Скільки коштує зробити скринінг 1 триместру Про вагітність і пологи

Головна » Пологи

Скільки коштує зробити скринінг 1 триместру

Скринінг УЗД при вагітності

Скрінніг - УЗД при вагітності - простий, інформативний і безпечний метод діагностики. Докотора клініки Доктор ДоСтаЛет проведуть УЗД на будь-якому триместрі вагітності і дадуть повну оцінку вашого здоров'я і здоров'я малюка. Ми пропонуємо:

• УЗД на I, II, III триместрі вагітності

• Допллеметрію (від 22 тижнів)

+7 (499) 372-00-22
+7 (495) 718-77-70

В даний час діє акція «Літні знижки до 40% на УЗД дослідження».
Дивіться актуальні ціни в прайс-листі.

Допплерометрия при вагітності (від 22 тижнів)

УЗД при вагітності (до 12 тижнів) за Програмою визначення стану і ваги плоду

УЗД при вагітності (від 12 до 24 тижнів) за Програмою визначення стану і ваги плоду

УЗД при вагітності (від 24 до 42 тижнів) за Програмою визначення стану і ваги плоду

Навіщо потрібен скринінг?

Скринінг УЗД засноване на визначенні так званих луна-маркерів, які вказують на можливість наявності того чи іншого захворювання у плода. При виявленні будь-яких відхилень, які можуть бути ознаками хромосомних чи інших порушень розвитку плода, жінка направляється на подальші дослідження, як правило, інвазивні, за допомогою яких підтверджують або виключають ембріональну патологію і дають рекомендації щодо подальшого перебігу вагітності.

Скринінг плода дозволяє попередити народження дітей, чиє внутрішньоутробний розвиток протікає з аномаліями, несумісними з життям, а також виявити групи ризику серед жінок, чия вагітність може завершитися народженням дитини з відхиленнями.

Таке УЗД абсолютно безпечно, і проводиться тричі - строго планово: в 1-м, 2-м і 3-му триместрі вагітності. Іноді потрібна додаткова діагностика, наприклад, допплерографическое дослідження.

 • У першому триместрі - на терміні 10-14 тижнів: уточнюється термін вагітності, місце прикріплення плодового яйця (в матці або поза нею), кількість ембріонів. Також оцінюється стан плаценти і товщина комірного простору плода (луна-маркер, який вказує на можливість наявності синдрому Дауна). Виявлення маркерів грубих вад розвитку плоду є приводом для подальшої інвазивної діагностики, за результатами якої приймається рішення про подальше течії / перериванні вагітності.
 • У другому триместрі - на терміні 20-23 тижні: проводиться ретельна оцінка стану плода, розвитку всіх його органів, якість і місце прикріплення плаценти, кількість навколоплідних вод. Мета 2-го скринінгу - максимально виявити можливі вади розвитку дитини в утробі матері шляхом визначення ехо-маркерів хромосомних аномалій плода, характерних для виявлення на цьому терміні вагітності.
 • У третьому триместрі - на 30-33 тижнях: для діагностики пізніх вад розвитку, визначення способу розродження, загальної оцінки стану здоров'я плода. За результатами третього скринінгу жінці може бути призначено допплерометричне дослідження, яке дозволить дати оцінку матково-плацентарного кровотоку.

Скринінг-УЗД в клініці «Доктор ДоСтаЛет»

У медичному центрі «Доктор ДоСтаЛет» акушерський скринінг УЗД 1, 2 і 3 триместру проводиться на обладнанні експертного рівня. Наші лікарі з багаторічним досвідом роботи безпомилково розшифрують отримані результати і дадуть жінці докладні рекомендації щодо подальших досліджень, якщо це буде необхідно.

Я народжувала 20 років тому. Тоді всім вагітним призначали аналізи крові, сечі та УЗД. Такого ретельного обстеження, як скринінг, в той час не було. Зараз я чекаю народження онука, моя невістка знаходиться на 29-му тижні вагітності. Вона вже пройшла два скринінгу: 1-го і 2-го триместру.

У зв'язку з цим, через лікарів, знайомих і інтернет я з'ясувала всі подробиці про це обстеженні. В даний час скринінг проводиться в РФ всім вагітним жінкам, в обов'язковому порядку, в рамках Федеральної програми. Кожній майбутній мамі протягом вагітності призначають три планових скринінгу: в 10-12 тижнів - скринінг 1-го триместру; в 18-20 тижнів - скринінг 2-го триместру; в 30-32 тижні - скринінг 3-го триместру.

Майте на увазі, що всі три планових скринінгу повинні призначатися тим вагітним, які є громадянками РФ, безкоштовно! Якщо Вас намагаються направити на платний скринінг, під приводом відсутності у вашій клініці потрібних фахівців, апаратури або будь-яким іншим приводом, відмовляйтеся! Наполягайте, щоб в цьому випадку Вам призначили ці обстеження безкоштовно в будь-який інший державній клініці. Платним чином має сенс робити якісь обстеження під час вагітності, тільки, якщо Ви самі поспішайте і не хочете чекати черги, або за власною ініціативою хочете пройти якісь додаткові обстеження.

Тепер, з приводу важливості і необхідності скринінгу 1-го триместру. Цей скринінг є найважливішим! Якщо на цьому терміні результати спеціальних аналізів крові та УЗД виявляють наявність важких патологій і хромосомних порушень у плоду, тобто можливість встигнути перервати вагітність, щоб не народжувати дитину, який або помре незабаром після народження, або буде все життя глибоким інвалідом. Після переривання вагітності на цьому терміні у жінки через певний час знову буде можливість завагітніти і народити здорового малюка.

Крім того, якщо в цьому випадку не встигнути вчасно перервати вагітність шляхом хірургічного аборту, який зараз робиться під загальною анестезією, вагітність все одно може сама завмерти на більш пізньому терміні, тому що плід з важкими патологіями найчастіше буває нежиттєздатний. Але тоді жінці вже доведеться пройти через процедуру штучних пологів. А це вже набагато страшніше і морально, і фізично.

Я знаю конкретний трагічний випадок, коли донька моєї знайомої пропустила скринінг 1-го триместру, а на 18-му тижні у неї виявили завмерла вагітність. Після процедури амніоцентеза і аналізу краплі навколоплідних вод з'ясувалося, що у плода важке хромосомні порушення. Нічого не залишалося, крім, як зробити штучні пологи. Якби вона вчасно пройшла 1-й скринінг, то все обійшлося б простим абортом.

Майже всі хромосомні порушення та важкі патології виявляються вже під час скринінгу 1-го триместру. Скринінг 2-го триместру, в основному, призначають для контролю за розвитком плоду, з'ясовують розташування плаценти і розмір пуповини. На скринінгу 3-го триместру з'ясовують положення плода в матці, кількість навколоплідних вод, приблизна вага і ріст майбутнього малюка.

Я раджу всім вагітним ні в якому разі не пропускати скринінг 1-го триместру. Якщо обстеження покаже, що з вашим малюком все в порядку, то Ви вже будете спокійно і радісно виношувати вашу майбутню радість.

Здоров'я всім майбутнім мамам і легкої вагітності!

Відповів 2015-09-20T21: 09: 11 + 03: 00 11 місяців, 3 тижні тому

Клініка ОН КЛІНІК > Діагностика і аналізи > Діагностика > УЗД > УЗД-скринінг

УЗД-скринінг

Виростити здорову і міцного дитини важливо для кожної жінки. Стежити за здоров'ям майбутнього малюка потрібно вже в перші тижні вагітності. Сучасні і безпечні технології, які успішно застосовують фахівці Міжнародного медичного центру ОН КЛІНІК, допомагають контролювати розвиток дитини і бачити практично кожен день його життя в утробі.

Як же оцінити перебіг вагітності? Як дізнатися, здоровим чи розвивається малюк? медичний центр ОН КЛІНІК запрошує Вас на безпечне і високоінформативне обстеження - Пренатальний скринінг.

Що таке скринінг?

Скринінг - комплекс процедур, який дозволяє оцінити перебіг вагітності і розвиток малюка. У першому і другому триместрах Ви здасте біохімічний аналіз крові, УЗД-скрінініг. У третьому триместрі додатково призначаються доплерографія і кардіотокографія.

Скринінг допомагає виявити такі вади у майбутнього малюка, як:

 • Синдроми Дауна, Едвардса, Патау, Сміта Лемлі Опітц, де Ланге;
 • Аненцефалія;
 • Триплоїдія;
 • Циклопія;
 • Анофтальмия;
 • Омфалоцеле.

Що показує УЗД-скринінг 1 триместру вагітності?

Рекомендуємо Вам пройти перше УЗД на скринінг з 11 по 14 тиждень. Під час УЗД лікар визначає більш точний термін вагітності, виявляє особливості розвитку майбутнього малюка:

 • Наявність ручок, ніжок, носової кістки;
 • Розвиток хребта і мозку;
 • Куприка-тім'яної розмір;
 • Відсутність грубих вад розвитку;
 • Вимірює товщину комірцевої зони (ТВП).

Що показує УЗД 2 триместру вагітності?

Друге скринінгове УЗД призначається на термін в 20-24 тижні. Щоб визначити відповідність терміну вагітності віком плода, лікар оцінює розміри майбутнього малюка і розвиток органів:

 • Окружність голови, обсяг живота і грудної клітки;
 • Довжину кісток ручок і ніжок, наявність всіх пальчиків і всіх суглобів на них;
 • Розміри носової кістки.
 • Розвиток очних яблук;
 • Будова хребта, мозку, серця, легенів та інших внутрішніх органів.

Крім того, під час УЗД-скринінгу у 2 триместрі лікар досліджує такі параметри вагітності, що впливають на розвиток малюка і процес пологів, як:

 • Передлежання плоду (головне або тазове, зрідка - поперечне);
 • Товщина плаценти, місце її прикріплення;
 • Обсяг амніотичної рідини;
 • Пуповина;
 • Матка (шийка, тіло, придатки).

Що показує УЗД 3 триместру вагітності?

Рекомендуємо пройти УЗД-скринінг в період між 32 і 34 тижнями вагітності. Лікар досліджує функціональні системи організму майбутнього малюка:

 • Серцево-судинну систему;
 • Головний і довгастий мозок, вену Галена;
 • Лицьові кістки;
 • Хребет;
 • Органи черевної порожнини;
 • Сечостатеву систему;
 • Дихальну систему;
 • Розміри плоду, його кінцівок і відповідність терміну вагітності (дозволяє обчислити можливий вага малюка).

Також оцінюються під час третього скринінгового УЗД:

 • Розташування, товщина і зрілість плаценти;
 • Навколоплідні води;
 • Пуповина;
 • Шийка і стінки матки, придатки.

Третє УЗД-скринінг дозволяє підтвердити або спростувати ризик виникнення патологій, діагностованих раніше, а також аневризми вени Галена.

Крім того, завдяки УЗД на пізніх термінах лікар може прогнозувати то, як пройдуть пологи.

Як підготуватися до УЗД?

Якщо УЗД проводиться трансвагінальним способом, Вам не потрібно спеціально готуватися. Якщо застосовується абдомінальний метод в першому семестрі - випийте за півгодини до дослідження води, щоб сечовий міхур був повним.

Однак, якщо ви будете робити УЗД-скринінг в один день з Біохімічним аналізом крові . Вам потрібно дотримуватися спеціальної дієти.

Як проходить УЗД-скринінг в ОН КЛІНІК?

Дослідження проводиться в положенні лежачи на кушетці трансвагінальним, в переважній більшості випадків - абдомінальним способом. Вся процедура займає близько 10-15 хвилин Вашого часу.

Ви можете повернутися до звичного життя відразу ж після закінчення УЗД, після дослідження не потрібно виконувати спеціальні рекомендації.

ОН КЛІНІК запрошує Вас зробити скринінгове УЗД та інші діагностичні процедури на скринінг. До Ваших послуг наші теоретичні знання і практичний досвід, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ми проводимо дослідження тільки на новітніх цифрових апаратах від всесвітньо відомих виробників.

Хочете поставити запитання, записатися на прийом до акушера-гінеколога або УЗД? Зателефонуйте нам прямо зараз!

Вартість послуг

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...