Після свічки бускопан почалися перейми Про вагітність і пологи

Головна » Перед пологами

Після свічки бускопан почалися перейми

12 березня 2010, 21:23

Хм ні, навряд чи.
Відразу народжують після пляшечки касторки, або після гелю


Мою подругу і окситоцин не взяв в 42 тижні, лікарі були в ауті і прокесарілі
Як мені моя лікар з відділення патології вагітності пояснювала, що ці свічки не стимулюють ніяк, просто розм'якшують шийку і сприяють кращому і менш болісному розкриттю
Я з 39 тижні вставляла. Народила в 41 з повною стимуляцією (відійшли води, а сутичок не було взагалі). Розкриття пішло добре відразу. Народила через 5 годин після того, як крапельницю поставили Вважаю, що легко відбулася

Their crazy mommy

12 березня 2010, 21:31

Я з 39 тижні вставляла. Народила в 41 з повною стимуляцією (відійшли води, а сутичок не було взагалі). Розкриття пішло добре відразу. Народила через 5 годин після того, як крапельницю поставили Вважаю, що легко відбулася


Ну я майже так само. тиждень розминали вручну шийку-не допомогло. потім поставили гель - відійшли води, почалися перейми, а розкриття так і не йшло-ваапсче. стимулювали стимулювали мене. уколи кололи, в руку окситоцин параллеьно капали-знущалися як могли коротше. потім перестімуліровалі-сутички йшли суцільною низкою без перерви взагалі. а розкриття все не йшло майже. дуууже повільно. тоді поставили епідуралку і сказали відпочивати. але мене почало тужити без розкриття точніше - на 4 пальцях. ну нічого - під епідуралку розкриття пішло ибстрее, в результаті народила навіть без розривів-спасибі курсам підготовки до пологів

12 березня 2010, 21:37

З 39 тижнів вставляла свічки Бускопан протягом 10 днів Народила в 41,5 тижнів Шейка що до свічок, що після була дубова. У пологах шийка не розкривалася зовсім, стимулювали. Т. е мені свічки не допомогли ніяк

12 березня 2010, 21:47

KaTeNAk_sOLnIFFko . тож наврятли))).

А може спробувати. цікаво дорого чи ні. і скільки свічок вставляти і грубо кажучи куди.

12 березня 2010, 22:07

АлЯ_ФісташКо .
Коштують вони 300 з невеликим рублів, 310 здається. Спробую сьогодні, завтра відпишуся
Вони ректальні, відповідно, в попу вставляти Цікаво, який зв'язок з шийкою матки?

17 березня 2010, 22:37

Застосування бускопан під час вагітності та при пологах

До використання будь-якого медичного препарату під час вагітності потрібно ставитися з обережністю. Знаючи це, вагітна жінка, якій лікар призначає новий препарат, намагається максимально більше дізнатися про його вплив на плід і необхідності застосування при вагітності.

Це стосується і такого препарату, як Бускопан, так як його нерідко призначають гінекологи вагітним жінкам.

Бускопан - препарат-спазмолітик, він знімає спазми гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи. Діючою речовиною бускопан є гіосцін бутілбромід. Воно проводиться з алкалоїду гиосциамина, який міститься в деяких рослинах. Наприклад, в степові (беладони).

Список показань до застосування бускопан включає стани, які можуть проявитися у вагітної жінки: ниркові і жовчні коліки, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки і деякі інші. Однак застосовувати Бускопан при вагітності можна тільки в тих випадках, коли користь від застосування перевищує можливий ризик для плоду. А в першому триместрі вагітності від прийому даного препарату взагалі краще відмовитися.

Тому при вагітності Бускопан в основному застосовують для підготовки шийки матки до пологів, а також під час пологів для прискорення її розкриття.

У більшості випадків готувати шийку матки до пологів з використанням спазмолітиків починають з 38 тижня вагітності. Отже, і Бускопан перед пологами при нормально протікає вагітності може бути призначений саме з цього тижня.

Готова до пологів шийка матки повинна бути розм'якшена і вкорочена, пропускати хоча б один палець. Бускопан (як і будь-який препарат-спазмолітик) розслабляє внутрішній шар міометрія матки, який найбільш виражений в шийці, що і викликає розкриття останньої.

Бускопан випускається у вигляді таблеток, ректальних свічок (супозиторіїв), розчину для ін'єкцій. Для підготовки шийки матки до пологів використовуються свічки.

Даний препарат підходить не для всіх вагітних. Використовувати Бускопан не можна при підвищеній чутливості до нього, атеросклерозі судин головного мозку, глаукомі.

Дозування визначає лікар індивідуально. Якщо підібрана оптимальне дозування, то побічні ефекти (алергічні реакції) виникають рідко. А ось при передозуванні можлива поява запаморочення, головного болю, слабкості, порушень зору, сухості в роті і шкіри, нудоти, блювання, тахікардії, запору, порушення, затримки при сечовипусканні, галюцинацій і деяких інших.

Відомості про ефективність використання бускопан суперечливі. За даними одних дослідників застосування даного препарату позитивно позначається на підготовці шийки матки до пологів, а також на перебіг першого періоду пологів (шийка матки розкривається швидше). Інші ж дослідники не встановили впливу бускопан на готовність шийки матки до пологів і тривалість самих пологів.

Та й відгуки вагітних, які використовували Бускопан перед пологами, також неоднозначні. Комусь він допоміг, а хтось не відчув ніякого ефекту.

Свічки Бускопан

У 5 пологовому будинку, де я провела три тижні (спочатку поталогія, потім пологи) дуже часто дівчатам видавали Бускопан для размегченія шийки матки. А так же, виходячи з досвіду, для якнайшвидшого розпочата пологів (у сусідки по палаті, яка ввела його на ніч, на наступний день почалися перейми, після сніданку))). Нібито після нього у многи відходили води і починалися сутички. У мене від нього пішла алергія. У пологах мені пропонували Бускопан для! знеболення. але я з алергію не змогла його спробувати. Хоча мені здається, що він не знеболює, а хотіли напевно, що б шийка швидше відкривалася.

Ось і мені не зрозуміло для чого бускопан, якщо шийка готова. Його призначають як раз для підготовки і розм'якшення шийки. У мене шийка не готувалася зовсім, призначили, але не допоміг зовсім.

А на якому тижні призначали? після огляду?

У 38 де то. Так, після огляду

Оля, а в якому обсязі його призначили?
Як їх ставити? ректально? і як часто?

Мені призначали. дай Бог згадати те. 2 рази на день. Ранок. вечір. Ректально, ага.

Дякуємо!
А якщо я поставлю 2 на ніч сег? у мене шийка до 2х см довжиною. треба якось їй допомогти)))
Малюк вже зафіксувався головкою в тазу.

Дві не треба. Одну постав, і вранці завтра, потім знову ввечері і т д. Буває, що найгірша шийка під час пологів прекрасно розкривається, без жодних стимуляцій

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...