Високий ризик синдрому дауна за першим скринінгу Про вагітність і пологи

Головна » Пологи

Високий ризик синдрому дауна за першим скринінгу

Високий ризик СД за першим скринінгу

Перша моя запис в співтоваристві, а привід не радісний. Вчора подзвонили з ЖК, викликали на прийом. Пішла відразу, зрозуміла, що то щось з аналізами. Але про скринінг, який був 2 тижні тому, навіть не подумала.
Видали мені папірець, по узі все було нормально, а ось по крові вийшов ризик 1: 190. Видали направлення в центр планування на севастопольський до генетику. Побажали удачі.
Вийшла я ніяка. Відразу зателефонувала, записалася на другий до генетику. В першу вагітність (вела її платно в клініці поруч з офісом) я була космонавт по всім аналізам (пологи в 2008). Зараз я якось не хвилювалася за перебіг вагітності, хоча фізично вона дається важко.
14 тижнів зараз, токсикоз як був так і є. Блювота кожен день. Якщо тільки один вранці - це щастя.
Сказала чоловікові, мамі і свекрухи (яка зараз у нас). Мама господи, штучні пологи - це жахливо. а може помилка? і далі нерви, соплі, переживання. Чоловік в танку. читає мені мантри у нас все добре, свекруха загадково мовчить другий день, даючи зрозуміти а я говорила що не треба вам другого. Вона новина про вагітність коментувала так дурні, куди вам?

А далі я зателефонувала подрузі, яка пройшла через амніо в минулому році. Народила здорову дочку. з нею говорила годину, ось хто мені був потрібен, а не скиглення, страхи і манти. мені треба було отримати інструкцію чітку, знати що мене чекає.

Я знаю, звичайно, що генетик мені скаже чекати другого скринінгу (ВОТ ТУТ ПИТАННЯ: де краще його зробити?)
Я знаю, що ймовірність помилки - велика. Я знаю, що це РИЗИК. (на папірці, до речі, приписка є, типу це не привід терміново переривати Вагітність) Але коли Ти отримуєш ось цей папірець, де жирним шрифтом пишуть ВИСОКИЙ РИЗИК СИНДРОМУ ДАУНА - серце в п'яти йде.
У четвер напишу, що мені генетик скаже. Четвер - це близько. Другий скринінг - ось його чекати ще довго.

І ще раз, де порадите робити 2й скринінг?

Android Вибір мови Поточна версія v.141.3

© 1999 LiveJournal, Inc.

All rights reserved

Журнал> II скринінг і високий ризик синдрому Дауна і як не зійти з розуму

У четвер наше місто завалило снігом, чоловік залишився вдома і ми займалися розбором кімнати для нашого малюка, багато сміялися, ну як завжди занадто добре не буває. Днем дзвонить медсестра і каже, прийшли аналізи по 2-му скринінгу, приїжджай! Я питаю, що там, яка ймовірність і за яким захворюванню? Вона нічого не говорить, тільки приїдеш ми тобі дамо напрямок до генетику в ЦПСИР і тд. Поклала трубку і розревілася на грудях у чоловіка як маленька дівчинка. Я на той момент вже знала, що ця вірогідність нічого не говорять, що будуть пропонувати робити прокол, на який я ні за що не піду (ну якщо тільки не 1:10), для себе вирішили, що якщо буде не вище 1: 30 навіть і турбуватися не будемо. Загалом як ненормальна прилітаю в поліклініку, до моїх тіток в кабінет і кажу показуйте! Вони мені прямо з порога ну ось тільки не переживай, ми тобі по телефону нічого не стали говорити, адже ти ж на машині їдеш (в чому логіка? Мені адже з таким же успіхом ще й назад їхати.)! Значить дивлюся високий ризик СД 1: 190. Я успакаіваюсь, оскільки точно розумію, що ніякого проколу при такій ймовірності я робити не буду, і що ймовірність особисто для мене набагато вище вбити здорову дитину і тп і тихесенько чекаю, поки звільниться моя Г. Коли вона закінчила, значить вона каже, тепер ти підеш додому і ви з чоловіком вирішите: 1. будете ви робити прокол чи ні - я відразу кажу немає (Г каже вот и правильно, тк остання дівчинка у них пішла на нього і дитину втратила, а він був здоровий); 2. якщо проколу - так, то чи будеш ти робити аборт; 3. у разі народження дитини з синдромом Дауна залишаєте ви дитину додому або пишіть відмовну. Чесно скажу, що такі «рядові» питання для рабоников КС кого завгодно виб'ють з колії і мені вже і не так вже все і не погано. По першому скринінгу товщина комірного простору 1мм, ймовірність СД 1: 4400. Я питаю, а може бути СД при ТВП 1мм, а Г каже, що не знає, все запитаєш у генетиків і взагалі нічого не знають. Приїхала додому, все розповіла чоловікові, напереживалися до такої міри, що живіт весь вечір і ніч хворів. Потім виходячи з того, що немає проколу і ми приблизно знаємо, що скаже нам генетик (ну що це всього лише ймовірність і бла-бла-бла) я взагалі не захотіла до нього їздити, щоб нерви не псувати. Вранці в п'ятницю дзвоню в ЖК і кажу своїм лікарка, що їхати не хочу, тк безглуздо, але вони на мене навалилися - обов'язково їдь, поговориш, довідку нам привезеш від них з відмовою... Ну і довелося їхати.

Що твориться в одному з кращих закладів нашої країни в ЦПСИР я і говорити не хочу. Простоявши 40хв в черзі в реєстратуру у мене запитали термін, я говорю 19 тижнів, мені кажуть, що запис тільки через 2 тижні, і мені буде 21 тижні, і іншу фігню. Послали мене до генетикам запитати чи не запізно, щоб прийшов я в 21 тижнів, та сказала, що звичайно запізно, але приходьте через 2 тижні, а не по-раніше (а на який х * єр це тоді кому і навіщо потрібно?). Маразм міцнішав, т. Е. Навіть якщо я і була б згодна на прокол, то його робити безглуздо, тому що у мене вже буде великий термін і результати теж готуються скільки-то, то на переривання б лікарі вже точно нікого не відправляють. Разом на сьогоднішній день, я записалася на термін 20,5 тижнів на експертне узі до дуже нахваленному фахівця в гарнішаю клініку, що спеціалізується на різних пороках; в 21 тижнів піду до генетику, за папірцем для свого ЖК.

Природно перерила весь інтернет з тим у кого хто народився і за яких ймовірності, прочитала що у жінки народилася дитина з ЦД при ймовірності 1: 186 (майже як у мене); прочитала, що народжувалися діти без СД з ймовірністю 1: 5. Народжувалися сонячні дітлахи у матусь, у яких було 1: 3500 і ніяких ризиків їм взагалі не ставили протягом всієї вагітності.

На сьогоднішній день намагаюся все це від себе відпустити і спокійно доносити свого малюка. Ще хочу сказати, що коли тебе це не стосується - все здається легко і просто, а коли зачіпає - в тобі зароджується зрадницьке сумнів і мені дуже за це соромно. Я дуже поважаю матусь сонячних діточок і прихиляється перед ними, але я дуже цього боюся, оскільки я не бачу цих дітей, ні на дитячих майданчиках, ні в дитячих садах, ні в школах, я взагалі не знайома ні з однією людиною з СД.

П. С. вчора ввечері дзвонила тьотя чоловіка, яка дружить з моїми лікарка з ЖК і вони їй сказали, що днями їм прислали наказ, що після НГ все Скринінгу СКАСУЮТЬ . Оскільки ніякої інформативності вони не дають (адже навіть якщо у вас 1: 4000 це не означає, що цей 1 виявиться не вашим і навпаки).

Спасибі всім, хто дочитав до кінця.

03 Грудень 2012 в 12:49

Шановні доктора!
Поясніть, пожалуйса.
Запис до генетику у мене через два тижні, до цього часу я збожеволію.

Мені 26, ріст 165, вага до вагітності 55. Вагітність друга, перша закінчилася самовільним викиднем на 7й тижня в травні цього року. Причини не встановлювали. Проблем з внутрішніми органами, гармонії не було, інфекції відсутні, абортів не було.
Перший день останніх місячних - 22.07.

Перший скринінг 08.10, на терміні 11 тижнів 1 день.
За даними узі від того ж дня КТР 43 мм. Більше даних у мене немає, цей показник з результатів аналізу крові.

Маркер конц. од. вим. кор. МОМ
hCGb 204,0 ng | mL 3,31
NT 1,1 mm 0,99
PAPP-A 627,4 mU / L 0,38

Синдром Дауна 1: 660
Синдром Едвардса 1:10 000
Синдром Пату 1:10 000
Синдром Дауна (тільки по біохімії) 1: 110 високий ризик
Синдром Тернера 1:10 000

Другий скринінг 20.11, на терміні 17 тижнів 5 днів

Естріол вільний 3,1 нмоль / л
b-ХГЛ 61 851
Альфа-фетопротеїн 59,91

Ризики на дату забору проби
Біохімічний ризик Тр.21 1: 1195
Віковий ризик: 1: 1032
Ризик дефекту нервової трубки 1: 6613

Виміру Значення ПРОБ
Значення скорр. MoM
AFP 59,91 IU / ml 1,46
HCG 61851 mIU / ml 2,46
uE3 3,1 nmol / l 0,86


СКРИНІНГ трисомії 21
Обчислений ризик трисомії 21 нижче порога відсічення, що показує нормальне значення ризику. Після аналізу результатів тесту на трисомії 21 очікується, що серед тисячі сто дев'яносто п'ять жінок з однаковими даними, є одна жінка з трисомії 21 у плода і +1194 жінок з нормальними плодами.

СКРИНІНГ трисомії 18
Обчислений ризик трисомії 18 1: 10000, що є нормальним значенням ризику.

СКРИНІНГ ДЕФЕКТУ НЕРВОВОЇ ТРУБКИ (ДНТ)
Скоригований МОМ AFP (1,46) знаходиться в області низького ризику для дефекту нервової трубки.

УЗД від 12.11
біпаріентальний розмір голови 34
окружність голови 126
окружність живота 99
довжина стегнової кістки 20 (обидві)
довжина плечової кістки 21 (обидві)
розмір плода відповідає 16 тижнях 1 дня

Особові структури: профеля і носогубний трикутник - об'єднані дужкою з підписом зетр (на кшталт)

Плацента: розташована по задній стінці, на 2,6 вище внутрішнього зіва, товщина плаценти нормальна 16 мм, структура - однорідна.

Висновок - одноплідна вагітність 16 н 1 д норм. нерабзорчево

Я так розумію, що за першим скринінгу у мене підвищений ризик синдрому Дауна, а по другому все в нормі. Правильно?
Що це може означати? Кому вірити? Чим мені і дитині це загрожує?

Підкажіть ще, будь ласка.
Справа в тому, що другий скринінг я здавала двічі - в Інвітро в ЖК.
У першому повідомленні вказані результати з Інвітро.
А сьогодні прийшли результати по скринінгу з ЖК.

У них ризик по синдрому Дауна знову 1: 110
і інші показники:

Значення скорр. MoM
AFP 40,0 IU / ml 1,15
HCG 79,8 ng / ml 4,96
uE3 4,1 nmol / l 1,07

Скажіть, що тепер? Мені нажних на аналіз кров з пуповини здавати?
Якому скринінгу з двох вірити? Чому вони так різняться?

Чому різняться я знати не можу. Це вже Ви подумайте, кому варто довіряти більше.

Я лише можу сказати, що найбільш достовірним є перший скринінг з урахуванням ТВП.

Ще раз спасибі за відповідь.
Я була в ЦПСИР, мені призначили взяття пуповинної крові на аналіз.

Вітаю!
Кардоцентез мені в останній момент скасували через низький прикріплення плаценти.
Підкажіть, будь ласка, що тепер?
Я так і залишуся в невідомості до пологів або є ще якісь способи перевірити?

І ще питання.
Дуже цікаво саме ваша думка.
Якщо по узі все добре, в тому числі з експертного, а скрининги крові не особливо, хто з них більш прав?
Які шанси, чтона узі відхилень не видно, а видно тільки по крові?

Перевірити каріотип плода можна тільки за допомогою інвазивної діагностики.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...