Планування вагітності ростові дону Про вагітність і пологи

Головна » Планування вагітності

Планування вагітності ростові дону

Безпліддя> Ростов-на-Дону. Потрібен хороший ГИНЕКОЛОГ, ЕНДОКРИНОЛОГ. Ніяк не можу знайти кваліфікованого, досвідченого лікаря, який дійсно буде ДОПОМАГАТИ, а не вимагали.

# Дівчатка, Ростовчанка, відгукніться. Не знаю, куди і до кого далі йти. І нашу сім'ю наздогнала проблема безпліддя. Почала обстежитися, т. К. Вже більше трьох років не можемо. З початку у мене виявився папіломавірус при здачі ПЛР, хоча два роки тому нічого подібного в аналізах не було. Пішла до гінеколога, зробила кольпоскопію - хронічний ектоцервіціт. здавала купу гормонів за направленням лікаря. у мене сверхповишенний Антимюллерів гормон (при нормі 1-2.5 - 7.25), пролактин (близько 1000) і ДГЕА. Ще була здана купа мазків. Зібрала я всі аналізи в ахапку і прийшла повторно на прийом - ніяких коментарів з приводу того, що зі мною, звідки все це взялося, чим це загрожує, я не почула. Була не в одного лікаря зі своїми аналізами. І все у кого я була норовлять тільки швидше зробити відписку або сказати «приходьте еше раз». А прийом, природно, не безкоштовний. Так що всю інфу по моїм болячок доводиться шукати в і-неті. Хочеться знайти лікаря, який не стане чекати, коли ти йому почнеш ставити питання по своїм аналізам, а розповість все сам, допоможе підібрати індивідуальне лікування з огляду на особливості організму, а не під копірку як і всім іншим своїм пацієнта, того, хто дійсно допоможе мені, а не збагатить себе або свою клініку в черговий раз. ДОПОМОЖІТЬ, ПОДСКАЖИТЕ П. І. Б. ЛІКАРЯ ГІНЕКОЛОГА досвідченого в цій проблемі, який допоможе.

18 Вересень 2011 о 16:08

Ну, невже ніхто не може підказати мені куди і до кого піти на прийом. - ((((

Замінила таблетки сайтом і схудла! Зайві кілограми давно турбували. Але ніяких дієт не переношу - голова починає боліти, працювати не можу. Пробувала всякі таблетки, БАДи, але зневірилася в них повністю. Побачила черговий тест. Привернуло, що поруч було написано: «Ніяких таблеток» і «Їж, що хочеш і худни». Тест спочатку здався звичайним, але деякі питання більше ніде не зустрічала. Потім стало зрозуміло - тут не звичайну дієту пропонують, а всебічний комплекс. Результат? 9 кілограм за місяць. Навіщо я раніше стільки грошей даремно на таблетки витратила? Ось власне сам тест

Ендокринолог - в Ніапе Єгоров

Ірен. З приводу Єгорова погодиться не можу... Дуже довго у нього лікувалася, але так і не допоміг. Було дуже багато таблеток, і як наслідок, зараз нові хвороби... :( Чому його все так піарять? Хоча може він, звичайно, і кращий в Ростові, але далеко не найкращий фахівець взагалі...

Вітання! Я ендокринолога не знаю, а ось гінеколог дуже хороший в Залізничній лікарні м Батайска. Берлі (по батькові не знаю) .Він приймає в стаціонарі. Лікування платне, якщо потрібен лікарняний то 21 т. Приблизно коштує але це в стаціонарі. Але він дуже грамотний дядько, як кажуть у нього навіть ті вагітніють хто 10 років не міг! Якщо хочете поїдьте про консультуєтеся.

Ось, спасибі велике за те, що відгукнулася, Ксенья.

Тетяна, якщо ще актуально, то можу порадити хорошого гінеколога в центрі планування сім'ї на Московській, лікар Яценко Тетяна Олександрівна, каб. 8. Дуже прискіплива і ліки прийнятні призначає. До неї навіть з області дівчинки їздили, щоб завагітніти, одна завагітніла. Бажаю удачі!

Я зараз є помітний у Смирнової в Юнони. Гінеколог-ендокринолог. Грамотна. Кстате, у мене теж що і у вас з гормонами. Ви сходили до цього лікаря Берлі. Якщо так то залиште коментар до нього. Дякуємо.

До Смирнової не раджу ходити. Лікує під копірку всіх! Я лікувалася у неї і потім як з'ясувалося, 2 моїх знайомих теж до неї ходили (раніше) «лікування» у нас всіх як під копірку, тільки ф. в. о. різні. З чим прийшла до неї, з тим і пішла. Тільки купу грошей даремно витратила і нерви...

Доброго дня! хто небудь ходив до ендокринолога Шабанова Л. Ю. на бадьорою. хороший вона лікар або не варто у неї лікуватися.

Всім привіт! Спасибі, за бажання допомогти і підказати. Потрапила в цьому році на обстеження в НІІАП. Була у Єгорова. Здала додатково ще купу аналізів. У підсумку, за діагнозом доктора Єгорова - надниркованедостатність на генетичному рівні :-(. Весь час підвищений ДГЕА через збій в роботі якихось генів. І вихід тепер один, як я зрозуміла - прийом метипреда і його аналогів. Але цей препарат занадто сильно впливає на ВСЕ людські системи в гіршу сторону. Виходить, щоб завагітніти, я належна скалічити своє здоров'я прийомом цього препарату: - ((((до того ж, пити його і протягом всієї вагітності. Мало того, що метіпред калічить більшість органів, так ще й не до кінця вивчено його вплив на плід. Я в шоці! Невже наша медицина не знає інших способів для того, щоб допомогти завагітніти. і один єдиний варіант це метипред. - ((((((((((

Тетяна, підкажіть будь ласка, вам призначили метіпред з тієї причини, що ви не можете завагітніти. Справа в тому, що я теж ходила до Єгорову і здала купу аналізів, такий же діагноз, він призначив карантин і метіпред... Все з тієї ж причини я не можу зважитися на прийом метипреда... До Єгорову я пішла з іншою проблемою, в 20 тижнів було переривання вагітності за медичними показаннями, у дитинки був складний порок серця, причину так ні хто і не назвав... ми з чоловіком ведемо здоровий спосіб життя і т. п. Ето і стало приводом звернутися до Єгорову. Буду вдячна за відповідь.

Тетяна, підкажіть будь ласка, ви почали пити метіпред або може ходили до іншого ендокринолога. Я так само була у Єгорова, він мені призначив метіпред, але до сих пір я так і не почала його приймати. Може ви знайшли іншого ендокринолога, який призначив інше лікування.

Вітання. У мене такий же діагноз. Була на прийомі і у Єгорова і у інших фахівців. Висновок один-приймати дексаметазон або метіпред. П'ю декс з грудня, а вагітності так і немає. Кидаю пити гормони. Хочу травами полікуватися. Шукаю фітотерапевта. А ще при підвищеному ДГЕА буває неповноцінна овуляція.

Ти краще не кидай різко гормони, поступово зменшуй дозу!

© бебі. ру - бути щасливою мамою

Обласний центр планування сім'ї та репродукції людини г Ростов-на-Дону

Обласний центр планування сім'ї та репродукції людини.
Поштова адреса: 344002, Ростовська обл. м Ростов-на-Дону, вул. Московська, д. 79.
Телефони: (863) 262-04-33 (довідкова, запис на прийом), (863) 240-16-96 (директор Центру).
Проїзд: маршрутне таксі № 7а, 80, автобус № 3, 7, 7а, 12, 33, 70, 80, 67, 98, 3а, тролейбус № 1. 2. 22, 9, трамвай № 1, до зупинки «Проспект Ворошиловський »або« Площа Рад ».
Години роботи: 8-00 до 20-00, без перерви (понеділок - п'ятниця), 9-00 до 15-00, без перерви (субота), неділя - вихідний.
Години роботи: 8-00 до 19-00 без перерви (понеділок - п'ятниця), субота, неділя - вихідні дні.

Директор Центру планування сім'ї та репродукції - Тетяна Йосипівна Федорових.

В установі пацієнтки можуть проходити повне обстеження, в Центрі планування сім'ї та репродукції є кабінет андролога, в якому спостерігаються чоловіки. Центр надає послуги з планування сім'ї, в питаннях безпліддя (чоловічого і жіночого), контрацепції, генетичні вади, спадковості, резус - конфлікту матері і дитини. Установа надає багато додаткових медичних послуг, які не передбачені програмою обов'язкового медичного страхування, і вибираються пацієнтками за своїм бажанням.

У Центрі спостерігаються жінки з безпліддям різної етіології, невиношуванням вагітності, ускладненнями вагітності. Вагітні жінки можуть спостерігатися у акушерів-гінекологів, отримувати планове амбулаторне лікування і проходити обстеження.

Текст Обласний центр планування сім'ї та репродукції людини знаходиться в місті Ростові. Є власністю проекту Новонароджений RU Ру. Належить розділу Жіночі консультації Ростова-на-Дону Ви можете висловитися про проблеми описаних в Жіноча консультація при Обласному центрі планування сім'ї та репродукції людини г Ростов-на-Дону, відгуки і думка жінок провідних вагітність , залишивши коментар.

Юлія 2016-02-10 11:48:27

Підкажіть будь ласка, в цьому центрі можливо отримати консультацію з питання статі дитини. У нас дві дівчинки і нам з чоловіком хотілося б хлопчика. Чи можливо розрахувати. або розпланувати це і які гарантії?


[Відповісти] [Відповісти цитуючи] [Скасувати відповідь]

Увага! Будь-яка інформація, надана на сайті http: // novorogdenniy. ru, має ознайомчий характер і не може застосовуватися для самолікування або встановлення діагнозу. Адміністрація і власник сайту http: // novorogdenniy. ru не несе ніякої відповідальності перед Вами або будь-якою третьою стороною за будь-які втрати доходів, прямі або непрямі збитки, збитки, втрачений прибуток або можливості, а також будь-які інші проблеми, безпосередньо або побічно пов'язані з неточністю, помилками або неповнотою даних сайту http: // novorogdenniy. ru.

Календар вагітності

Календар розвитку дитини до року

Пологові будинки та рейтинг пологових відділень

Жіночі консультації відгуки

Дитячі садки та ясла

Планування вагітності

Вагітність і пологи

Грудне годування

Основи догляду за новонародженим

Дитячі хвороби

Особливості дитячого харчування

Ранній розвиток дитини

Молодій мамі на замітку

Розповіді про пологи і вагітності

Перинатальний центр (Ростов-на-Дону)

Висловлюємо велику подяку Чернавського Віктору Володимировичу, 23 травня 2012р. народилися наші донечки двійнята!! Чудовий доктор, професіонал своєї справи!! Спасибі йому величезне за його працю. Спостерігалася у Віктора Володимировича з 15 тижнів, жодного разу не помітила жодного непотрібного призначення, поганого ставлення. Дуже вдячна йому вся наша сім'я. Низький Вам уклін Віктор Володимирович. Дай Бог Вам здоров'я і благополуччя!! З повагою сім'я Симонян

Народила 3.05. В патологію лягла на 38 тижні - зняли пессарий. Думала день - два і пику. Валявся тиждень в очікуванні малюка. Як в санаторії. З вікна чудовий вид на річку. Тиша та спокій. Медперсонал привітний і умиротворений, нікого не напружують режимом дня. З 16 до 19 можна виходити на прогулянку, якщо охоронець не дуже строгий, то можна втекти раніше. Ми з чоловіком гуляли вздовж річки, сиділи в кафешці, їздили в парк. Тільки повертатися треба вчасно, інакше ризик назад не потрапити - двері закривають і не достукаєшся. У відділенні палати на двох, зручності на дві палати. Ми з дівчатами подружилися, тусувалися вчотирьох в їдальню, вдень в буфет за підкріпленням типу піци і пиріжків. Їжа звичайно не супер, але все таки це медзаклад, а не ресторан. З голоду не померли. Ліжка зручні. все чистенько, ТВ в коридорі. Відпочила, набралася сил. Народжувала з доктором Маліковій Іриною Олександрівною. Величезне їй спасибі. Професійна, уважна, терпляча, небагатослівна. Дуже допомагала під час пологів. Всім рекомендую! Чудовий лікар і людина. Сподобався родзал, все дуже зручно облаштовано: крісло регулюється. місце для дитинчати, стільчик для тата, є фітбол для полегшення сутичок, туалет. Ми народжували разом з чоловіком, він мене здорово підтримав. Зробив першу фото і відеозйомку нашого малюка. Незвичайні кадри. Нікого з присутніх це не збентежило. Чоловік на пологах вже не вдивовижу. Коли процес закінчився ми були разом ще дві години. Потім сина забрали, дали мамі відпочити. Принесли на моє прохання через три години. Важливо, що діток не підживлюють, прибуваєте з мамою стимулює вироблення молока. Палати на двох, одномісні і є сервісні, тато може відвідувати, побути з дитиною поки я в душі, нагодувати смачненько. У центрі дуже гарна шумоізоляція, не чути дет плачу навіть із сусідньої палати. Дуже комфортно. Одним словом просто КАЗКА! У порівнянні зі звичайним пологовим будинком 14, де народжувала першу Дочу, небо і земля. Всім задоволена!

У коридорах просто заблукати. Відразу запам'ятовуйте дорогу. щоб повернутися назад. Трохи дивно ставлення дитячого відділення: як - то ненав'язливо, рекомендацій не дають, зате не лякають. Що що візьмеш, відповідають це нормально. Діткам не роблять ніяких щеплень і обстежень. Відправляють додому на розправу дільничним педіатрам. Хоча лікар мені сказала що якщо проблеми які - то з дитинкою, то відразу до нас.

Чудовий центр. Дай Бог всьому колективу здоров'я і розумненьких дітей! Якщо обираєте де народжувати - навіть не сумнівайтеся. Ставайте на облік заздалегідь. Всіх фахівців пройдете, вже не кажучи що безкоштовно. І дитинча з'явиться в хороших умовах. Будете згадувати з вдячністю все життя.
ДЯКУЄМО.

Умови і ставлення лікарів мені дуже сподобалися. Передпологова палата і пологовий зал - це одне і те ж приміщення, дуже тішило те, що перед самими потугами нікуди не доведеться переходити. Я народжувала разом з чоловіком, весь час була під наглядом лікаря і акушерки. Вони, звичайно, виходили час від часу, але не надовго. Приємно було те, що акушерка під час сутичок розмовляла зі мною, розповідала історії зі своєї практики. Це дуже вабило і розслабила мене. Приємно усвідомлювати, що стороння людина намагається створити комфортні для тебе умови.

Єдиний, напевно, мінус - це харчування. Але цим страждають, я думаю, всі російські лікарні. Їду приносять 3 рази в день і не скажу, що все там їстівне. Але в загальному, я дуже рада, що народжувала саме там.

Післяпологові палати теж дуже зручні, двокімнатні, кожна кімната - двомісна, в кожній палаті свій душ і туалет. Малюки знаходяться разом з мамою в палаті в зручних прозорих ліжечках-візках на коліщатках.

Якщо мамі потрібно піти на якісь процедури або здати аналізи, вона завжди може взяти малюка з собою в цьому візку на коліщатках. В кімнаті є кнопка виклику персоналу в разі потреби.

Якщо надумаємо третього малюка, то за ним поїдемо тільки туди.

Спостерігала і оперувала мене лікар Наталія Сергіївна. Дуже сувора лікар, але завдяки її строгості в відділенні був бездоганний порядок, бездоганна чистота. Ліжку кожен день приходили пропонували поміняти якщо була необхідність і весь персонал від роздатчиця їжі до завідуючої відділенням був доброзичливий, чуйний і вражав своїм професіоналізмом. Ми з сусідкою по палаті поражлісь їжі, настільки різноманітне та смачне меню там було. Дуже сподобалося в пологовому блоці, в такій обстановці набагато легше було перечікувати сутички.

Я народила в 17.15, дитину забрали через годину а мене сказали переведуть до нього як звільняться місця у відділенні. О 5 ранку прийшли сказали щоб я звільнила палату і постелили мені на дивані в коридорі. Свого перекладу до дитини я дочекалася тільки під вечір і то, завдяки тому що мій чоловік зателефонував лікареві. В акушерському відділення взагалі панував хаос і беззаконня. Дітей приходили оглядати коли їм заманеться один раз о 22.30 прийшли оглянули, зважили, стали проводити дезінфекцію палати. Загалом спати лягли ближче до першої години ночі. Відповідей на питання не могли ні у кого знайти. А в день виписки і зовсім. Коли за мною вже приїхали родичі схаменулися, що дитині не зробили узі, на моє запитання які результати, мені відповіли: А воно тобі треба? Ми узі робимо для себе Жінка яка виносила дитину (дуже шкода що я не запам'ятала її прізвище) в ліфті сказала, що у мене є 2 хвилини, щоб переодягнутися і ні секундою довше вона чекати мене не буде. Такого хамства я ще не зустрічала. Загалом відразу після пологів бігти мені звідти хотілося стрімголов.

У січні я потрапила туди по швидкій на терміні 20 тижнів з розкриттям в 11мм і підтікання вод. Мене поклали в гінекологічне відділення.

Спочатку домовлялася з одним лікарем але незадовго до пологів коли я їй зателефонувала вона поставила мене перед фактом що вже там не працює. Довелося в терміновому порядку шукати іншого лікаря.

За рекомендацією я домовилася з Віктором Володимировичем Чернавським. Такого дивно доктора я в своєму житті не зустрічала. Спокійний, не метушливий, мене він відразу привернув до себе і народжувати я йшла з повною впевненістю у виборі доктора. За 2 тижні до передбачуваної дати пологів мене поклали у відділення патології вагітних. Віктор Володимирович приходив кожен день мене оглядав. За 3 місяці харчування стало набагато гірше.

Обурював той факт, що зберігати в холодильнику нічого не дозволялося, а з тим харчуванням що давали в їдальні вже в 6 вечора дико хотілося їсти.

Другу дитину дуже хочу народжувати у Віктора Володимировича, тільки не хочеться знову потрапляти туди.

Народжували тут? Розкажіть!

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...