Дитина тазовому передлежанні 32 тижні Про вагітність і пологи

Головна » Планування вагітності

Дитина тазовому передлежанні 32 тижні

Як перевернути дитину з тазового передлежання до головного

Після чергового візиту до гінеколога в третьому триместрі вагітності ви можете почути, що дитина поки не зайняв належне положення в матці. Тобто, він повернутий вниз ніжками і сідницями. В цьому випадку не потрібно лякатися, оскільки правильну позу малюки займають після 32-34 тижні, деякі і напередодні пологів. І все ж, як перевернути дитину в головне передлежання. Спробуємо розібратися.

Чому малюк в неправильному положенні?

Чому майбутній малюк може перебувати в тазовому передлежанні, вам обов'язково розповість ваш лікар. Він повідає про медичні причини, а існують і інші.

Звичка спати всю ніч в одному положенні майбутньої мами негативно відбивається на позі плоду в матці. У таких випадках лікарі рекомендують в ліжку перед сном полежати в декількох позах, змінюючи їх кілька разів. Такі пересування допоможуть закласти програму сну з чергуванням декількох поз. І можливо через тиждень звичка спати в одній позі забудеться.

Переконайте перевернутися!

Існують і інші способи поступового перевертання плоду в утробі в потрібну позу:

 • Спілкування з дитиною. Мамочка, зручно влаштувавшись в кріслі, подумки направляє свій погляд всередину, до дитини. Вона промовляє думки вголос, розповідаючи про те, як небезпечна перспектива пологів в тазовому передлежанні. Таким чином, можна переконати малюка перекинуться, пояснити йому таку необхідність. Переконувати можна і за допомогою тактильного контакту погладжуванням живота, легким масуванням. Для цього мама повинна спілкуватися з дитиною кожен день певний час, при цьому умовляючи його зайняти потрібне положення. Рухи рук потрібно спрямовувати так, щоб дитина рухався за ними і таким чином перекинувся.
 • Природну допитливість дитини теж можна використовувати в своїх цілях. Так, включений ліхтарик потрібно прикласти до маминого живота і рухати ним в потрібному для перевороту напрямку. Дитина як би ходить за світлом зовні і перевертається.
 • Можна вдатися і до методу акупунктури. Вона безпечна для майбутніх мам, якщо цим займається фахівець. Вплив на меридіани сприяє перевороту дитини.
 • Допоможуть фізичні вправи

  Дуже добре діє на вагітних йога. І цим способом можна легко змусити малюка зайняти правильне положення. Жінкам, які цим раніше не займалися, можна спробувати робити напівміст. Для цього потрібно під поперек підкласти ковдри або інші м'які предмети. Для ефективності в цій позі слід перебувати по 15 хвилин кілька разів на день. Але починати потрібно з 2-3 хвилин, щоб не погіршити становище відразу, не перестаратися.

  Перевернути майбутньої дитини після 32 тижнів значно складніше, ніж уникнути такої ситуації. А для її профілактики потрібно вести здоровий спосіб життя, що включає і рухову активність.

  Отже, рекомендуємо деякі вправи, що допомагає малюкові зайняти правильне положення.

 • Ляжте на бік під внутрішньоутробну позу (із зігнутими в колінах ногами і тазостегнових суглобах). Полежіть так декілька хвилин. Зробіть глибокий вдих, через спину перекиньтеся на інший бік, займіть ту ж позу. Знову полежте кілька хвилин. Випрямити ногу, яка знаходиться зверху, друга нога залишається зігнутою. Зробіть вдих і знову зігніть випрямлену ногу. Обхопіть коліно руками і відведіть його в сторону. Те ж повторіть з іншого боку. Виконайте вправу по 5-6 разів.
 • Вправа Кішка. Його роблять стоячи на четвереньках і прогинаючи спину вгору-вниз з підняттям голови. Повторюємо вправу 10 разів.
 • Ляжте на спину. Зігнуті в колінах ноги стоять на підлозі, руки витягнуті уздовж тулуба. Повільно, на вдиху піднімайте, а на видиху опускайте таз. Повторюємо вправу 7 разів.
 • Такі вправи потрібно робити щодня протягом тижня, а то і 10 днів.

  Це проста гімнастика, яка не потребує зусиль і багато часу. Коли ж під час такої фізкультури ви відчуєте в животі шум, рух, це може означати, що дитина вас вже слухається і робить те, що вам обом так необхідно. Щоб точно в цьому переконатися, зробіть УЗД. Бандаж допоможе малюкові зафіксуватися в цьому положенні. Успіху і активності вам обом!

  Спеціально дляberemennost. net Олена Толочик

  Головна - Статті - Вагітність - Майбутня мама

  Обговорення цікавлять вас тим в рамках цієї рубрики ви можете подивитися в розділі нашого форуму Планування вагітності
  Для перегляду деяких розділів форуму потрібна реєстрація.

  Як перевернути малюка
  01.01.70

  У мене було тазове передлежання в 32 тижні. Робила обидва варіанти, малюк перекинувся дня за 2-3.

  Варіант 1. Індійський міст
  Можна виконувати з 30-го тижня. Для цієї вправи потрібно лягти на підлогу, підняти ноги і покласти під таз декілька подушок, щоб таз став сантиметрів на 30-40 вище плечей. При цьому плечі, таз і коліна повинні утворювати пряму лінію. Завдяки цій вправі деякі діти перевертаються вже з першого разу. Якщо ж дитина, як і раніше стоїть на своєму, повторюйте вправу 2-3 рази на день.
  Інший варіант цієї вправи: Можна посадити чоловіка або подругу навпаки і покласти ноги їм на плечі так, щоб ваші підколінні ямки були у них на плечах.

  Варіант 2. Складається з 2-х вправ.
  Основне: його потрібно виконувати лежачи на кушетці.
  Лягайте на той бік, до якого звернена спинка дитини при сідничному передлежанні або протилежний тому, до якого звернена головка при поперечному передлежанні Зігніть ноги в колінах і тазостегнових суглобах і полежіть спокійно 5 хвилин. Потім зробіть глибокий вдих, поверніться через спину на інший бік і знову лежите спокійно 5 хвилин. Потім випряміть ногу, яка у вас розташована зверху - при тазовому передлежанні або ту, на якій лежите, при поперечному. Друга нога обов'язково залишається зігнутою. Зробіть глибокий вдих і знову зігніть випрямлену ногу в колінному і тазостегновому суглобах, обхопіть руками коліно і відведіть його в сторону спинки при тазовому передлежанні або в сторону ягодичек при поперечному передлежанні плода. Тулуб при цьому нахилиться вперед, а зігнута ного опише півколо всередину, торкаючись передньої стінки живота. Зробіть глибокий видих, розслабтеся, випряміть і опустіть ногу. Потім знову зробіть глибокий вдих і повторіть вправу ще раз.
  Цю вправу потрібно робити щодня по 5-6 раз і через день показуватися лікареві.
  Заключне вправа: потрібно виконувати лежачи на спині.
  Ноги зігніть в колінах і тазостегнових суглобах, стопами на ширині плечей упріться в підлогу, руки витягніть уздовж тулуба. На рахунок раз зробіть вдих і підніміть таз, упираючись на стопи і плечовий пояс. На рахунок два таз опустіть і зробіть видих. Потім випряміть ноги, напружте м'язи сідниць, втягніть живіт і промежину, одночасно роблячи вдих. Розслабте всі м'язи - видих. Повторіть вправу 7 разів.

  З книги Я і мій малюк Санкт-Петербург 1998

  Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

  Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

  Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

  Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

  Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...