Хто зберіг вагітність з вилиттям вод Про вагітність і пологи

Головна » Медикаменти

Хто зберіг вагітність з вилиттям вод

Температура після медикаментозного переривання вагітності відгуки

Медикаментозний аборт. Відгуки

СделалаМА сьогодні. Мені 25, є дитина. 11.04 виптла 3 таблетки, нічого не чувствововалось. 13.04 другий етап. Далі 2 таблетки міролюта, через годину ще дві. Оущенія: як при болющіх місячних, кров зі згустками. Через 3 години після прийому таблеток, зробили Узі, сказали що все вийшло. Виписали антибіотик, регулон. Через 2 тижні контрольне узі.

Мені 39, є двоє діток, 13 і 3 роки. Так вийшло, що завагітніла. Вирішили з чоловіком, що третього нам поки не потягнути. Коротше, у вівторок, 7 квітня о 14.00 випила в клініці три таблетки міфепристону та чотири міролюта лікар дала з собою. При огляді на кріслі на рукавичках була коричнева мазня що лікар пояснила загрозою зриву. У середу, теж близько 14.00 почала текти кров як при рясних місячних. У четвер випила о 14.00 дві таблетки міролюта і через три години ще-дві. Почав боліти живіт як перші сутички і вивалювалися великі згустки. У п'ятницю живіт вже не хворів, але кров така ж мобільна. Сьогодні неділя але ще крові пристойно і ввечері ще випав величезний потік. Переживаю, чи нормально це?

Так, забула сказати, термін був три тижні і три дні від овуляції або 6 тижнів акушерських. Перші пологи були КС, другі сама. На узі перед МА лікар сказав що-є міомний вузлик 2см і типу МА можна, а треба вакуум. А гінеколог сказала, що можна і запропонувала МА, що мене обрадувало, т. К. Вакуум гірше. Так ось я думаю згустки і рясна кровотеча на четвертий день після другого етапу це нормально?

Мені 32 роки. Завтра йду на МА. Дівчата скажіть у мене термін 4неделі (акушерські) це не рано для аборту, просто читала що на ранніх термінах матка не чутлива до таблеткам для МА. І ще дуже хочеться попросити, ті хто пише про те що не треба робити аборти. У кожного в житті своя причина це зробити. Ви краще потдержіте морально, і так адже кішки на душі шкребуть. Ми з третьою дитиною залетіли з презер. тоді навіть про аборти і мови не було. Народила я, а через тиждень у чоловіка нирки відмовили. Тепе на сильних імунодепресантів. І знову заліт з през. я в шоці. Поплакала а що робити одна дорога. Адже я думаю якби була можливість народити у тих хто це робить, хіба вони пішли на таке.

Ірина, 28 років. Робила ма на терміні 2 тижні, все пройшло добре, на третій день плодове яйце вийшло. Але ось. Через 4,5 року знову йду в середу на ма (((((((синові 6 років, з чоловіком розлучилися.

Мені 21, завагітніла, народжувати не хотіла. Почула про медикаментозний аборт, пішла до лікаря, термін 5 з половиною тижнів. Лікар виписав таблетки міропрістон і міролют. У той же день прийняла в 19.00 3 таблетки першого, ніяких змін, все добре. Через 48 годин 2 таблетки міролюта, через півтори години почав боліти живіт і пішла кров, ще 2 таблетки під язик і почалося. Через півгодини страшно почав хворіти низ живота, сутичками, просто пекельний біль, думала що не переживу. Кров йшла дуже сильно, згустками, години зо три не попускати, нудота і блювота. Майже весь день було погано, піднялася температура. На наступний день стало вже нормально. Завтра на узі. Рясні виділення досі. Пощастило тим, у кого пройшло все не так болісно. Для мене це було жахливо.

Здравствуи. дівчата. мені 26 років. Хочу поділитися з вами своєю історією. Читаючи деякі повідомлення. можливо своєю розповіддю я зможу врятувати хоча б одну ще маленьку. Нерода. але вже життя. Я зовсім недавно була вагітна. чекали дівчинку. але життя внесда свої корективи. На 16 тижні. на узі моїй дитині поставили страшний діагноз. після чого я відвідала неймовірна кількість лікарів як державні так і платні клініки. але відповідь була одна. пороки не сумісні з життям. далі аналізи. генетики. лікарня. і 1 квітня цього року моєї дитини не стало. кому цікаво розповім як проходило переривання. мені три дні давали по дві таблетки. на третій день стався викидень. процес такий же як і пологи. сутички. вилиття вод. потуги і власне самі пологи. чесно це дуже важко психологічно тому як розумієш що цьому малюку не судилося жити. пройшло занадто мало часу дуже складно все це писати але я хочу щоб хоч хтось читаючи цю розповідь задумався і зберіг життя своїй дитині. на маленькому терміні ви е

Чому відходять води на малому терміні

Повідомлення 14848818.
Автор: У мене горе Статус: анонімний користувач Час: 14:22 Дата: 08 Жовтня 2005

Спершу і у вас. може, хто знає. У мене з 14 по 16 тиждень води відходили, вагітність зберегти не вдалося. Жоден з 3 аналізів не показав, що це води. Чому можуть вони на малому терміні відходити? Чи не інфекцій не було, гормони в нормі. З дитиною все по генетиці тож в нормі, ніяких видимих ​​патологій, а води виливалися, поки не вилилися. ЧОМУ. Жоден лікар мені нічого не сказав. вони не знають.

Повідомлення 14867815. Відповідь на повідомлення 14850557
Автор: У мене горе Статус: анонімний користувач Час: 17:58 Дата: 09 Жовтня 2005

У мене це вже 2ая зірвалася. а ще термін такої. До цього 2 тижні і плацента і шийка по узі - все ок. BR Лікарів було багато, мене передавали з рук на руки, бо не знали, що зі мною робити. BR Найрозумніша в нашому горое, сказала, що вона з таким не стикалася і е знає, що робити: ((((

Повідомлення 14892742. Відповідь на повідомлення 14848818
Автор: GERDA25 Статус: Новачок Час: 16:59 Дата: 10 Жовтня 2005

У мене води відійшли на 25 тижні і справді толком ніхто не пояснює чому. мені вдалося з'ясувати зіткнувшись з цією проблемою, що наприклад в 15 пологовому будинку і на Опаріна жінок з підтікання вод досить часто додержівают до пологів. Зараз я починаю обстеження за новою на Опаріна у Сидельникова вона профі з невиношування. Скрорее за все це або АФС (анти-фосфоліпідний синдром) або імммунологіческіе проблеми або інтерфероновий статус. Зверніться до неї, вона порадить з чого почати обстеження

Повідомлення 14893151. Відповідь на повідомлення 14848818
Автор: Dasha P Статус: Користувач Час: 17:11 Дата: 10 Жовтня 2005

Взагалі-то води постійно оновлюються, я думаю, що причина не в цьому зовсім. добре б все-таки знати причину точно, щоб потім можна було щось зробити! Співчуваю, але не падайте духом, все ще попереду!

А ви не думайте і не зациклюйтеся. Живіть собі на втіху, не забуваючи, коли наступають дні овуляції. Можна паралельно здати аналізи на інфекції і гормони. Коли настане вагітність, відразу ж знайдіть хорошого лікаря, який допоможе її зберегти зберегти. BR Удачі вам.

Повідомлення 14892903. Відповідь на повідомлення 14867825
Автор: Жёнік Статус: Користувач Час: 17:04 Дата: 10 Жовтня 2005

Повідомлення 14868277.
Автор: IraE Статус: Користувач Час: 18:36 Дата: 09 Жовтня 2005

А коли прийдете в себе, хоча я б вже відразу кинулася виянять причини (і легше по гарячих слідах і відволіктися допоможе!) - Що свого часу і зробила, спробуйте в ЦИР звернутися, там на мій погляд вдумливі фахівці, може знайдуть причину. Раз з гормонами і інфекціями все в порядку, значить може імунна проблема! BR Я просто сама там за своїм приводу аутоімунного захворювання є помітний - слава Богу успішно. BR Ще раз всього вам найкращого!

Повідомлення 14892890. Відповідь на повідомлення 14868277
Автор: Жёнік Статус: Користувач Час: 17:03 Дата: 10 Жовтня 2005

Дівчина мабуть не з Москви. Так що в ЦИР навряд чи потрапить. (

Повідомлення 14894996.
Автор: У мене горе Статус: анонімний користувач Час: 18:04 Дата: 10 Жовтня 2005

Спасибі всім. BR Але я дійсно не з Москви. Взагалі з СНД. куди податися.

Повідомлення 14909974.
Автор: IraE Статус: Користувач Час: 10:06 Дата: 11 Жовтня 2005

Все одно спробуйте звернутися, хоча б одноразово. Хоча б по телефону або інтернету (на сайті є форум)! До речі моя лікар час від часу заходить на маму чи Єву - бачила її відповіді. Так що я вважаю поважаючий себе фахівець зможе надати посильну участь у вашій проблемі. Звичайно це не справа вести пацієнта дистанційно, але вам хоча б скажуть якісь наукові роботи по цій темі, розробки і т. Д. Я в свій час з приводу свого АФС весь інтернет перелапатіла - з'ясувала як з ним боротися ще до Циран - а там все тільки підтвердилося і призначили потрібні дозування і аналізи. BR Успіху і сил! Сам собі не допоможеш - ніхто не допоможе :-( BR І ще, з приводу вод: у мене 1 Б була завмерлі. Теж вилилася рідина (термін правда був тижнів 8) і потім я питала свою лікар. Що первинно - загибель плода і потім вилиття вод або ж навпаки. Вона сказала, що найімовірніше спочатку загибель. Так що вам треба все одно обстежитися за програмою невиношування в першу чергу. Подивіться на cironline. ru яка у них схема.

Повідомлення 14958191.
Автор: IraE Статус: Користувач Час: 19:00 Дата: 12 Жовтня 2005

Не знаю як по узі це підтвердили, але якщо після злиття вод ви відчували ворушіння (хоча начебто термін у вас був маленький), тоді звичайно ви маєте рацію. А на узі могли тільки сказати термін розвитку плода, але він же + - тиждень, а то і дві. BR Ви сходили на форум Циран? задайте питання якомога точніше сфорумуліровав, впевнена, вам дадуть відповідь лікарі хоч щось путнє!

Повідомлення 14975117.
Автор: ЗЮНЬКА Статус: Новачок Час: 12:33 Дата: 13 Жовтня 2005

У мене води відійшли на 34 тижні, дитина народилася живою :). Лежали в відділенні мікропедіатр, де багато недоношених діток і у всіх матусь відходження вод на ранньому терміні в основному 26-27 тижнів. Причини різні - у кого внутреутробного інфекція, у кого ще щось. Моя причина передчасного відходження вод слабкість шийки матки через м'язової структури тіла. Але не один геніколог мені цього не передбачав! Наступного разу обов'язково звернуся до генетику!

Повідомлення 14982558.
Автор: Анет @ Статус: Користувач Час: 15:52 Дата: 13 Жовтня 2005

Дівчата, як я цього боюся! В першу вагітність народила в 30 тижнів, крім цітомігаліі (напевно не правильно написала, вибачте) нічого не знайшли. Дитина здорова, хороший Ніку зараз майже 11 років, але перші місяці було дуже важко. Зараз вагітна вдруге термін 26-а тиждень, боюся постійно! Я була на 3D УЗД лікар сказав, що все в нормі, як з малятком, так і з плацентою, шийкою. У перший раз у мене теж води підтікати почали, але тоді у мене не брали аналізи на інфекції, що не робили УЗД і всю вагітність була загроза, може обійдеться в цей раз?

Повідомлення 15004411.
Автор: IraE Статус: Користувач Час: 10:59 Дата: 14 Жовтня 2005

В найближчий похід до лікаря через 2 тижні дізнаюся, які на її думку можуть бути причини вилиття - інфекції мені кажеться тут ні причому (просто на інтуїтивному рівні, звичайно) .Вона у мене хоч і молоденька, але все ж гінеколог-імунолог і фахівець з НЕ невиношування. Може їй траплялися такі випадки. Самою навіть вже цікаво. BR Не втрачайте зв'язок зі світом, виходьте в інтернет :-) BR Підтримуємо вас як тільки можемо, кріпіться! Далі вас чекає тільки хороше, вірте!

Повідомлення 15011273.
Автор: У мене горе Статус: анонімний користувач Час: 13:53 Дата: 14 Жовтня 2005

Во-во, ви ж ходите по лікарях, у кого хороші відносини, розпитайте, а? А то в моєму місті руками розводять.

Про проект
Ми в соцмережах
Контакти

Вплив постинора на наступну вагітність

Згідно зі статистикою, щорічно в світі виробляється близько 45 мілліоновт. З вищенаведених цифр можна зробити висновок, що в світі кожна четверта закінчується штучним абортом! Велика частина жінок, що пройшли через аборт і які страждають від його наслідків, зізнаються в тому, що їм хотілося б знати про всі факти ще до його проведення. Адже, як і будь-яка дія, аборт тягне за собою неминучі наслідки. Тому жіночий сайт вирішив докладно розповісти про наслідки аборту і о. Крім етичних і духовних проблем почуття провини, образа, відчуття тривоги, злість, депресія і т. Тому як стовідсотково безпечних абортів не буває. Навіть в найкращих клініках, навіть у виконанні високопрофесійного і досвідченого фахівця, не виключені негативні наслідки для здоров'я жінки в результаті різних ускладнень. Аборт - це важка біологічна травма, несуча за собою ряд наслідків. Наведу тільки найосновніші з них: підвищена стомлюваність, порушення функцій залоз внутрішньої секреції, травмування шийки і самої матки, перфорація стінок матки, важкі кровотечі, порушення менструального циклу, вторинне безпліддя і т. Як позначаються аборти на протязі результаті наступних вагітностей? Передчасний розрив плодових оболонок, Слабкість родової діяльності, Аномалії відділення і розташування плаценти дитячого местаСамопроізвольние аборти викідишіПреждевременние пологи пологи на 28-37-му тижні вагітності. Безпліддя через утворення внутрішньоматкових спайок і непрохідності маткових труб. Невиношування вагітності Причини різноманітні і взаємопов'язані. Одним із серйозних несприятливих чинників є штучне переривання вагітності через травматизації шийки матки під час аборту. Резус-конфлікт Під час вагітності, перерваної абортом, в організмі резус-негативної матері встигає виробитися якась порція антитіл. При наступній вагітності резус-позитивним плодом до них додаються інші, т. Чим більше антитіл, тим серйозніше вони впливають на плід. Передчасний розрив плодових оболонок У первісток жінок, раніше робили аборт, несвоєчасне вилиття навколоплідних вод зустрічається в 2 рази частіше, ніж у первісток, які не мали такого. Слабка пологова діяльність Досить часто поєднується з раннім розривом плодових оболонок. Сутички стають короткими, рідкими і слабкими, а тому - малоефективними, що в значній мірі затягує пологи і нерідко ускладнює. Одна з причин слабкої пологової діяльності - деформація шийки матки під час попереднього аборту. Патологічний розміщення плаценти в матці. Приріст плаценти Передлежання дитячого місця прикріплення в нижньому полюсі матки, поруч з внутрішнім зевом зазвичай веде до матковій кровотечі в кінці вагітності, або безпосередньо під час процесу пологів. Становить серйозну загрозу для матері та плоду! Вірогідним є факт, що дана патологія характерна для жінок, які раніше перенесли сильний запальний процес в матці внаслідок штучного аборту. Через те, що окремі часточки дитячого місця іноді зрощуються з самої маткою, плацента відразу після народження дитини може не відшаруватися від стінок самостійно. Часткове ж її відшарування може привести до сильної кровотечі. Як результат - не завжди безпечна операція по відділенню і видалення плаценти з порожнини матки. Зазначу, що приріст дитячого місця найчастіше є наслідком штучного переривання вагітності, ускладненого запальним процесом матки. Пам'ятайте, що штучний аборт представляє потенціальнуюее течії результату, як для самої матері, так і для плоду. Вищевикладена інформація допоможе вам не тільки ще раз обдумати ймовірність аборту, а й бути готовою до його наслідків. Знання ворога в обличчя - величезний крок на шляху до перемоги: гучній крику новонародженого малюка і вашому материнському щастя! Здоров'я вам і вашим близьким! Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права. Як то кажуть: «З пісні слів не викинеш». Перфорація матки - це той випадок, коли при аборті відбувається пошкодження стінок матки проколювання, розрив інструментами. Зустрічається в 0,01 - 1% випадків. Може ваша дитина вам не потрібен, так відмовтеся. Дітей у нас так і немає, в шлюбі вже 8 рік. Були 3 позаматкові вагітності, перша видали трубу одну, друга вагітність позаматкова зберегли трубу, і в третій раз була знову позаматкова вагітність, дитина застрягла між швамікоторие з'єднували обидві сторони труби. Я довго думала і гадала, за що мені аткое покарання, ніж я завинила перед Богом, що я тепер залишилася безплідною? У мене не було ні житла, ні батьків, та й я була молода, що б народжувати дитину. Я була просто не готова. А тепер я розумію, що потрібно було залишити дитину і все було б добре. Темболее мені сказали, що у мене 2 плодових яйця. Я каюсь за те, що зробила, я знаю, що винна в це тільки сама і більше. Хочу просто побажати молодим дівчаткам, що б не робили подібних помилок. Я себе вбиваю подумки вже за це 8 років. І мені дуже боляче. Я не заслуговую пробачення ні перед Богом, ні перед своїми дітьми убитими; хачу розповісти вам мою історію. Я напишу трохи не в тему, але тим не менш важливий коментар: дівчата, не користуйтеся засобом для екстреного переривання вагітності Постинор; до числа негативних наслідків відноситься також і неможливість завагітніти в подальшому. На жаль, коли одна подруга радить Постинор інший подрузі, то ніхто не замислюється про наслідки. Знаєте що, зі своїми статейками про 100% постабортний проблеми йдіть-но на 3 літери. Це не правда, що у всіх після абортів починаються такі проблеми. Якщо аби-де робити, то природно є висока ймовірність ускладнень, але ті, хто роблять в клініках мають на багато і, повторюся, на багато більші шанси на подальше репродуктивне здоров'я. Не треба людям вішати локшину на вуха і залякувати. А тим більше тих, хто був змушений піти на це, їм і так тяжко, а ви своїми антиабортної пропаганди або ще краще «аборт-вбивство» - статті тільки труїте душу дівчатам і жінкам. Треба підтримувати жінок, які роздумують народжувати чи ні, а не труїти морально тих, кому довелося піти на аборт. В житті всяке буває. Часто після кількох абортів дівчата вагітніють. У житті всяке трапляється, іноді жінки змушені робити аборти. Або, може, десяток відразу народити, а чом би й ні, адже у нас же в Росії кожен відмінно живе! Пишіть свій реальний е-маил, щоб ми не вважали за Ваш коментар спамом.

Мене мучить те, що це. Якщо один з батьків є наркоманом тривала наркотична залежність. то для його дітей ризик мати таку ж залежність істотно підвищено.

Написати коментар
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...