Коли потрібно робити скринінг при вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Перед пологами

Коли потрібно робити скринінг при вагітності

Для того що б вирішити варто чи не варто робити скрініга потрібно зрозуміти що це і навіщо він взагалі потрібен. Це слово утворилося від англ слова. що в перекладі означає відбір, сортування.

Для позначення скрініга використовують термін діспансрізація. Більшій частині дітей роблять скінінга - так, так, так це реакція Манту - для виявлення туберкульозу.

Завдяки скринінгу ми можемо виявити на ранніх етапах розвитку плода патології і тим самим вирішити проблему.

З цього скринінг робити потрібно, навіть обов'язково. Загрози для плода немає, а ось підстрахуватися потрібно.

Відповів 2014-12-05T04: 52: 59 + 03: 00 1 рік, 9 місяців тому

Інші відповіді нижче

А Ви робили пренатальний скринінг II триместру під час вагітності?

Що означає зменшення Сільвієвій борозни у плода (двійня)?

Скринінг. Чи безпечний для мами і дитини? Чи варто робити?

Коли мені запропонували зробити скринінг, була вже 20-та тиждень. Він не обов'язковий, і ми самі вирішуємо робити чи ні. У нас такий аналіз платний.290 грн, в рублях це 1220 руб. Я відразу ж вирішила зробити і записалася. Після прийому відразу проконсультувалася з іншими матусями, які розповідали що найчастіше скринінг показує страшні, невірні діагнози, а дитинка потім народжується цілком здоровим. Я дуже недовірлива, і сильно б переживала, з цього скринінг так і не робила :)

Відповів 2014-12-08T07: 19: 03 + 03: 00 1 рік, 9 місяців тому

Я думаю що скринінг під час вагітності потрібно робити обов'язково. Що б бути впевненим що плід розвивається правильно, що немає ніяких відхилень. А то з нашою екологією всяке може бути (не буду писати про погане). Я під час вагітності робила все три скринінгу.

Відповів 2014-12-04T21: 48: 22 + 03: 00 1 рік, 9 місяців тому

Можете і зробити. Але я чула, що результати скринінгу часто бувають помилковими. Особливо був неінформативним 2 скринінг, тому його скасували в минулому році.

Я особисто перший скринінг не робила, запізнилася на нього, за що на мене накричали, що раптом народиться даун, а скринінгу не було. ну я повз вуха це все пропустила і все.

Відповів 2015-06-01T13: 34: 15 + 03: 00 1 рік, 3 місяці тому

Обов'язково варто, але стільки разів, скільки встановлено лікарями (за вагітність зазвичай це 3 скринінгу) Дуже важливий скринінг на 12 тижні, коли можна виявити важливі патології. Зазвичай це буває комплексний скринінг - УЗД + кров матері на ймовірність генетичної хвороби. Скринінг дозволяє побачити стан плаценти, кількість вод, оцінити стан дитини в утробі, і отже це так важливо, щоб йому допомогти при деяких виникають за вагітність проблем.

Відповів 2014-12-05T11: 35: 48 + 03: 00 1 рік, 9 місяців тому

Звичайно варто! Вам безкоштовно проведуть відмінну діагностику, консультацію з генетиком, УЗІшечку, підлогу, напевно скажуть! для мене було дуже важливо зробити скринінг - дико боялася всякого роду синдромів у дитини. При мені, до речі, у однієї беременяшкі виявили згаяне захворювання і поклали в обласну лікарню! так що це може виявитися дуже важливим. врахуйте, наша держава навряд чи стане пропонувати безкоштовні обстеження без серйозної на те причини. Беріть, поки дають безкоштовно;)

Відповів 2014-12-04T21: 38: 44 + 03: 00 1 рік, 9 місяців тому

Вирішувати вам і тільки вам. Але треба знати, що і результати скринінгу помиляються в ту і в іншу сторону. Скрининги засновані на статистиці. Раніше було два скринінгу, зараз здачу крові на другий скрініга визнали не інформативною і її не беруть, але скільки матусь через цю неінформативності проплакала ночами. скільки матусь вирішилося на так званий прокол (а часом ризик викликати викидень більше, ніж ризик скринінгу). знаю чудового дитинку, у якого все відмінно зі здоров'ям, а скринінг давав показник 1:20. вирішувати вам і тут треба слухати себе і серце

Відповів 2014-12-16T03: 37: 03 + 03: 00 1 рік, 8 місяців тому

Ще в рубриці

За допомогою чого можна збити температуру у п'ятимісячну дитину?

Насіння соняшнику це баловство або користь?

З дитиною за кордоном: щеплення за місцевим графіком або за російським?

Інші питання

Як дати відпочити і перезавантажитися мозку без сну? Які ще способи?

Які відгуки про ліки «Ельовіт Пронаталь», чи можна його приймати?

На якій частині тіла волосся росте швидше?


Питання і відповіді представляються на сайті Otvet. expert суто для ознайомлювальних цілей.

© 2000-2016 Otvet. expert. Вся інформація представлена ​​«як є», всі права захищені.

Скринінг при вагітності, що це і коли його роблять?

Коли потрібно робити скринінг при вагітності

Скринінг при вагітності - це досить нове словосполучення, яке сьогодні від лікаря-гінеколога чує кожна майбутня матуся. Проводиться скринінг на різних етапах цікавого положення, і прямо зараз ми поговоримо про названому дослідженні більш детально.

Скринінг, що це і навіщо його робити вагітним?

Скринінг при вагітності - комплекс спеціальних заходів, що включають в себе ультразвукове і біохімічне дослідження, кожне з яких направлено на виявлення будь-яких відхилень в організмі жінки під час вагітності, а так само на визначення патологій у виношуваної малюка.
При проведенні скринінгу і визначенні тих чи інших відхилень враховується вік самої жінки, її зріст і вагу, вагу дитини, термін вагітності, шкідливі звички представниці прекрасної половини і ін.
Зазначені заходи діагностики дозволяють виявити:
- синдром Дауна у малюка;
- Вроджені вади;
- Синдром Едвардса;
- Інші захворювання, що мають відношення, як до малюка, що знаходиться в утробі, так і до самої майбутньої матері.

Скринінг на першому триместрі, що важливо знати

Перший скринінг жінці при вагітності призначається на строк одинадцять-тринадцять тижнів. Завдяки такій діагностики, медики мають можливість визначити конкретні ризики, пов'язані з народженням малюка - вроджені вади його розвитку.
Перший скринінг включає:
стандартне ультразвукове дослідження (показує розташування кінцівок малюка, їх наявність, статура плоду, довжину тіла дитини і ін.);
дослідження венозної крові жінки (показує наявність різних запальних або інфекційних процесів в організмі).

Проведення скринінгу на другому триместрі

Другий скринінг при вагітності, який проводиться в період з 16 до 18 тижнів, призначається медиком в разі виявлення будь-яких відхилень у розвитку малюка, які показувало перше дослідження, проведене на 11-13 тижні. При відсутності таких відхилень (показань до проведення) другий скринінг, тобто дослідження плоду на 16-18 тижні, жінці може не призначатися.
Як правило, в зазначений період, майбутнім матусям призначається лише УЗД. Якщо ж призначений скринінг, то пройти жінка зобов'язана ультразвукове дослідження плюс здати аналіз крові на гормони естріол, АФП і b-ХГЛ (іноді на гормон ингибин А).
Варто зауважити, що результати скринінгового дослідження, якщо вони не відповідають нормі - це не точний висновок, це лише передумови до того, що важливо задуматися і проконсультуватися з лікарем. Такі результати можуть лише говорити про можливу проблему, але ніяк не можуть точно вказувати, що така проблема є. Відхилення результатів від норми при проведенні скринінгу можуть спостерігатися, якщо жінка:
- вживала до настання вагітності гормональні засоби;
- Вела неправильний спосіб життя;
- Несвоєчасно здала аналізи або здала їх після прийому якихось лікарських препаратів і т. П.

Скринінг на третьому триместрі

Третій скринінг проводиться практично перед пологами - в період від тридцяти до тридцяти шести тижнів (час визначається гінекологом, що спостерігає вагітність).
Дане дослідження лікарі називають контрольним. В цьому випадку медики дивляться положення малюка в утробі, перевіряють серцебиття матері і плоду, оцінюють плаценту і її функціональність. Після проведення третього скринінгу гінеколог приймає рішення про пологи, їх точну дату і підготовці до пологової діяльності жінки.
Третій скринінг, як правило, включає:
- ультразвукову діагностику;
- Кардиотокографию (КТГ) - серцева діяльність малюка при його активності в утробі;
- Доплерографію (дає можливість проаналізувати силу кровотоку в судини малюка, а так само в маткових і плацентарних судинах). Завдяки зазначеному дослідженню, лікар оцінює стан крихти, дізнається, чи достатньо надходить йому кисню і поживних речовин. Це дає можливість вчасно попередити появу гіпоксії у дитинки.

Схожі теми
  • Куріння під час вагітності, що важливо знати
  • Вагітність після завмерлої вагітності, що важливо знати
  • Друга вагітність: що повинна знати мама
  • Визначення вагітності за допомогою йоду, наскільки достовірним буде результат
  • Визначити термін вагітності: як і що для цього потрібно
  • Визначення терміну вагітності: основні методи і їх особливості
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...