Плодове яйце розташоване дні матки Про вагітність і пологи

Головна » Пологовий будинок

Низьке положення плодового яйця

Плодове яйце розташоване дні маткиУ 40 тижнів дно матки опускається до середини відстані між пупком і мечовидним відростком. Наприклад, якщо висота стояння дна матки становить 22 см, термін вагітності - 22 тижні. Хочу запитати про низькому положенні плодового яйця. Ваші статті читаю в журналі 9 місяців, дуже довіряю Вашу думку. 20 тижнів у мене була - навіть на зеве матки, до 25 вже просто низька, до 30 - нормальна.

Маткова вагітність терміном 3-4 тижнів гестації. Акушерський термін -5 тижнів. Саме ж по собі проксимальное (низька) прикріплення ПЯ патологічним ознакою не є. У нормі плацента - орган, через який відбувається обмін між кров'ю матері і плоду - прикріплюється ближче до дна матки або по задній її стінці. При цьому принципово важливо, перекриває плацента внутрішній матковий зів чи ні - від цього залежить і протягом вагітності, і її дозвіл.

Якщо розміри живота не відповідають нормі

У мене 12 тижнів, тільки що на Узі сказали, що плацента расположенав близько до шийки матки. Це може бути причиною відшарування і ще чогось там... Мені страшенно страшно! Збільшення розмірів матки відбувається протягом всієї вагітності. У 12 тижнів розмір матки досягає величини голівки новонародженого, дно її доходить до верхнього краю лонного зчленування.

У 20 тижнів дно матки на два поперечних пальця нижче пупка. У цей час животик вже помітно збільшений; це видно неозброєним оком, навіть якщо майбутня мама в одязі. Темпи збільшення матки, а значить, і зростання живота повинні досить строго відповідати вищенаведеним параметрам, так як є важливим показником нормального перебігу вагітності.

У пологовому будинку, куди мене направили на збереження, подивилися моє узі і сказали, що мені можна не лягає, якщо мене тільки щось турбує. Запропонували лягти якщо я сама хочу або походити до 6 тижні зробити повторне УЗД і вже якщо нічого не зміниться, тоді лягти на збереження.

Рекомендую взяти листок непрацездатності в поліклініці або в жіночій консультації за місцем проживання, полежати вдома. Лікування може призначити Ваш дільничний гінеколог.

Привіт 31 липня лягли на збереження через темно-коричневих виділень (мазня) без болю. Термін 5 тижнів за нашими підрахунками (За медичними 7-8 тижнів). Призначили дуфастон, дицинон, і вітаміни. Ембріончік є, але серцебиття поки ще не чути (5 тижнів акушерських). 5 по 12 тиждень просто пролежала вдома. саме пролежала. Бережіть себе, легкої вам вагітності і здорового дитинку. Я одного разу до гінеколога прийшла і просто так попросила лікарняний - втомилася.

Представництва бебі. ру:

Дівчатка питання ось у чому: у кого там було і чим закінчилося. Тому що мені лікар просто сказала чекайте викідашь. Турбують періодичні болі в попереку і напруга в низу живота. Дуже хвилююся за вагітність, її нормальний перебіг. Ми з чоловіком збиралися на 3 тижні в Європу, але в будь-який час ми скасуємо поїздку, дитина важливіше. Дуже хочеться дізнатися Вашу думку.

Плодове яйце розташоване дні матки

Якщо є біль і кров'янисті виділення - це ознаки загрозливого викидня. Це ділянки, які в силу анатомічних причин кровоснабжаются найкраще, значить, і обмін речовин буде протікати найкращим чином.

В останньому випадку самостійне розродження стає неможливим і вагітну жінку готують до планового кесаревого розтину. Чому виникає патологія прикріплення плаценти? У нормі при заплідненні зародок впроваджується в стінку матки, створює в ній поглиблення - лакуну, через яку надходять необхідні речовини, пізніше все це трансформується в плаценту. Там же формується пізніше і плацента. Тому що при фізичному впливі, нехай навіть через пробку і ін. Можливе відшарування плаценти - вона ж кріпиться зовсім близько!

Однак існують причини, за якими місце прикріплення плаценти може виявитися нижче. Якщо воно розташоване нижче 6 см від внутрішнього зіва матки, це буде низьке розташування плаценти. Ніяких прийомів або методів лікування низького розташування плаценти не існує, треба тільки постійно спостерігатися у лікаря і сподіватися увійти в той самий вдалий відсоток!

Дивіться також:

  • Плодове яйце розташоване дні маткиМіська поліклініка 4 05.01г. робота поліклініки з 09.00. до 15.00, прийом викликів додому з 09.00. до 12.00, прийом черговим лікарем-педіатром на фільтрі з 09.00-15.00. Записатися на прийом до лікаря через []
  • Плодове яйце розташоване дні маткиЯк правильно вискубувати брови в домашніх умовах Щоб вибрати правильну форму брів, потрібно враховувати особливості рис не тільки особи, а й характеру. Форма брів може як зіпсувати макіяж, так і зробити його ідеальним. Він виконає []
  • Плодове яйце розташоване дні маткиРецепти і як приготувати яловичину в духовці Перемішайте отриману суміш з оливковою олією і натріть цим яловичину. Аналогічним чином готується і яловичина з овочами в духовці. Як же правильно приготувати яловичину у фользі, []

Навігація записів

Плодове яйце розташоване дні маткиНезважаючи на старання і суворе дотримання лікарських рекомендацій, майбутня мама не завжди в силах попередити розвиток тих чи інших патологічних процесів. Це стосується і неправильного прикріплення дитячого місця при виношуванні, внаслідок чого вагітність вважається ускладненою, а пологи становлять великий ризик для здоров'я матері і плоду.

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...