Узі на 6 акушерської тижні вагітності форум Про вагітність і пологи

Головна » Перші ознаки вагітності

Узі на 6 акушерської тижні вагітності форум

Допоможіть. 6 тижнів беремо-ти, а серцебиття немає!

Після першої ЗБ в квітні 2009 р не могла завагітніти. І ось нарешті то сталося, зараз 6 акушерських тижнів (послід міс були 22 травня), з самого початок мастило коричневим, призначили зберігає терапію (вже де тоьнеделю не маже). 30 червня на УЗД моя Г і узіст не побачили ембріон (ембріон лоцируется), запідозрили міхурово занесення та / або ЗБ. Потрапила в лікарню, лікарі там сказали почекати тиждень, сказали термін ще маленький і продовжили зберігати. 7 липня зробили ще УЗД ембріон є але СБ немає, здала ХГЛ - 61055, на зразок відповідає, є нудота, болять груди. Лікарі вирішили зробити ще УЗД. Сьогодні зробили (через 4 дні), знову немає СБ, але ембріон росте. Сьогодні поки виписали з лікарні, через тиждень призначено ще одне УЗД. Я вже не знаю що й думати, дуже важко морально, але намагаюся триматися, хоча не завжди виходить. Дівчата допоможіть, може у кого була схожа ситуація. Дуже страшно і дуже хочеться малюка! Заздалегідь всх дякую.

Після першої ЗБ в квітні 2009 р не могла завагітніти. І ось нарешті то сталося, зараз 6 акушерських тижнів (послід міс були 22 травня), з самого початок мастило.

По суті питання нічого не підкажу, начебто за описом Вам допомагають дуже лікарі.
Просто підтримаю. тримайтеся, вірте в свою лялю!
Думки матеріальні. Уявляйте, як сердечко там б'ється,
і кожному по вірі його і воздасться (Біблія) Все буде добре

По суті питання нічого не підкажу, начебто за описом Вам допомагають дуже лікарі.
Просто підтримаю. тримайтеся, вірте в свою лялю!.

Мамам спасибі за добрі слова! Намагаюся сподіватися на краще, просто третю недля в пдвешенном стані.

Мамам спасибі за добрі слова! Намагаюся сподіватися на краще, просто третю недля в пдвешенном стані.

Moon flower
Це дуже важко в невіданні.
Але вірити треба, ось всі сили зараз збери і вір.

Moon flower
Це дуже важко в невіданні.
Але вірити треба, ось всі сили зараз збери і вір.

У мене серцебиття почули тільки на 8 тижні. Приходила в 5,5 - не було Не ембріона, ні СБ України. Лікар відразу сказала, що потрібно контрольне УЗД через 1,5-2 тижні, не раніше.
Тримайтеся і вірте, що все буде добре. Ваш стан безпосередньо відбивається на малюкові, а йому нема чого нервувати.

У мене серцебиття почули тільки на 8 тижні. Приходила в 5,5 - не було Не ембріона, ні СБ України. Лікар відразу сказала, що потрібно контрольне УЗД через 1,5-2 тижні.

Повідомлень всього: 12
Дата рег-ції: Квіт. 2010

Добридень!
Мені 24 роки, 7 місяців тому була завмерла вагітність, що закінчилася вискоблюванням на терміні 9-10 акушерських тижнів. Була дуже серйозна відшарування ПЯ, з сильною кровотечею. І навіть на тлі зберігає терапії, відшарування прогресувала, плодове яйце опустилося в нижню третину матки і, як результат - відсутність серцебиття.
Вагітність була бажана, запланована і необхідні обстеження були пройдені.
Після цієї невдачі ми ще раз обстежувалися з чоловіком. Зроблені інфекційні дослідження, гормональні, аналіз гемостазу, спермограма, перевірені аутоімунні чинники.
Відхилень не виявлено.
(Додавання)
Продовжую (на жаль у вас обмежений обсяг повідомлень)

Остання менструація була 1 березня 2010 р Цикл регулярний завжди, терміном 31 день. Овуляція, судячи з фолікулометрія (проводилася раніше), тестів на визначення овуляції і БТ, відбувається зазвичай на 17-19 день циклу. в цей цикл, я таких досліджень не проводила, але 1 квітня, в день передбачуваної ментсруаціі тест показав 2 яскраві смужки.

Аналіз Х Г Ч від 1 квітня - 440
Аналіз Х Г Ч від 5 квітня - 1900
Аналіз Х Г Ч від 8 квітня - 2600
Тут мене насторожив низький приріст гормону і я звернулася в жіночу консультацію.

Знаючи мій анамнез, доктор мене терміново відправила на УЗД-діагностику.
Термін по менструації в цей день склав 5 тижнів 4 дні.
У матці візулізіруется Плодове яйце розмірами 7мм на 6 мм. жовтковий мішечок 2 мм, жовте тіло 16мм, вільна рідина в малому тазу. Висновок - ознаки вагітності.

Трохи мені незрозуміле висновок, адже термін ще не такий великий (.)

(нижче-продовжу)
(Додавання)
З першого дня затримки я приймаю Дюфастон, аналізи на андрогени в нормі, додали Утрожестан вагінально по 100 3 рази на день. І повторне Узі через 3 дня.
Здаю аналіз на Х Г Ч.
Знову привожу динаміку
Аналіз Х Г Ч від 1 квітня - 440
Аналіз Х Г Ч від 5 квітня - 1900
Аналіз Х Г Ч від 8 квітня - 2600
Аналіз Х Г Ч від 11 квітня - 4500

Знову маленький приріст, однак з цього приводу мені нічого не говорять (??)

На повторному УЗД - термін по ментсруаціі 6 тижнів.
Плодове яйце розміром 9мм на 8 мм.

Наполегливо говорять про вагітності.
Хотіли спочатку призначити Х Г Ч в уколах, проте за словами лікаря, з цього вже ніколи і нічого не розвинеться, а Х Г Ч вобще зростає з = за Дюфастона тільки
(Додавання)
Я адекватно оцінюю ситуацію, принаймні намагаюся, на мій погляд занадто вже поганого на даний момент нічого не відбувається і в будь-якому випадку потрібна динаміка і т. д. хоча бачу, що приріст не великий.
Хотілося б вірити, що це дуже непрямі ознаки несприятливого результату.

Однак на фоні не дуже приємних відвідувань ЖК, у мене вже розвивається короста на нервовому грунті, постійні негативні думки лізуть в голову і в загальному нічого позитивного.

Прошу Вас оцінити ситуацію, сложівщуюся на даний момент.
Термін мені не ставлять ніякої, тому що впевнені в необхідності чистки (((

Підкажіть, на якому терміні найкраще йти на перше УЗД?

Re: Підкажіть, на якому терміні найкраще йти на перше УЗД?

Маріям, узі роблять лише тричі за всю вагітність, приблизно перша 12-16 тижнів, друге 20-24 тижні, і третє вже в 32 тижні! На ранніх уроках узі теж шкідливо, у мене теж такий же термін як у тебе :) теж трошки страшно через позаматкової, але заспокоююсь тим що вона дуже-дуже рідко буває! всього 2 # 37; від всіх вагітностей! :) і ще після частих простудних захворюваннях яічнічніков і маткової труби! сподіваюся у тебе цього не було! :) не хвилюйся все буде добре! :) удачі!

Узденова Маріям (Мамочка солоденького ведмедика!)

Re: Підкажіть, на якому терміні найкраще йти на перше УЗД?

А я посприяє я Анастасією. Планових узі - так, їх 3, на кожному роблять певні виміри, знімають параметри, дивляться малюка на наявність вад. А ось на самому початку Б теж роблять - для встановлення положення ембріона, іншими словами маткова Б чи ні. Лікар не буде сидіти і сподіватися на авось, чекаючи (не дай бог кому-небудь) розриву труби. А взагалі узі може бути безліч, якщо є до них свідчення. Тому все суто індивідуально.

Узденова Маріям (Мамочка солоденького ведмедика!)

30.03 о 19:57

Re: Підкажіть, на якому терміні найкраще йти на перше УЗД?

Спасибі, ми вже 2 роки по лікарях ходимо, поставили хронічний бактеріальний простатит. Спеман нам не допоміг, пили кололи все що можна. Перед новим роком лежав 2 тижні в лікарні, де і свічки ставили, і уколи кололи, і антибіотики і вітаміни пили, і масаж простати робили. В результаті запалення слава богу набагато зменшилася (лейкоцитів в спермі багато було), а ось спермотозоидов зникли, лікар сказав, що це в лікарні йому ведмежу послугу зробили, т. К. Йому треба було лікувати поки тільки запалення, а потім вже за СГ братися, а йому все і відразу робили, як то кажуть за 2ма зайцями погналися. Ось сказали тепер тільки чекати коли спермікі з'являться, т. Е. Тільки в кінці травня приїжджати на повторну здачу СГ (((А так він щас п'є Віардо і Витапрост ставить на ніч (йому після виписки прописували)

Узденова Маріям (Мамочка солоденького ведмедика!)

31.03 о 14:53

Re: Підкажіть, на якому терміні найкраще йти на перше УЗД?

У кожного є своя думка на цей рахунок, питання стоїть про те на якому терміні хто робив! Навіщо говорити такі речі що хтось тупо йде на поводу лікарів! У мене близька подруга, їй навпаки лікар говорив що у вас все добре і вагітність добре проходить нібито узі нетреба! підсумок-вроджена патологія дитина інвалід! Тепер вона плаче і каже почему не наполягла. У всіх по різному! Я теж з першою вагітністю ходила на узі один раз в 24 тижні! І між іншим тільки сьогодні читала наукову статтю про те що це не шкідливо, хоча лікарі кажуть по різному, сама ж в лікарні працюю все слухаю хто що говорить :) хтось говорить шкідливо хтось навпаки ЗА коротше не зрозумієш, але я все таки за те що якщо не турбує на ранньому терміні краще не варто.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...