Ботокс і планування вагітності Про вагітність і пологи

Головна » Планування вагітності

Ботокс і планування вагітності

Ботокс під час вагітності

Жінка хоче бути красивою завжди, і період вагітності не є винятком. Тому деякі майбутні мами цікавляться, наскільки сумісні ботокс і виношування дитини, чи вплинуть уколи краси на плід.

Як діє ботокс?

Не секрет, що з роками навіть хороший і якісний крем стає малоефективним. З цієї причини пані та починають шукати більш дієвий засіб для боротьби зі старінням. Уколи краси є досить ефективною процедурою, популярної серед жінок, які надають особливого значення своєму зовнішньому вигляду.

Принцип дії ботокса полягає у введенні в шкіру токсину ботулізму невеликій концентрації, блокуванні нервових закінчень м'язів і, як результат, досягнення ефекту розгладження зморшок без операції. При цьому підтягується шкіра, а мімічні «складочки» стають майже непомітними. Як правило, ефект від таких уколів зберігається протягом 3-4 місяців. Вони зарекомендували себе як сучасний засіб боротьби з віковими проявами, тому застосовуються жінками регулярно. Ще один додатковий «плюс» ботокса - можливість позбутися від мігрені. Цей ефект після застосування уколів краси констатують багато дам. Слід зазначити, що зовнішнє застосування ботулотоксину не має результативності.

Читайте також Затримка внутрішньоутробного розвитку плода

Ботокс і вагітність: дослідження науки

Сьогодні в світі спостерігається масовий попит на уколи краси серед "слабкої" половини людства. Проте, остаточно не вивчено достовірний вплив ботокса на вагітну жінку і майбутньої дитини. З цього приводу існують різні думки і оцінки експертів. Деякі з них вважають, що не можна порівнювати позитивні і негативні ефекти від уколів краси, оскільки завжди зберігається великий ризик побічних явищ. Йдеться про вплив на плід. Інші експерти вважають, що ботокс і вагітність є цілком сумісними поняттями. Вони пояснюють це мінімальною дозою токсину ботулізму, яка вводиться жінці, і впевнені, що при цьому не може бути системного впливу на організм майбутньої мами і її малюка.

Слід згадати про наукові дослідження ботокса, які проводилися на вагітних щурах і кроликах в Італії. Результатом експериментів в Національному інституті нейробіології стало підтвердження того, що великі дози уколів краси можуть стати причиною раптових абортів, вад розвитку плоду, затримки росту кісткової системи, недостатнього набору плодом ваги.

Звичайно ж, результати наукових досліджень не можуть бути підтвердженням шкоди уколів краси для людського плоду. Але сьогодні виробники і розробники ботокса не можуть дозволити ризикувати здоров'ям жінок, тому не проводять серед них дослідження, що стосуються цього препарату і вагітності. І це зрозуміло, адже уколи ботокса вагітній жінці вже є загрозою життю її дитині.

Краса або здоров'я малюка?

Медики вважають, що вся відповідальність за здоров'я малюка лежить на майбутній мамі. Тому вона повинна віддавати собі звіт в тому, що пріоритетним є нормальний розвиток дитини. Потрібно пам'ятати, що уколи краси під час виношування малюка можуть викликати слабкість, розлади з боку шлунково-кишкового тракту, алергії, запаморочення. Ці наслідки є рідкісними побічними ефектами ботокса, а під час вагітності можливі їх прояву в повній мірі.

Ось чому акушери-гінекологи і косметологи застерігають від ботокса навіть тих вагітних жінок, які вже мали досвід таких ін'єкцій до свого цікавого положення. Якщо ж майбутня мама вирішила, що уколи ботокса їй вкрай необхідні, то вона повинна порадитися з батьком дитини, своїм лікуючим гінекологом і добре зважити всі «за» і «проти». Зрештою, вагітність триває лише 9 місяців, і краса може почекати.

Спеціально для beremennost. net Олена Толочик

Я робила. Дуже маленький був термін, 2-3 тижні. На дитину ніяк не позначилося. А ось сама - дуже було боляче, чутливість неймовірно підвищилася. Більше так і не вирішила ь потім робити. Новое2 грудня 2013, 1:14

Ні мезо, ні ботокс жодним чином не вплинуть на ранньому терміні. Можна фарбувати волосся (питала у генетика). Можна вжити спиртне - ніяк не відбитися. можна тільки ретиноїди - косметолог запитає про вагітність, але це відходи і пілінги. Новое2 грудня 2013, 12:10

Мені теж здається, що нічого страшного! тільки болючіше буде. мезо під час планування робити буду, а от з ботоксом відкладу поки (отрута адже). Хоча читала, що і ботокс робили, коли не знали про вагітність. Новое2 грудня 2013, 19:16

Консультувалася з косметологом, що ботокс і диспорт можна при плануванні і вагітності, може побочки бути. Дітям з ДЦП роблять уколи зразок диспорта, ось звідти і взяли в косметологію (мені так пояснили).

Ботокс і вагітність: чи можна робити «уколи краси» майбутнім мамам?

Вагітній жінці, як нікому іншому, хочеться виглядати красиво, молодо і свіжо. Проте, готуючись до швидкого материнства, майбутні мами в першу чергу турбуються не про своє зовнішності, а про правильний розвиток дитини, тому уникають негативного впливу нікотину, алкоголю і всіляких медикаментозних препаратів. Саме з цієї причини багато жінок замислюються про безпеку сучасних косметологічних процедур - зокрема, уколів ботоксу. Так чи сумісні ці два поняття: ботокс і вагітність?

Ефективність такої популярної сьогодні процедури, як, надзвичайно висока. Принцип дії ін'єкції полягає в тому, що після введення в шкіру ботулінічного токсину низькій концентрації відбувається блокування нервових закінчень м'язів, завдяки чому досягається ефект безоперационного розгладження мімічних зморшок і підтяжки шкіри, який зберігається близько 3-4 місяців. Як позбутися від мімічних зморшок за допомогою ін'єкцій ботоксу - читайте тут.

Якщо за звичайних обставин в спеціалізованій клініці, то після процедури не виникне ніяких ускладнень. Однак ботокс під час беременностіможет надати більш сильний вплив на організм жінки і викликати помітну слабкість, проблеми з травленням, алергічні реакції, запаморочення, задишку і інші наслідки, які відносяться до рідкісним побічним ефектам препарату.

Вагітність ч1. Планування і наступ

Саме тому косметологи і гінекологи не рекомендують виконувати ін'єкцію навіть тим жінкам, які неодноразово робили це до вагітності. Майбутню маму повинно хвилювати, перш за все, наскільки він безпечний для неї і її малюка. Якщо ви все ж вирішили будь-що-будь під час вагітності боротися зі зморшками і зробити ботулінотерапію, то настійно рекомендуємо звернутися за консультацією до лікаря гінеколога.

Ботокс під час вагітності: наукові дослідження

Незважаючи на масове захоплення «уколами краси», яке відзначається в усьому світі, вплив ботокса на організм вагітної жінки і плоду, що розвивається до сих пір не вивчено. В даному питанні думки експертів розходяться. Одні вважають, що зіставляти недоцільно, оскільки ризик виникнення побічних ефектів зберігається, а це може негативно позначитися на розвитку плоду. Інші фахівці вважають, що - поняття цілком сумісні, оскільки доза ботулінічного токсину, що вводиться під час ін'єкції, настільки мала, що не може надати системний вплив на організм вагітної жінки.

Проте, результати медичних досліджень, проведених на щурах і кроликах в Італійському національному інституті нейробіології, показали, що високі дози можуть викликати:

  • Спонтанні аборти
  • Затримку розвитку кісток
  • Недостатній набір ваги плоду

Природно, ці результати не є прямим підтвердженням потенційної шкоди ботокса для плода людини. Однак на даному етапі розробники препарату не ризикують здоров'ям жінок, тому не проводять серед них аналогічні дослідження, що стосуються ботокса і вагітності. І це цілком зрозуміло. Якщо в ході вивчення плюсів і мінусів ботокса зробити ін'єкцію вагітній жінці, то це вже може поставити під загрозу життя її дитини. А це неадекватна плата за миттєву красу. На думку медиків, ще більша відповідальність за здоров'я дитини лежить і на самих жінок, тому вони, як ніхто інший, повинні розуміти, що слід вкрай обережно ставитися до уколів ботоксу, і вагітність в такому випадку пройде благополучно.

Якщо ви хочете дізнатися, наскільки безпечний ботокс саме для вашого організму, скільки коштує укол ботокса або зробити ін'єкцію у висококваліфікованого фахівця, зверніться в лікувально-діагностичний центр «ПроМедіціна». Наші лікарі зможуть забезпечити не тільки вашу красу, а й щасливе вагітність.

Ласкаво просимо до наш в медичний центр!

Ми знаходимося в 30 метрах від м. Красносільська, схему проїзду - дивитися здесьВремя роботи: з 9-00 до 21-00 (крім неділі) Запис за телефонами: 7 (495) 736-92-67, 7 (499) 264-32 -67 Онлайн-консультація безкоштовно 24 години! (форма для заповнення - закладка праворуч)

e

Ботокс під час вагітності

Відправив (а) Beebaa , в Мій щоденник 2 серпня 2011 · 15 817 Переглядів дівчинки, ніхто не чув, може бути хто то робив ін'єкції ботокса під час вагітності? а то косметологи кажуть тверде ні, а мій гінеколог з дуже хорошою клініки дає добро. не знаю кого і слухати, заплуталася. не хочеться нашкодити малюкові. ніхто не робив сам під час вагітності?

Ботокс по суті отрута. гінекологи не всі У СВІТІ знають. я категорично не стала б собі робити. встигнете, чого поспішати? удачі вам)

2 серпня 2011 року - 15:52

У моєму чоловіка дядько в Австралії косметичний доктор, він мені говорив, що б я ніколи не робила ботокс! справа в тому, що ботокс паралізує м'язи, на час втрачається не тільки рухливість, а й тонус мушци, ті вона стає в'ялою. І якщо робити постійно цей ботокс, то особа валиться дуже швидко, тоді знадобиться вже більше інвазивні процедури-підтяжка обличчя. Чим раніше "сядеш" на все це процедури, тим важче потім злізти. Розвивається залежність. Краще поки молода, користуватися кремами, не пити, не курити. Шкіра в вашому виплекав повинна бути пружною і без зморшок! Є вітаміни з колагеном, їх можна приймати що б шкіра була пружною, якщо свого не вистачає. не знаю чи можна під час Б.

2 серпня 2011 року - 15:55

Так, так, ви не для себе живете, а для малюка! Тому надягайте халат попросторней та побесформенней, на ноги тапки (каблуки не можна, ви що!) І човгає собі потихеньку від плити до ліжка. Перестаньте ходити в салони, стригти і фарбувати волосся не можна! Невже не можна потерпіти, рік всього лахудра побути і все, заради малюка щось! Так! Ледь не забула! Будь-якими косметичними продуктами користуватися СУВОРО ЗАБОРОНЕНО, туди не зрозумій що кладуть, але ж все з шкіри з організм вбирається! Окремо треба сказати про лаки! Нігті не фарбувати! Це ж хімікати суцільні!

Даааааааа, дівчатка... Я звичайно розумію, що судячи з усього, ботокс заборонений під час вагітності (про що і питала дівчина, т. К. Лікарі дали їй різну інформацію), тому застосовувати його не можна, в чому з вами з усіма абсолютно згодна. Але ваша реакція просто вбила!!! ( "КРАСТОК молодящаяся... вам скільки років?", "Ви зараз не для себе живете а для малюка.."). Завидно, чи що, що хтось за собою доглядає під час вагітності і не махає на себе рукою?

2 серпня 2011 - 16:00

Косметологи вообщето лікарі дерматологи. А ботокс (до речі в Білорусії не сертифікований і використовується кращий менш токсичний препарат диспорт) Це медікамінт, а не косметика. Використовується в дитячій неврології для зняття спазму (ДЦП і т. П.). Це лікарський препарат заборонений під час вагітності та лактації. Що Вам ще не ясно?

Одні жінки під час вагітності не відчувають особливих проблем зі шкірою, інші ж, навпаки, починають бачити на ній нові вади, особливо зморшки. Можливо, раніше ви б навіть не звернули уваги на ці дрібні зморшки навколо очей, але зараз, коли була вагітною, ви схильні драматизувати ситуацію! Вас цікавить, наскільки безпечно робити ін'єкції Ботокса при вагітності ? Відповісти вам на це питання вкрай важко, оскільки можливість використання ботокса вагітними жінками була вивчена.

Якщо ви використовували ботокс, і тільки що дізналися, що ви вагітні, навряд чи є який-небудь ризик для вашої дитини. Дослідження показали, що при введенні ботокса в м'язи обличчя, він не потрапляє в вашу кров, тому не циркулює по організму. Так що навряд чи ботокс потрапить до вашої дитини.

Якщо ви вагітні і хочете пройти курс ін'єкцій ботокса, то вам все ж краще почекати, поки ви народите дитину, незважаючи на відсутність даних про шкоду ботокса для плоду, що розвивається.

Звичайно, Ботокс при вагітності навряд чи зашкодить вашій дитині, але він вам, швидше за все, просто не знадобиться! Справа в тому, що тіло вагітної жінки схильне до утримування рідини (це є найбільш частою причиною появи набряків). Зайва рідина призводить до того, що у жінки надувається особа, в зв'язку з чим у неї не видно ні зморшок, ні «гусячих лапок» біля очей. Таким чином, поки ви будете вагітні, така косметична процедура вам може бути не потрібна. Краще приділіть більше часу і уваги іншим способам професійного догляду за своїм тілом, таким як, наприклад, манікюр, педикюр, відвідування спа-салону або перукарні.

Схожі статті по темі:

  • Гість

    Та не в абортах дело.. Грамотний косметолог заповнює медичну карту на вас і двадцять разів запитає - перепитає вас про всіх ваших болячки, а ви повинні йому все про себе розповісти. Я ось наприклад навіть знати не знала, що ревматоїдний артрит є протипоказанням до ботоксу, сякі-такі неврологічні захворювання. А все тільки про алергію запитують і про хвороби крові. Мій лікар ботоксом займається більше десяти років, вона такий список склала вже з усіх своїх пацієнток з відводами від ботокса по всяких показаннями, якщо що, завжди консультується з досвідченими лікарями і колоти ось так просто не буде. А то будете як тут в одній темі з набряком потім лежати в лікарні.. а теж стрибала зайцем і здорова була. Мені, наприклад, ботокс в лоб відвела вона з естетичних причин.. великі очі, але низько посаджені брови. Так ось, лоб розпрямляється і брови ще більше будуть нависати над очима і очі можуть як заплисти.

    ???? як-так... нісенітниця якась... іноді брови так вгору задираються (модно було лет5 назад), що це називають брови Мефістофеля.... Така тітка-Етуш :) Мені дівчинка колола і примовляла - відкриємо очі, піднімемо брови, а то лоб великий...
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...