Передчасне старіння плаценти на 35 Про вагітність і пологи

Головна » Медикаменти

Передчасне старіння плаценти на 35

Передчасне старіння плаценти. вагітність

Не сильно лякайтеся, мене таким же діагнозом лякали на 36 тижні, поклали на червоний хутір в передпологовій, я 2 дня полежала і всіма способами вирвалася додому, зробили узі показало да старіння раніше терміну щось навіть виписали вже не згадаю назви, на 38 тижні народила сама все в нормі у дитини і через день я була вже вдома, налаштуйтеся на хороше

Jagodka 8 жовтня 2014 року, 20:08

Чи не нервуйте! Вже 36 тижнів, хороший термін. Мені в 31-32 поставили 2-3 ступеня, зараз тільки 33 тижні. Сказали регулярно робити доплер і стежити щоб дитина не відставав. Все буде добре.

Oksana_S 8 жовтня 2014 року, 20:10

Таня, постарайтеся не хвилюватися. Передчасне старіння плаценти не рідкість і не єдиний важливий показник.
Вам швидше за все покрапав препарат, який подовжує життя плаценти. у мене на 32й тижня вже була 2я ступінь, нічого не призначали, так як не було ознак кисневого голодування у дитини.

Oksana_S 8 жовтня 2014 року, 20:11

Чи не дописала. С1й вагітністю теж ставили попереднє старіння плаценти, народила на 39 тижні.

Мені теж ставили передчасне старіння плаценти 3 ступеня навіть з кальценатамі в 35 тижнів, сказали чекати пологів в будь-який момент, виписали препарат флебодіа пропити і все, навіть в лікарню не поклали, в результаті народила в 40 тижнів і 1 день здорового міцного малюка, навіть води були чистими.
Бажаю Вам спокійно доходити і не переживати, легких Вам пологів)

Jagodka 8 жовтня 2014 року, 20:14

Ага, у мене поодинокі кальцинати теж.

Олена 8 жовтня 2014 року, 20:14

Мені з другою вагітністю ставили такий діагноз, десь на 36-37 тіжні. Доносила до самого кінця, народила на 41тіжні, здоровенького, файненького мацьопку. Не хвилюйтесь. просто регулярно відвідуйте лікаря, якому довіряєте!

Вагітна моя сестра, а я переживає. складно не хвилюватися, виписали купу препаратів, завтра госпіталізація.

Наташа 8 жовтня 2014 року, 20:35

Ахах..оні пишуть усяку нісенітницю. несмертельну. щоб не потрапити під суд. але і досить стрьомну. щоб клієнтка виклала бабулесікі в простягнуту лапу. ПОНЯТНО?

Та начебто перевірений доктор, але хто його знає.

Elena_K 8 жовтня 2014 року, 21:05

У мене ще не було і 30-го тижня, ставили 2-3 ступінь старіння плаценти, лежала на збереженні, але, парадокс, - виписали з гірше діагнозом, ніж надійшла)) вдруге від госпіталізації рішуче відмовилася, регулярно робила доплер і КТГ, народила на 38-39 тижні.

А сестрі ще КТГ не призначали, я теж про це думала

Xandzia 8 жовтня 2014 року, 23:16

Мені на 31 тижні таке поставили. все нормально. просто потрібно підтримувати плаценту препаратами і перевіряти, як дівчатка вище писали, доплер і КГТ

У мене з 32неделі старіння, спочатку прописали крапельниці і антибіотик, дитина повинна була заспокоїтися від крапельниць, я половину курсу пролечила, в результаті скінчилися і нерви і гроші, на повторному узі сказали що старіння триває, але плацента в нормі, дитина не те щоб відстає, а навіть на два тижні випереджає розвиток. Я читала що це може бути навіть спадкове, але ж наші мами народжували нас без узі і в термін, і хто знає що було з їх плацентою. Не хвилюйтеся. тим більше термін вже великий, дитина готова до появи на світло з 36недель

У 36 тижнів у мене теж таке було з третім, народився на 41 тижні, все в порядку. З другим на 37 тижні старіння було 4-го ступеня, за такими показниками я вже як би народила. Малюк народився на 38 тижні, все ок. Зверталася до різних лікарів, ніхто нічого не лікував і говорили, що нічого страшного

Кололи плаценту крмпозітіум, капали Тівортін і якийсь препарат для розкриття легенів дитині на випадок передчасних пологів або екстреного КС.
Але у мене ще плюс маловоддя було + внутрішньоутробна затримка розвитку

Призначили такі ж препарати як і Вам

Мені допомогло. Плаценту дотягли, дитинку вигодували - в 34-35 тижнів. вага була 1600 народила в 39,5нед. 2700.
Мені правда стимулювали проколом пологи через плаценти, а то доплер погіршувався.
У Вас ситуація простіше, все відмінно буде!

Kaktys01 9 жовтня 2014 року, 10:19

Мені ставили на 38 тижні. народила на 40 й, кожної другої такий діагноз ставлять. Головне не нервувати, і доносите спокійно. НЕ НЕРВУВАТИ, це головна причина старіння плаценти, відпочивайте в пологовому будинку, їжте те чого дуже хочеться., СПИТЕ, і дотримуйтесь рекомендацій лікарів!

Mama_v 9 жовтня 2014 року, 12:22

Заспокою. спокійно зберіть потрібну, що радує, смачне на госпіталізацію.
У шпиталі покрапав вітамінчики глюкозкой

Milkaa 9 жовтня 2014 року, 17:19

Таня, головне спокій! Це не найстрашніший діагноз! Більш того, і у мене (з моєї двійнятами), той же вирок. На моє запитання гінеколога-це зовсім катастрофа? Її відповідь: ні, не критично, але. потрібна госпіталізація. Це як мені пояснив лікар, народною мовою, плацента розвивається швидше ніж дитина.

Danon 9 жовтня 2014 року, 23:51

Від таблеток від печії не повинно бути, я з першого місяця вагітності їх вживала, (у мене рефлюкс 2 стадії, тому дуже дуже часто вживаю), старіння плаценти не було. Старіння плаценти може викликати багато причин: і найчастіше надлишок вітаміну Д або інших полівітамінів, торчінфекціі, або просто перенесені в недавньому часі ГРЗ або ГРИП та т. Д. Не переживайте. все буде добре, і не нервувати, у сестри як у вас було, пролікували і народила в термін і все супер. Здоров'я вам і дитинці.

MaryAnka 22 листопада 2014 року, 14:03

У мене на 32-33 тижні була II-III ступінь зрілості плаценти, поставили 5 крапельниць з актовегін, пила таблетки Флебодіа 600, КТГ. Після цього написали, що II ступінь. Теж ніхто не сказав чому старіє плацента, просто відповіли, що так буває :) Думала, що раніше народити можу, але ось уже 38 тиждень, термін на 06.12.14, а ніяких провісників передчасних пологів немає, напевно таки повністю доношу дитинку :)

У сестри відійшли води в 39 тижнів, її стимулювали, чекали щоб дитина підросла. В результаті Кесарії і дитя 2300! тоесть з моменту постановки діагнозу старіння плаценти дитина не розвивався! але головне що обидві живі і здорові. Удачі Вам, нехай все буде добре!
.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...