Узі в 34 тижні вагітності норма Про вагітність і пологи

Головна » Пологовий будинок

34 тиждень вагітності

До імовірною дати пологів + 6 тижнів.

Мамі Особливості тижні.

Збільшення ваги в залежності від терміну вагітності - в тиждень

Загальна усереднена прибавка в вазі на даний тиждень вагітності - всього 300 грам за тиждень

Залежно від індексу маси тіла. Для 34 -35 тижні вагітності.

Індекс маси тіла розраховується = вага (кг) / (зростання м2) 2

При, ІМТ менше 19,8 витончені жінки, тендітної статури - 12,5 кг

При, ІМТ дорівнює 19,8-26 жінки середньої статури - 10,9 кг

При, ІМТ більше 26 великі жінки, міцної статури - 7,3 кг

Висота стояння дна матки -32-33 см

Дитина Особливості тижні.

Довжина (зріст) плода 44,5 мм.

Вага плоду 2377 грам. Середнє значення 2377. норма від 1973 до 2781

Фетометрія плода за даними ультразвукового дослідження

На термін рівний повні тридцять чотири тижні внутрішньоутробного розвитку

БПР (BPD) біпаріетально розмір 86 мм +/- 6мм. Середнє значення 86, норма від 80 до 92

ЛЗР (OFD) Лобно-потиличний розмір 108 мм +/- 5,5 мм. Середнє значення 108, норма від 102,5 до 113,9

(ОГ) Окружність голови 305 мм +/- 25мм. Середнє значення 305, норма від 280 до 330

ДБ (FL) Довжина стегна 66мм +/- 4 мм. Середнє значення 66, норма від 62 до 70

(ДГ) Довжина гомілки 60 мм Середнє значення 60. норма від 55 до 65

(ДП) Довжина плеча 59мм +/- 5,5 мм. Середнє значення 59, норма від 53,5 до 64,5

(ДПР) Довжина передпліччя 52мм Середнє значення 52. норма від 48 до 56

ОЖ (AC) Окружність живота 305мм +/- 30мм. Середнє значення 305, норма від 275 до 335

Носова кістка 12,3 мм. Середнє значення розмір носової кістки 12,3, норма від 9,0 до 15,6

34 тижні вагітності, УЗД плоду (фото, норма)

Узі в 34 тижні вагітності нормаДо появи на світ дитині залишилося всього 1-1,5 місяця, тому всі помисли майбутньої мами вже направлені на подальше знайомство з дитиною. Посиленими темпами готується придане для малюка, ретельно студіюють посібники з грудного вигодовування, деякі жінки починають сбирать речі для пологового будинку і купують дитячий костюмчик на виписку. Однак це не все, на чому Вам варто зосередитися: Ви як і раніше повинні ходити до свого лікаря, проходити дослідження і здавати аналізи. Якщо Ви ще не встигли зробити це раніше, обов'язково запишіться найближчим часом на третій скринінг УЗД.

Вагітність 34 тижні на УЗД

Показники фетометрії (вимірювання параметрів плода) на 34 тижні повинні бути наступними. Біпаріетальний розмір головки 86 мм, лобно-потиличний розмір 110 мм, окружність голови 317 мм, окружність живота 306 мм, стегно 65 мм, гомілку 60 мм, плече 59 мм, передпліччя 52 мм, кістки носа 12,3 мм.

На 34 тижні дуже важливо визначити передлежання, тобто, встановити, якою частиною тіла плід звернений до виходу з матки. В ідеалі передлежання має бути головним.

Виміряти малюка, визначити його приблизний зріст, вага і положення - це ще не все, що потрібно зробити фахівця при третьому скринінговому УЗД. Також він визначає розташування, будова і інші параметри плаценти. Її нижній край повинен знаходитися на 8 см і вище від шийки матки, структура органу в нормі відповідає 1-2 ступеня зрілості, ознак старіння не виявляється.

Крім всього іншого, на третьому скринінговому УЗД обов'язково проводиться визначення якості кровотоку в судинах пуповини, для отримання цієї інформації процедура виконується на апаратах з доплер-приставкою.

Чи шкідливо УЗД на такому терміні?

Ніякої шкоди дослідження не викликає. Всупереч думці деяких боязких осіб, УЗД не здатне спровокувати передчасні пологи або викликати якісь відхилення у малюка. Якщо лікар призначив Вам це дослідження, можете йти на нього без жодних побоювань.

Як виглядає малюк

Він майже доріс до розмірів, які будуть у нього при народженні; зростанням він близько 43-44 см, а його вага досягає 2100-2400 грамів. Якщо судити тільки за цими критеріями (зростання і вага доношеної дитини складають, відповідно, від 45 см і від 2500 кг), можна сказати, він майже доношена. Але з'являтися на світло йому ще зарано, в першу чергу, тому, що він ще не дозрів в цілому. Зокрема, його легені поки не зовсім готові до того, щоб без проблем дихати атмосферним повітрям.

Залишилося зовсім небагато часу, і малюк буде готовий народитися. Його шкіра вже звільняється від зародкового гармата, яким вона була покрита в попередні тижні, але натомість на її поверхні стає більш товстим шар сировідной мастила. Коли дитина народиться, він буде покритий нею майже повністю.

Шкіра малюка практично вирівнялася, тепер вона не зморщена, а гладка, а ще у нього нарешті з'являються щічки, що говорить про те, що він інтенсивно запасає жирок. Колір шкіри теж значно «поліпшується», він стає з червоного рожевим, як і належить немовлятам.

Можливі патології на УЗД в 34 тижні

Багато порушень, які виявляються на цьому терміні, можуть вплинути на результат вагітності, або, вірніше, на спосіб розродження. Якщо малюк в порядку, має середні розміри, лежить голівкою вниз, то, швидше за все, не виникне ніяких перешкод до природних пологів. Якщо ж він знаходиться в тазовому або, тим більше поперечному передлежанні, якщо він дуже великий, або якщо рубець на матці після попереднього кесарева здається лікарів надто «ненадійним», то не виключено, що в інтересах малюка фахівець порекомендує жінці відмовитися від ідеї народжувати самостійно. У спірних випадках ультразвукове дослідження повторюють ще раз незадовго до пологів, щоб остаточно вирішити це питання.

Деякі порушення, які виявляються на УЗД, можуть зажадати проведення спеціальної терапії. Наприклад, при гіпотрофії плода, фетоплацентарної недостатності, старінні плаценти та інших патологічних змінах жінці призначають лікування, що сприяє поліпшенню харчування малюка і іншим позитивним зрушенням.

Як почувається майбутня мама

До кінця терміну жінку можуть почати турбувати тренувальні сутички: безболісні нерегулярні скорочення матки. Вважається, що вони відображають процеси підготовки організму до пологів. Багато мам, вперше їх відчувши, лякаються і починають думати, ніби вже зібралися народжувати. Але справжні сутички дуже легко відрізнити від тренувальних, адже вони, на відміну від останніх, болючі і виникають через приблизно однакові проміжки часу.

Також на 34 тижнях жінці все частіше доводиться прокидатися в мокрій майці або нічній сорочці: з грудей в невеликій кількості починає виділятися молозиво. Якщо це відбувається занадто інтенсивно, користуйтеся гігієнічними вкладками для бюстгальтера і не забувайте щодня обмивати молочні залози водою, щоб не допускати роздратування шкіри і не створювати передумов до появи тріщин сосків.

Матка збільшена дуже сильно, вона підтискає діафрагму і залишає менше місця легким, тому Вас також може турбувати задишка. Особливо неприємно, що іноді вона посилюється в положенні лежачи, а це створює додаткові труднощі з засинанням і повноцінним відпочинком. Ну, нічого, пройде ще 2-3 тижні, і у Вас почне опускатися живіт. У цей момент Ви відчуєте, як Вам стане набагато легше.

Ваші дії на 34 тижні вагітності

На цьому тижні або трохи раніше Ви пройде третій УЗД, а наступного Вам знову належить біганина по фахівцях: треба буде повторити «чергові» аналізи, такі, як мазок, загальний і біохімічний аналіз крові і т. Д. Направлення на всі ці дослідження Вам видасть лікар-гінеколог, у якого Ви спостерігаєтеся, тому шукати якусь додаткову інформацію не доведеться.

Крім проведення досліджень, найближчим часом Вам нічого не завадить продовжити активну підготовку до народження малюка. Кроіте пелюшки, підбирайте фіранки в дитячу, готуйте запас підгузків на найближчі півроку - все це Вам дуже скоро стане в нагоді.

Схожі статті

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...