Навіщо колять папаверин перед пологами Про вагітність і пологи

Головна » Перед пологами

Навіщо колять папаверин перед пологами

Папаверин при вагітності

Папаверин випускається у вигляді ректальних свічок, таблеток і рідини для уколів. Найчастіше вагітним призначають свічки, але в деяких випадках необхідні і уколи. Приймати спазмолітичний засіб у вигляді уколів внутрішньовенно слід тільки в поліклініці під наглядом фахівців, тому що вливати препарат слід повільно. А ось в домашніх умовах можна робити уколи підшкірно або внутрішньом'язово.

Необхідно пам'ятати про те, що папаверин здатний викликати деякі побічні ефекти. Це можуть бути алергічні реакції, падіння кров'яного тиску, труднощі з дефекацією. При великих дозах відчувається постійна тяга до сну, можлива поява нудоти, запаморочення, пітливість, запорів. Якщо занадто швидко вводити препарат внутрішньовенно, то може порушитися серцевий ритм.

Незважаючи на деякий негативний вплив на організм матері, для здоров'я майбутнього малюка спазмолітичний засіб безпечно, що перевірено часом і багаторічним досвідом. Жінки приймають препарат під час вагітності не один десяток років.

Папаверин не призначають вагітним жінкам, у яких проблеми з щитовидною залозою, печінкою, підвищений внутрішньоочний тиск, тахікардія. Не можна використовувати його самостійно без призначення лікаря, адже цілком можливо, що при гіпертонусі матки вагітної, крім папаверину, знадобляться і інші препарати, а також правильна медична допомога.

Крім того, при гіпертонусі матки жінці потрібні правильний спосіб життя, своєчасний відпочинок, їй слід якомога частіше бувати на свіжому повітрі. Визначити фізичні навантаження повинен тільки лікар. Це може бути строгий постільний режим, лікувальна гімнастика або повне обмеження навантажень.

Спеціально дляberemennost. net - Ольга Зима

Папаверин при вагітності: відгуки

При гіпертонусі призначили уколи і свічки. Від уколів іноді боліла попа, але це хто з медсестер введе ліки. А свічки ставила 2,5 тижні. Допомогло і вистачить. З серцем не жартують.

Папаверин препарат дуже небезпечний як б не говорили лікарі про його дивовижні властивості я прийшла в лікарню в нормальному вигляді без особливих проблем. Не було гіпертонусу при якому препарат призначають, матка була спокійною і шийка матки щільної і закрвтой. після застосування папаверину шийка матки розкрилася і стала м'якою. серце взагалі давало сильно збої. Вобщем після застосування цього препарату утворилося багато серйозних проблем.

Папаверин мені виписували для утримання вагітності. Але особливої ​​допомоги при гіпертонусі він не надав. Тому, мені призначили гінепрлал. Пробувала використовувати папаверин для зняття болю під час місячних, особливого ефекту теж не було. Хоча Юніспаз справляється з нею протягом першої години.

Папаверин для шийки матки на 41 тижні

Відправлено Пінапітапіша 6 травня 2014 року - 14:53

Почалася 41 тиждень моєї довгоочікуваної вагітності, а дитина не поспішає показуватися на світло))) я начебто поки не панікую, вважаю тренувальні сутички, але вже трохи хвилююся за неї, адже там всередині стало зовсім тісно))) акушер-гінеколог порадила вставляти свічки Папаверина для розм'якшення шийки. Скажіть, кому це допомогло і як скоро почалися пологи?

Папаверин дійсно розм'якшує ш / м, думаю допоможе він вам у вашому запитанні. ПА теж благотворно впливає на розкриття шийки.

У мене теж 41 тиждень Б йде і ніяких ознак пологів, що наближаються немає, мені теж призначили свічки з папаверином. ставлю і чекаю

А ви давно вставляєте і чекаєте? у мене вчора було щось на зразок сутичок, животик вставав колом, але не хворів і спина не боліла, я зраділа, але до ночі все припинилося, лише маленька інтенсивно поралася де то внизу живота, я заснула, а сьогодні знову ніяких ознак)) ) сподіваюся папаверин мені в допомогу

Передача естафет вам на допомогу)))) дівчатка легких вам пологів Зовсім чуть чуть і ви зможете відчути своє довгоочікуване щастя на ручках

Навіщо квапити події? Дочекайтеся початку пологів, залишилося те максимум тиждень

Опіумний аллколойд не рекомендується дітям до 6 міс. Проникає через гістогематичні берьери між кров'ю і тканинами, а отже може впливати на дитину. Дія Папаверина на плід не вивчені. Його спазмолітичну дію швидше вплине на матку, ніж на шийку. Вирішуйте самі.

Я вже і естафету передала і вдома все сама роблю, шийка дубова за словами лікаря. Вчора першу свічку вставила.

Здорова вагітність - здорове потомство

Госпіталізація в допологове без показань на 41 тижні.

Олена Петрівна, здрастуйте ще раз! Сьогодні по міс. почалася 41 тиждень вагітності. У пологовому будинку, де я планую народжувати, на вчора була призначена мені госпіталізація в допологове відділення, за словами лікаря просто поспостерігати, т. К. Починаючи з 41 тижня дитина може вже страждати. Зробили КТГ - результат хороший. За огляду сказав, що родові шляхи близькі до зрілим, відпросилася до понеділка, але в понеділок лікар сказав, що вже не відпустить (зрозуміло, що силою змусити він мене не може, але вагітних адже залякати легко).

Пішла самостійно зробила УЗД - на УЗД теж все добре, дитинка виглядає на 38,6 тижнів (т. Е. На тиждень менше від терміну по міс.). Але лікаря в приймальні пологового будинку УЗД не цікавить, мабуть у них прийнято всіх, хто не родив до 41 тижні відправляти в допологове в незалежності від стану дитини, т. К. Цей пологовий будинок спеціалізується на патологічних пологах і так вони перестраховуються. Не знаю що робити. Читала десь тут у відповідях у Вас, що після 40 тижнів в цивілізованих країнах моніторять стан дитини кожні 3 дні по УЗД. Але у нас часто складно протистояти думку лікарів, та й рідних теж. Боюся, якщо лягти в допологове, то без показань почнуть якось штучно готувати шляхи до пологів або ще гірше викликати пологи штучно.

Може когось укладали без показань на 41 тижні в пологовий будинок поспостерігати, що вам там робили?

Коментарі до запису

Ввійти Зареєструватися Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати.

Січень 2014/06/14, #

Дівчата, а можливо таке, що почнуть викликати пологи, не питаючи згоди? Говорити, що колять вітаміни, а насправді.

Haна 2014/06/14, #

Ні звичайно. Можуть зробити щось мовчки, але на питання, нехай і з небажанням, дадуть відповідь.

Haна 2014/06/14, #

І, до речі, Олена Петрівна радила все записувати - що і у скільки дають / вколюють.

Nadiva 2014/06/14, #

Можуть спробувати підготувати шийку ламінарії, наприклад. Але вже про це точно скажуть, і папір Ви повинні підписати, що згодні на вступ ламінарій (число / підпис). Так як родові шляхи у Вас готові, як Вам кажуть лікарі, значить це не буде потрібно точно. Запропонують попити ношпу, повставляти папаверин в зад, феназепам на ніч. Ви можете спокійно брати це і в унітаз. Протягом тижня будуть дивитися, робити КТГ, УЗД, але потім скажуть, що не бачать сенсу чекати, дитина готова, шийка готова, давайте завтра прокол міхур. Чи не забудуть підписати дати папір про згоду на індукцію і дату. Ви можете відстрочити, кажучи: ДОКТОР, МЕНІ ВЧОРА приснилося, що ЗАВТРА народжу сама, ВОТ И ХОДИТИ ВЖЕ ВАЖКО І ДІТИ КРУГОМ ввижаються, НЕ ПІДУ НА прокол, ВЖЕ ОСЬ-ОСЬ. Але знайте, тиснути будуть, не вигідно лікарям, щоб лежали ви 3 тижні, на Ваше місце ще п'ятеро заїде за цей час, країна у нас така.
і ще: перед пологами клізму роблять, так що Ви напевно пропустити її не зможете

Ольга 2014/06/14, #

Про які родових шляхах мова? Олена Петрівна каже, що вони під час пологів формуються. Їх що заздалегідь починають шукати, якщо ляжеш в РД?

Nadiva 2014/06/14, #

Я мала на увазі шийку матки, процитувавши запитувача. Дівчині сказали, що родові шляхи майже зрілі. Лікар явно говорили про шийці. Якщо вона незріла (це визначає лікар), то можуть спробувати її підготувати гелями, ламінаріями, механічно при огляді, уколами синестролу. Навіщо ви чіпляєтеся до формулювання? родові шляхи, шийка або зів, яка різниця? Питання було не в цьому.

Ольга 2014/06/15, #

Вибачте, якщо образила. Раптом мені теж таке скажуть, а я і розуміти не буду, про що вони У нас кажуть: шийка тверда, закрита, довга - це мається на увазі? Я не дуже розумію, що там зріє, якщо чесно

Nadiva 2014/06/15, #

Все вірно Ви говорите, довга, тверда, і щось там ще. відхилена до хребта, вообщем незріла Можуть загалом сказати, що не готова ще, щоб не вдаватися в подробиці Правда я і сама вірю, що дозрівати вона може під час пологів природним шляхом, без хімії. Я читала кіжкі по акушерству, але в рд сама все забула, коли лякати почали

Ольга 2014/06/15, #

Теоретично можуть взагалі-то. Моїй мамі так зробили. Кажуть: Ми вас готуємо до пологів - це була відповідь на її питання, що за укол, власне? Але це було більше 20-ти років тому, СРСР і всі справи. Сподіваюся, зараз і в вашому місті такого маразму немає!

Анна С 2014/06/15, #

Мені при перших пологах сказали: Зараз ми вам Но-шпочку укол. , А на упаковці, як я потім прочитала, було написано Окситоцин. У мене від нього сильно тиск підвищився, не могли збити нічим.

Олена Березовська 2014/06/15, #
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...