Клініки з планування вагітності в Астрахані Про вагітність і пологи

Головна » Планування вагітності

Клініки з планування вагітності в Астрахані

Відкрити карту Пропонуємо вам ознайомитися з відгуками про центр планування сім'ї в Астрахані. На сторінці вказана адреса, телефон та інша інформація. Нижче ми просимо написати свій відгук про лікарів і діяльності ЦПСИР в загальному. У момент публікації коментаря потрібно проголосувати, вказавши позитивну або -1 оцінку даній установі. Ваша думка створює рейтинг найкращих медичних закладів Астраханській області.

Центр охорони сім'ї і репродукції р Астрахань

Адреса: м Астрахань, Червона наб. 43/2

Керівник: Бондаренко Сергій Костянтинович

2015-10-01 10:58:11 Астрахань

Я вам скажу, що в будь-якому центрі все враження роблять саме фахівці, і багато що залежить від того, до кого потрапите. На жаль, зірки на небі нормально не склалися і мені дісталася жахлива фахівець-викачіватель грошей на прізвище Воронцова. Це вже типаж сучасного лікаря, якого треба всіляко уникати, щоб потім не тільки гроші не викинути, але і здоров'я не похитнути. Вам за схемою поназначают аналізів і препаратів, і купувати / проходити всі потрібно в певних місцях. А ось як вплине на здоров'я, і ​​чи треба вам взагалі, жінку не цікавить.

2014-02-03 18:18:48 Росія / Київська область

ВІТАЮ! Величезне спасибі ЩО У ВАС Є ТАКІ ФАХІВЦІ ЯК ЛІКАР ЕЛЬДЕРОВА К. С.
Перенісши операцію (позаматкова вагітність). ТРИ року ходила по лікарнях і клініках не могла завагітніти, не могли знайти причину, що тільки не пробували, які препарати тільки не переймала. Говорили одне Сто відсоткову гарантію що забеременіете, дає тільки Господь Бог. Але одного разу прийшла до планування сім'ї, пройшла повне обстеження, дотримувалася рекомендації лікаря. І ОСЬ ЧЕРЕЗ РІК ПРАЦІ ТА ТЕРПІННЯ Я БУЛА В ПОЛОЖЕНИИ. ЗАРАЗ МОЄМУ СИНА 4 РОКИ!

2013-10-02 10:57:04 Росія / Київська область

У період вагітності обстежилася, за узі взяли гроші, і ніхто не помітив серйозного пороку у дитини, ось такі фахівці, і таке гарне обладнання
Що за порок? У мене навпаки, сказали, що дитина даун - зробили хоріонцентез, аналіз прийшов без патологій, тільки дитина не вижив, після аналізу потекли води - загибель плода.

Журнал> Клініка Мать и дитя в Астрахані.

Отже, хочу поділитися своїми враженнями про лікарів і клініках! Коли нас виписали з пологового будинку і на 3 або 4 день до нас прийшла лікар з ділянки, то мені чомусь відразу захотілося звернутися в платну клініку для спостереження дитинку. Можливо вона і не поганий фахівець, але у мене довіри не викликала, так що як тільки дитині виповнився місяць я поскакала в клініку «Мати і дитя» і уклала контракт! Чудові лікарі, та й весь персонал просто розумничка! Годі й в черзі стояти і чекати прийому у лікаря, приходиш в свій час і завжди потрапляєш до того фахівця до якого записаний (просто перший раз ми сходили в звичайну поліклініку, записавшись по телефону, ми з малюком просиділи близько години чекаючи прийому, чесно кажучи це мене не обрадувало)!

Нам в центрі невропатолог запропонувала походити на масаж в оздоровчих цілях, я природно не відмовилася, так як з другого тижня робила йому массажик як могла сама, масажистка в центрі виявилася просто чудовим фахівцем - Мишко із задоволенням відвідував її заняття (Зінаїда Борисівна працює в пологовому будинку в реанімаційному відділення для новонароджених), так що в 5,5 місяців ми обов'язково знову підемо на плановий масаж.

Найголовніше особисто для мене, є завжди вільна процедурна де можна грудничка погодувати, на мій превеликий жаль в звичайній клініки такого не виявилося і довелося малюка годувати прям в коридорі, та ще й у присутності інших татусів і матусь, я звичайно годувати грудьми не соромлюся, але знаєте, є якийсь дискомфорт в такій ситуації.

І наостанок, не знаю яка практика в поліклініці, але в «Мать и дитя» при зборі аналізів результат можна отримати в цей же день, буквально через пару годин.

29 Листопад 2013 в 11:42

Що значить «уклала контракт»? ми там кожен раз платили за разове відвідування, розкажіть про контракт детальніше

З місяця до року є програма «Здоровий малюк» коштує 15 тисяч рублів на рік. Але у вартість не входить масаж і додаткові лікарі яких немає в графіку відвідування фахівців, а так все фахівці яких ви повинні обходити в клініці входять у вартість + аналізи.

Такий же контракт є і для діток старшого віку, тільки ціну сказати не можу!

Будь-який каприз за ваші гроші))

Та не в капризуванні справу! Головне щоб лікарі були кваліфіковані і ставлення людське! На собі багато раз відчула, що значить лікуватися за гроші або щодо забезпечення державою за коштами страхового поліса, різниця колосальна! Як на мене так краще заплатити, ніж довірити здоров'я своє, а тим більше здоров'я дитини не компетентних фахівців.

Мати і дитя мені дуже подобається, я хочу встати там в жіночу консультацію, теж платно. Перший раз я прийшла з маленьким терміном 2-3 тижні, зі мною відразу поговорила глав лікар, провела екскурсію по консультації (ремонт супер, обстановка спокійна, у кожного свій час для відвідування лікаря), відразу подивилася мене лікар, привітала і підтвердила вагітність, сказала неделек в 7-8 зробити УЗД і вже буду вставати на облік, лікар навіть мені дала свій номер телефону і сказала, що якщо у мене будуть якісь небудь питання або скарги дзвонити. Так що якщо наші лікарі не вміють шити без грошей, будемо платити.

Повністю згодна! Від себе особисто хочу сказати, що укладала контракт на пологи через «Мать и дитя» з Галкіної Наталією Миколаївною - лікар від Бога! Пологи у нас пройшли легкі, так і до пологів ходила до неї на прийом, ось тільки контракт не укладала, але нічого страшного з другим обов'язково тільки за контрактом. А вам раджу його зробити висновок, мені особисто кров попили в жіночій консультації, гінеколог був просто жахливий, постійно намагалася підсадити на таблетки, а ось в клініці мені сказали, що таблетки приймати мені не варто так як все в порядку і відхилень ніяких немає, так що обов'язково ведіть вагітність і пологи за контрактом!

Галкіна-лікар вищої категорії, теж мені дуже сподобалася

Різниці немає між платними лікарями і соц. і там і там є некомпетентні і є лікарі від Бога (як то кажуть) Я на Бойовий у Арефьевой спостерігалася лікар чудовий (безкоштовно) .А Народжувала у Башкатова договір укладала, лікар теж приголомшливий. І педіатри теж різні буваю. У нас лінива, але якщо наполягати то вона зробить все як треба.

А можна дізнатися прізвища лікарів. А то їх там багато... Цікавить педіатр, невролог і ортопед, якщо не складно...

Мене теж цікавлять хороші педіатр і дитячий окуліст в цій клініці. Підкажіть їх імена, будь ласка.

Укладала контракт з Галкіної, так в підсумку мало того вона не була присутня на пологах, так ще й лікар, який її заміняв мене кесар (поставила перед фактом) і дитинці моєму завдала поріз під оком. На питання «що це?» - «Нічого страшного, це тупим кінцем зробили, ми ж не винні, що ваша дитина лежав не так, як повинен» .Спрашівается, який ти *** лікар вищої категорії, якщо ти не можеш елементарно користуватися операційними інструментами... так що, мабуть, мені не пощастило. і Галкіна мене дуже розчарувала, хоча стільки позитивних відгуків про неї читала.

© бебі. ру - бути щасливою мамою

Центр планування сім'ї та репродукції

Відгуки про клініку і віруючих


** шИпучка **
2 квітня 2012 - 20:03

Одна викачка денег..ето з приводу УЗД, ставлять такі страшні діагнози яких немає. ходила туди три роки як дура а потім пішла перевірити ще раз в різні місця і то що ставили тут то в інших клініках навіть близько немає тих діагнозов..про лікарів сказати ні чого не можу.


Amatulla Ummu AbdurRahman
18 травня 2012 - 21:49

Проходила днями там узі, огляд гінеколога, Адамадзе Кетеван Бічіковна мій лікар, кров здавала. ніби все добре) і лікарі вежлівие..но мінус багато грошей іде (не всі можуть дозволити..


Elfijka
15 червня 2012 року - 7:50

Згодна спредидущімі. дуже дорого узі, поставили діагноз, який потім не подтверділся..Врачі добрі, чуйні-но результат нуль. шкода втраченого часу

Поставила тройбан тільки за те, що вагітні планові УЗД показали дитини без відхилень. а так. викачка грошей. лікарі. Воронцову вигнати мітлою поганою бізнесвумен, а не лікар. ставить страшні діагнози всім підряд - своїм і чужим, лядям і незайманим. УЗД вагітних - 2 рази добре, 1 раз не дуже (в плані ставлення лікаря). вже не знаю її прізвища, але ставлення так собі. попросила надати платну послуги записи узі на диск, відмовили, обгрунтувавши спочатку, що немає такої послуги, коли я тицьнула в реєстратура на прайс, сказали, що у них щось зламалося. а після дізналася, що після мене з проміжком в кілька днів на диск записували без проблем. мене ж запевняли, чсто все зламалося безнадійно цять часу назад. якщо ти тупий або тобі лінь, це не означає, що ти не обизана надавати платні послуги.


Дарья17
1 декабря 2012 - 9:04

Мені напевно доводиться туди ходити, тому що в ЖК - просто шлють, я там нікому не потрібна зі своїми проблемами, а в ЦП хоч і викачують гроші, але хоч якесь увагу я отримую. Обійшла купу лікарів, але в підсумку набридло ходити. Сама сиджу на форумах, все дізнаюся, а обстежуюся в ЦП))) спостерігається теж у Адамадзе. Не скажу що вона супер, більше - нормальна.


Umpa
6 червня 2013 - 17:26

Поставила одиницю, але просто тому що немає оцінок менше. Я спостерігалася в ЦПС вже багато років тому, років 10, і я в шоці що Адмадзе досі там працює, як її ще не зняли, безсердечна негідник. Я розумію, що грошей багато не буває, але це ж просто жах що там діється, все поставлено на потік, приймають одночасно в кабінеті по 3 людини. Її ж медсестра, коли я злізла з крісла, і сіла за стіл для консультації, між тим увійшла інша пацієнтка, готувалася роздягатися, а ця лікар вже на кріслі дивилася когось після мене, так от її ж медсестра мені шепнула, бачачи переляканий погляд 16 річного підлітка, що зараз тобі будуть пропонувати робити такий-то аналіз, не погоджуйся, він не потрібен, і яке ж було моє здивування, коли підійшла Адамадзе і відразу ж його запропонувала. Мені жодного разу не зробили УЗД за все прийоми, але при цьому ставили аднексит на основі скарг, хоча причини, судячи з усього мого історії хвороби були зовсім в іншому, і тоді все ще можна було б запобігти в початковій стадії. А як вона любить призначати антибіотики, і давати направлення на покупку ліків саме в аптеці навпроти ЦПС))


Дівчина з гітарою
24 жовтня 2013 - 14:21

Прийшла і моя черга описати сіё лікувальний заклад. У кратце скажу, що тільки лаборанти видалися мало не медперсоналом, яким можна поставити оцінку 4. Далі: До жовтня 2013р. Спостерігалася у Путілін Тетяни Олександрівни. Перший раз прийшла на прийом в нач. 2010р. - Вона здалася мені знаючим, грамотним і уважним лікарем. Я навіть подумала, що їй близька моя проблема і вона всі сили покладе, щоб ми її вирішили. І я їй вірила. Були призначені тільки основні аналізи: кров, сеча, інфекції і все. і кожен раз відправляла чекати. Прийом був платний, заплативши гроші і просто почувши - почекаємо, я почала біситься від її пофігізму. Виникла думка, що вона хоче щоб я їй платила, а я принципово цього не робила. Черговий прийом: я напросилася на УЗД, нарешті то з'ясували, що у мене парооваріальная кіста і стимуляція протипоказана. Від знайомих дізналася про ГСГ і запитала, напрямок. лікар впала в ступор, по очах було видно, що не хоче багато писати і направляти мене кудись, окрім як додому. Погодилася. ГСГ - одна труба прохідна, інша - ні. Відправила мене на 3 міс чекати і можливо Заб. Час минув. Загалом я сама в 2012р. напросилася на лапароскопію, вона і лікар УЗД мене відрадили. Давай поп'ємо Регулон 6 міс. і можливо на його раптовій відміні ти заб, наступного разу прийдеш Б. Нічого такого не сталося. У серпні 2013р. я зажадала направлення на лапаро, в очах лікаря знову небажання і лінь. Але я домоглася свого - 04 жовтень 2013р. мені видалили пароаваріальную кісту, капсулу на ПЯ, невеликі спайки. Більше я до неї ні ногою. Загублено 3 роки Лікар ледачий, байдужий до всього. Хоча може бути якщо я їй особисто платила за кожен даремний прийом, може бути вона щось і зробила, а може у неї просто знань не вистачає Шкода, що я раніше не вийшла на цей сайт і не прочитала відгуки про даному лікувальному закладі.

Zarasa . А мені поки все нравітсяІ ставлення персоналаВ особливості врачейВеденіе, і підготовка доків до Екодім і що такого, якщо мало.
07.09

 • 31121974 . Шановна Надія Юріївна, та Бог з Вами, я хіба ховаюся?))) Я прекрасно розуміла, що Ви зрозумієте, що я це саме я, відвідавши мою сторінку. Я.
  05.09

 • Надія Юріївна Білоусова . Привіт Дуже добре, що Ви написали, що я постійно була на зв'язку з серпня 2015 року, до того ж, що в клініці Ви були не часто: в октя.
  04.09

  Tanjuxa08 . мені все дуже подобається Починаючи з дівчаток на реєстратурі і закінчуючи прийомом лікарів. Дивно читати такі відгуки звичайно.
  04.09

 • Trixi1983 . У цю клініку ходили до Ходневич. Єдиний хороший лікар там. Шукали гарного уролога-андролога. Нам з чоловіком допоміг. В консультанта уролог-анд.
  03.09

 • Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...