазії ендометрія. У період від 24 до 36 годин настає овуляція, коли естрадіол досягає надпорогового рівня.

Необхідна умова для здійснення ефекту естрадіолу - це правильне співвідношення з кількісним рівнем тестостерону. Естрадіол володіє дією анаболічного характеру, підсилює обмін в кісткових тканинах і значно прискорює дозрівання скелета. Крім того, естрадіол сприяє затриманню натрію і води організмом. Естрадіол відповідає за зниження уровеня холестерину і підвищення згортання активності крові. Естрадіол впливає на виділення нейротрансмітерів (біологічно активні речовини, які здійснюють передачу нервового імпульсу через синапс між нейронами). До того ж гормон естрадіол сприяє підвищенню дратівливості і нервової напруги.

Синтезування і нормальний рівень естрадіолу

За синтез естрадіолу відповідають яєчники, оболонки і гранулезние клітини фолікулів. Добові зміни нормальної концентрації естрадіолу в сироватці залежать і пов'язані з секрецією ЛГ (лютеїнізуючого гормону). При цьому максимум випадає на час від 15 до 18 год. А мінімум - між 24 і 2 годинами.
Рівень гормону залишається низький на початку і в самій середині менструального циклу (фоллікуліновая фаза). За період від 3 до 5 днів до зростаючого піку лютеїнізуючого гормону рівень естрадіолу починає зростати, при цьому досягаючи максимального значення приблизно за 11-12 годин до початку піку ЛГ.
Після різкого спаду до найменшого значення, які відбуваються після 48 годин після підняття ЛГ, рівень гормону починає знову зростати (період двухфазовой прогресії). Максимальна його концентрація припадає на 9 добу після овуляції, і потім до кінця циклу кількісний рівень Е2 знову знижується.

Отже, рефренсная величина (норма естрадіолу) становить наступні показання:
 • Норма гормону естрадіолу в фолликулиновой фазі - від 57 - 227 пмоль / л
 • У преовуляторном піку (ЛГ) значення від 127 до 477 пмоль / л
 • У лютеїнової фазі - від 78 до 275 пмоль / л. Період менопаузи - від 10 до 40 пмоль / л.
Додати коментар
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...