Фільм про розвиток дитини в утробі матері Про вагітність і пологи

Головна » Пологовий будинок

Фільм про розвиток дитини в утробі матері

Танці малюка в утробі матері

Казахські вчені розробили унікальний прилад, що дозволяє бачити життя плода в утробі матері в режимі реального часу на екрані телевізора.
Апарат здатний сканувати положення ембріона в чотирьох вимірах і транслювати відеозображення з утроби матері на дисплей. У приватному пологовому будинку Алма-Ати гінекологи вже на практиці почали застосовувати суперсучасний ультразвуковий прилад.

National Geographic. Життя до народження: Близнюки

За допомогою новітніх технологій програма Життя до народження показує розвиток двох, трьох і чотирьох близнюків в утробі матері.

National Geographic. Життя до народження: в утробі матері - людина.

Фільм, що відкриває таємниці розвитку ембріона в утробі матері.
Слідкуйте за дивним процесом розвитку людини - від запліднення яйцеклітини до народження.

Режисер: Leila Farag
У ролях: учасники проекту, діти, дослідники, науковці,

Документальний серіал Тіло людини - це дуже незвичайна і захоплююча розповідь про те, як насправді функціонує організм людини, як взаємодіють між собою його основні системи і органи. Унікальні технології, зйомки з використанням мініатюрних відеокамер, впроваджуваних в людське тіло, і застосування спеціально розробленої комп'ютерної графіки дозволяють здивованому глядачеві як би зсередини простежити за роботою та основними етапами розвитку організму людини

Цікавий фільм для майбутніх батьків. доступною мовою розповідається про те. як підготуватися до вагітності, пологів і появи малюка. Розповідається про закони генетики, як повинна себе вести майбутня мама, щоб правильно підготуватися до пологів. Як поводитися під час пологів. Що необхідно купити для малюка. Як правильно годувати і доглядати за дитиною. Дуже детально показують і розповідають про процедурах, які необхідно.

Прикладання дитини до грудей

Виберіть свій регіон

Увійдіть або зареєструйтеся

12 жовтня 2010 15:30 18

Хтось із великих порівняв утробу матері з внутрішнім космосом. А зародок - з астронавтом, плаваючим в амніотичної рідини. У міфах стародавніх народів існує образ Богині Матері з «космічним чревом».

Так завжди люди підкреслювали таємничу і священну суть зародження нового життя. Та й для біологів розвиток ембріона є однією з найдивовижніших загадок. Адже зародок-астронавт - вже повноцінний живий організм, який має всі органи. Він все відчуває і розуміє.

Багато речей про життя ненародженої людини вчені дізналися порівняно недавно. Медики, озброївшись електронними мікроскопами, ультразвуковою апаратурою і ендоскопією (безпосереднє спостереження дитини в утробі через спеціальну трубочку), зробили приголомшливі відкриття.

І коли в 1990-х вперше на наших екранах з'явився фільм, де було показано розвиток людського зародка в утробі, це викликало справжній фурор. Вся країна, не відриваючись дивилася за процесом розвитку людини - від запліднення яйцеклітини до народження. Здавалося неймовірним, що коли величина зародка людини ще не досягає 2 мм, вже функціонує його мозок, керуючий подальшим його розвитком. А при величині в 3,5 мм, тобто у віці 25-ти днів, зародок людини має всі найважливіші органи: серце, шкіру, центральну нервову систему, печінку, легені, кишечник і підлогу.

До речі, в цьому ж першому фільмі був наочно спростують один з найпоширеніших міфів. Так завжди було, що людський зародок, розвиваючись, повторює стадії розвитку нижчих тварин.

Вчений Ернст Гекель аж в 1866 році проголосив так званий біоенергетичний закон, який стверджував, ніби індивідуальний розвиток людини в спрощеній формі повторює всі стадії розвитку еволюції людства.

За його словами виходило, що людський зародок проходить стадії зародків риб, земноводних та інших тварин. Сучасна ембріологія визнала таке розуміння помилковим. І новітні наукові спостереження, проілюстровані у фільмі, довели, що навіть на самих ранніх стадіях розвитку людський зародок не тотожний зародку риби, плазуна чи птаха.

Пізніше, в 2006 році з'явився американський фільм, в якому показувалося розвиток двох, трьох і чотирьох близнюків в утробі матері. Такі фільми стали можливі завдяки унікальним комп'ютерним технологіям.

І ось сьогодні на суд глядачів пропонується нова картина, де в утробі матері - тварини. Виробництво National Geographic, назва - In The Womb. Extreme Animals (Життя до народження: Екстремальні тварини). Режисер Пітер Чин, застосувавши найсучасніші технології - 4D ультразвукове сканування, мініатюрні камери і комп'ютерну графіку, зумів показати як відбувається розвиток зародків.

- Спостерігаючи за тим, як у зародків починають діяти вроджені інстинкти, необхідні їм, щоб вижити після народження, ми за допомогою новітніх технологій відкриваємо для себе таємниці еволюції, - з гордістю про виконану роботу повідомив Чин журналістам. - І ці таємниці свідчать про те, що у багатьох ссавців, можливо, було зовсім інше минуле, ніж прийнято вважати.

У цьому фільмі розповідається про самих різних тварин, що володіють по-справжньому екстраординарними методами відтворення потомства і його виношування, починаючи з періоду залицяння і закінчуючи появою дитинчат на світло. Самі чудові кадри - про розвиток плода у кенгуру, ос, пінгвінів і акул. Вони швидше нагадують сюжети фантастичних фільмів, ніж чудо появи нового життя.

Найсуворіша життя до народження - у ембріонів Імператорського пінгвіна. Адже їм доводиться боротися за виживання в лютий холод, при найсильніших вітрах. А антарктична зима триває довгих вісім місяців. Температура - близько мінус п'ятдесяти. До слова (для науки людським татусям), у імператорських пінгвінів важливою справою - висиджування яєць - займаються самці. Самка ж після «пологів» відправляється майже на «курорт»: в океан нагулювати жир.

Найнебезпечніша життя до народження у ембріонів акул. Справа в тому, що у деяких видів акул сформувалися, але ще не з'явилися на світ ембріони можуть пожирати своїх побратимів. Цей страшний процес називають «ембріональним каінізмом» - по імені біблійного персонажа Каїна, що вбив свого брата Авеля.

А самий садистський метод збереження ембріонів в цілості й схоронності у ос. Уявляєте: вони примудряються відкладати личинки під шкіру гусениць. Отже, дивіться - лякайтесь і захоплюйтеся мудрою витонченістю Природи!

Читайте про це в нашому блозі «Тлумачі сновидінь». І пишіть про те, що вам приснилося - ми розтлумачимо!

Коментарі (18)

Читайте також

Коментарі (18)

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...