Вода кью для вагітних де купити Про вагітність і пологи

Головна » Медикаменти

Вода кью для вагітних де купити

36 тижнів. Мені 20 років. Поклали мене заздалегідь. У той час не було стільки доступної інформації про вагітність і пологи. Сама ще дитячий сад. Всю вагітність загроза була. А тут ні в одному оці. Увечері була підозра на підтікання вод. Дали мені пеленочку, кажуть: «Походи з нею, потім відправимо на аналіз». Час 12 годині ночі. Не спиться. Пішла в туалет. І дивлюся на цій пеленочку лежить що то, схоже на черв'яка прозорого з різнокольоровими прожилками. У мене починається тиха істерика. Думаю що то у дитинки відвалилося. Задаюся питанням: на що схоже? ОКО! - Осінило мене. Я лину в родзал. Чергує зам глав лікаря. Приймає пологи. Я влітаю і кричу: «Ольга Олександрівна, у мого дитинку очей вивалився. »У неї обличчя так витягнулося. У породіллі сутички припинилися, акушерка упускає інструмент. Картина маслом. Вона мені каже: «Сюди йди». Я їй суну свою пелюшку. У них починається тиха істерика: «дуринда - це пробка. Йди спати. Завтра народжувати будемо! »Потім весь пологовий будинок мені це око ще довго згадував

А я починаю тепер розуміти, навіщо вагітних в декрет відправляють - це не заради благополуччя вагітної, а заради порятунку роботи!

Душа вагітної-потемки! А шлунок - ваще ппц.

А ми сповивати на кішці вчилися. Вона була в захваті! До речі, скажу я вам, дитину легше сповити, ніж кішку. Дитина хоч не тікає...

Вагітність для жінки - все одно, що армія для чоловіка: час тягнеться нескінченно, тупієш, товстієш, весь час хочеться їсти і спати.

Одного разу мені потрібно було в аптеці купити тест на вагітність. Роблячи замовлення, я раптом згадала, що мама просила купити валер'янки. Уявіть тепер реакцію оточуючих, коли я вимовила: Мені, будь ласка, тест на вагітність. і валер'янку

Потуги пішли, сил немає. Лікар каже, щоб я не кричала, а тужилась, як ніби я в туалет по-великому ходжу. Вдихнула на повні груди і почала гарчати і кричати знову. Лікар каже: Ти коли по-великому в туалет ходиш теж також кричиш? Сусіди не бояться?

На стіл операційний поклали, а я питаю: А що ви з плацентою робите? , Лікар відповідає: Макарони по-флотськи!

Пішли з чоловіком на УЗД. Мабуть лікар сканером придавила трохи малюка, природно, йому це не сподобалося - він почав буянити, і тут коронна фраза чоловіка, яку ми будемо онукам, напевно, переказувати: А ВІН ЩО лапами ВОРУШИТИ ВМІЄ. Все - медсестра, я і лікар хвилин п'ять не могли зупинитися. сміялися.

Народжувала першого з епідуралку. Підшивали.
Я: Ой-йой-йой. Щііііпеет.
Лікар: І що ти пропонуєш?
Я: Подуйте!
Лікар: Так? Може тобі ще й полизати?

А у нас лікар такий світової був на післяпологовому. На обході дивиться на одну пацієнтку і питає: А це не ви, бува, кричали при пологах, що краще б в армії відслужили і голилися кожен день? Дівчина, бентежачись: Так, я..., він підходить до неї, тисне руку: Повністю з вами згоден!

У мене в обмінній карті написано шкідливі звички - кішка.

Був акушер у нас там красень - високий, здоровий, темноволосий і з яскраво-синіми очима. Коли він прийшов, якраз прокинулася сусідка по інтенсивки після кесарева і заволала на всю палату: О, Господи. ЯНГОЛ. Акушер був задоволений... сказав, що це найкращий комплімент, який він чув.

Переді мною народжувала дівчина і вона кричала доктору: ДОКТОР, Я какао. На що їй доктор відповів: какао не какао, АЛЕ пукає ТИ НЕПОГАНО.

І уявіть собі моє здивування коли в палату зайшов крокодил Гена з Чебурашкою на руках і широко посміхнувся, а через його спини виглянув стара Шапокляк і запитала так обережненько: Ну як вона? . Коли через хвилину я прийшла, нарешті, в себе від кесарського наркозу, крокодил поступово перетворився в мого лікаря в зеленому халаті, а в руках він тримав Санечка - приніс показати. А стара Шапокляк видозмінилася в мою маму.

Еваку

Фармакологічна дія

Супозиторії ректальні, сприяють відновленню регулярного дефекації, стимулюють процес фізіологічного випорожнення кишечника.
Еваку проведений з використанням натуральних і нетоксичних речовин (натрію бікарбонат і калію бітартрат), використовуваних в харчовій промисловості.
Поліетиленгліколь є абсолютно інертним і нетоксичним речовиною.
Еваку - це натуральне, ефективне і безпечне виріб, що сприяє спорожнення кишечника завдяки фізіологічного механізму дії. Огляд виробу не є фармацевтичні, біологічно або фармакологічно активними речовинами.

Поліетиленгліколь, розчинний у воді, що входить до складу еваку, при зіткненні з вологою ректальної ампули (пряма кишка) розплавляється, створюючи умови для взаємодії води з натрію бікарбонатом і калію бітартрат, що також входить до складу еваку.
СООН - (СНОН) 2-СООК NaHCO3 = COONa - (CHOH) 2-COOK + Н2СО3
Н2СО3 = Н2О + СО2
Утворений вуглекислий газ (СО2), розтягуючи пряму кишку, повторює фізіологічний процес нормального проходження калових мас через пряму і сигмовидну кишку, що викликає дистальное розслаблення кільцевої гладком'язової мускулатури, включаючи сфінктер.
Значне розтягнення гладкої мускулатури прямої кишки викликає м'язові скорочення, провокуючи процес евакуації калових мас. Вугільна кислота (Н2СО3), будучи слабкою кислотою, має незначний стимулюючий вплив на слизову оболонку ректальної ампули, підвищуючи ефективність впливу CO2.
Розплавлений поліетиленгліколь діє як пом'якшувальну і змазує засіб, що сприяє проходженню калових мас.

Еваку, показання до застосування

Еваку, показання до застосування

Еваку ефективний при запорах, в т. Ч. У вагітних жінок, літніх пацієнтів, включаючи лежачих хворих, пацієнтів з порушеннями центральної нервової системи.

Еваку рекомендується для підготовки до дослідження прямої кишки (перед хірургічним, гастроентерологічних, урологічних обстеженням), включаючи проведення ректоскопии.

Протипоказання

Гіперчутливість до будь-якого з компонентів еваку, вік до 12 років.

Спосіб застосування та дози

Спосіб застосування та дози

Ректально. Дорослим і дітям старше 12 років.

Ретельно вимити руки. Розкрити картонну упаковку і блістер, витягти супозиторій ректальний з блістери. Прийняти зручне положення - стоячи, трохи нахилившись, або лежачи на боці підібгавши ноги до тулуба. В одну руку необхідно взяти супозиторій ректальний, другий - розсунути сідниці. Ввести супозиторій в ампулу прямої кишки, попередньо злегка змочивши його. При геморої рекомендується попередньо змастити поверхню суппозитория вазеліном, соняшниковою або оливковою олією. Необхідно ввести супозиторій так, щоб він опинився за сфінктером, в ампулі прямої кишки. При введенні супозиторія анус повинен знаходитися в розслабленому стані. Ні в якому разі не робіть насильницького просування суппозитория - це може привести до локальних пошкоджень слизової. Супозиторій ректальний активізує процес випорожнення кишечника протягом декількох хвилин. Рекомендується втримувати супозиторій в прямій кишці якомога довше. Навіть при появі явного стимулюючого впливу слід рухатися, а не очікувати ефект в сидячому або лежачому положенні.

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування при вагітності та годуванні груддю

Застосування вироби дозволено при вагітності і в період лактації.

Особливі вказівки

У ряді випадків поліетиленгліколь може викликати алергічні реакції і роздратування. Якщо будь-який з перерахованих побічних ефектів не припиняється, слід припинити використання вироби і проконсультуватися з лікарем.
Чи не зафіксовані випадки негативного впливу на організм людини при частому і тривалому використанні вироби, в т. Ч. При геморої або локальної тріщині.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ° С

Коензим Q10

Найменування: Коензим Q10 (Coenzime Q10)

Фармакологічна дія:
Коензим Q10 містить убихинон - кофермент, який обумовлює витаминоподобное вплив препарату на організм. У речовини є сильна антиоксидантна активність і здатність впливати на окислювально-відновні реакції в клітинах. Препарат забезпечує клітини убіхінон, який вбудовується в ланцюг по перенесенню електронів в мітохондріальному апараті (з комплексів NADH-дегідрогенази і сукцинатдегідрогенази) з посиленням синтезу АТФ.

Кофермент Q10 забезпечує оптимізацію процесів окисного фосфорилювання. Це покращує постачання клітин енергією. Особливо потребують заповненні запасів коензиму Q10 міокардіальні тканини, гепатоцити. Препарат здатний відновлювати активність вітаміну Е в відношенні боротьби з вільними радикалами. Коензим Q10 бере участь в регуляції ліпідного обміну, оптимізує метаболічні процеси. Убіхінон є учасником процесу синтезу еритроцитів і інших формених елементів крові, позитивно впливає на функції вилочкової залози. Кофермент Q10 бере участь в процесі скорочення скелетної мускулатури. Препарат реалізує своє антиоксидантну дію за рахунок взаємодії з вільними радикалами з їх подальшою нейтралізацією. Внаслідок нейтралізації вільних радикалів речовина забезпечує захист клітинної мембрани і ДНК від вільнорадикального ушкодження.

Убіхінон має позитивний вплив на роботу імунної системи, забезпечує уповільнення процесів старіння на клітинному рівні.

Показання до застосування:
Коензим Q10 призначається при:
- кардіологічних патологіях;
- Дистрофії м'язової тканини;
- Васкулярних патологіях;
- Ожирінні;
- Патологіях дихальної системи;
- Цукровому діабеті;
- Хронічних інфекційних патологіях;
- Профілактиці старіння;
- Синдромі хронічної втоми;
- Патологіях ясен;
- Стоматиті;
- Астматичний статус.

Спосіб застосування:
Капсули Коензим Q10 слід приймати всередину. Порушувати цілісність капсули не рекомендується. Стандартне дозування - 60 мг убихинона / добу. Дозу розділяють на два прийоми (1 капс / 2 рази / добу). Можливе збільшення дозування до 3 капсули. / Добу. Середній курс терапії - 1 місяць. За рекомендацією фахівця може бути призначений повторний курс. При порушеннях ліпідного обміну, порушення виділення жовчі вживана дозування препарату повинна бути збільшена.

Побічні дії:
Прийом препарату Коензим Q10 може супроводжуватися розвитком небажаних реакцій у вигляді дерматологічних алергічних реакцій, системних реакцій гіперчутливості.

Протипоказання:
Коензим Q10 не призначається при:
- гіперчутливості до активного компонента препарату;
- Гіперчутливості до аддитивним компонентів;
- Показаннях вагітних;
- Показаннях у годуючих;
- Показаннях у пацієнтів до 14 років.

Вагітність:
Вагітним призначення убихинона не рекомендоване у зв'язку з недостатністю даних про безпеку його застосування у даної категорії пацієнток.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами:
Про значущих небажаних взаємодіях з лікарськими засобами в офіційній документації не повідомляється. Препарат може підсилювати дію вітаміну Е.

Передозування:
Вираженої симптоматики на тлі перевищення терапевтичних доз не спостерігалося. Теоретично можливе збільшення ризику розвитку алергічних реакцій.

Форма випуску:
Коензим Q10 випускається в капсульної формі. Фасовка: 30 капсул / упаковка.

Умови зберігання:
Температура зберігання капсул - до 25 градусів Цельсія. Придатність препарату Коензим Q10 до застосування становить 3 роки. Капсули не повинні піддаватися впливу сонячних променів, підвищеної вологості. Необхідно зберігати капсули в оригінальній упаковці.

Синоніми:
Солгар коензим q-10. Доппельгерц Актив Коензим Q10, Кофермент Q10.

Склад:
1 капсула Коензим Q10 містить убихинона 0,03 г; допоміжні компоненти: соєва олія, лецитин, віск жовтий, титану діоксид, комплекс міді і хлорофілу, вода підготовлена.

Діюча речовина: убіхінон

Виробник: Ірвін Натуралс

Додаткова інформація про виробника:

Додатково:
Так як убіхінон відноситься до жиророзчинних сполук, то його всмоктуваність збільшується при вживанні препарату з жирами. Тому рекомендовано споживати жирну їжу спільно з препаратом.

Важливо мати здоровий кишечник і жовчний міхур для повноцінного всмоктування активного компонента. При порушенні роботи жовчовидільної системи можливе застосування завищених доз препарату для забезпечення створення терапевтичної концентрації коензиму Q10.

У педіатрії Коензим Q10 не рекомендований до застосування через відсутність доказової бази необхідності його використання і безпеки речовини для дитячого організму.

Увага!
Перед застосуванням препарату Коензим Q10 на даній сторінці є спрощеною і доповненої версією офіційної інструкції по застосуванню. Перед придбанням або використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з затвердженою виробником анотацією.
Інформація про препарат надана виключно з ознайомчою метою і не повинна бути використана як керівництво до самолікування. Тільки лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози і способи його застосування.

  • Поділися з друзями:

Кількість переглядів: 117533.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...