Аналіз статистичних даних передлежанняплаценти Про вагітність і пологи

Головна » Пологи

Аналіз статистичних даних передлежанняплаценти

Екстраперітонеального кесарів розтин

Наступний метод виконання операції - екстраперітонеального кесарів розтин. Відмінною рисою даного методу операції кесаревого розтину відрізняється тим, що черевна порожнина не розкривається. Це зменшує небезпеку гнійно-септичних ускладнень в черевній порожнині, зокрема розвиток перитоніту.

Позитивними моментами даного методу можна назвати наступні:

1) зменшення часу тривалості операції, величини крововтрати;

2) відсутність в подальшому можливості утворення спайок і зрощень в черевній порожнині;

3) профілактика гнійних запалень в черевній порожнині - перитоніту та інших післяопераційних інфекційних ускладнень;

4) велика гарантія освіти повноцінного рубця на матці.

Однак операція з внебрюшних доступом технічно більш складна, а тому малодоступна широкому колу акушер-гінекологів.

Вагінальне кесарів розтин

Вагінальне кесарів розтин застосовується при необхідності швидкого одномоментного бережного розродження у вагітних в II триместрі вагітності. Дуже часто це жінки з тяжкими захворюваннями внутрішніх органів (важкими формами туберкульозу, пороками серця, важким перебігом бронхіальної астми і цукрового діабету та ін.) Або ускладненнями вагітності (пізнім гестозом, еклампсією і т. П.).

Слід зазначити, що даний метод не завжди можливо застосувати для розродження жінки, наприклад, його неможливо застосувати за наявності у жінки передлежанняплаценти, передчасне відшарування нормально розташованої плаценти.

Для виконання операції вагінального кесаревого розтину необхідні ряд умов:

1) в першу чергу це термін вагітності до 25 тижнів;

2) непідготовлені для пологів родові шляхи;

3) наявність досвідченого лікаря, який володіє методами вагінальних операцій.

Методика вагінального кесаревого розтину з технічного виконання дуже важка для оперує лікаря. Даною методикою необхідно тривало навчатися. Всі ці доводи пояснюють рідкісне застосування даного методу операції кесаревого розтину для розродження жінок.

Розширення обсягу оперативного втручання при кесаревому розтині

Розширення обсягу оперативного втручання відбувається з різних причин.

У ряді випадків при кесаревому розтині виникає необхідність стерилізації жінки (нездатність жінки в подальшому вагітніти при збереженої гормональної функції). Причинами для проведення стерилізації у жінки, як правило, служать важкі захворювання внутрішніх органів матері або ж при повторних кесаревих перетинах, так як з кожним новим рубцем на матці збільшується небезпека неспроможності рубця і розриву матки по ньому. До того ж в деяких ситуаціях, крім наявності безпосередніх показань, жінка сама виявляє бажання на проведення стерилізації (через велику кількість дітей, поганих соціальних умов та ін.). Обов'язковою умовою для проведення стерилізації є письмова згода жінки на цю операцію.

Методи проведення стерилізації різноманітні. Один з найпоширеніших методів стерилізації полягає в відсіканні і прошивці невеликої ділянки маткової труби і надалі вшиванням кінців труби в брижі труби.

Наступним і на сьогоднішній день не до кінця точно визначеним є питання про показання до розширення обсягу операції до видалення матки відразу по виконанню кесаревого розтину. За останніми даними видалення матки після кесаревого розтину відбувається 0,02-9,2% випадків. Провідними показаннями для виконання цієї операції служать: Інтенсивні і тривало безперервні кровотечі, міома матки, рак шийки матки, інфекція в пологах і тривалий безводний проміжок (понад 12 год) . Найчастіше, при аналізі історії пологів відзначається необгрунтована тактика, пов'язана з тим, що по багаторічному переконання пізно проводитися видалення матки через тривале вичікування при кровотечах і спроба зупинити кровотечу консервативно, але практика показує, що така тактика призводить до збільшення материнської смерті. І є інша тактика, коли занадто радикальний настрій у акушерів-гінекологів при таких патологіях як міома матки, інфекція в пологах, рубцева деформація нижнього сегмента, коли видалення матки проводиться профілактично, щоб уникнути можливих ускладнень. Зараз у зв'язку з розвитком медицини ці підходи змінюються і переглядаються, як правило, рішення про розширення обсягу операції кесаревого розтину приймається строго індивідуально і часто консиліумом з декількох фахівців. Хочеться відзначити, що операція з видалення матки небезпечна і небайдужа для подальшого життя жінки. Саме тому до теперішнього часу питання про показання до такої операції залишається відкритим і, як видно з аналізу статистичних даних, а саме що з усіх післяопераційних смертей жінок 36,2% випадків причиною смерті були кровотечі після операції кесаревого розтину, не дарма.

Кінець ознайомчого фрагмента.

Текст надано ТОВ «ЛітРес».

Прочитайте цю книгу цілком, купивши повну легальну версію на ЛітРес.

Чи безпечно оплатити книгу можна банківською картою Visa, MasterCard, Maestro, з рахунку мобільного телефону, з платіжного терміналу, в салоні МТС або Зв'язковий, через PayPal, WebMoney, Яндекс. Гроші, QIWI Гаманець, бонусними картами або іншим зручним для Вас способом.

Курсова робота

ПОЛОЖЕННЯ ПРО курсової роботи НА КАФЕДРІ

АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 6 КУРСУ

(Затверджено на кафедральному нараді № 14 02 грудня 2014 г.)

1. Шановні студенти! Наша кафедра пропонує вам виконання курсових робіт з актуальних питань акушерства і гінекології.

2. Курсова робота є обов'язковою для студентів. які обирають спеціальність Акушерство і гінекологія і надає переважне право при зарахуванні до клінічної ординатури.

3. Теми курсових робіт розроблені на кафедрі за програмою навчання (див. Додаток 1) і надаються індивідуально.

4. Студенти, які успішно виконали дипломну роботу. при здачі практичних навичок отримують додаткову кількість балів і їм надається можливість виступити з презентацією своєї роботи на підсумковій науковій конференції Номуса АГМУ.

5. Сама курсова робота оформляється у вигляді друкованого тексту обсягом не менше 20-25 аркушів.

6. Структура курсової роботи:

1) Титульний лист.

2) Введення (характеристика досліджуваного питання, його актуальність).

3) Огляд літератури (студент проводить аналіз робіт по своїй темі з відповідними висновками, використовує літературні джерела не пізніше п'яти - семирічної давності).

4) Експериментальна частина 1 (аналіз статистичних даних лікувального закладу по темі дипломної роботи за попередні три роки з відповідними висновками).

5) Експериментальна частина 2 (клінічний приклад, що включає скарги, анамнез життя, акушерсько-гінекологічний анамнез, протягом цієї вагітності. Загальний статус пацієнтки, акушерсько-гінекологічний статус. Обгрунтування попереднього діагнозу, план обстеження, результати обстеження - відхилення від норми. Обгрунтування клінічного діагнозу. Всі розділи описуються докладно. з висновками).

6) План ведення та розродження (при вагітності).

7) Висновок (значимість виконаної роботи, рекомендації, прогноз і реабілітація).

8) Список вивченої літератури.

7. Курсова робота рецензується асистентом кафедри акушерства і гінекології № 1, кандидатом медичних наук.

8. Курсова робота з рецензією представляється студентом на Державному іспиті.

ТЕМИ КУРСОВИХ РОБІТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 6 КУРСУ НА КАФЕДРІ АКУШЕРСТВА І ГІНЕКОЛОГІЇ

1. Передлежання плаценти.

2. Передчасне відшарування нормально розташованої плаценти.

3. Кровотечі в послідовно періоді пологів.

4. Кровотечі в ранні терміни вагітності.

5. Кровотечі в ранньому післяпологовому періоді.

6. ювенільні маткові кровотечі.

7. ДМК дітородного періоду.

8. ДМК пременопаузального періоду.

9. Кровотечі в постменопаузі.

10. Вагітність і пологи при цукровому діабеті.

11. Вагітність і пологи при артеріальній гіпертензії.

12. Вагітність і пологи при вадах серця.

13. Вагітність і пологи при пієлонефриті.

14. Вагітність і пологи при гломерулонефриті.

15. Вагітність і пологи у жінок з рубцем на матці.

З питань виконання курсової роботи на кафедрі акушерства та гінекології звертатися до асистента кафедри Олені Вікторівні Мегрелідзе .

Класифікація кровотеч

Подібні документи

Дисфункціональні маткові кровотечі, пов'язані з порушенням гормонального гомеостазу в період становлення менструальної функції. Клінічне вивчення особливостей морфологічного типу дівчинки. Етіологія і патогенез ювенільних маткових кровотеч.

Реферат, доданий 25.04

Основні ознаки та причини пошкоджень кісток і кровотечі. Травму стегна і значні крововтрати. Транспортна іммобілізація шиною Дитерихса і підручними засобами. Основні ознаки ушкоджень гомілки, плеча, таза, хребта, щелепи.

Курсова робота, доданий 22.10

Шлунково-кишкові кровотечі, визначення поняття і класифікація. Патофізіологічні порушення при ЖКК, визначення обсягу крововтрати і тяжкості стану хворого. Діагностика причин і основні принципи лікування шлунково-кишкових кровотеч.

Реферат, доданий 26.05

Поняття акушерської кровотечі як основної причини материнської летальності. Основні причини кровотеч в першому триместрі вагітності та в ранньому післяпологовому періоді. Оцінка загального стану і обсягу крововтрати, цілість матки і її тонусу.

Реферат, доданий 10.06

Особливості надання першої медичної допомоги при пораненнях голови, грудної клітки і живота. Перша медична допомога при переломах, ударах і розтягнення зв'язок. Надання допомоги при опіках і ураженнях електричним струмом. Транспортування потерпілих.

Реферат, доданий 18.06

Вивчення основ надання першої медичної допомоги при утопленні. Характеристика білої та синьої асфіксії. Особливості проведення штучного дихання і масажу серця потерпілого. Ознаки та заходи запобігання синкопального (вторинного) утоплення.

Контрольна робота, доданий 20.01

Холодова травма: види і ступінь ураження, морфологія і клініка. Надання першої долікарської та невідкладної медичної допомоги при переохолодженні та обмороженні. Аналіз статистичних даних зі станцій швидкої медичної допомоги та лікарень по м Рязані.

Дипломна робота, доданий 19.12

Еволюція хірургічної тактики при гастродуоденальних виразкових кровотечах. Аналіз клінічного матеріалу. Ендоскопічна класифікація оцінки ризику рецидиву кровотечі. Особливості поведінки лікаря при загрозі повторного виникнення геморагії.

Стаття, доданий 18.12

Правила накладення стерильних пов'язок. Способи тимчасової зупинки кровотечі, особливості накладення джгута. Перша медична допомога при ушкодженні внутрішніх органів. Симптоми сонячного або теплового удару. Порядок проведення серцевої реанімації.

Реферат, доданий 27.04

Основні причини кровотеч в період вагітності. Позаматкова і шеечная вагітність. Терміни і методи розродження при передлежанні плаценти, тактика ведення вагітних. Передчасне відшарування плаценти. Кровотечі, не пов'язані з вагітністю.

Реферат, доданий 08.09

Причини порушення циклічного функціонування репродуктивної системи. Клінічні прояви, діагностика та етапи лікування овуляторних і ановуляторних дисфункціональних маткових кровотеч. Медична допомога при міомі і крововиливах їх шийки матки.

Реферат, доданий 07.10

Основні причини, профілактика і методи усунення кровотеч в період вагітності, під час пологів і в післяпологовому періоді. Кровотечі при мимовільних викиднів і аборти. Геморагічний шок і синдром ДВС: патогенез, діагностика і лікування.

Реферат, доданий 15.07

Клінічна картина при гострому шлунково-кишковому кровотечі, його основні причини та механізм розвитку. Захворювання шлунково-кишкового тракту, що викликають кровотечі. Долікарська допомога та лікування на догоспітальному етапі кровотеч даного типу.

Реферат, доданий 12.12

Кровотечі в першому триместрі вагітності. Основні причини кровотеч в першому триместрі вагітності. Мимовільні викидні. Міхурове занесення. Шеечная вагітність

Лекція, доданий 17.07

Носові кровотечі: алгоритм дій, гостра крововтрата, передня і задня тампонада, перев'язка призводять судин. Переломи кісток носа: алгоритм дій, особливості тампонади і первинної хірургічної обробки. Техніка вправлення кісток носа.

Контрольна робота, доданий 08.04

Шлунково-кишкова кровотеча як кровотеча з органів шлунково-кишкового тракту. Класифікація шлунково-кишкової кровотечі: приховане, одноразове і рецидивуючий. Джерело та специфіка, синдром і діагностика шлунково-кишкової кровотечі.

Контрольна робота, доданий 15.10

Значення першої медичної допомоги. Характеристика першої допомоги при переломах, вивихах, ударах і розтягнення зв'язок, при відмороженнях і опіках, при ураженні електричним струмом. Керівництво по комплектації суднових аптечок медичними засобами.

Реферат, доданий 15.12

Кровотечі в першому триместрі вагітності. Основні причини кровотеч в першому триместрі вагітності. Передлежання плаценти і передчасне відшарування нормально розташованої плаценти. Тактика лікаря при кровотечі при передлежанні плаценти.

Лекція, доданий 07.03

Особливості медикаментозної терапії в сучасній ендодонтії. Загальна характеристика застосовуваних препаратів для промивання кореневих каналів, накладення антисептичних пов'язок, зупинки кровотечі та висушування каналів, їх тимчасового пломбування.

Реферат, доданий 17.06

Цілі, завдання та види медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях. Юридичні основи прав і обов'язків рятувальника при наданні першої медичної допомоги. Взаємодія різних служб і відомств з метою порятунку життя і надання медичної допомоги.

Реферат, доданий 28.07

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...