Ваші перші ознаки вагітності форум Про вагітність і пологи

Головна » Перші ознаки вагітності

Ваші перші ознаки вагітності форум

Розкажіть ваші перші симптоми вагітності до М

Дівчата, дуже прошу, підкажіть! Сьогодні 28 травня 2013 року, 25-тий день циклу, 14 день після О, до М 5 днів. Стан ніби заколисує в машині на голодний шлунок, болить голова, на 7 ой день після Про почали дико боліти соски, але сьогодні біль вщух, груди наливна, важка. Тягне низ живота, легкі поколювання в матці зліва (Про була зліва). БТ 37,2. Втома постійна. Прислухаюся до свого тіла. Дівчатка підкажіть у кого як було? Це може бути Б або величезне бажання бути Б? Рік страждаємо. перша Б без плоду і наступного два викидні (((((Раскажите, у кого як? За раніше спасибі!

Дівчата, дуже прошу, підкажіть! Сьогодні 28 травня 2013 року, 25-тий день циклу, 14 день після О, до М 5 днів. Стан ніби заколисує в машині на голодний шлунок, б.

Babywitch: Це може бути Б або величезне бажання бути Б? і то і то може бути. У мене коли почали закрадатися думки що я можу бути вагітна, так я стільки симптомів знайшла, уххх. Ось приблизно як ви і описуєте)) А у мене ще й затримка 5 днів була, але тест показав негативний результат. А коли реально завагітніла, але навіть не підозрювала про це, єдине пам'ятаю чітко, що ми робили ремонт і у мене сильно аж голова йде обертом. Але я навіть з вагітністю це не пов'язала))) А коли вже все точно підтвердилося, через тиждень після затримки, так відразу і низ живота затягнуло і поколювання і інші релесті

Babywitch: Це може бути Б або величезне бажання бути Б? і то і то може бути. У мене коли почали закрадатися думки що я можу бути вагітна, так я стільки сі.

Babywitch ©
Біп Популярна ©
стимулювати чи ні цикл неважливо, якщо немає б. Менструація прийде через 12-16 днів після о. і в стимульованому не обов'язково раніше вилуплюються, може і пізніше як фолікули виростуть
Ось тільки б. Настає не в момент о. в цей день запліднення відбувається, а через 5-7 днів імплантація ембріона. Ось тільки з цього моменту починає вироблятися гормон вагітності, ХГЛ
У мене на дев'яту день після о. Тест заполосатілся, теж стимульований цикл

Автор, тест вже повинен точно показати або аналіз крові на ХГЧ, як справи у вас?

Babywitch ©
Біп Популярна ©
стимулювати чи ні цикл неважливо, якщо немає б. Менструація прийде через 12-16 днів після о. і в стимульованому не обов'язково рань.

Значить у мене всюжізнь затримка. у мене і без стимуляції овуляція відбувалася то на 10, то на 11 день, а місячні приходили на 30 день, як завжди. в цей раз Про була на 13 день, а місячні повинні бути на 30 як годинник. значить міс на 19 день після О. але я на 15 день після Про зробила струменевий тест, показав привида. через день здала кров на ХГЧ і. 45,62. я вагітна

Значить у мене всюжізнь затримка. у мене і без стимуляції овуляція відбувалася то на 10, то на 11 день, а місячні приходили на 30 день, як завжди. в цей раз Про б.

Перші ознаки вагітності після затримки

Може, я вагітна? - Найбільш частий питання, яке задає собі жінка, у якої затримка місячних. При цьому відсутність місячних далеко не єдина ознака, за яким визначають вагітність. Дуже часто, в перші дні після затримки жінки відчувають себе якось не так, як зазвичай. З ранку відчуття слабкості Запах кави дратує На роботу лінь Та й взагалі - характер щось зіпсувався. Якщо ваші справи йдуть саме так, то велика ймовірність, що в вашому сімействі очікується поповнення. Однак давайте все-таки ще раз проаналізуємо, які ознаки після затримки місячних характерні для вагітності?

Основні ознаки вагітності після затримки

Важливо відзначити, що найбільш точні симптоми вагітності, як правило, провялятся після 5-6 тижні вагітності. Тому стверджувати, що деякі зміни в організмі до затримки місячних свідчать про майбутнє потомство - дуже складно. Однак якщо у вас в останні півроку місячні йшли регулярно, а тут раптом зникли, та ще й секс напередодні був незахищений, то рекомендуємо вам звернути увагу на наступні ознаки.

Ймовірні ознаки вагітності:
 • Ранкова або вечірня нудота, яка проявляється в перші пару місяців після зачаття;
 • Часто сечовипускання, яке проявляється, починаючи з п'ятого тижня після зачаття;
 • Хворобливі відчуття в грудях, підвищена чутливість сосків, потемніння ареоли, які проявляються в перші місяці після затримки.
 • Вельми вірогідні ознаки вагітності після затримки:
  • Болі в попереку, особливо в нижній частині живота, які характерні для першого триместру вагітності;
  • Підвищена сонливість і стомлюваність;
  • Дратівливість, плаксивість;
  • Зміна гастрономічних уподобань.
  Достовірні ознаки вагітності після затримки:
  • Збільшення розміру матки при закритій шийці, яке визначається при лікарському огляді;
  • Поява пігментних плям на обличчі і темної лінії посередині живота;
  • Підвищений апетит.

  Всі перераховані вище ознаки можуть проявлятися в різних поєднаннях і в різному ступені тяжкості. Однак ці симптоми можуть свідчити і про наявність гормонального збою, а також невилікуваних захворюваннях і навіть, як реакція на прийняті медикаменти. Саме тому, перш ніж робити висновки, переконайтеся, що наявність, наприклад, слабкості, нудоти і підвищеної температури не є ознакою харчового отруєння або простудного захворювання. Адже природа вагітності така, що не всім жінкам вдається розгадати стан вагітності на самих ранніх термінах цікавого положення. Дуже часто майбутня матуся протягом декількох місяців може і не підозрювати про те, що вагітна.

  Тому, щоб розвіяти сумніви і визначити своє цікаве положення, ми все-таки рекомендуємо вам скористатися більш точними методами визначення вагітності.

  Якщо ви відмітили один або кілька перерахованих вище симптомів, проте все ще сумніваєтеся в вагітності, то зверніться до таких методів визначення вагітності, як:

  • Огляд в гінекологічному кріслі;
  • Тест на вагітність;
  • Аналіз сечі і крові;
  • УЗД.

  Таким чином, ми прийшли до висновку, що деякі виявлені фізичні ознаки вагітності після затримки можуть свідчити як про наявність вагітності, як і про її відсутності. Ну а щоб отримати більш достовірну інформацію, всі наявні симптоми повинен підтвердити тест на вагітність або медичний огляд.

  У будь-якому випадку, ми бажаємо вам, щоб результати вас порадували!

  Спеціально дляberemennost. net Іра Романій

  Найбільш очевидним Ознакою настання Вагітність є відсутність менструації в тому випадку, якщо у вас усталений, регулярний менструальний цикл.

  Але таке знання може бути і помилковим, викликаним Вашими страхами і сумнівами.

  Головна. Блог. Форум . Статті.

  Сочиться молозиво з грудей, чай з присмаком риби, спрага ніколи мною не любимо варення і БТ 37, 1 - це Ознаки Вагітності ?

  Скажіть чи можуть це бути Ознаки Вагітності .

  Всім гарного настрою і здійснення мрій. довго читала Ваш Форум і ось вирішила теж написати. Почну трохи здалеку.

  Сайт про Вагітність і дітях. Мамин Форум . Найперші Ознаки Вагітності .

  / Вагітність - Ознаки та підготовка до Вагітності . Саме час почати підготовку до здорової Вагітність - ще до того, як вона настане.

  Перейти до обговорення на Форумі . Ваше ім'я *.

  Тест на сайті показував навпаки, що Вагітність можуть йти місячні вперше тижні Вагітність . немає. Виявилося, сайт не брехав, здала кров в клініці на ХГЛ, результат - Вагітність Форум Ваші перші Ознаки Вагітності . немає.

  Путівник підрозділу Ознаки Вагітності

  Дитинко: Форум для батьків. Будинок, сім'я, діти Вагітність і пологи Вагітність .

  Перші Ознаки Вагітність . Що ви відчували? Найбільш очевидний Ознака Вагітності (по Вашому досвіду).

  Ознаки Вагітності і Ознаки наближення М абсолютно ідентичні, в різні цикли можуть проявлятися різні Ознаки і т. П. Спробуйте зберегти собі нерви і не особливо думати про це.

  Перші Ознаки Вагітність . Зіткнулася днями з хорошою і корисною статтею

  Такі зміни відбуваються у зв'язку з незвичайним пристроєм жіночих грудей: Ваші молочні залози елементарно складаються з двадцяти часткою з молочними пайовими протоками.

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...