1 Кратне обвиття пуповини Про вагітність і пологи

Головна » Пологовий будинок

1 Кратне обвиття пуповини

Вообщем я знову не знайшла теми присвяченій саме цьому.
У вівторок на узі сказали, що у малюка нетугое еднократное обвиття пуповиною. Лікар сказала нічого страшного, але мої неглибокі пізнання все ж змушують мене хвилюватися.
У кого таке було, чи може малюк сам до пологів виплутатися, чи може під час вагітності сам себе задушити (ця ідіотська думка відвідала мене вчора перед сном), чи варто тепер шукати пологовий будинок з дитячою реанімацією? вообщем розкажіть все хто що знає на цю тему, буду вдячна

Я читала, що навіть вчасно пологів едінокртное обвиття не страшно, тільки коли 2-3 витка.
До того ж час ще є, він може розплутатися мама моя народжувала брата з 2 обвиттям, народила, трохи кисневе голодування було у нього (або як там називається?), В цілому все нормально.

Vалерія .
1. Чи він сам розкрутиться
2. Можна народжувати і з обвиттям - у нас було одноразове.
3. Не встигне задушити. На проходження по родових шляхах у малюка є запас кисню. Йому вистачить. А потім його відразу ж розмотати.
4. Дитяча реанімація в такому обсязі є в КОЖНОМУ ПОЛОГОВОМУ БУДИНКУ

Vалерія . у мого теж обвиття. Лікарі сказали не хвилюватися. А потім буває ж і навпаки, що УЗД обвиття не бачить, а народжується з 2-м-3-м. Постарайся не хвилюватися.

Обвиття мало не у кожного пузожітель Гірше, якщо 2 йди Аджея 3.

Задушити він себе не може.

У нас теж було 1 обвиття. Через те, що дитина великий, його тягнуло назад, в результаті була епізіотомія.

У нас було обвиття - теж показало останнє узі і за цей час дит НЕ розмотав, хоча я і сподівалася.
Теж була епізіотомія і на жаль асфіксія, але ми ще й з ручкою йшли. а я і сама народилася з обвиттям - і нічого)))

Валерія у мене теж обвиття 1-е. Лікар сказав нічого страшного, що зараз це у кожної другої, а то й частіше

Ой дівчатка, знайшла цю темку про обвиття і пишу не для того, щоб когось налякати, а просто, щоб поділитися, я ще під дуже сильним враженням.
Вчора дізналася, що моя подруга, яка повинна була народити в січні, втратила малюка.
За тиждень до нещастя вона робила узі, все було в порядку. Але її стало турбувати, що вона перестала відчувати ворушіння дитини і пішла до лікаря. Доктор констатував 4-ох () кратне обвиття пуповиною і малюк був уже мертвий. Їй зробили стимуляцію і вона вже народжувала мертве немовля.
Я не знала, що таке взагалі буває, що дитинка може загинути від цього. Адже стільки дітей народжується з обвиттям і нічого, а тут таке. Першу дочку вона народжувала теж з обвиттям і все було в порядку.
Не дай Бог

У мене невеликий народився з 3 обвиттям. і плюс до всього ще істинний вузол (у крутанулся) кесарів. планове. у вермя побачили, що ворушитися став менше.
Зараз все ок (йому зараз 6,5 років вже) невеликий джерельце був зовсім, (1 на 0,25) ну і гіпперактівность. під час побачили і прокесарілі.

УДАЧІ Просто слідкуйте за цим.

Irusja .
Щось не розумію, точно причина була в обвиття? як він може задихнутися якщо легкими ще не дихає.
Я народжувала з 3 кратним обвиттям, ттт, ні гіпоксії нічого стращного не відбулося, про обвиття дізналися коли народився вже.

Люляшка .
А причому невеликий джерельце і гіперактивність і обвиття з кесаревим? якось пов'язано?

Цитата (Belle # 064; 3.6, 17 # 58; 28)


А якщо фіолетовий ре народжується - це означає гіпоксію.


Не завжди У немовлят шкіра якась особлива, і якийсь незвичний для нас колір у них вважається варіантом норми.
А ось якщо синій - тоді, на кшталт, це ознака гіпоксії. Але знову ж таки, щоб дитина посинів - це серйозна гіпоксія повинна бути.
Але я взагалі до того це писала, що навіть при 2-м обвиття колір був приємний, так скажемо)))

ЗИ: я в першу Б. Не в'язала, а зараз тільки і роблю, що в'яжу)))

У мене було подвійне обвиття, але на останньому узі нічого такого не говорили. Це з'ясувалося тільки під час пологів. Значить обмотався дитинка незадовго до пологів, значить і розплутатися може так само. Все минулося

Zitta ну звичайно може розмотати. У мене всю Б було подвійне обвиття, а на одному з останніх узі вже було одне обвиття. Ось тільки не пам'ятаю, народилися ми все таки з цим обвиттям або вже ніякого не було.

На 32-му тижні було подвійне обвиття, на 36 вже одинарне. Народилися теж з обвиттям, тільки з яким не знаю, швидше за все з одним.
У пологах дітки часто крутяться як дзиги, тому можуть як заплутатися, так і навпаки розплутатися

У мене обидві дитини народилися з обвиттям. нічого страшного, але краще, якщо лікарі цей момент тримають під контролем. щоб не упустити нічого. все-таки це - додатковий фактор ризику.

Це текстова версія - тільки основний контент. Для перегляду повної версії цієї сторінки, будь ласка, натисніть сюди.

Російська версія Invision Power Board 2001-2016 Invision Power Services, Inc.

Дівчатка! Сьогодні була на узі (32 тижнів), лікар сказала, що у мого хлопчика 3 петлі пуповини навколо шиї!: 101: Я дуже дуже тепер переживаю. Чим тепер це мені загрожує? Дівчатка! Може хто-небудь знає які вправи, щоб розмотати малюка?: 0009:

У мене на 32 тижні було 1-кратне обвиття.
так мене відразу на доплер і КТГ послали, щоб переконається що з кровотоком і з сердечком все в порядку.
як переконалися, відправили гуляти до узі на 36 тижні. А на 36 тижні по узі-уже пуповина розмоталася

Зараз поки не страшно, головне не носиться, не робити різких рухів. Перед пологами зробіть обов'язково УЗД, там або петля зникне чи ні. Акушерку в пологах попередьте.
З особистого досвіду, в пологовому будинку 6, по Узі нічого не знайшли. а генетики бачили обвиття, в результаті наслідки під час пологів, напевно треба було КС.
Тому поставтеся перед пологами уважно, краще мати зв'язок з лікарем. Удачі вам і малюкові.

Не хвилюйтесь! У нас теж обвиття було. Лікар сказав, що обвиття має хвилювати не мене, а акушерку на пологах. Вона стежить за пуповиною, допомагає малюкові уникнути задушення. Взагалі обвиття практично у кожного другого малюка. І акушерки знають, як треба приймати немовляти, куди його повертати, і як відсувати пуповинкою.
Побоювання викликає лише туге багаторазове обвиття, але тоді лікар призначає кесарів. У вас же є лікар, який за цим стежить? :)

Дівчатка! Сьогодні була на узі (32 тижнів), лікар сказала, що у мого хлопчика 3 петлі пуповини навколо шиї!: 101: Я дуже дуже тепер переживаю. Чим тепер це мені загрожує? Дівчатка! Може хто-небудь знає які вправи, щоб розмотати малюка?: 0009:

У мене на 34 тижні в МГЦ виявили обвиття пуповиною навколо шиї. Узіст сказав що приводу для занепокоєння немає, т. К. Плід може ще розмотати сам. І ще сказав що для плода це не вважається небезпечним, тому що перебуваючи в утробі він поки не дихає легкими, сказав що треба буде попередити акушера і як тільки піде головка вони повинні швиденько зняти все це, ну а мені тужитися щоб якомога швидше народити. не переживайте, таке зустрічається дуже часто, і багато матусь про це навіть іноді не знають

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...