35 Тижнів опустився живіт коли почнуться перейми Про вагітність і пологи

Головна » Перед пологами

35 Тижнів опустився живіт коли почнуться перейми

Ворушіння після 37 тижнів, скоротилися?

Автор: Selithe | Дата: 2008-11-22 08:37:32 Kotena80, було таке дитина-то вже немаленький, місця майже не залишилося ворушитися активно а ще кажуть багато дітей перед пологами затихають Автор: Agent | Дата: 2008-11-28 9:17:28 Наш хлопчик теж до самого народження буянив. У всій літературі пишуть, що до кінця вагітності ворушіння повинні зменшуватися, але у нас було навпаки: все набагато відчутніше, дитинка адже вже зовсім великий був. Так що, схоже, ви, Kotena80, - правило. ну, а ми - виняток з нього Автор: Tough | Дата: 2008-11-29 5:53:35 ой а як у мене сильно штовхає. аж больнотакой він великий там і сильний напевно Автор: Mandmis | Дата: 2008-11-30 5:12:31 Дівчата, а ви як то вважаєте ці шеведенія. Яких то норм дотримуєтеся або просто ворушитися і добре? Я раніше не вважала, потмоу що іноді здавалося що дитя аж надто активну, думала може йому там погано. Зараз вже дочекатися не можу пологів (38я тиждень), все здається що так і залишуся вагітності назавжди завантаження
Читати далі

Гестоз - так званий пізній токсикоз, патологія, яка розвивається на пізніх термінах вагітності, генералізований проявляється спазмом судин, згущенням крові, порушеннями мікроциркуляції, водно-сольового-обміну, ураженням нирок, печінки, судин плаценти. Причини досі до кінця не відомі. Існує маса теорій виникнення гестозу.

37 тиждень вагітності

До 37 тижня вагітності відчуття дискомфорту, різноманітні болі наростають все більше. Ви відчуваєте себе величезною і незграбною, часом не застібається вже навіть спеціально куплена одяг для вагітних, яка при покупці здавалася вам безрозмірною.

37 тиждень вагітності: узі плода на 37 тижні

При УЗД плоду в 37 тижнів вагітності можна констатувати факт повної зрілості плода. Незважаючи на це, дитина продовжує рости і накопичувати підшкірний жир приблизно по 16 грам в день. За статистикою, хлопчики народжуються більші, ніж дівчатка.

36 тиждень вагітності тягне живіт

У багатьох майбутнім мам вагітність 35 тижнів -36 тижнів супроводжується занепокоєнням і вдень, і вночі. На цьому терміні дно матки піднімається на найвищу точку і знаходиться прямо під грудиною. Тому стає важко дихати. Ще важче стає, коли дитина починає штовхатися буквально під серцем.

Вагітність: 37 тиждень

Починаючи з 37 тижня вагітності, дитина готова з'явитися на світло. Вага дитини набраний для нормальної життєдіяльності, але він все ж продовжує набирати жир по 30 грам в день. Шкіра малюка має рожевий, гарний колір. На 37 тижні вагітності продовжує вдосконалюватися нервова система малюка. Навколо його нервів утворилася захисна оболонка. І весь цей процес, а саме розвиток координації та м'язових рефлексів в майбутньому буде розвиватися після народження крихітки. Йде виробництво сурфактанту в легенях повним ходом, що дозволяє маляті дихати самостійно повітрям. І з цього тижня дитина намагається дихати. На його вдиху амніотичні води проникають в легені плоду, а на видиху води виходять з них. Найімовірніше, що немовля дошкуляє гикавка. Якщо це ваш первісток, то найімовірніше, що вагітність триватиме до 40 тижні. А якщо ви раніше народжували, а також якщо чекаєте двійню, то пологи можуть наступити з 37 тижня.

37 тиждень вагітності

Тридцять четвертий тиждень вагітності.

Майбутня дитина.

Зростання - 43-44 см, вага - 2300-2400 гр.

Якщо пологи настануть зараз, то малюк вже зможе самостійно дихати без спеціальних приладів. Звичайно, лікарі будуть уважно стежити за ним і його легкими, але, тим не менш, малюк цілком розвинений для самостійного життя.

Він ще більше виріс і погладшав, але його голова набагато більше і важче, ніж попка. Саме тому більшість малюків перевертаються головою вниз і саме так проводять свої останні тижні в маминому животику - по-перше, це збігається з формою матки, отже, комфортніше, а по-друге, саме так зручніше виходити з тазу мами під час пологів. Втім, 4-5% немовлят залишаться в тазовому або поперечному передлежанні.

Дитина готує собі запаси харчування і активно виробляє спеціальний гормон, який сприяє виробництву молока у мами. Багато жінок на цих термінах і навіть раніше помічають виділення з грудей крапельок молозива.

Малюк облисів - у нього пропав пушок лануго, раніше покривав все його тіло. Тепер дитина гладкий і гарненький, як справжній чоловічок. Разом з тим, волосся на його голові додалося, і вони стали гущі.

Для визначення стану дитини лікарі використовують спеціальний біофізичний тест зі шкалою від 0 до 2, причому нормою вважається 2, 0 - аномалією. За даними УЗД, КТГ і допплеру оцінюється дихання, рух, тонус плода, частота серцебиття і кількість амніотичної рідини.

Результати підсумовуються. Чим нижче результат, тим більше можливі ускладнення. При надзвичайно низькою оцінкою може бути навіть прийнято рішення про дострокові пологи. Звичайно, попередньо треба переробити тест, щоб уникнути помилки.

Такий тест обов'язково проводиться у разі, якщо у матері цукровий діабет, якщо дитина мало і мляво рухається або вагітність приношення, в загальному, завжди, коли є сумніви, що вагітність протікає нормально.

Майбутня мама.

Середня прибавка ваги на цьому тижні - близько 12 кг. Висота дна матки 34 см. На цьому тижні мами починають уважно розглядати свій живіт, щоб зрозуміти, опустився він чи ні.

Опускання живота - це одна з найпопулярніших народних прикмет, що визначають, коли почнуться пологи. Зазвичай дитина з'являється через 2-4 тижні після цього. Зараз, на 34 тижні, ще трохи рано, але все мами починають наполегливо досліджувати свій живіт і активно обговорювати з подругами і родичами, опустився він чи ні.

Живіт дійсно змінює свою форму, коли дитина притискається голівкою на дно малого тазу, тобто займає передстартову позицію. Якщо раніше живіт випирають вгору і підтискав діафрагму, то тепер всією вагою тисне вниз. Мамі стає набагато легше дихати, але зате вона частіше починає бігати в туалет, адже збільшується тиск на сечовий канал.

Можете перевірити, опустився у вас живіт чи ні. Прикладіть долоню між грудьми і животом. Якщо вона спокійно лежить у западинці, то живіт опустився, якщо не поміщається, то ще немає.

Отже, опускання живота - одна з ознак насуваються пологів. Які ще є прикмети?
1) Болі в попереку і внизу живота, з'являються за 3-4 тижні до пологів, можуть загострюватися за тиждень до пологів. Дитина тисне головою на кістки таза і нервові закінчення, викликаючи біль у всій нижній частині тіла, може бути навіть обмеження нерва і мамі стане важко міняти позу. Одночасно це супроводжується відчуттям розпирання внизу живота, відчуттям, ніби дитина зараз випаде.
2) Підвищений тонус матки, чим ближче до пологів, тим частіше, аж до 1-2 раз в день. Одночасно спостерігається почастішання Брекстон.
3) Зміна настрою. Майбутня мама сама починає з нетерпінням чекати пологів, стан вагітності здається їй вже набридли, недоречним. Коли ви почнете себе запитувати: Ну, коли ж я народжу? , - Значить ви готові до пологів і ваш термін настане через 3-4 тижні. Апогей нетерпіння настає за 2 тижні до пологів.
4) За 1-2 тижні до пологів відбувається зниження апетиту і ваги. У всякому разі, зазвичай збільшення у вазі за 1-2 тижні до пологів не спостерігається. Багатьом перестає хотітися є зовсім, втім, це дуже індивідуально.
5) Посилюється інстинкт вітья гнізда. Майбутня мама з надмірною дбайливістю готує малюкові придане, оформляє кімнату, ставить ліжечко і т. Д. І т. П. Це добре, але не перестарайтеся, інакше можна перевтомлюватися або ненавмисно викликати у себе передчасні пологи.

Прикмети прикметами, а ось список ознак, які вам говорять про те, що в пологовий будинок ви поїдете протягом найближчої доби:
1) Вихід слизової пробки. Як ми знаємо, слизова пробка запечатує вихід з матки. Напередодні або за кілька годин до пологів пробка відокремлюється і виходить з організму. Вона може вийти одним великим згустком слизу, а може виходити по частинах. Але факт: це ви ні з чим не сплутаєш. Поява бурою слизу на вашому нижній білизні говорить про те, що почалося розкриття шийки матки. Увага: тепер треба прислухатися до себе і постаратися відчути перші сутички.
2) Слідом за пробкою починає з'являтися кровянистая мазня, її трохи як у самому-самому початку місячних.
3) Може змінитися робота кишечника і з'явитися пронос. Це пов'язано з початком роботи гормонів, що викликають пологи.
4) Води. Далеко не у кожної жінки перед початком пологів проривається плодовий міхур і відходить амніотична рідина.

Але якщо води відійшли, то вам негайно треба збиратися до пологового будинку. Зверніть увагу на колір вод. Вони повинні бути світлі, безбарвні. Якщо вони пофарбовані в зелений колір, значить відійшов меконій - первородний кал дитини.

Отже, не виключається можливість того, що дитина з якоїсь причини піддається занадто сильним спазмів в матці (адже меконий у малюка зазвичай відходить після пологів). Це може бути не зовсім сприятливим знаком, обов'язково попередьте лікаря.

Треба мати на увазі, що води можуть не виливатися повністю, а підтікати. Т. е. Періодично з вас буде виділятися невелика (!) Кількість рідини. Як і у випадку з повним відходом вод, необхідно збиратися до пологового будинку.

Слід мати на увазі, що тепер підвищений ризик інфікування плода, і якщо підтікання вод відбувається більше 32 годин, може розвинутися внутрішньоутробна інфекція. На це варто особливо звернути увагу, якщо вам ще не прийшов час народжувати: підтікання вод може викликати передчасні пологи.

5) І, нарешті, самий основна ознака - сутички. Так як вони ще слабкі, їх можна сплутати з болями в попереку, якби не регулярність. Але якщо вони регулярні, з кожним півгодиною стають все сильніше, якщо не слабшають, що б ви не робили, то це саме сутички.

Відзначайте про себе їх інтенсивність і тривалість, одночасно готуйте чоловіка з машиною або викликайте швидку допомогу, щоб їхати в пологовий будинок. Не забудьте зателефонувати своєму лікарю, чим раніше ви його попередьте, що почалися пологи, тим краще.

На 34 тижні слід зробити УЗД. Цього разу лікар визначає передлежання плода, т. Е. Яке положення займає дитина в матці (головкою вниз або ніжками), а також фіксує положення плаценти (не перекриває вона родові шляхи), основні розміри малюка і їх відповідність термінів вагітності. На цьому УЗД дата пологів може бути визначена практично з 100% точністю, якщо тільки випадок не вирішить всі інакше.

Опущення живота перед пологами

Організм вагітної жінки зазнає змін протягом усього терміну виношування, аж до останнього дня. Спочатку він підлаштовується під потреби плода і створення сприятливих умов для його розвитку і зростання, потім починає готуватися до майбутніх пологів. І одним з перших ознак такої підготовки можна вважати опущення живота, що в акушерстві називається становленням плоду.

Багато жінок чули про те, що це відбувається. Але у них залишається маса хвилюючих питань: за скільки днів і як, наскільки низько опускається живіт перед пологами, що це означає і що робити, якщо цього не відбувається. Давайте сьогодні спокійно обговоримо цю тему - і Ви переконаєтеся, що хвилюватися через опущення немає причин.

Чому опускається живіт перед пологами

Під час кожного візиту до гінеколога лікар вимірював Ваш животик, серед інших параметрів фіксуючи висоту стояння дна матки. У міру того, як зростав дитинка, матка весь час піднімалася все вище, і по відповідності висоти її верхньої точки поточного терміну лікар оцінював благополуччя розвитку вагітності.

Найвищої точки ВСДМ досягає приблизно на 37 тижні, після чого починає знижуватися. Це відбувається через те, що незадовго до пологів дитина спрямовується вниз і приймає зручну позицію для пологів. Його головка спрямовується до шийки матки, розташовуючись в області малого тазу. Майбутня мама відчуває це не тільки виникають дискомфортом і болями внизу живота, але і його опущеними, а також іншими ознаками, про які ми поговоримо трохи пізніше.

Опущення живота означає лише те, що Ваш організм почав готуватися до швидких родів. Але це зовсім не означає, що вже потрібно «сидіти на валізах». До сутичок може пройти ще близько місяця. У пологовий будинок слід їхати, лише коли відійдуть навколоплідні води або почнуться ритмічні сутички.

Коли опускається живіт перед першими, другими пологами, у повторнородящих

Не можна сказати точно, за скільки днів опускається живіт перед пологами. У всіх жінок це відбувається по-різному, і в кожному випадку можна говорити про варіанти норми, за винятком надто раннього опущення (раніше 35 тижня).

Як і коли це відбувається, залежить від безлічі факторів, серед яких головне значення мають:

  • Кількість виношуваних плодів;
  • Вага та розміри дитини;
  • Спосіб предлежания плода;
  • Стан м'язів живота жінки;
  • Анатомія таза;
  • Інші фізіологічні особливості.

Так, наприклад, при поперечному передлежанні, вагітності двійнею. вузькому тазі живіт може взагалі не опуститися до самих пологів.

Має значення і те, яку за рахунком вагітність виношує жінка. У більшості випадків перед першими пологами живіт опускається за 2-4 тижні до ПДР (тобто на терміні 36-38 тижнів), у повторнородящих це відбувається ближче до пологів, за кілька днів і навіть годин до їх початку (тобто на 40 тижні) . Але все це лише тенденція, закономірність, а норм ніяких не існує.

Чи у всіх вагітних обов'язково опускається живіт перед пологами?

Далеко не всі вагітні помічають будь-які зміни з позиками на пізніх термінах. І деякі з них починають переживати, чи нормально це, якщо живіт не опускається. Матусі вдивляються: як низько він повинен опуститися, як зрозуміти, що це сталося.

Не варто надавати цьому симптому так багато значення. Насправді досить у багатьох вагітних живіт опускається вже безпосередньо перед пологами або цього не відбувається зовсім. І ні про які патологіях в даному випадку мова не йде. А тому якщо Ви у себе не помічаєте нічого подібного - не страшно.

Як зрозуміти, що опустився живіт перед пологами

Точно встановити, опустився чи живіт, може лікар, провівши чергові заміри ВСДМ і порівнявши їх з попередніми показниками.

Як правило, родичі помічають опущення живота у вагітної. Але і сама мама відчує, що малюк кинувся вниз, тому що в першу чергу зникне біль в ребрах і почуття підпирання грудей - і стане помітно легше дихати. Легкі тепер не будуть так сильно здавлювати, як раніше, а тому жінка нарешті зможе вдихнути на повні груди. Вже не будуть сильно докучати печії. відрижки і почуття дискомфорту в епігастрії. Але натомість з'являться інші неприємності.

На останніх термінах малюк починає займати стартову позицію перед пологами. Він спрямовує головку до шийки матки, і мама відчуває тиск в цій області. Внаслідок входження головки в тазове кільце можуть виникати болі в області таза, крижів. попереку, промежини, в ногах, які посилюються при русі і під час тривалого сидіння. Іноді дуже сильно болить лобок, і про це слід сказати лікареві - можливо, він накаже постільний режим.

Опускаючись вниз, дитина разом з маткою починає сильніше тиснути на сечовий міхур. Як результат - частішає сечовипускання і, що особливо неприємно, з'являється нетримання сечі. Тепер доведеться частіше міняти білизну і прокладки, більш старанно дотримуватися гігієни.

Соромиться і пряма кишка, я тому її звільнення ускладнюється: з цієї причини запори при вагітності на пізніх термінах можуть посилитися. Ще один можливий симптом - посилення вагінальних виділень на пізніх термінах вагітності. Але якщо вони прозорі або злегка білі. без запаху, не викликають ніякого дискомфорту, то таке явище - абсолютна норма.

З опущеними живота змінюється і його форма. Тепер він виглядає непропорційно, більше нагадуючи грушу, ніж м'яч. Це добре видно на численних фото, які жінки викладають в мережі. Якщо є фото до і після опущення, то можна зрозуміти, як низько опускається живіт перед пологами. Або спробувати перевірити на собі: після опущення між грудьми і животом поміщається рука (якщо притиснути її долонею до тіла).

Хода жінки після цього може нагадувати качину, бо колишньої ходьбі заважає головка дитини.

У зв'язку з описаними змінами може також порушуватися сон, зручну позу для сну буде знайти все складніше. Але з цього моменту почнеться відлік часу: пологи вже не за горами... Втім, цілком можливо, що Ви ніяк не відчули опущення живота перед пологами. Головне, щоб все пройшло благополучно, а для цього необхідний правильний психологічний настрій.

Спеціально дляnashidetki. net - Лариса Незабудкіна

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...