Найбільш ранні симптоми вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Перші ознаки вагітності

Найбільш ранні симптоми вагітності

Найбільш ранні ознаки вагітності

Жінки, які заздалегідь планували вагітність, завжди дуже ревно відстежують будь-які зміни, які можуть вказати на успішний результат старань зачати дитину. Тому, навіть найбільш ранні ознаки вагітності стають для майбутньої мами справжнісіньким щастям - знаючи про те, які з симптомів можуть сигналізувати про удачу, жінка своєчасно звернутися до лікаря і зможе вже з самих ранніх термінів «створити» малюкові найбільш сприятливі умови для формування та подальшого розвитку.

Ось тільки які ж вони - ранні ознаки вагітності - дарують шанс «Не прогавити» трепетний момент? Ті, що дозволяють надії жевріти і з прихованою радістю відкладати процедуру проведення тесту на вагітність? Таким ознак, за твердженнями фахівців, є кілька.

Зміни грудей

І один з найбільш «показових» - це збільшення, набухання грудей і підвищення її чутливості. Груди збільшується і округляється, стає більш пружною і чутливої ​​вже з найперших днів вагітність. Така ситуація пояснюється гормональною перебудовою організму: після зачаття всі процеси будуть протікати з розрахунку до підготовки до майбутнього народженню дитинки. Ось тільки, слід враховувати, що перед настанням чергової «планової» менструації груди також відрізняється деякою чутливістю і набуханням. Тому, цілком ймовірно, що зміни грудей не завжди пов'язані із заплідненням.

Кров'янисті виділення і дискомфорт в животі

Інші самі ранні ознаки вагітності - несвоєчасні і невеликі кров'янисті виділення з піхви і спазми в животі. Світло-червоні, майже рожеві виділення, які жінка нерідко сприймає за місячні - наслідок прикріплення заплідненої яйцеклітини до стінки матки. На нього ж вказують і легкі спазми, дискомфорт у животі в період, коли має розпочатися чергова менструація. Але кровотеча в цьому випадку не повинно бути рясним, а спазми в животі - сильними. Якщо такі симптоми спостерігаються, бажано в терміновому порядку звернутися за консультацією до лікаря.

Читайте також Ознаки вагітності на ранніх термінах

Фізичні нездужання

Різкі перепади настрою, сонливість та швидка стомлюваність - ось ще одні самі ранні ознаки вагітності. Паралельно до них може приєднуватися нудота, підвищена дратівливість і невластива реакція на навколишні запахи (знову-таки, у вигляді нудоти). Це - прояви токсикозу, які можуть спіткати вагітну на самих ранніх термінах, а можуть проявитися і пізніше. Хіба ви не проявиться повною мірою взагалі.

Зміни апетиту і смакових пристрастей

Разом з тим, крім нудоти і втоми, у жінки можуть абсолютно непередбачувано змінитися переваги в їжі. Так, багатьом вагітним до смаку припадуть ті продукти, до яких раніше жінка відчувала саме справжню відразу. А ті з них, які раніше жінкою розцінювалися як дуже і дуже «привабливі», можуть несподівано зовсім розподобатися. Зміни можуть стосуватися і апетиту: деякі вагітні вже з самих ранніх термінів скаржаться на те, що «шматок в горло не лізе», а у кого-то, навпаки, з'являється «звірячий» апетит, при якому постійно хочеться постійно щось жувати.

Підвищена температура

Ну і, звичайно ж, не можна обійти стороною такий недвозначний найраніший ознака вагітності, як утримання на підвищених відмітках базальної температури. У деяких вагітних на ранніх термінах взагалі спостерігається підвищення температури тіла - лікарі трактують це як варіант норми і переконують, що приводом для занепокоєння в такій ситуації немає ніяких. Але у багатьох температура тіла не змінюється, в той час, як базальна температура підвищена при вагітності в будь-якому випадку. Вимірюється базальна температура вранці, після нічного сну, не встаючи з ліжка, в прямій кишці. Якщо позначка протягом декількох днів наполегливо тримається на показнику вище 37 градусів, можна небезпідставно підозрювати наявність вагітності.

Підвищений рівень ХГЧ

На неї ж вкаже підвищений рівень ХГЧ (лХГ), правда, на ранніх термінах вагітності - хіба що в крові. Перші дні після запліднення і закріплення в стінці матки ХГЧ вже виробляється в великих кількостях, однак, їх ще недостатньо, щоб на підвищення рівня хоріонічного гонадотропіну відреагував тест на вагітність. Зате відповідний аналіз крові такі дані визначить, після чого можна буде говорити про настання довгоочікуваної вагітності.

Спеціально для beremennost. net - Тетяна Аргамакова

Чому відбуваються ці зміни? Всьому є розумне пояснення. Давайте розбиратися по порядку.

Перші ознаки вагітності до затримки: невеликі кровотечі ^

Виділення, які нагадують початок місячних, можуть трохи вас спантеличити. Перша думка - щось місячні починаються не так, як зазвичай, та й не вчасно. Такі виділення характеризуються невеликою кількістю і жовтувато-коричневим кольором.

Ці кровотечі мають назву «імплантаційні» - самі ранні ознаки вагітності. Таке явище характерне для 6-12 дня після зачаття, адже в цей час відбувається посадка і приживання ембріона на стінці матки.

Також вони можуть повторюватися після затримки, але тут будьте повнімательнеё. Адже в цей час не виключена можливість викидня, обов'язково повідомте про це свого гінеколога.

Перші ознаки вагітності до місячних: зміна базальної температури ^

Щоб визначити цю ознаку вагітності, потрібно буде вимірювати температуру у себе в прямій кишці кілька днів поспіль, не встаючи з ліжка. Вважається, що якщо температура більше 37 градусів - жінка вагітна.

Відбувається це тому, що при настанні вагітності підвищується рівень гормону прогестерону, саме він впливає на підняття температури.

Правда, підвищеної температура буде лише кілька перших тижнів після моменту зачаття. Коли плацента почне функціонувати повноцінно, температура знову відновиться.

Ознаки вагітності до місячних: нездужання ^

Деяким дівчатам, які ще не знають про те, що завагітніли, здається, що вони захворіли або застудилися. Це пояснюється тим, що в перші місяці періоду вагітності температура тіла дівчини підвищена, і як наслідок, підвищується стомлюваність.

Але і багато жінок дійсно трохи погано себе почувають: може з'явитися нежить, скарги на болі в горлі, бо трохи знижується загальний імунітет організму.

Найперші ознаки вагітності: збільшення чутливості грудей

Зміни відчуттів в області грудей, набухання - ознака, характерний для 1-2-го тижня вагітності. У жінки груди стає більш чутливою: починає боліти навіть від найменшого дотику, іноді до неї практично неможливо доторкнутися.

Але і бувають випадки, коли, навпаки, жінки не відчувають змін в грудях і дивуються, чому груди зараз не болить, як зазвичай перед місячними. Також може вказувати на початок вагітності потемніння області шкіри навколо сосків.

Невеликі шишечки в цій області стають більш помітними, а також з'являються виділення із сосків при натисканні. Так організм готує молочні залози до важливого періоду після народження крихітки - грудному вигодовуванню.

Ознаки вагітності до затримки: відчуваєте «наповненість» внизу живота

У період вагітності відбувається значне збільшення припливу крові в область малого тазу, також починає збільшуватися в розмірі матка. Тому багато жінок в цікавому положенні кажуть, що відчувають матку прямо з перших місяців вагітності.

І відносять цю ознаку до перших ознак вагітності. Інший, менш приємною, стороною цієї ознаки є поява геморою. Взагалі це явище характерне для другої половини вагітності, у зв'язку зі збільшенням плода.

Але у деяких майбутніх мам, які вже народжували, таке явище може виявлятися і на початку вагітності.

Ознаки вагітності до затримки: неуважність, сонливість, швидка стомлюваність

Стан неуважності, швидка стомлюваність і сонливість з'являється за тією ж причини: активної вироблення гормону прогестерону, плюс до всього повна перебудова організму жінки спрямована на вагітність.

Також прогестерон надає переважна дію на психіку, що і викликає сонливість. Не поспішайте засмучуватися, такий стан не буде тривати всю вагітність, і скоро пройде.

Вже після 10 тижня плацента почне виробляти свої гормони і збільшиться рівень естрогенів, а вони вже надають збудливу дію на психіку жінки. І сонливість у вас пройде.

Ранні ознаки вагітності до затримки: може кидати то в жар, то стає холодно

Така ознака вагітності пояснюється підвищенням температури тіла в перші кілька тижнів вагітності і зниженням тиску.

Вам, то може ставати жарко, коли на вулиці всього +10, а на вас одна легка кофта або, навпаки, морозить, і ви не можете зігрітися під теплою ковдрою в вовняних шкарпетках.

Ознаки вагітності до затримки місячних: відраза до запахів, зміни смаку, нудота

Ранній токсикоз - один з ранніх, основних ознак вагітності. Виникає, починаючи з 2-го тижня, і може тривати всю вагітність, то посилюючись, то трохи відступаючи. Пояснюють це явище змінами у функціональному стані центральної нервової системи.

Нудота, зміни смаку і відраза до деяких запахів характерно для більшості жінок і лише деякі щасливці не стикався з цією проблемою всю вагітність.

Блювота може відбуватися від 2-х і навіть більше разів на добу, вона може супроводжуватися зниженням апетиту і рясним слинотечею.

Ознаки вагітності після затримки: болі в попереку, часті головні болі

Болі в попереку можуть з'являтися в області крижів і нагадувати «простріли», і такий біль може спостерігатися на більш пізніх термінах вагітності. Головні болі виникають через раптової зміни кількості гормонів в організмі жінки.

Виникнення таких болів також служить ознакою вагітності, але, можна сказати, більше непрямими ознаками. Зазвичай в завершенні першого триместру рівень гормонів вирівнюється, і головні болі проходять, а вагітна жінка вже може насолоджуватися своїм становищем.

Ознаки вагітності після зачаття: часті сечовипускання

Часті сечовипускання виділяють, як перший з ознак вагітності. Виникають вони через підвищеного рівня статевих жіночих гормонів і припливу крові в область малого тазу, також тимчасово змінюється функціонування нирок.

У другому триместрі ця ознака сміливо можна відносити до загальних проявів вагітності жінки. Також сечовипускання частішають за рахунок росту плода і тиску його на сечовий міхур вагітної.

Перші ознаки вагітності після затримки: збільшення виділень з піхви

Як ми вже говорили, в період вагітності збільшується кровонаповнення в області органів малого тазу, через це збільшується кількість вагінальних виділень.

До речі, такі виділення мають захисну функцію: підвищений вміст піхвових іонів водню захищає організм мами від проникнення мікробів.

Але, слід знати і врахувати те, що ця середовище сприятливе для розмноження дрожжевідних грибів, тому у вагітних може з'являтися молочниця, яку потрібно обов'язково лікувати, щоб не відбулося інфікування плода. До речі, через молочниці підвищується ризик розривів при пологах у жінки.

Ознаки вагітності: затримка менструації

Зміни в календарі менструації або затримка - це найвірніший і відомий ознака вагітності, через якого жінка вирішується пройти тест на визначення вагітності.

Як ми вже розглядали вище, на початку вагітності можуть бути кровотечі, але вони будуть незначними.

У будь-якому випадку, важливо розуміти всю серйозність затримки місячних і вчасно звертатися до гінеколога, адже вона може бути симптомом якого-небудь жіночого захворювання.

Якщо ваша вагітність підтвердилася, посміхніться і налаштуйтеся тільки на позитивне сприйняття відбуваються у вашому організмі змін.

Готуйтеся стати мамою і будьте здорові.

Оцініть статтю, Ваша думка дуже важлива. Наведіть курсор і підсвітите потрібну кількість квіточок. користь:

Перші ознаки вагітності. Як визначити вагітність.

12.03.2015 04: 40Автор: Андріанова Катерина

Ця стаття розповідає про ті перші ознаки вагітності (симптоми вагітності), які допоможуть вам самостійно визначити ймовірність настання вагітності на самих ранніх термінах. Порівнявши свої симптоми ці прості ознаками вагітності ви зможете точніше оцінити свій стан.

Вагітність - унікальне явище, коли всередині вас несподівано або довгождано зароджується нове життя. Це дивовижне, нічим не передане відчуття, яке хоча б раз в житті повинна випробувати кожна жінка.

І багато хто думає, що вони зможуть "відчути" настання вагітності припускаючи, що щось почне ворушитися в їх животику з самого першого дня. Але насправді це не зовсім так. Майже жодна жінка не народжувала раніше не може миттєво визначити, що ж з нею відбувається насправді. Зі складністю визначення симптомів цього стану стикаються і молоді дівчата і жінки старшого віку. Молодь, як правило, не поінформована про ранні ознаки вагітності, а жінки зрілого віку або забувають про них, або просто відносять їх на рахунок вікових змін організму.

Отже, наведемо основні симптоми вагітності на ранніх термінах.

Перша ознака вагітності - дратівливість

Одним з найбільш ранніх ознак вагітності є підвищена нервозність і дратівливість. Причому жінка починає погано контролювати свою поведінку, навіть якщо розуміє, що її поведінка не відповідає нормі. Спалахи агресії можуть бути такої сили, що з ними не зрівняється жоден ПМС. Саме надмірна безпричинна нервозність і дратівливість повинна навести вас на думку про можливу вагітність. Вам самій в цей момент буде здаватися, що це все навколишні "поводяться як повні ідіоти і кретини". Але насправді це стан викликано гормональною перебудовою вашого організму, яка передує всім іншим процесам і більш явними ознаками вагітності.

Друга ознака вагітності - тягне на солоне

Поширена в народі вислів "тягне на солоненьке" виникло неспроста. Чітка тяга до солоної їжі (а точніше - зміна смакових пристрастей) дійсно є одним із симптомів вагітність. Вся їжа буде здаватися вам прісної і недосоленной, а ось ум'яти п'ять солоних огірочків один за іншим - здасться вам самим природним справою.

Третя ознака вагітності - нудота

Третім з найпоширеніших проявів нового життя всередині жінки є нудота або нудота. Це називається ранній токсикоз, і він може проявлятися як яскраво виражене відчуття, що супроводжується блювотою на кожний прийом їжі, або як легка нудота, запаморочення (нудота) в конкретний часовий проміжок протягом дня.

Четверта ознака вагітності - набухання грудей

Набухання грудей. З одночасним проступания вен в молочних залозах. Зазвичай буває вже на пізніх термінах, але іноді проявляється і на ранніх. У грудях можуть виникнути відчуття, які можна описати як "тягне груди".

П'ятий ознака вагітності - затримка

І, звичайно, одним з яскравих та достовірною ознакою вагітності є відсутність у встановлений час менструацій. Затримка місячних - настільки у всіх на слуху, що про цей симптом звичайно ж знає кожна жінка. І не дарма. Саме відсутність місячних є найбільш достовірним підтвердженням розпочатого процесу вагітності. І, до речі кажучи, якщо вагітність дійсно підтвердиться, то ви зможете попрощатися з місячними на дуже тривалий термін - на дев'ять місяців вагітності плюс приблизно півроку і навіть рік після пологів, що дуже приємно.

Сеціфіческіе ознаки вагітності

Перший специфічний ознака вагітності (зустрічається далеко не у всіх) - збільшення активності мікрофлори піхви, що супроводжується рясними пластівчастими виділеннями білого кольору.

Другий специфічний симптом вагітності - зміна сприйняття запахів або огиду до будь-якої їжі.

Третій у списку подібних симптомів - поява "металевого присмаку" в роті.

Наступна ознака вагітності в цьому ряду - підвищена сонливість і стомлюваність майбутньої матусі або ж навпаки порушення сну.

При появі таких симптомів не можна точно діагностувати настання вагітності, оскільки жіночий організм влаштований вкрай складно, і гормональна система часто влаштовує нам сюрпризи. Для точного визначення такого стану слід використовувати сучасні засоби діагностики, такі як тест-смужки, що продаються в будь-який прилеглої аптеці.

Отримавши позитивний результат, слід негайно звернутися до лікаря для початку процедур і обстежень пов'язаних з веденням вагітності.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ:

Інформація що міститься у відповідях на найбільш часті питання може частково повторювати те, що вже було викладено вище, однак вам все-одно буде корисно з нею ознайомитися.

Які ознаки вагітності виникають до затримки місячних?

При найменшій затримці місячних ми, як правило, летимо в аптеку, щоб перевірити єдину думку про вагітність за допомогою тесту. Однак тести як правило, достовірно показують результат після терміну, коли має розпочатися менструація. У ситуації, коли про це хочеться дізнатися на самих ранніх термінах, ще до місячних, варто звернути увагу на кілька можливих ознак. Вони можуть виражатися ледь помітно або досить сильно, проте вкажуть на те, що можливо, до вас прийшло чудо вагітності.

Перш за все, обстежте свої груди. Якщо вона чутливо або болісно реагує більшою мірою ніж при наближенні критичних днів, це може вказувати на те, що ви чекаєте дитину. Груди може значно збільшитися. Головною ознакою служить потемніння альвеол і темна пігментна смуга в паховій області. Пігментація може з'явитися і на обличчі. На сосках можуть утворитися маленькі пухирці.

Крім цього ви можете відчувати сильну нудоту або запаморочення, не тільки вранці, а й протягом дня, надчутливість до запахів і зміна переваг в їжі. Апетит може різання зрости, однак деякі жінки відчувають досить сильне відторгнення від їжі. Передменструальний синдром у вигляді плаксивості, поганого настрою, неконтрольованої люті може посилитися. Ці ознаки пояснюються все тими ж гормональними змінами, коли перебудовується, пристосовується до виношування дитини.

Крім цього, можуть виникнути тягнуть болі в животі і невелика кровотеча, яке часто приймають за ранні місячні. Справа вся в тому, що в проміжок 8-10 днів плодове яйце пройшовши свій шлях по маткових трубах, прикріплюється в матці, викликаючи ці досить неприємні симптоми. На цьому терміні вагітність визначити досить складно, однак можна точно зрозуміти, що жінка не вагітна, вимірюючи щоденну базальну температуру. Як відомо, після овуляції базальна температура дещо підвищена і при настанні вагітності вона залишається понад 37 градусів. Однак якщо температура різко впала, можна чекати появи місячних.

Треба обов'язково зазначити, що природа створила нас настільки різними, що ознаки проявляються дуже індивідуально. У деяких випадках ви взагалі не помітите змін, а іноді жінка ще до місячних точно знає - вона чекає дитину. Це і є наша знаменита жіноча інтуїція (головне, не переплутати її з підозрілістю).

Чи можна помітити вагітність на першому тижні?

На першому тижні визначити вагітність ще складніше. Запліднена яйцеклітина цілий тиждень рухається по маткових трубах до матки. В цей час постійно відбувається процес розподілу і утворюється плацента і пуповина. У цей час ембріон має вже форму і розмір горошини. Через тиждень він прикріплюється до стінок матки. Відчути зародження життя можна тільки інтуїтивно, а також спостерігаючи найперші ознаки.

По-перше, слід вести щоденник базальної температури. При вагітності вона вище 37 градусів, однак, це вказує лише на високу ймовірність «цікавого положення». Інші ознаки: сонливість та швидка стомлюваність, головні болі, мігрені кидання то в жар, то в холод - все це можливо при перебудови організму до виношування потомства. Тягнуть болі в попереку, помітні процеси по збільшенню і набухання грудей, нудота.

Не поспішайте робити висновки і кидатися в крайності, все це може бути всього лише звичайними симптомами, не пов'язаними з вагітністю. Точно визначити свій стан можна за допомогою аналізу крові, а найкраще почекати. Всього лише кілька днів, і медицина або природа зможуть відповісти вам більш виразно.

Які відчуття виникають на першому місяці вагітності?

Відбулося зачаття можна визначити за кількома індивідуальним ознакою. Багато хто робить те на різних термінах, самостійно або за допомогою тестів. Симптоми допомагають визначити тільки ймовірність зачаття, так як безліч факторів може бути всього лише симптомами «помилкової вагітності» - стану, в якому перебувають багато нервові дамочки, бажаючи наблизити свою мрію народити дитину. Остаточно 100-відсотково підтвердити цей факт може тільки гінеколог на більш пізньому терміні, приблизно 4-5 тижнів.

За статистикою, протягом першого місяця після зачаття у 90% жінок спостерігаються зміни стану грудей. Підвищується чутливість, з'являється деяка хворобливість. Груди як би роздувається, стає більш об'ємною, явно проглядається сіточка виступаючих вен. Зрозуміло, у всьому вина гормонів. Крім цього, ареола і сосок набувають темний коричневий колір. Можливо, при натисканні з соска виділяється молозиво.

Деякі жінки відчувають токсикоз ще до передбачуваного терміну місячних. Статистика говорить нам про те, що протягом першого місяця більше 60% жінок спостерігають токсикоз - нудоту, відраза до їжі, блювоту, частіше в першій половині дня. Змінюється нюх. Деякі запахи стають просто нестерпними, інші дивним чином дуже привабливі.

Занадто швидке зростання матки може спровокувати болі в попереку або в районі крижів. На останньому тижні місячної вагітності плід, збільшуючись в обсязі, може натискати на матку, викликаючи часті позиви до сечовипускання. В організмі може затримуватися сіль, тому на руках і ногах іноді спостерігаються незначні, але помітні набряки. Невеликі виділення рожевого кольору, що свідчать про вихід зародка з маткових труб і прикріплення його в порожнині матки часто практично непомітні, але можуть нагадувати і мізерні місячні.

У будь-якому випадку, не варто занадто сильно довіряти своїй інтуїції. Перші тижні найвідповідальніші. Якщо ви припускаєте що ви можете бути вагітні, вирушайте якомога раніше до гінеколога, щоб вчасно стати під спостереження і забезпечити собі і дитині комфортні умови для виношування.

Які ознаки патологічної вагітності?

Небезпечним симптомом вагітності є сильний біль в області живота, матки і маткових труб. З підвищенням температури або навіть без неї. Поява таких навіть не дуже хворобливих відчуттів, і відсутність менструацій, є ознакою загрожує життю жінки позаматкової вагітності. У таких випадках жінку терміново обстежують і за показаннями - оперують, бо зволікання може спричинити серйозні проблеми з жіночим здоров'ям і навіть летальний результат. Що буває вкрай вкрай рідко тому не лякайтеся заздалегідь, а просто своєчасно покажіться гінеколога.

В іншому ж настроюйтеся позитивно. Адже процес вагітності сповнений цікавих і приємних моментів. А поява на світ вашого малюка - відкриє для цілий новий світ і стане новою сторінкою у вашому житті.

Свіжі публікації

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...