Низька плацентация при вагітності форум Про вагітність і пологи

Головна » Пологовий будинок

Низька плацентация при вагітності форум

Форум батьків:

Низька плацентация при вагітності

Вагітні дуже часто виконують всі рекомендації лікаря, займаються профілактикою, але існують деякі чинники розвитку вагітності, які часто вже не залежать від поведінки жінки. Одним з таких факторів є низьке розташування плаценти, яке відбувається через те, що плодове яйце закріплюється внизу матки і при його розвитку може закрити родової шлях. Низькою плацентацією називають плаценту, край якої розташований на 5 - 6 см ближче до зіва матки.

Причини низької плацентації залежать від внутрішнього стану організму:

• Інфекційні захворювання та запалення в матці, а також органів знаходяться поруч.

• Операції на матці (наприклад, кесарів розтин в минулому).

• Вік вагітної також іноді впливає на появу низькій плацентації.

Симптоми і небезпечні прояви низької плацентації.

Низька плацентация симптоматично ніяк себе не проявляє. Небезпечним симптомом є поява коричневих або рясних виділень. При їх появі необхідно викликати швидку допомогу.

Діагностика і лікування.

Діагностується дана патологія за допомогою УЗД і може з'явитися на будь-якому терміні.

При збільшенні матки через зростання малюка, положення плаценти змінюється і в більшості випадків, діагноз «низька плацентация», знімається без ускладнень. Таке явище зазвичай спостерігається в третьому триместрі.

Лікування даного захворювання не проводиться, а полягає в застереженнях для вагітної.

При цьому діагнозі протипоказано:

• Фізичні навантаження, підняття важких предметів.

• Приймати гарячу ванну.

Якщо ж з'явилося кровотеча, направляють в лікарню для збереження вагітності.

Основна небезпека полягає в тому, що жінка не зможе народити природно через можливих ускладнень.

Ускладнення, які може принести низьке розташування плаценти, є в наступному:

• Можливо кровотеча, при якому виникає нестача надходження кисню, що може привести до загибелі плоду.

• При сильному кровотечі і неможливості його зупинити, робиться екстрене кесарів розтин.

• Ускладнення при пологах можуть привести до видалення матки.

• Існує загроза викидня.

• Згодом відставання в розвитку народженого малюка через сильну нестачу кисню.

При низькій плацентації, лікар дивиться, на скільки сантиметрів по відношенню до матки, знаходиться плацента і вирішує, чи можливі природні пологи. Кесарів розтин найчастіше призначається при неправильному положенні дитини.

Вагітній, якій поставили діагноз низькій плацентації найголовніше не переживати і повноцінно відпочивати. Прислухаючись до порад лікаря, з повною упевненістю можна сказати, що дитина з'явиться на світ без проблем, за допомогою природних пологів або кесаревого розтину, адже найголовніше, щоб малюк і його мама були здоровими.


Матеріал підготовлений спеціально для сайту KID. RU

Корисне:

Корисні книги

Автори цієї книги - досвідчені психологи, яким постійно доводиться вислуховувати скарги батьків, причому по всьому світу. Одна проводила дослідження за кордоном: в США, Франції, Італії, Польщі, а інша виховує трьох дітей - малий мала менше. Так що у вас в руках перша в світі книга скарг на дітей, написана батьками і психологами. Тут представлені лише перші 15 скарг, взятих навмання (ще 10487 чекають своєї години). Ви дізнаєтеся, що робити, якщо ваша дитина: не слухається і все робить «на зло», недбало ставитися до речей, влаштовує істерики, не хоче вчитися, не відривається від комп'ютера, не може налагодити стосунки з однолітками і т. Д. Автори наводять безліч прикладів зі своєї практики, дають чіткі рекомендації для різних ситуацій. Кожна ситуація проілюстрована кумедними коміксами.

Каталог фірм

Спілкування

Галереї

Статті

Новини

Розваги

Корисна інформація

Про проект

Реклама

Погода в Петербурзі

Рекомендуємо відвідати

Книги для батьків

Форум для батьків

25.03.06 14:23 Вчора на УЗД тітонька мені сказала - стій частіше на четвереньках. щоб. а ЩОБ ЩО я й забула на радощах від того. що побачила свого масенькій Вам таке не гвоорілі? для чого? пам'ятаю що щось для матки на кшталт.

Тату,
Дуже гарна поза для живота - сама потім зрозумієш, по відчуттях. По-перше, покращує кровотік в органах малого таза - відповідно, поліпшується постачання масенькій киснем. По-друге, допомагає плоду зайняти правильне положення в матці (на випадок, якщо він там у тебе утрамбувати до нижньої стінки матки - від постійного сидіння, наприклад). Ну а третє - приголомшливо розвантажує поперек! Постоїш ось так в позі біжить кабана, пару раз прогнёшься кішечкою - і спина як нова На жаль, допомагає тільки в вагітність.
Загалом, будь здорова! Хочете переконатися в своєму безсиллі? Спробуйте вивести мене з себе =)

Доповню Досю. Не тільки поперек, а розвантажує весь хребет. І плюс дає краще працювати нирках. У нормальному положенні матка на них тисне, а при стоянні на четвереньках немає.
PS Але так як я була ненормальною вагітної, мені в цій позі ставало погано.
У нас немає імен, замість них - ніки. У нас немає віку і статі. Голоси теж немає. Як немає і емоцій, їх замінив десяток банальних смайликів. Натомість особи - аватар. Замість поцілунків - чмоки. Замість любові в серці - записи, десь в хісторі. (с) перл

А я мабуть теж була ненормальною вагітної, так як мені в будь-якій позі було зовсім добре і не доводилося вставати ні карачки. ні в які інші цікаві пози. але до речі, в цьому щось є, напевно, так як Ильюшко моєму дійсно як виявилося потім не вистачало кисню. але тому що пуповина обвилася навколо шиї, про що я теж дізналася тільки після пологів вже. Планувати відпустку дуже легко. Начальник каже вам коли; дружина каже де.

Низька плацентация = кесарів?

Kazik 12 Лют 2013

Спасибі, я проаналізувала, і розумію, що боюся я все-таки саме КС, а не усього іншого.
Смикнуло мене подивитися цей ролик про те як роблять КС, краще б я його не бачила.

ElisaRyzhikova 13 Лют 2013

У мене була низько розташована плацента з самого початку Всю вагітність була під наглядом, тому як кілька разів починалося кровотеча і забирали в пологовий будинок. Спочатку сподівалися, що плацента підніметься, але так і не піднялася. За 2 місяці до пологів потрапила на збереження і до пологів мене звідти вже не випустили. Лежала я в патології 1-го пологового будинку. Операція була планова в повні 38 тижнів, все, слава Богу, пройшло добре. Кесарів робив Вдовиченко, дуже йому вдячна. Прекрасний доктор. І що найцікавіше, що 1-й пологовий будинок вважається не дуже хорошим через умови (погані ліжка, туалет в кінці коридору і т. Д.), Але лікарі там прекрасні. За 2 місяці, які я там пролежала в 6-ти місцевій палаті, в моїй палаті пролежало багато жінок, так ось у всіх у них все пройшло відмінно, і по знайомству з них було лише відсотків 10. Решта не домовлялися.
Підкажіть, будь ласка, у кого таке було. На
останньому узі на 29 тижні, написали 33 мм, а
на 17 було - 13 мм, на кшталт піднялася, але я так
розумію недостатньо. Моя подруга стверджує,
що народила сама з 13 мм, але може вона плутає
з 13 см? І лікар, який спостерігає сказала,
що якщо так низько, то швидше за все КС.

Kazik 14 Лют 2013

А скажіть, будь ласка, коли Ви потрапляли в пологовий будинок з кровотечею, наскільки сильні вони у Вас були?
У мене стала з'являтися мазня, вже 4ре рази було. Перший раз поїхали в пологовий будинок по швидкій, але там після узі сказали, що відшарування немає, все закрито і довго, запропонували полежати, але я відмовилася. А тепер, кожен раз коли з'являється невелика мазня, лякаюся, але якщо полежати, то все приходить в норму.

ElisaRyzhikova 14 Лют 2013

Перший раз мазня почалася на 10-му тижні, я прийшла до свого гінеколога, вона направила в стаціонар, спочатку в гінекологію. Там на узі мені сказав, що плацента низько, але, може, підніметься. На всіх наступних узі плацента залишалася на тому ж місці. У зв'язку з цим я майже весь час лежала, боялися відшарування.
Другий раз, на 30 тижні були досить сильні як при місячних, викликали швидку, відвезли в пологовий будинок, в патологію. Лежала під крапельницею, і все пройшло, але з пологового будинку мене вже тоді не випустили, сказали, що тут 100% планове кесареве. І навіть на вулицю за снікерсом не випускали, сказали, а раптом у тебе кровотеча почнеться, і ми не встигнемо. Так ось і сиділа під замком.
І третій раз, коли я вже там лежала на 34 тижні знову була кровотеча, але вже дуже сильне, лилося як з відра, грубо кажучи. Це сталося вночі. Я відразу покликала чергову сестру, і ми з нею пішли в передпологову. Вона була довго зі мною, чудова сестричка, заспокоювала мене. У мене сильно впав тиск, так що я ледве свідомість не втрачала і відлітала в захмарні дали. Мене чим тільки не кололи. Плюс до всього, не було чутно серцебиття дитини. Т. е. Він ворушився, а серцебиття вловити на моніторі не могли. Черговий лікар тоді сама була в шоці і трохи налякана. Там я пролежала півдня. А потім мене знову відпустили в патологію. Там я долежала ще місяць до кесаревого.
Скажу вам, за цей час у мене ніхто нічого не вимагав, навіть і натяку не було, все сумлінно виконували свою роботу, і прибиральниці, і санітарки, і медсестри, і доктора. (це щодо міфів про те, що всі лікарі продажні і всім треба на лапу дати, щоб поворухнулися). Велике їм спасибі. І слава Богу, зараз у мене є мій синочок!

Kazik 14 Лют 2013

Спасибо большое за відповідь у мене вона схоже все ж трохи піднялася, але я так розумію цього зовсім недостатньо.

Здоров'я Вам і Вашій синочку :)

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...