Фемостон при плануванні вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Планування вагітності

Фемостон при плануванні вагітності

Фемостон під час планування вагітності

Фемостон при плануванні вагітності найчастіше приймається в дозуванні 2/10 (є й інші дози - 1/5, 1/10). Що ж це означає? Цифри означають рівень гормону в таблетках, причому перший відображає зміст естрогенного компонента, а другий - гестагенного. Так, Фемостон 2/10 містить 2 мг естрадіолу і 10 мг дидрогестерону. Здавалося б, препарат складається з двох гормонів, але чому ж не відноситься до комбінованих конрацептівам, а входить в групу препаратів для замісної гормональної терапії? Справа в кількості естрогену і його якості. У фемостон міститься маленька доза на відміну від контрацептиву (2 проти 30), яка не впливає на можливість овуляції (вони її не пригнічують).

Таблетки з естрогеном приймаються протягом перших 14 днів, моделюючи першу фазу менструального циклу. Вони сприяють проліферації ендометрія (тобто розмноженню клітин внутрішнього шару матки). Прийом таких таблеток з упаковки (їх теж 14) забезпечує секреторну трансформацію ендометрія для нормальної імплантації заплідненої яйцеклітини, якщо настане вагітність. Таким чином, за допомогою Фемостон 2/10 зручно моделювати порушений менструальний цикл.

Показання для прийому Фемостон при плануванні вагітності

На етапі планування вагітності у жінок, які обстежуються з цього приводу, обов'язково проводиться динамічне ультразвукове дослідження, яке оцінює товщину ендометрія. Вона може бути дуже маленькою (до 7-8 мм в кінці першої фази менструального циклу), що відіб'ється на лютеїнової фазі і призведе до порушення овуляції, в результаті - вагітність не зможе наступити. Тому показанням для призначення Фемостон 2/10 є Гіпоестрогенії стан, що виявляється недостатньою першою фазою ( «тонкий» ендометрій).

Схема лікування на етапі планування вагітності

Як приймати Фемостон при плануванні вагітності і коли? З метою лікування «тонкого» ендометрія рекомендується приймати Фемостон 2/10 з першого дня менструального циклу, по 1 таблетці на день протягом 28 днів, тобто приймається вся упаковка. Ні в якому разі не можна припиняти прийом препарату, якщо упаковка не закінчена. Це призведе до гормонального збою, який може проявитися кровотечею різного ступеня вираженості і, природно, такий прийом не залишить жодного шансу для настання вагітності.

Пацієнтки, що приймають Фемостон при плануванні вагітності, потребують додаткового посилення другий (лютеїнової) фази менструального циклу, тому рекомендується додавати з 14-го дня ще Дюфастон по 1 таблетці двічі на день протягом 14 днів. Дюфастон, як і Фемостон, як гестагенного компонента містить той же дидрогестерон, що призводить до посилення їх позитивного впливу на організм жінки (мова йде про ендомтеріі).

Побічні ефекти Фемостон

Фемостон - це гормональний препарат з добре переноситься, але можливі випадки розвитку побічних ефектів. Вони можуть бути як з боку статевих органів, так і з боку інших внутрішніх органів.

На початку прийому препарату його вплив на матку і яєчники може проявитися розвитком ациклических менструальноподібні кровотеч або незначних кров'янистих виділень, може загостритися кандидоз, так як зростання кандид безпосередньо залежить від рівня естрогенів. Молочні залози також можуть відреагувати на Фемостон, що проявляється нагрубанием і збільшенням молочних залоз.

Побічні ефекти загального плану пов'язані з розвитком нудоти, головного болю, здуття у животі, висипу і сверблячки, набряків, підвищення артеріального тиску, зміною статевого потягу і т. Д. Автор: Руденко Марина, спеціально для Моя ЛЯЛЯ

Фемостон при плануванні... хто брав??

Автор: lana74, Боярка

Дівчата, хто брав фемостон при плануванні вагітності і хто на ньому або після нього завагітнів?? Призначили на 2 місяці, а чоловік поїхав у відрядження. Так ось я думаю пити чи не пити? Хто що знає про нього? Побічні які??

0 0 0 Автор: likka

Мені виписали фемостон після завмерла на 6 міс, з 4 го ще додали дюфастон з 16 по 25 день циклу. Завагітніла відразу після закінчення прийому, на ньому овуляції не було, та й не оберігалися останні 3 місяці. Місячні стали більш мізерні і приходили то на 5 день нового циклу, то на 10 й, взагалі нерегулярний цикл був, але пила без перерви. Побічні дії цей апатія, агресія незрозуміла і печінку стала під кінець боліти, все різко пройшло після скасування.

0 0 Автор: gorbynova, Харків

У мене цикл завжди 24-27дней, овуляція за останні 4цікла була на 15-17день циклу. В інструкції написано 14днів пити білі а сірі пити я так зрозуміла тільки після овуляції. Як мені тоді їх пити якщо у мене пізніше настає овуляція ніж при нормальному 28ціклах у інших? Адже треба пити без перерви? А хто з вас вагітніли на цьому препараті?

0 0 Автор: Лен4ик, Перм

Koda, так, я сама не знаю, як допомогти своєму організму-все прорахувала, коли повинен наступний цикл початися, а тут таке непередбачене на 23 день намалювалось... зараз якщо почну нову упаковку-знову чекати на 23 ДЦ? Я ось думаю, я ж дюфастон не пила, т. К. За графіком О не бачила, а тепер думаю, може через це і збився цикл... приймала б як прописано з 16 по 25 ДЦ-так і М прийшли б вчасно... ек, як все передбачити???

0 0 Автор: Koda

Лен4ик, я навіть не знаю що тобі підказати, сама була у схожій ситуації, може дійсно як каже Ксюньчик, починай нову пачку, раз М прийшли

0 0 Автор: Лен4ик, Перм

Koda, я зателефонувала, але говорила через 3-е особа, взагалі поїду тільки завтра, а сьогодні що приймати? Або нічого? Схоже, що вже повноцінні М почалися і живіт тягне так само, дівчатка, а яка депресія мене накрила в цьому місяці - це все від Фемостон, я думаю...

0 0

Лен4ик, може тобі варто зателефонувати до Г, і запитати у неї

0 0 Автор: Koda

Ксюньчик, Але ж у неї тільки мазня (або вже почалися М?), А при фемостон таке може бути, наприклад мені Г говорила що треба пити перших 28 таблеток і потім починати наступну пачку, не дивлячись на те подовжився або став коротше цикл

0 0 Автор: Лен4ик, Перм

Ксюньчик, блииин, я навіть не знаю, як далі організм буде себе вести, тепер виходить, що неможливо передбачити довжину наступного циклу, а мені це так важливо

0 0

Лен4ик, Льон мені лікар говорила, що треба починати нову упаковку. Так як решта таблетки містять прогестерон. а цикл - так організм зреагував на них

0 0 Автор: Лен4ик, Перм

Приймаю фемостон 2/10, на 23 ДЦ прийшли М або щось на зразок них... що робити далі? Пити залишилися таблетки або починати нову упаковку?

І ще: чому так вкоротили цикл?

0 0 Автор: Polinka, Калінінград

Дівчатка, підкажіть!!! Приймаю фемостон, вже пропила 1 цикл - 28 таблеток М. Не прийшли... Мені зараз чекати М. І починати нову пачку або не чекаючи М. Починати пити нову пачку??? А то мій лікар поїхала, не можу їй додзвонитися. Заздалегідь дякую.

0 0

Ladushka, спасибі за швидку відповідь, Але я не зрозуміла що значить «були ножиці»

0 0 Автор: ladushka

Koda, правильно робиш, не чекаєш, починаєш нову пачку! Будь обережна, обов'язково перевір фоллікі по узі!!! У мене в минулий раз були ножиці..

0 0 Автор: Koda

Дівчата, таке питання, допиваю фемостон другу пачку, залишилося 7 таблеток, а в мене тільки 18 ДЦ, виходить що остання таблетка буде на 24 ДЦ, І що мені робити, потім відразу починати третю або чекати поки прийдуть М? Просто при першій упаковці у мене цикл був 36 днів, я випила 28 таблеток і не чекаючи М відразу розпочала весняну упаковку, І ось тепер зовсім заплуталася

0 0 Автор: Еленка084, Караганда

Ladushka, скажи, а ти бтешку міряєш? Приймаю по призначенню хорошого, на мій погляд, лікаря, але ось овуляція не відстежую, т. К. До прийому вона була. У мене замало естрогенів.

0 0 Автор: ladushka

Еленка084, я приймаю, поки закінчила 1 курс, результат Овуляція, яку чекали з вересня, на жаль, фолікула лопнула не досягнувши нормального розміру, але все ж, результат на лицо !!! Мій лікар хоче, щоб я пропила другий курс, сподіваючись, якщо немає, будемо думати про стимуляцію... А так він вирівняний мій горманальний фон! Майте на увазі, що він препарат гормональний, і приймати його строго за призначенням і під контролем хорошого лікаря! А то у нас тут в Казахстані, з люблять напихати гормонами не перевіривши аналізи. А так на сайті у нас завагітніла solnishko53, але вона паралелльно стімульнулась.

0 0 Автор: Еленка084, Караганда

Дівчата поділіться досвідом! Може все-таки у кого-небудь вийшло завагітніти на фемостон 2/10? І як поводилася базальна температура? У мене бт тримається на одному рівні, хоча до прийому цього препарату, лінія овуляції чітко визначалася...

0 0 Автор: marishania

Мені теж лікар так говорила, що і під час прийому і після відміни можна заб. Не хочу тебе засмучувати, але мені він не допоміг. Це замісна гормональна терапія. Пила фемостон 3 місяці. Побічних ніяких. Не видужала. Але і результату теж ніякого. Ще знаю що просто так його не призначають. Всетаки гормони. Але ти все ж спробуй, гірше не буде. Може у тебе вийде. А я поки лапаро не зробила (полікістоз) все було марно. 3 роки не виходило. Удачі тобі! 4 місяці далеко не термін

0 0 Автор: lana74, Боярка

Та нічого такого в прінцип, 4 місяці не виходить завагітніти, каже лікар на скасування цього препарату часто Б.

0 0

Фемостон при плануванні вагітності

Коли мені вперше призначили гормональний препарат Фемостон, перше, що я зробила, прийшовши додому - природно, загугли приблизно наступне: «Хто завагітнів на прийомі Фемостон». Відповідей було не дуже багато, якщо не сказати - не було зовсім. Пошуковик не видавав жодного посилання на більш-менш гідну інформаційну статтю про те, з якою метою взагалі молодим дівчатам можуть прописати гормональну замісну терапію Фемостоном ®. Але, як то кажуть, досвід - наш друг. Сьогодні я маю цілком чітке уявлення про цей препарат, так як брала його не один місяць і пройшла через деякі побічні явища, тому вирішила відповісти на деякі особливо хвилюють питання щодо вагітності на ЗГТ. Отже, по порядку.

Фармакологічна опис сьогодні кожен може без зусиль знайти в інтернеті, тому обмежуся наступним: Фемостон - це протівоклімактеріческій препарат, що містить в певному співвідношенні естрадіол і дидрогестерон, і націлений на підтримку природного гормонального фону жінки в період настала менопаузи. Простіше кажучи, це коктейль з синтетичних естрогену і прогестерону. Фемостон випускається в декількох дозуваннях: 1/5, 1/10, 2/10, де перша цифра означає кількість естрадіолу в міліграмах, а друга, відповідно, - дидрогестерона.

Навіщо мені призначили фемостон?

Логічніше, звичайно, запитати це у лікаря на прийомі, однак якщо серед вас є такі ж «скромняги» як я, мені не лінь пояснити. Виходячи з опису препарату, ЗГТ показана жінкам, впевнено переступили 40-річний рубіж, проте нерідко подібні препарати призначають молодим дівчатам при плануванні вагітності. Пов'язано це з гормональним дисбалансом - тобто, якщо в вашому організмі спостерігаються якісь косяки на кшталт естрогенів недостатності або гіперандрогенії, Фемостон допомагає врівноважити біохімічні процеси. Трапляється, що в другій фазі циклу до фемостон додають дюфастон, - тоді мова йде ще й про недостатньому виробленні прогестерону.

Фемостон і овуляція.

Випереджаючи відразу переживання таких же як я вразливих пацієнток, скажу: овуляція на фемостон є. Тобто, якщо вона сама по собі у Вас хоча б іноді відбувається, то фемостон негативно ніяк не позначиться на дозріванні яйцеклітини. Так-так, можна видихнути. Однак варто взяти до уваги і той факт, що фемостон НЕ підстьобне і ніяк не прискорить процес дозрівання яйцеклітини. Якщо важлива статистика, то ось трохи цифр: з 8 місяців прийому Фемостон, овуляція без гонадотропной стимуляції (тобто природою закладена) у мене відбувалася 4-5 разів. Ось так, то є приблизно 1 до 2. Робимо висновки.

Фемостон і вагітність.

Фемостон, по ідеї, заміщає недолік природних естрогенів і впливає на яєчники, матку і ендометрій. Точний механізм описувати не беруся, однак зауважу, що в ряду аналогічних препаратів ЗГТ (в числі яких відомий Прогінова), Фемостон найбільш популярний. Вважається, що він більш «натуральний» і володіє набагато меншим спектром побічних явищ.

Що ж стосується вагітності, то багато лікарів по-різному ставляться до ЗГТ в період планування. Гінеколог, який мене «вів» (чудовий фахівець, до слова!), Запевняла, що у неї в практиці жодна жінка зачала саме на фемостон. Інший фахівець був, м'яко кажучи, здивований обраної тактики лікування. Однак з усіх думок, з якими мені довелося зіткнутися, можу зробити невтішний висновок, що вагітність на естрогенів - справа не дуже часте. І мій приклад зайве тому підтвердження.

Як приймати фемостон і його побічні дії

Якщо ми говоримо про ЗГТ під час планування вагітності, то фемостон зазвичай призначають приймати без перерви. Тобто: закінчуєте пачку, і на наступний день починаєте нову. Місячні повинні «прийти» на перших п'яти таблетках черговий упаковки. В принципі, ця схема не доставляла мені якихось особливих занепокоєнь. А ось, що стосується побічних ефектів - то тут, мабуть, дещо варто відзначити.

Перше, найважливіше: болить груди. Можливо, не відразу, проте при тривалому прийомі і накопичувальному ефекті може початися дифузне зміна залозистої тканини. Це не смертельно, звичайно, але досить неприємно.

Друге, найважливіше: «мазня» замість повноцінної менструації. Чи не щомісяця, але траплялося і дуже напружувало. Кожен раз виникало питання: чи не чи САМЕ?! Ні, просто «мазанина». Зазначу, що лікарі вважають це нормою на ЗГТ.

Третє, суб'єктивне: не завжди зростає ендометрій. Це навіть не побічний ефект, скоріше - відсутність належного ефекту. Вважається, що естрогени відповідальні за зростання ендометрія - слизову оболонку матки, куди прикріплюється плодове яйце. Норма ендометрія в другій фазі менструального циклу - більше 8 мм. Так ось: в моєму випадку УЗД іноді демонструвало тонюсенький ендометрій всупереч значною дозі Фемостон 2/10.

Ну і наостанок варто сказати, що деяким вдається завагітніти протягом двох-трьох місяців на відміні препарату, проте я не потрапила в число щасливчиків. Сподіваюся, вам пощастить більше мого. Головне, вірити - я ніколи не втомлюся це повторювати.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований. Обов'язкові поля позначені *

Фемостон при плануванні вагітності

Коли бажана для жінки вагітність не може наступити або з якихось причин весь час переривається, вона стає готовою на все заради своєї мрії. Таким жінкам доводиться пройти довгий шлях медичних обстежень, результатом яких буде стомлююче лікування і підготовка до майбутньої вагітності. Вам неодмінно призначать гормональні препарати, але в кожному окремому випадку їх вибір буде відрізнятися. Останнім часом гінекологи полюбили призначати своїм підопічним Фемостон при плануванні вагітності. А адже в інструкції до препарату ви не знайдете такого свідчення. Більш того, цілком можливо, що ви вичитаєте в анотації несподіване для себе попередження: Фемостон протипоказаний для застосування на етапі планування і в період вагітності. Як це розуміти?

Фемостон - гормональний препарат на основі аналогів жіночих статевих гормонів - естрадіолу і дидрогестерону. Він призначений для вирівнювання гормонального фону жінки, порушує в період менопаузи. Естрадіол заповнює дефіцит естрогенів, а дидрогестерон сприяє настання фази секреції ендометрію. В цілому Фемостон спрямований на зняття симптомів, характерних для клімактеричного періоду, і більш легкого і комфортного його перенесення.

Фемостон випускається в трьох дозуваннях (1/10, 2/10 і 1/5) і призначається за індивідуальною схемою в строго певні дні менструального циклу, а при відсутності місячних - в передбачувані дні їх початку.

Читайте також Дивігель при плануванні вагітності

У деяких випадках «цільове призначення» Фемостон може бути змінено. Точніше нерідко лікарі використовують властивості цього препарату для вирішення деяких проблем, що заважають жінці завагітніти. Це недолік естрогенів і тонкий ендометрій. Як ми вже говорили, дидрогестерон, що входить до складу препарату, допомагає ендометрію увійти в фазу секреції. Простими словами це означає, що Фемостон сприяє потовщення і зростання слизової оболонки матки, що і потрібно для легкого приєднання до неї заплідненої яйцеклітини. Також існує думка, що препарат допомагає відновити овуляцію, без чого зачаття неможливе (хоча під час прийняття Фемостон овуляція, як правило, не наступає, тільки після скасування). Здається, призначення Фемостон при плануванні вагітності може бути цілком виправданим.

Проте, не всі гінекологи підтримують таку практику. По-перше, дозування Фемостон занадто висока, і при настанні вагітності це може не кращим способом позначитися на плоді. По-друге, ефективність такої терапії при плануванні досить низька: вагітність зазвичай настає на скасування Фемостон після тривалого його прийому, але трапляється таке щастя нечасто. По-третє, препарат дуже погано переноситься жінками. Майже всі з них спостерігають у себе ті чи інші побічні ефекти, яких у Фемостон велике безліч. Найчастіше виявляються запаморочення, головний біль, болі животі, в області тазу і в молочних залозах, нудота, метеоризм, дратівливість, порушення менструального циклу, але нерідкі випадки і більш серйозних порушень. Безумовно, є і такі жінки, які добре переносять Фемостон при плануванні вагітності, не зазначаючи у себе ніяких побічних ефектів.

І все ж, багато фахівців в області гінекології вважають більш виправданою і ефективною схему, при якій в першій фазі циклу жінка приймає відповідний для планування естрогенвмісні препарат, а в другій - Дюфастон (дидрогестерон).

Якщо ваш гінеколог призначив вам Фемостон при плануванні вагітності, то проконсультуватися ще з одним не буде зайвим. При прийнятті рішення про прийом препарату обов'язково враховуйте протипоказання. Необхідно терміново припинити прийом Фемостон при плануванні в разі, коли вагітність наступила або навіть тільки підозрюється. Всі деталі прийому Фемостон обов'язково потрібно погоджувати з лікарем.

Спеціально для beremennost. net - Олена Кичак

Фемостон при плануванні вагітності: відгуки

2

Фемостон при плануванні вагітності

Коли настільки бажана для кожної жінки вагітність з якоїсь причини не може наступити або ж з якихось реальних причин кожен раз переривається, жінка стає готової дуже на багато що заради того що б її мрія здійснилася. Власне саме таким жінкам зазвичай доводиться пройти досить довгий шлях самих різних медичних обстежень, основним результатом яких може стати не менш обтяжлива лікування і подальша підготовка до початку майбутньої вагітності. Таким жінкам неодмінно призначають гормональні препарати, однак же, в кожному окремому з випадків вибір таких препаратів буде кардинально відрізнятися. Треба зауважити, що останнім часом наші гінекологи полюбили призначати при необхідності своїм підопічним такий препарат як Фемостон природно при плануванні майбутньої їм вагітності. Але ж безпосередньо в інструкції виробника до даного препарату ви ніколи не знайдете даного показання. І навіть більше того, цілком імовірно, що ви зможете вичитати в анотації до даного препарату вкрай несподіване для самої себе попередження. А саме, Фемостон може бути повністю протипоказаний для застосування безпосередньо на етапі планування вагітності, і так само в період настання такої. І як же це треба розуміти, і що думати?

Відзначимо відразу що Фемостон - це гормональний препарат, створений на основі певних аналогів таких жіночих статевих гормонів як естрадіол і дидрогестерон. Даний препарат призначений, перш за все, для вирівнювання наявного не завжди збалансованого гормонального фону жінки, який до того ж кілька порушується ще й в період її менопаузи. Такий гормон як естрадіол швидко заповнює в організмі жінки дефіцит естрогенів, а ось дидрогестерон сприяє швидкому настанню наступної фази секреції маточного ендометрію. Можна сказати, що в цілому Фемостон насамперед, спрямований на зняття загальних симптомів, які характерні тільки для клімактеричного періоду жінок, і для більш легкого і навіть комфортного перенесення такого.

Фемостон на сьогоднішній день випускається тільки в трьох різних дозуваннях (це 1/10, 2/10 і так само 1/5) а ось призначається даний препарат строго за індивідуальною схемою, причому в чітко визначені дні вашого менструального циклу, і при повній відсутності місячних - безпосередньо в дні, в які передбачалося їх початок.

Крім того в деяких окремих випадках таке «цільове призначення» того ж Фемостон цілком може бути в значній мірі змінено. Точніше сказати нерідко медики використовують основні властивості даного препарату для термінового вирішення деяких зовсім інших проблем, які пов'язані з менопаузою, а скоріше заважають жінці самостійно завагітніти. А, як правило, заважає жінці завагітніти саме недолік естрогенів і, звичайно ж, дуже тонкий ендометрій. І як ми вже говорили раніше, дидрогестерон, спочатку входить до складу даного препарату, допомагає маткового ендометрію увійти в спеціальну фазу секреції, що благотворно позначається на здоров'ї жінки і її здатності до вагітності. Простими словами все це означає, що саме Фемостон сприяє деякому потовщення, так і активному росту внутрішньої слизової оболонки матки, а це власне і необхідно для більш легкого і якісного приєднання до цієї стінці вже заплідненої раніше яйцеклітини. Крім цього в середовищі медиків існує певна думка, що даний препарат допомагає ще й швидкому відновленню овуляції, без чого повноцінне зачаття просто неможливо. Хоча варто зауважити, що безпосередньо під час прийому курсу лікування Фемостоном ® овуляція, як правило, наступати не може, це відбувається як правило, тільки лише після повної відміни препарату. І, звичайно ж, багатьом здається, що призначення Фемостон в період планування вагітності все-таки може бути цілком доцільним ну або хоча б виправданим.

І, тим не менш, далеко не всі сучасні гінекологи підтримують подібну практику. А тому що, по-перше, дозування даного препарату буває аж надто висока, і безпосередньо при настанні самої вагітності це, на жаль, може далеко не кращим способом відбитися на самому плоді. А по-друге, ефективність подібної терапії безпосередньо при плануванні вагітності можна сказати досить низька. Адже вагітність зазвичай може наступати тільки на скасування Фемостон особливо після надто тривалого прийому такого, але і це трапляється зовсім нечасто. Йдемо далі, по-третє, даний препарат зазвичай дуже погано може переноситися самими жінками. Практично всі з них можуть спостерігати у себе хоча б ті чи ж інші неприємні побічні ефекти, яких у Фемостон навіть в інструкції виробника надзвичайне безліч. Треба зауважити, що найчастіше при прийомі цього препарату проявляються сильне запаморочення, часті головні болі, іноді болі животі, а так само в області тазу і навіть в молочних залозах, ранкова нудота, постійний метеоризм, дратівливість, і навіть порушення менструального циклу, проте ж, нерідкі випадки і куди більш серйозних і небезпечних порушень. Безумовно, десь існують і такі жінки, які прекрасно переносять даний препарат, вживаючи його при плануванні вагітності, при цьому, зовсім не зазначаючи для себе будь-яких неприємних побічних ефектів.

І, тим не менш, дуже багато фахівців, що працюють по багато років в області гінекології, з упевненістю вважають, що більш виправданою і головне більш ефективною може бути зовсім інша схема. А саме схема, при якій безпосередньо в першій фазі менструального циклу жінка приймає якийсь інший естрогенвмісні препарат підходить саме для планування вагітності, а вже в другій фазі - знайомий нам Дюфастон (діюча речовина, дидрогестерон).

І в тому випадку якщо ваш лікар гінеколог спочатку призначив вам такий препарат як Фемостон ще при плануванні вашої вагітності, то повірте, проконсультуватися з ще одним лікарем природно до прийому препарату не буде зайвим абсолютно. При прийнятті ж остаточного рішення про прийом або відмову від даного препарату в обов'язковому порядку потрібно буде враховувати і основні протипоказання до його застосування. Необхідно буде терміново припинити прийом даного препарату при плануванні вагітності в тому випадку, коли ваша вагітність вже наступила або навіть в тому випадку якщо вона тільки підозрюється вами. Всі основні деталі прийому цього не простого препарату в обов'язковому порядку потрібно буде погоджувати з вашим лікарем.

Олена, 5 жовтня 2012
Переглядів 14166 Коментарів 0 Рейтинг 4.8 з 5Голосов 4
Цікаві статті
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...