Омнітус при вагітності 3 триместр Про вагітність і пологи

Головна » Медикаменти

Омнітус при вагітності 3 триместр

ОМНІТУС

Реєстраційний номер:

Торгова назва препарату: Омнітус

Міжнародна непатентована назва (МНІ): Бутамірат

Лікарська форма:

Таблетки з модифікованим вивільненням, вкриті плівковою оболонкою; сироп.

Склад
1 таблетка з модифікованим вивільненням, вкрита плівковою оболонкою містить: активна речовина бутамірату цитрат 20 або 50 мг; допоміжні речовини - лактоза, гіпромелоза, тальк, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний, безводний, повідон, склад оболонки: гіпромелоза, тальк, етилцелюлоза, макрогол, титану діоксид; для таблеток 20 мг - барвник сонячний захід жовтий [Е 110] (11%), для таблеток 50 мг - барвник яскраво-червоний [Понсо 4R] [Е 124] і коричневий лак: фарбник сонячний захід жовтий [Е110], барвник азорубін [Е122] , барвник чорний [Е151].

1 мл сиропу містить активну речовину бутамірату цитрат 0,8 мг; допоміжні речовини - сорбітол 70% (некрісталлізірующій), гліцерин, сахарин натрію, бензойна кислота, ванілін, анісова масло, спирт етиловий 96%, натрію гідроксид, очищена вода.

Опис
Таблетки з модифікованим вивільненням, вкриті плівковою оболонкою 20 мг: круглі, двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою від жовтого до помаранчевого кольору.
Таблетки з модифікованим вивільненням, вкриті плівковою оболонкою 50 мг: круглі, двоопуклі таблетки, вкриті оболонкою темно-червоного кольору. Сироп: прозора, безбарвна, в'язка рідина з запахом ванілі.

Фармакотерапевтична група:

Протикашльовий засіб центральної дії.

Koд ATX: [R05DB13].

Проти кашлю, надає відхаркувальну, помірне бронходілатірующєє і протизапальну дію.

Бутамірату цитрат не є ні хімічної чи фармакологічно спорідненим з алкалоїдами опію і володіє прямим впливом на кашльовий центр, покращує показники спірометрії і оксигенацію крові.

Фармакокінетика
Абсорбція - висока. Після прийому всередину сиропу в дозі, що містить 150 мг бутамірату цитрату максимальна концентрація в плазмі основного метаболіту (2-фенілмасляної кислоти) спостерігається через 1.5 ч і складає 6.4 мкг / мл, при прийомі таблетки з модифікованим вивільненням (50 мг), відповідно, - 9 ч і 1.4 мкг / мл. Період напіввиведення для сиропу -6 ч, для таблеток -13 ч. Немає кумулятивного ефекту. Бутамірату цитрат швидко гідролізується в плазмі в 2-фенілмасляної кислоту і діетіламіноетоксіетанол. Обидва ці метаболіти, що володіють також протикашльову дію, в значній мірі зв'язуються з білками плазми, що пояснює їх тривале перебування в плазмі. Надалі головний метаболіт 2-фенілмасляна кислота окислюється до 14 С-р-гідрокси-2-фенілмасляної кислоти. Всі три метаболіти виводяться нирками, причому кислі метаболіти в основному пов'язані з глюкуроновою кислотою.

Показання до застосування
Сухий кашель будь-якої етіології (при простудних захворюваннях, грипі, кашлюку та інших станах). Придушення кашлю в передопераційному і післяопераційному періоді, під час проведення хірургічних втручань, бронхоскопії.

Сироп: гіперчутливість, вагітність (I триместр), період лактації, дитячий вік до 3 років.

Таблетки з модифікованим вивільненням, вкриті плівковою оболонкою: гіперчутливість, вагітність, період лактації, дитячий вік до 6 років - таблетки 20 мг, до 18 років - таблетки 50 мг.

Спосіб застосування та дози
Всередину. Таблетки приймають перед їжею, не розжовуючи.

Сироп містить в комплекті 1 мірну ложку (об'ємом 5 мл):
Діти:
Від 3 до 6 років (15-22 кг) - 2 мірні ложки (10 мл) 3 рази на день
Від 6 до 9 років (22-30 кг) - 3 мірні ложки (15 мл) 3 рази на день
Старше 9 років (40 кг) - 3 мірні ложки (15 мл) 4 рази на день
Дорослі: - 6 мірних ложок (30 мл) 3 рази на день

Таблетки 20 мг
Діти:
Від 6 до 12 років - 1 таблетка 2 рази на день
Старше 12 років - 1 таблетка 3 рази на день
Дорослі: - 2 таблетки 2-3 рази на день

Таблетки 50 мг
Дорослі: - 1 таблетка кожні 8-12 годин

Побічна дія
Висип, нудота, діарея, запаморочення, алергічні реакції.

Передозування
Симптоми: нудота, блювота, сонливість, діарея, запаморочення, зниження артеріального тиску. Лікування: активоване вугілля, сольові проносні, симптоматична терапія (за показаннями).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами
Будь-які лікарські взаємодії для бутамірату не описані. В період лікування препаратом, не рекомендується вживати алкогольні напої, а також лікарські засоби, які пригнічують центральну нервову систему (снодійні, нейролептики, транквілізатори і інші препарати).

Особливі вказівки
Хворим на цукровий діабет можна призначати препарат, т. К. В якості підсолоджувача в сиропі використаний сорбітол і сахарин, таблетки містять лактозу.

Препарат Омнітус містить в 1 мл 3 мкл (або 0,003 мл) етанолу. При дотриманні дозування пацієнт приймає разову дозу 0,03 мл етанолу (в 10 мл сиропу). Присутній небезпеку для осіб із захворюваннями печінки, алкоголізмом, епілепсією, захворюваннями мозку, а також для вагітних і дітей.

Форма випуску
Таблетки з модифікованим вивільненням, вкриті плівковою оболонкою 20 мг або 50 мг.
По 10 таблеток в блістер з ПВХ / АЛ. 1 блістер разом з інструкцією із застосування поміщають в пачку картонну.

Сироп 0,8 мг / мл.
За 200 мл препарату у флакон темного скла III гидролитической групи, закупорені пластмасовою кришкою з контролем першого розкриття. На верхню сторону кришки нанесена схема відкривання флакона. 1 флакон разом з мірною ложкою (об'ємом 5 мл, з рискою для обсягу 2,5 мл) та інструкцією із застосування в пачці картонній.

Умови зберігання
Таблетки з модифікованим вивільненням, вкриті плівковою оболонкою.
Зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 15 до 25 ° С.

Сироп
Зберігати при температурі від 15 до 25 ° С, в захищеному від світла місці.
Зберігати в недоступному для дітей місці!

Термін придатності
Таблетки з модифікованим вивільненням, вкриті плівковою оболонкою 20, 50 мг - 2 роки.
Сироп - 5 років.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Відпустка з аптек:
Без рецепта.

Виробник:


Хемофарм А. Д. Сербія 26300 м Вршац, Београдська шлях бб, Сербія

Представництво в РФ / організація, яка бере претензії від споживачів: 107023, г. Москва, ул. Електрозаводська д. 27 стор. 2


Порівняти ціни на Омнітус і замовити:

Омнітус - опис препарату, інструкція із застосування, відгуки

Опис фармакологічної дії

Бутамірату цитрат має прямим впливом на кашльовий центр, покращує показники спірометрії і оксигенацію крові (не є ні хімічної чи фармакологічно спорідненим з алкалоїдами опію).

Показання до застосування

Сухий кашель будь-якої етіології (при простудних захворюваннях, грипі, кашлюку та інших станах);

Придушення кашлю в передопераційному і післяопераційному періоді, під час проведення хірургічних втручань, бронхоскопії.

Форма випуску

Сироп 0.8 мг / мл; флакон (флакончик) темного скла 200 мл з мірною ложкою (ложечкою) пачка картонна 1;

Фармакодинаміка

Бутамірату цитрат має прямим впливом на кашльовий центр, покращує показники спірометрії і оксигенацію крові (не є ні хімічної чи фармакологічно спорідненим з алкалоїдами опію).

Фармакокінетика

Абсорбція - висока. Після прийому всередину сиропу в дозі, що містить 150 мг бутамірату цитрату, Cmax в плазмі основного метаболіту (2-фенілмасляної кислоти) спостерігається через 1,5 год і становить 6,4 мкг / мл, при прийомі таблетки з модифікованим вивільненням (50 мг) - 9 год і 1,4 мкг / мл відповідно. T1 / 2 для сиропу - 6 год, для таблеток - 13 ч. Кумулятивний ефект відсутній. Бутамірату цитрат швидко гідролізується в плазмі в 2-фенілмасляної кислоту і діетіламіноетоксіетанол. Обидва ці метаболіти, що володіють також протикашльову дію, в значній мірі зв'язуються з білками плазми, що пояснює їх тривале перебування в плазмі. Надалі головний метаболіт 2-фенілмасляна кислота окислюється до 14С-п-гідрокси-2-фенілмасляної кислоти. Всі три метаболіти виводяться нирками, причому кислі метаболіти в основному пов'язані з глюкуроновою кислотою.

Використання під час вагітності
Протипоказання до застосування

Гіперчутливість;
Вагітність (I триместр), період лактації;
Дитячий вік до 3 років.

Побічна дія

Висип, нудота, діарея, запаморочення, алергічні реакції.

Спосіб застосування та дози

Всередину. Сироп (містить в комплекті 1 мірну ложку місткістю 5 мл)

Діти від 3 до 6 років (15-22 кг) - 2 мірні ложки (10 мл) 3 рази на день; від 6 до 9 років (22-30 кг) - 3 мірні ложки (15 мл) 3 рази на день; старше 9 років (40 кг) - 3 мірні ложки (15 мл) 4 рази на день.

Дорослі - 6 мірних ложок (30 мл) 3 рази на день.

Передозування

Симптоми: нудота, блювота, сонливість, діарея, запаморочення, зниження артеріального тиску.

Лікування: призначення активованого вугілля, сольових проносних; симптоматична терапія (за показаннями).

Взаємодії з іншими препаратами

Будь-які лікарські взаємодії для бутамірату не описані. В період лікування препаратом не рекомендується вживати алкогольні напої, а також ЛЗ, що пригнічують ЦНС (снодійні, нейролептики, транквілізатори і інші препарати).

Особливі вказівки при прийомі

Хворим на цукровий діабет можна призначати препарат, т. К. В якості підсолоджувача в сиропі використаний сорбітол і сахарин; таблетки містять лактозу.

Сироп Омнітус містить в 1 мл 3 мкл (або 0,003 мл) етанолу. При дотриманні дозування пацієнт приймає разову дозу 0,03 мл етанолу (в 10 мл сиропу).

Існує небезпека для осіб із захворюваннями печінки, алкоголізмом, епілепсією, захворюваннями мозку, а також для вагітних і дітей.

Умови зберігання

В захищеному від світла місці, при температурі 15-25 ° C.

Термін придатності
Належність до ATX-класифікації:

Схожі за дією препарати:

** Довідник ліків призначений виключно для ознайомлювальних цілей. Для отримання більш повної інформації просимо Вас звертатися до анотації виробника. Не займайтеся самолікуванням; перед початком застосування препарату Омнітус Ви повинні звернутися до лікаря. EUROLAB не несе відповідальності за наслідки, спричинені використанням розміщеної на порталі інформації. Будь-яка інформація на сайті не містять помилок не може служити гарантією позитивного ефекту лікарського засобу.

Вас цікавить препарат Омнітус? Ви хочете дізнатися більш детальну інформацію або ж Вам необхідний огляд лікаря? Або ж Вам необхідний огляд? Ви можете Записатися на прийом до лікаря - клініка Euro Lab завжди до Ваших послуг! Кращі лікарі оглянуть Вас, проконсультують, нададуть необхідну допомогу і поставлять діагноз. Ви також можете Викликати лікаря додому . Клініка Euro Lab відкрита для Вас цілодобово.

** Увага! Інформація, представлена ​​в даному довіднику ліків, призначена для медичних фахівців і не повинна бути підставою для самолікування. Перед застосуванням препарату Омнітус наведено для ознайомлення і не призначене для призначення лікування без участі лікаря. Пацієнтам необхідна консультація фахівця!

Якщо Вас цікавлять ще якісь лікарські засоби і медикаменти, їх опису та інструкції по застосуванню, інформація про склад і формі випуску, показання до застосування і побічні ефекти, способи застосування, ціни і відгуки про лікарські препарати або ж у Вас є будь-які інші питання та пропозиції - напишіть нам. ми обов'язково постараємося Вам допомогти.

Омнітус (Omnitus)
Інструкція із застосування, протипоказання, склад і ціна, 3D-упаковка

Допоміжні речовини: сорбітол 70% (некрісталлізірующійся) - 405 мг; гліцерин - 290 мг; натрію сахарин - 0,6 мг; бензойна кислота - 1,15 мг; ванілін - 0,6 мг; анісова масло - 0,15 мг; етанол 96% - 3 мкл; натрію гідроксид - 0,1 мг; вода очищена - до 1 мл

Опис лікарської форми

Таблетки, 20 мг: круглі, двоопуклі, вкриті плівковою оболонкою від жовтого до помаранчевого кольору.

Таблетки, 50 мг: круглі, двоопуклі, вкриті плівковою оболонкою темно-червоного кольору.

Сироп: прозора безбарвна в'язка рідина з запахом ванілі.

Фармакологічна дія

Фармакологічна дія - протизапальна, бронходілатірующєє, відхаркувальну, протикашльову.

Фармакодинаміка

Бутамірату цитрат має прямим впливом на кашльовий центр, покращує показники спірометрії і оксигенацію крові; не є ні хімічної чи фармакологічно спорідненим з алкалоїдами опію.

Фармакокінетика

Абсорбція - висока. Після прийому всередину сиропу в дозі, що містить 150 мг бутамірату цитрату, Cmax в плазмі основного метаболіту (2-фенілмасляна кислота) спостерігається через 1,5 год і становить 6,4 мкг / мл, при прийомі таблетки з модифікованим вивільненням (50 мг) - 9 год і 1,4 мкг / мл відповідно. T1 / 2 для сиропу - 6 год, для таблеток - 13 ч. Кумулятивний ефект відсутній. Бутамірату цитрат швидко гідролізується в плазмі в 2-фенілмасляної кислоту і діетіламіноетоксіетанол. Обидва ці метаболіти, що володіють також протикашльову дію, в значній мірі зв'язуються з білками плазми, що пояснює їх тривале перебування в плазмі. Надалі головний метаболіт 2-фенілмасляна кислота окислюється до 14 С-p-гідрокси-2-фенілмасляної кислоти. Всі три метаболіти виводяться нирками, причому кислі метаболіти в основному пов'язані з глюкуроновою кислотою.

Показання препарату Омнітус

Сухий кашель будь-якої етіології (при простудних захворюваннях, грипі, кашлюку та інших станах);

Придушення кашлю в передопераційний і післяопераційний період, під час проведення хірургічних втручань, бронхоскопії.

Протипоказання

Для всіх лікарських форм:

Додатково для таблеток з модифікованим вивільненням, вкритих плівковою оболонкою:

Дитячий вік до 6 років - таблетки, 20 мг, до 18 років - таблетки, 50 мг.

Додатково для сиропу:

Вагітність (I триместр);

Дитячий вік до 3 років.

Побічна дія

Висип, нудота, діарея, запаморочення, алергічні реакції.

Взаємодія

Будь-які лікарські взаємодії для бутамірату не описані. В період лікування препаратом не рекомендується вживати алкогольні напої, а також ЛЗ. пригнічують ЦНС (у т. ч. снодійні, нейролептики, транквілізатори).

Спосіб застосування та дози

Всередину. Таблетки приймають перед їжею, не розжовуючи.

Дорослі - 2 табл. 2-3 рази на день; діти старше 12 років - 1 табл. 3 рази на день; від 6 до 12 років - 1 табл. 2 рази на день.

Дорослі - 1 табл. кожні 8-12 год.

Дорослі - 6 мірних ложок (30 мл) 3 рази на день; діти старше 9 років (40 кг) - 3 мірні ложки (15 мл) 4 рази на день; від 6 до 9 років (22-30 кг) - 3 мірні ложки (15 мл) 3 рази на день; від 3 до 6 років (15-22 кг) - 2 мірні ложки (10 мл) 3 рази на день.

Передозування

Симптоми: нудота, блювота, сонливість, діарея, запаморочення, зниження артеріального тиску.

Лікування: призначення активованого вугілля, сольових проносних; симптоматична терапія (за показаннями).

Особливі вказівки

Хворим на цукровий діабет можна призначати препарат, т. К. В якості підсолоджувача в сиропі використаний сорбітол і сахарин; таблетки містять лактозу.

Сироп Омнітус містить в 1 мл 3 мкл (або 0,003 мл) етанолу. При дотриманні дозування пацієнт приймає разову дозу 0,03 мл етанолу (в 10 мл сиропу).

Існує небезпека для осіб із захворюваннями печінки, алкоголізмом, епілепсією, захворюваннями мозку, а також для вагітних і дітей.

Форма випуску

Таблетки з модифікованим вивільненням, вкриті плівковою оболонкою, 20 мг або 50 мг. У блістері з ПВХ / алюмінію, 10 шт. 1 бл. в пачці картонній.

Сироп, 0,8 мг / мл. У флаконі темного скла III гидролитической групи, укупоренном пластмасовою кришкою з контролем першого розкриття, 200 мл. На верхню сторону кришки нанесена схема відкривання флакона. 1 фл. разом з мірною ложкою (обсяг 5 мл, з рискою для обсягу 2,5 мл) в пачці картонній.

Виробник

Хемофарм А. Д. 26300 м Вршац, Београдська шлях 66, Сербія.

Тел. 13/803100; факс: 13/803424.

Претензії споживачів надсилати на адресу: 603950, Нижній Новгород, ГСП-458, вул. САЛГАНСЬКИЙ, 7.

Тел. (495) 221-70-40; факс (495) 221-70-46.

Умови та термін зберігання

Умови зберігання препарату Омнітус

В захищеному від світла місці, при температурі 15-25 C.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності препарату Омнітус

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...