Подвійне обвиття шиї пуповиною Про вагітність і пологи

Головна » Пологи

Подвійне обвиття шиї пуповиною

Подвійне обвиття пуповиною

Подвійне обвиття - це діагноз, який мамам досить часто ставлять на УЗД. Чи варто боятися цього діагнозу, і як правильно вести пологи з подвійним обвиттям?

Подвійне обвиття плоду пуповиною на УЗД

Діагноз подвійне обвиття пуповиною навколо шиї досить часто ставлять на УЗД. Однак насправді виявити істинне обвиття на УЗД дуже складно, оскільки пуповина може просто лежати на плічках, утворюючи гадану петлю. Більш того, УЗД роблять, як правило, за кілька тижнів до пологів. За цей час дитина може розмотати, і під час пологів обвиття НЕ виявлять. Однак, якщо є ймовірність обвиття, то необхідно повторити УЗД незадовго до пологів, а також сказати акушерам під час пологів, що подібна проблема мала місце.

Пологи з подвійним обвиттям

Питання про те, як будуть здійснюватися пологи з подвійним обвиттям, визначають лікарі. Причому тут важливий комплексний підхід. Якщо подвійне обвиття підтверджено на УЗД, а також має місце кисневе голодування, видно, що малюк страждає, то лікарі можуть прийняти рішення зробити кесарів розтин. Однак саме по собі подвійне обвиття шиї пуповиною без додаткових показників може не перешкоджати природних пологів.

Подвійне обвиття пуповиною - наслідки

У пологах малюк ще не дихає, а насичується киснем через пуповину, тому удушення пуповиною як такого бути не може. Навіть в більш складних випадках обвиття може не нашкодити малюкові, якщо довжина пуповини достатня для народження. Однак якщо пуповина коротка, то дитина може застрягти в родових шляхах, і доведеться вдаватися до екстрених заходів. Тому акушери повинні ретельно контролювати серцебиття малюка і його проходження по родових шляхах, щоб пологи закінчилися благополучно.

В вагітність подвійне обвиття зустрічається нерідко, проте в більшості випадків пологи проходять благополучно. Головне - уважне ставлення лікарів і хороший настрій мами.

<Натисни «подобається» і читай нас в facebook

Одним із засобів, що використовуються для лікування деяких маткових захворювань а також для збереження вагітності, є акушерський пессарий. Він являє собою гумове кільце в оточенні кількох дуг, що допомагає розташувати його фізіологічно зручно всередині жінки.

Пуповина при нормальному розвитку вагітності має дві артерії, крім вени. Але нерідко зустрічається явища, коли в пуповині виявляється лише одна артерія, і це не може не налякати майбутню маму, яка вже піклується про здоров'я малюка. Чи варто побоюватися, читайте в нашій статті.

Плацента грає вирішальну роль в справі плекання малюка в утробі. І місце її розташування та прикріплення до стінки матки також має значення, оскільки від цього залежить перебіг вагітності, виникнення деяких ускладнень. У нашій статті відомості про плаценті по передній стінці.

Плацента при виношуванні дитини приносить дуже багато користі малюкові і дозволяє мамі менше тривожитися, оскільки відмінно вміє захищати плід. Але і вона може принести неприємності, якщо відбувається відшарування. Раніше це помітити - легше вирішити проблему. Читайте в статті про симптоми відшарування плаценти.

Подвійне обвиття пуповиною

У мене з другим малюком таке було. На 38-му тижні зробили УЗД, коли приїхала на пологи домовлятися в РД. Лікар призначив день пологів, сказав, що проткнути міхур і сама народжу під контролем постійним, т. К. Шийка добре готова. Так і вийшло Народила швидко, контроль серцебиття малюка робили кожні 15хв. а то і частіше. Все було нормально. Після того, як мій синочок народився, лікар сказав, що обвиття було вже одинарним, т. Е. Він розкрутився Так що все ОК! І у вас все добре буде! Головне, лікарів в РД попередьте про обвиття, а ще краще де-небудь в 38 тижнів. УЗД повторити

Яна-Яночка: . У мене з другим малюком таке було. На 38-му тижні зробили УЗД, коли приїхала на пологи домовлятися в РД. Лікар призначив день пологів, сказав, що.

У мене було простіше. За УЗД в 23 тижні поставили неповне обвиття: пуповина йшла по спинці, як шарфик охоплювала горлечко спереду і знову спускалася по спинці. Я протягом двох тижнів розмовляла з малюком, говорила йому, що треба все з шийки скинути, пояснювала як. Не знаю, чи це допомогло або випадковий збіг, але по УЗД в 32 тижні ніякого обвиття вже не було. Так що налаштовуйте малюка, а головне себе на краще - час у Вас ще є, а для гарантії обов'язково зробіть УЗД незадовго до пологів. Успіхів!

У мене було простіше. За УЗД в 23 тижні поставили неповне обвиття: пуповина йшла по спинці, як шарфик охоплювала горлечко спереду і знову спускалася по спинці.

Ви не переживайте, може лікар УЗД і помилилася, може просто пуповина так розташувалася в області шиї, як ніби обвиття.
У мене доча обмоталася навколо шиї і навколо ніжки і коли ніжкою смикала, то на шиї затягувалося. А лікарі гадали, чому на останніх тижнях КТГ було погане, типу дитина там задихається.
Але визначилося це все коли доча народилася. Слава богу все нормально!
Про погане ніколи не думайте, тільки про хороше!

Ви не переживайте, може лікар УЗД і помилилася, може просто пуповина так розташувалася в області шиї, як ніби обвиття.
У мене доча обмоталася навколо шиї і під.

У мея так було. на УЗД нічого не показало. а під час пологів з'ясувалося, що у нього туге обвиття пуповиною дворазове. відразу ніяк не відбилося, але через те, що була легка ступінь гіпоксії, потім у невролога виявили, що у однієї ніжки підвищений тонус м'язів. зробили два курси масажу, один курс парафінотерапії і дитина здорова! але у вас може всього цього і не бути! він ще розмотати може! і взагалі, часто помилки променя. просто настроюйтеся на краще!

У мея так було. на УЗД нічого не показало. а під час пологів з'ясувалося, що у нього туге обвиття пуповиною дворазове. відразу ніяк не відбилося, але через те, ч.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...