Кращий лікар УЗД вагітних Про вагітність і пологи

Головна » Планування вагітності

Кращий лікар УЗД вагітних

Журнал> Хороший (а на мою думку - НАЙКРАЩИЙ) лікар-узіст Алмати!

Дівчатка. Привіт всім.
Хочу поділитися з вами своїм походом на узі.
Дане питання виникло під час вагітності про проведення якісного УЗД огляду кваліфікованим фахівцем з моменту як встала на облік в горЖК там вимагали просто результат, з будь-якої клініки і все.
Робила УЗД кілька разів і кожного разу в різних місцях (по хорошим відгуками знайомих / лікарів) чесно сказати жоден результат не задовольнив мене так як цей, всі минулі походи і мої запитання ставилися або в ігнор, або говорилося «все добре», а платила я завжди по різному по їх тарифами (від 1500 до 4000 тенге). Коли в ЖК знову сказали принести результат (2 скр, зробити з 20 по 24 тижнів), я вирішила знайти того лікаря узі, який мені все-все розповість, і ми з мамою почали шукати, знайшли (у мами є добра знайома, як виявилося це її син).
Вчора я в призначений за часом час прийшла разом з чоловіком туди. Прийом тривав десь 20 хвилин. Чоловік вирішив зняти на камеру моб. телефону нашого маленького (як виявилося запис в хвилин 6, потім у нього рука втомилася тримати і він продовжив слухати), розповідав все-все нам, і про будову гол. мозку, бачили мозочок, про будову серця, нирки, шлунок, подивилися на будову хребта, порахували кожен пальчик на руках і ногах, подивилися будова всього скелета, слухали сердечко, зробили запис на 3д узі, отримали заповітний знімок з зевающим дивом і ще одним з результатом узі. Посміхалася весь час і мовчала, бо такої інформації я ніде не отримувала.
Приймає він в Інституті молекул. медицини Алмати, звуть Голентовської Михайло Володимирович. Він лікар узіст, акушер-гінеколог.
Дівчата, якщо постане питання про проходження УЗД, раджу тільки його, не пошкодуєте.

10 Березень 2012 в 10:06

Я теж довго не могла знайти гарне УЗД, потім за допомогою мами нащла, так що якщо комусь треба, підкажу! (В Таразі)

Яніна. Добрий день підкажіть плиз хорошого з УЗД в Таразі

Для нас це дуже важливо і зворушливо, вітаю вас, і хочеться чути як там малюк, а не типове «все добре» а що все?!

Обговорення

Дівчатка, хто де і у кого робив узі, розкажіть, поділіться думкою Записалася на 3д-4д узи + 2 скринінгу в Сонар, хотіла потрапити до Юмтаровой, але вона була у відрядженні, в результаті узі робила інший лікар, чесно кажучи не запам'ятала ні прізвища ні імені, що щось на зразок Сундарова Юндима, не пам'ятаю як людина вона дуже приємний, але саме враження від узі було не дуже, як то все зім'ято, невпевнено, швидко ((((може хто ходив до неї?

Я робила у Юмтаровой пару раз, в Здоров'я у Лигденовой. У ДІАМЕД П. І. Б. Не пам'ятаю, на Хахалова добре робила, а на Павлова якось не дуже сподобалося (коли термін великий був. А коли просто встановити Б, нормально)

Дівчата, всі так Красноярова хвалять. а я в шоці від неї. Хоча вона ще у моєї мами все вагітності дивилася. на 20 тижні вагітності, вона поставила нам відставання в розвитку, зростанні, на 1 тиждень, мовляв ви матуся висока, тато напевно теж, а дитинка маленький, тільки лише за термінами встигає. Скільки було пролито сліз. моя гінеколог була в шоці, не може бути відставання 1 тиждень, похибки узі можуть тільки 2 тижні складати. Але, дивлячись але мої повні жаху очі, виписала мені вітамінки, і на крапельниці відправила з глюкозою. А Красноярова направляла до генетику, залякала мене там до чортиків, згадати страшно, дослівно, мало не карлик у вас народиться.

Наталія. аналогічно, вона мене отпраляла на аналіз забору крові з пуповини, ну це коли проколюють живіт. Це було в 26 тижнів. а ще додала, що якщо знайдуть відхилення, то потрібно робити переривання і нічого виродків плодити (це дословоно). 26 тижнів Це коли я відчувала кожен рух дитини, чекала його, сказати таке Я ​​вийшла від неї ні жива ні мертва, в шоці Зараз ребю 2,2 розвивається відповідно до віку.

Де робити УЗД в Москві?

Про Воєводіна всі лікарі кажуть, що дуже талановитий, типу все аномалії відразу бачить. Я до 3Д-УЗД, робила УЗД у професора Демидова. на Опаріна. До слова сказати, Демидов - основоположник всієї УЗД-діагностики вагітних і плода в світовій медицині. Це він розробив таблицю відповідності розмірів самого плоду, органів плода терміну вагітності, і наявність / ВІДСУТНІСТЬ отклоненійт в розвитку. Але він в клініці на Опаріна ЗД-УЗД не робить. Записалася до Воєводіни на 9-00. Сто разів дзвонила в реєстратуру, щоб уточнити, записують чи на диск результати. Мені відповіли так, кодга будете олпачівать, скажіть що потрібна запис, це плюс 500руб. до вартості УЗД 4900 руб. До слова сказати, в той день почався снігопад, Москва, як завжди встала. Я їхала на машині з Мітіно, благо, вийшла з дому за 2 години. Ледве встигла, приходжу оплаяітвать, кажу, мені потрібна запис. Медсестра каже, мовляв, якщо вийде запис. тоді і оплатіть, скажіть про запис лікаря. Ледве знайшла кабінет - таблички на дверях не було. Прочекавши 35 (!) Хвилин, в кабінет (не поспішаючи!) Зайшов розпатланий толсячок в окулярах. Хвилин через 10 мене викликав. Каже, мовляв, навіщо прийшли? Я йому: Мені потрібно зробити 3Д-УЗД, для виключення вад, мені потрібно зробити запис. Він мені: Я запис не роблю, якщо Вам не подобається, можете забрати на касі гроші і перезаписати на інший день до іншого лікаря. Здорово! Я тягнулася 2 години, вийшла з дому о 7 годині, для того, щоб мене послали! Довелося погодитися. УЗД зайняло (!) 10 хвилин, за які він мені побачив хлопчика (Демидов ще в 14 тижнів його побачив!), Запевнив мене що все в порядку, все органи в порядку, і випровадив мене з куцою папірцем з результатами, в якій не були щаполнени майже всі параметри! Я, офігевшімі, вийшла, тому що не встигла задати жодного питання, взяла, і пошда ​​до адміністратора, висловила все що думаю, про якість обслуговування за такою високою ціною. І що б Ви думали? Мені запропонували переробити у зав. відділенням УЗД безкоштовно, із записом на диск! Правда зав. відділенням мене перенаправив до Затикян, яка і сказала, що Воєводін дуже досвідчений діагност, але він вчений у всіх сенсах цього слова, тому всі (!) вагітні після нього переробляють УЗД. Так що ось так я сходила на УЗД до Воєводіни

А чого ціна так розходиться? Вище пишуть - 1500, а у вас майже п'ять. Це через 3Д?

Я говорила про звичайних УЗД. НЕ 3D.

Звичайно, там звичайне УЗД варто, якщо мені пам'ять не зраджує, у професора 1900 руб. а у фахівця рангом нижче, ціна менша, але скільки, я не пам'ятаю.

Я буду робити в Євромедіа, взагалі я у них спостерігалася до вагітності, під час планування, в нашій ЖК на мої болячки не звертали уваги і так вийшло, що моя подруга порекомендувала їх, я робила до вагітності 2 рази звичайне узі, і коли діагностувала вагітність, ціни адекватні, якщо 3d потім робити те трохи менше 3 тис якщо не помиляюся, але точно я не пам'ятаю, я у них залишаюся спостерігатися, про узі у них тут можна подивитися www. mc-euromed. ru / 3duzi

Ходила до даного фахівця на УЗД в Клініку практичної медицини. Лікар справив хороше враження, дуже ввічлива, уважна, все чітко розповіла, описала, відповіла на всі питання, а головне допомогла в проблемі. Саме таких лікарів як Сербіна Н. Б. завжди приємно відвідувати.

У наш час зробити УЗД в Москві не проблема, звичайно ж. Але я згодна і з автором, і учасницями, потрібно шукати свого лікаря. Тому, в якому не будеш сумніватися. Огляд адже серйозна штука, особливо при вагітності. Я ходила в Віталіс, і піду в наступний раз, тому як в ЖК ходити ніякого бажання, після того, як у дитини знайшли неіснуючий порок. Уявляєте, в якому жаху я жила, поки повторно не зробила УЗД.
Якщо цікавить ціна, 1 триместрі (початок липня) платила 2 750 руб.

Не завжди виходить пройти УЗД в поліклініці за місцем проживання через черги і циклу. Мій гінеколог-ендокринолог з ЖК відправила мене в Медичний діагностичний центр - Спеціальний. Там Я зробила УЗД молочних залоз за 550 р. Мало сказати, що все пройшло просто добре, мені настільки цікаво було те, що говорить лікар, що медична процедура перетворилася для мене в захоплюючу бесіду. Дуже раджу!

Згодна з автором, шукати потрібно грамотного лікаря. Трохи розповім історію, як це було у мене. Може, хтось зіткнувся з тією ж проблемою. Діло було так. Коли дізналася, що завагітніла, вирішила пройти УЗД (термін 4 тижні приблизно). У ЖК відразу сказали підозра на позаматкову. Дивляться: на в матці нічого немає, ні в трубі. Відпустили додому і сказали прийти ч / з тиждень. Я не витримала, вирішила знайти іншого лікаря УЗД. Знайшла клініку Віталіс, записалася. Через 5 днів, здається, мене вже дивилася Ірина Азатовна Рульова. Сказала, що позаматкової немає, просто термін маленький був, ось і не видно було. Таке полегшення. А якби я пішла в ту ж ЖК, невідомо, чим би справа закінчилася. Ось і думайте!

Мені сподобалося в арт-Мед на Красній Пресні. Ця клініка працює дуже давно і фахівці тут за всіма відгуками одні з кращих. Тому і пішла сюди. Робила УЗД Філіпчук АН, 3D із записом на диск, і фотки малюка дали.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...