Гексикон свічки перед пологами відгуки Про вагітність і пологи

Головна » Перед пологами

Гексикон свічки перед пологами відгуки

Cанація родових шляхів перед пологами

Що таке санація пологових шляхів перед пологами?

Протягом вагітності мазки з піхви і обстеження на ЗПСШ жінки проходять тричі, при постановці на облік в консультації, в середині вагітності і перед пологами. При виявленні патології - проводиться необхідне лікування.

Однак при вагітності імунітет різко знижений, і часто лікування малоефективне. Серед найчастіших винуватців виділень та свербежу при вагітності - грибки кандида, які після санації при вагітності на термінах задовго до пологів можуть знову і знову викликати молочницю, по-цьому всерйоз вагітну не лікують, призначаються засоби, лише пригнічують ріст цієї флори, але не виліковують повністю.

Лікувально-профілактичні заходи у вагітних швидше позбавляє від симптомів, а ось перед пологами потрібно лікуватися грунтовно.

Під час пологів наявність молочниці або іншої інфекції в піхву є несприятливим фактором, так як може призвести відразу до кількох проблем:

1. При наявності будь-якої інфекції, навіть протікає неактивно і практично без виділень, м'які тканини піхви і промежини запалені і стають пухкими, мало еластичними. А під час пологів вони піддаються значному навантаженню на розтягнення, що може привести до хворобливих травм і розривів.

2. Лікувати пошкодження в умовах інфекції буде складно - все буде погано і довго гоїтися. Коло ліків для застосування звужується - ви будете годувати грудьми.

3. Після пологів матка являє собою відкриту рану, є виділення, які є прекрасним живильним середовищем для будь-яких мікробів, а імунітет різко знижений, це означає високий ризик висхідної інфекції і розвитку ендометриту, запалення матки.

4. Дитина протягом всієї вагітності захищений навколоплідними водами і знаходиться в стерильному середовищі. Перші мікроорганізми, з якими він контактує - це мешканці піхви мами, вони і заселяють його шкіру. Якщо це патогенні мікроби - вони можуть стати причиною захворювань у новонародженого.

Знаючи це, раніше лікарі всіма силами прагнули запобігти ризикам пов'язані із запальними процесами вульви і піхви у породіль, і проводили комплекс заходів, який і отримав назву санація перед пологами.

Жінці протягом 2 тижнів належало використовувати антисептичні препарати місцево, при цьому, звичайно, гинула не лише патогенна, але і абсолютно нормальна флора. На закінчення, потрібно було використовувати препарати лактобактерій, що б заселити статеві шляхи корисною флорою.

Здається, все прекрасно, знищили і погане, і хороше - і заселили хороших мікробів. Однак довга практика зародила в середовищі фахівців серйозні сумніви, чи обов'язкова санація перед пологами, оскільки не дивлячись ні на що, результати пологів краще не стали і частота інфекційних ускладнень у породіль і новонароджених не зменшилися.

В даний час профілактика піхви перед пологами проводиться не всім, а строго за показаннями. У 33-34 тижні жінки проходять чергове обстеження на наявність урогенітальної інфекції, здають мазки, і якщо при цьому виявляється захворювання - тільки тоді проводиться лікування, і при цьому використовують не антисептики загального дії типу хлоргексидину, а препарати вузькоспрямовані, призначені для усунення конкретних захворювань.

Як правило, лікування проводиться на терміні 34 -35 тижнів за результатами обстеження, і проводиться препаратами, які не мають так званого системного дії. Це крему і свічки, таблетки, які протягом 2 тижнів вводять в піхву. А потім проводиться традиційна терапія препаратами лактобактерій.

Найчастіше у вагітних знаходять молочницю, перед пологами від неї позбутися просто необхідно, тому що лікувати її у новонароджених - дуже важко, не кажучи вже про високий ризик родової травми промежини у мами через набряклість і запалення слизових оболонок.

Санація перед пологами при молочниці і інших інфекціях найчастіше проводиться наступними препаратами:

Свічки тержинан представляють собою комплексний препарат, який містить 4 активних речовини, які дозволяють швидко впоратися із запаленням, і боротися не тільки з молочницею, але і іншими інфекціями. Неоміцин, преднізолон, тинидазол і ністатин - потужна зв'язка, що усуває симптоми запалення буквально після 1-2 застосувань препарату, проте тривалість лікування визначає ваш гінеколог. Лікування перед пологами тержінаном проводиться як при молочниці, так і при кольпіті і бактеріальному вагінозі.

Якщо у вас молочниця і проводиться санація перед пологами, свічки Гексикон не будуть ефективними, вони містять хлоргексидин, це антисептик, який не вбиває дріжджові грибки. Гексикон призначають при бактеріальному вагінозі, а не молочниці.

Полижинакс використовується для допологової санації при грибковому кольпіті (молочниці) і різного роду вагінітах. Завдяки препарату можлива дуже ефективна очистка родових шляхів перед пологами, свічки містять 3 діючих речовини, антибіотик неоміцин і 2 протигрибкових препарату, поліміксин В і ністатин.

Флуоміцін це не свічки а вагінальні таблетки (їх вводять в піхву а не приймають всередину). Це антисептик, який «вбиває все», і грибки, і бактерії, і найпростіших. Препарат дуже ефективний при санації перед пологами. Флуоміцін може не повністю розчинятися в піхву. Перед введенням таблетку необхідно змочити водою і постаратися не вставати (використовувати перед сном).

Санація перед пологами бетадином теж дуже ефективна, так як бетадин є антисептиком, здатним знищити практично будь-які мікроорганізми і навіть віруси, за винятком лише туберкульозної палички.

Чи потрібна санація перед пологами?

Час показав, що всім підряд вона точно не потрібна, і навіть може нашкодити. Використання ліків здоровою жінкою порушує природний баланс і призводить до зниження імунітету, а значить, застосовувати свічки потрібно тільки якщо в цьому дійсно є необхідність.

Якщо у вас не виявили ніякої інфекції, ви здорові і вас нічого не турбує, а ваш лікар призначив вам санацію - проконсультуйтеся у іншого гінеколога, так чи так уже це необхідно.

У деяких випадках помилкові перейми при вагітності доставляють багато дискомфорту і навіть служать причиною неодноразових звернень до пологового будинку, тому що жінка впевнена, що у неї вже почалися пологи.

Передвісники пологів у первісток з'являються часто раніше, ніж при повторних пологах. Для первородящей жінки характерно занепокоєння про майбутні пологи, страх болю, страх пропустити початок пологів. Повірте, перші справжні сутички ви точно не пропустите і обов'язково зрозумієте, що вже почалося.

Питання, що взяти в пологовий будинок, починає хвилювати майбутню маму з наближенням терміну пологів все більше.

Свічки Гексикон при вагітності

Популярним засобом для лікування і профілактики захворювань статевих органів є Гексикон. Виробники стверджують, що цей препарат абсолютно безпечний для вагітної жінки і її дитини, адже він діє місцево, в самому піхву, і практично не всмоктується в кров, тому і не може впливати на формування зародка. При цьому він не порушує нормальну мікрофлору піхви, але впливає практично на всі мікроорганізми і найпростіші, що вражають урогенітальний тракт (хламідії, мікоплазми. Трихомонади, гарднерели, збудники сифілісу і гонореї).

З огляду на це, Гексикон лікують хронічні екзо - і ендоцервіцити, вагініти. Його також застосовують для профілактики венеричних захворювань: гонореї, сифілісу, хламідіозу. уреаплазмоза. трихомоніазу. Найчастіше вагітним жінкам Гексикон призначають перед пологами, щоб уникнути інфекційно-запальних ускладнень в післяпологовому періоді.

Майбутнім мамам рекомендується для лікування застосовувати вагінальні супозиторії. Головним активною речовиною Гексикон є хлоргексидин, а основою супозиторії виступає поліетиленоксид, який обволікає слизову піхви, пом'якшує її і виводить патологічні виділення. Крім цього, свічки - самий щадний спосіб лікування, так як він обходить травну систему.

Однак навіть якщо до препарату немає серйозних протипоказань, самолікуванням займатися не варто, що в першу чергу відноситься до вагітних жінок. Дозування і тривалість курсу лікування повинен призначити лікар.

Часто Гексикон використовують з профілактичною метою відразу після незахищеного статевого акту. Таким способом можна вберегти організм від багатьох венеричних захворювань, але за умови, що свічка була введена глибоко в піхву протягом 2 годин після статевого контакту. Після закінчення зазначеного часу збудник інфекції проникає в клітини слизової оболонки піхви і дію Гексикон вже неефективно.

Слід додати, що вагітна жінка повинна бути впевнена в здоров'я свого статевого партнера, а не сподіватися на допомогу Гексикон.

Протипоказані вагінальні свічки Гексикон жінкам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату. Побічними явищами можуть бути алергічні реакції, свербіж і печіння в піхву. У такому випадку застосування Гексикон потрібно терміново скасувати.

Слід також пам'ятати, що при лікуванні Гексикон дозволяється проводити тільки туалет зовнішніх статевих органів. Засоби інтимної гігієни інактивують дію препарату.

Свічки Гексикон вводять глибоко в піхву не більше 2 разів на добу по одній супозиторії. Тривалість лікування становить 10 днів. У передпологовій період рекомендується вводити по одній свічці 5 днів підряд.

Крім свічок, Гексикон випускається також у вигляді гелю і розчину для зовнішнього застосування. Використовуються ці форми препарату в гінекології, урології та стоматології. Гелем лікують і різні інфекції шкіри (піодермій, панарицій, попрілості). Розчин Гексикон застосовують у вигляді полоскань, аплікацій та зрошень. Наносять його ватним тампоном на уражену поверхню шкіри або впорскують в уретру.

Спеціально дляberemennost. net - Таня Ківеждій

Свічки Гексикон при вагітності: відгуки

У мене вагітність 15 тижнів, почала ставити свічки Гексикон, через 4 дня пішли кровяністиен виділення. Була в шоці, істерії. думаю що переносимість індивідуальна, але перш ніж ставити свічки особливо беремнності жінкам добре звести все за і проти. Але я б не радила!

Користуюся 3 день, термін 33 тиждень. Все відмінно! ніяких побічних ефектів немає. Призначили для востановления мікро флори, запалень та інфекцій у мене немає. свічка випливає як вода це нормально! тому що всередині свічки розчин! Особисто я задоволена.

Вагітність 28 тижнів, призначили Гексикон, на 4-й день рожеві виділення і тягнуло низ живота. Сходила на прийом, все в порядку, на УЗД теж, 6-й день після свічки виділення з вкрапленнями крові. Кидаю ці свічки.

18 червня 2009, 18:49

Перед застосуванням препарату Гексикон

Показання: трихомонадний кольпіт, ерозія шийки матки, свербіж вульви, профілактика гонореї, сифілісу, трихомоніазу, хламідіозу, уреаплазмозу
Особливі примітки: антисептичний препарат для місцевого застосування
Дозування: призначають по 1 супозиторію 2-4 рази / добу. Препарат вводять в піхву в положенні лежачи на спині. Курс лікування - 7-20 днів в залежності від тяжкості захворювання. Для профілактики венеричних захворювань супозиторії слід ввести не пізніше 2 год після випадкового статевого акту
Протипоказання: підвищена чутливість до препарату
Побічні дії: алергічні реакції
Вказівки для дітей та вагітних: безпека застосування препарату Гексикон при вагітності і в період лактації не встановлена
Особливі вказівки: при появі п

18 червня 2009, 19:29

Вам мабуть як підготовку до пологів для санації родових шляхів призначили. Якщо всі аналізи (інфекції, мазок) хороші, то не обов'язково, але і шкоди від нього не буде

18 червня 2009, 21:06

ЦИТАТА (kickin18 # 064, 18 червня 2009, 19:49)

Перед застосуванням препарату Гексикон

Показання: трихомонадний кольпіт, ерозія шийки матки, свербіж вульви, профілактика гонореї, сифілісу, трихомоніазу, хламідіозу, уреаплазмозу
Особливі примітки: антисептичний препарат для місцевого застосування
Дозування: призначають по 1 супозиторію 2-4 рази / добу. Препарат вводять в піхву в положенні лежачи на спині. Курс лікування - 7-20 днів в залежності від тяжкості захворювання. Для профілактики венеричних захворювань супозиторії слід ввести не пізніше 2 год після випадкового статевого акту
Протипоказання: підвищена чутливість до препарату
Побічні дії: алергічні реакції
Вказівки для дітей та вагітних: безпека застосування препарату Гексикон при вагітності і в період лактації не встановлена
Особливі вказівки: при появі п

Що ж ето за фігня така? Причому тут венеричні захворювання. У мене все в нормі. Може лікар наплутала щось?

18 червня 2009, 23:48

Ylubka . може, мазок не дуже добрий? Венеричні захворювання ні при чому. Моєї місячної дівчинки Гексикон призначали при вульвите.

24 червня 2009, 9:09

Мені теж Гексикон призначали, мазки були погані. Він ну ніяк не для розм'якшення шейкіДаже гормонів не містить. Після нього акуратніше-може бути молочниця, вбиває флору. Водний розчин цього ж препарату використовується для профілактики вен. інфекцій після незахищених статевих актів (хлоргексидин).

27 червня 2009, 14:32

Мені в пологовому будинку призначали за тиждень до пологів, але це тому, що я скаржилася на молочницю.

22 квітня 2010, 18:10

Спілкувалися з лікарем у якого імовірно збираюся народжувати. Всі аналізи хороші, неполадки із загальною сечею (солі фосфатів), але всі лікарі в голос сказали що з цим нічого не зробиш, це через мої нирок (собсно тому і народжувати буду в 20 гкб).

І тут лікар запитує які вітаміни п'ю.
Вітрум пренатал форте + 100 мкг йодомарина (порадив лікар після огляду щитовидки. З нею виявилося все нормально. Але вона мені цілу лекцію дуже грамотну прочитала про необхідність йоду, як під час вагітності, тим паче під час годування. Показалася дуже грамотною. А головне причин не довіряти їй не було).

Акушер сказав йод скасувати. Чому. Чим він їм не до вподоби?

І призначив свічки Гексикон 10 днів. для підготовки середовища піхви до пологів. типу прибрати будь-яку інфекцію що там може виникнути. Ну так у мене і пологи не завтра, і мазок відмінний. ніж цей Гексикон може допомогти мені за місяць до пологів?

22 квітня 2010, 18:21

Мені теж їх призначали при відмінних аналізах.
Правда, десь за 2 тижні до ПДР.
Перший день щипали і палило моторошно

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...