Затиск для пуповини фото Про вагітність і пологи

Головна » Пологовий будинок

Затиск для пуповини фото

Застосування: перетискання пуповини у новонароджених

Виготовлений з пружного ПВХ медичного призначення

Фіксують насечкі - «зубці» з внутрішніх сторін затиску надійно утримують його в одному положенні

Спеціальний замок з затвором, що запобігає випадковому розкриттю

Індивідуальна упаковка кожного виробу

Стерилізовано оксидом етилену

Тільки для одноразового застосування

Для затиску пуповини відразу ж після народження дитини Спеціальний замок з затвором запобігає передчасному

Затиск для пуповини новонародженого
Особливості:

Спеціальний замок з затвором запобігає передчасному розкриття затиску

Насічки уздовж всього затиску для пуповини з його внутрішньої сторони утримують пуповину в одному положенні

Загальний опис: міцно фіксується на пуповині, біологічно безпечний, атравматічен

Технічні характеристики: стерильний, призначений для одноразового використання

Виготовлений з міцного пружного стиролу

Термін придатності - 5 років

Кількість в упаковці / коробці - 100/2000 шт.

Затиск для пуповини - призначений для затиску пуповини відразу ж після народження дитини методом накладання на куксу під час обрізання пуповини. Складається з двох браншей дугоподібної формою внутрішньої поверхні з'єднаних між собою кільцем з того ж матеріалу.

- Спеціальний замок з затвором, що запобігає випадкове розкриття затиску.

- Насікає з внутрішньої сторони, що фіксують пуповину в одному положенні.

Час перерізання пуповини грає велике значення. У разі дуже швидкого перерізання (до припинення пульсації пуповини) багата киснем кров не встигає повернутися з плаценти в кровоносну систему дитини, чому рівень гемоглобіну і заліза у новонародженого знижується.

Затиск з атравматичними зубчиками на фіксують поверхнях, що накладаються під час обрізання пуповини. Оснащений надійним закривається пристроєм, що запобігає несанкціоноване відкриття затиску.

Стерилізований оксидом етилену.

  • Використовується для лігатурної фіксації судин пуповини в перші хвилини життя новонародженого
  • Ергономічний затиск забезпечує безпечне і зручне використання
  • Безпечний замок для запобігання випадкового відкриття затиску
  • Ребриста поверхня для запобігання вислизання затиску
  • Виготовлений з нетоксичного пластику
  • Стерильно

Пуповини новонародженого

Медсестра зазвичай знімає з пуповини дитини пластмасовий затиск після закінчення двадцяти чотирьох годин після народження. У перші кілька днів культя пуповини може бути розпухлі і нагадувати желе. Протягом наступних кількох днів вона починає засихати і зморщуватися і зазвичай відпадає через тиждень або два. Щоб запобігти запаленню і допомогти процесу висихання пуповини, обробляйте ділянку навколо кукси, заходячи в поглиблення, ватною паличкою, вмочивши її в спирт або той антисептичний розчин, який порекомендував ваш лікар, три рази в день. Після того як культя повністю відпаде, продовжуйте цей гігієнічний догляд ще кілька днів. Немає нічого страшного, якщо ви побачите кілька крапель крові в той день, коли відпаде кукса.

Якщо з пупкової кукси вашої дитини виділяється гній і / або виходить все більше неприємний запах, зверніться до лікаря, який, можливо, закапає розчин з нітратом срібла, щоб кукса краще підсихають. Легкий запах від підсихаючою кукси, - явище нормальне, але особливо різкий запах може бути вказівкою на те, що є запалення і що саме час використовувати антисептичний розчин частіше. Якщо шкіра навколо підсихаючою кукси виглядає

Нормально і не збуджена, зазвичай немає причин для занепокоєння. Ознакою інфекції, коли ви повинні покликати лікаря, є червоний, гарячий, роздутий і хворобливу ділянку розміром з велику монету навколо підстави пуповини.

Щоб не дратувати пуповину, не закривайте її підгузником або пластиковими штанцями і, якщо користуєтеся памперсами, будьте особливо обережні і відгинайте пластик подалі від області пуповини. Небезпечно чи ні занурювати дитину в воду, поки не відпаде пуповина, викликає багато суперечок. Деякі педіатри переконані, що якщо намочити пуповину, ризик виникнення інфекції збільшується; інші вважають інакше. Якщо з підстави пуповини тече гній, занурювати дитину у ванночку з водою небезпечно, оскільки бактерії потраплять в воду і інфекція буде рознесена. В цьому випадку мийте дитини губкою, поки пуповина НЕ відпаде і пупкова ранка повністю не заживе.

Коментарі

А у вас є пам'ятна коробочка малюка. Різне

Анетка 19 жовтня 2010, 11:24

У мене немає, але на 2-гу дитину обов'язково зроблю таку))))))))))))

Hilton 19 жовтня 2010, 11:37

У мене є один тест. Я їх всього 2 робила так як ще задовго до затримки знала, що вагітна. Ще зберегла прищіпку від пуповини, бирку і браслет з пологового будинку, перші зістрижену волосся. Через пару рочків покладу туди перший зуб. Ще хотіла зробити малому зліпок ручки, але попався бракованих набір, почитала в інтернеті і зрозуміла що потрібно брати дорогий щоб вийшло. Але 350 гривень як то забагато. Ще у нас є альбом, в який ми записували зріст, вага по місяцях, коли який зуб з'явився. Ну і так далі. Так само в ньому фотографії на наш кожен маленький день народження. Не вважаю це фанатизмом. Моя мама теж це все робила і через багато років мені було дуже цікаво все це подивитися. Але що стосується вашої подруги, то вона явно переборщила з зберіганням всіх тестів. Ну раз їй подобатися то нехай береже. Може для неї це багато значить.

Hilton 19 жовтня 2010, 11:41

До речі ще у мене був міні-альбом про школу. Там були листочки з зошитів. Як двійки так п'ятірки. І табеля. Цікаво було почитати ті смішні твори.

Вікторія 19 жовтня 2010, 11:55

У нас є така чудо-коробочка)) я взагалі фанатичка)))))) я взяла коробку з під взуття, обклеїла її красивими вирізками з журналів (ведмедики, малюки, пляшечки, соски), вирізала з тих же журналів різні за кольором і велечіни букви і наклеїла ім'я і дату народження дочки. В коробочку склала. тест, прищіпку з пупка (засохлі), бірочки з пологового будинку, перший бодік в який одягли дитину, перші шкарпеточки, першу пустушку першу пляшку, сережки якими вушка проколювали, етикетки з баночки першого прикорму. Там ще лежить альбом, типу, - Я народився - там все записую - коли, села, коли посміхнулася, коли пішла, ну і тд

Анетка 19 жовтня 2010, 11:55

Я теж зберігаю затиск від пуповини, бірочки з пологового будинку, фото УЗД, волосся Зістрижені на хрещення.

Pchelka 19 жовтня 2010, 12:27

У нас є такі коробочки і у старшої. і у молодшої.
У старшій там зберігаються мій тест, перші Воловик, пуповинкою відпала, номерки з пологового будинку, листування з чоловіком (тоді не пускали в пологовий будинок), касета з аудіозаписами перших вивчених віршів, відеодиски (спочатку були відеокасети, потім ми їх на диски переписали), зошит з прикольними висловлюваннями, перші зубки (2 штуки), табеля зі школи, малюнки з садка.
У молодшій - мій тест на вагітність, перші волоссячко (зістригли при хрещенні в місяць), волоссячко, які обстригли в рік, пріщепочка з пуповиною, номерки з пологового будинку.

І як це я про тест не подумала. Наступного разу обз збережу :)))) А так у мене зберігаються бирки з рід. будинки, пупочки відпали, чепчики, носочки, боді і повзунки перші, перші Зістрижені волоссячко. Тільки я не в коробочці, а в мішечках все це зберігаю :)

Panfaa 22 жовтня 2010, 19:59

А мене їх 6. було!! - тестових стрічок. ікакто расстерялась в процесі організації весілля) а пуповину затиск, знімки узі, волоссячко з хрещення, бирки з пологового будинку і перша одяг.

Наталя 19 жовтня 2010, 16:03

На жаль тест теж не зберегла. А перші пенеточкі у нас на стіні висять в рамці, як картина!

Поки коробки немає, але зроблю обов'язково. Зберегла тест (до сих пір з розчуленням іноді на нього дивлюся, хоча - геть результат, сопе в ліжечку))), зажим пупковий, бирки та ін. Обов'язково зроблю коробку))

Anna_St 19 жовтня 2010, 16:51

Ну, у мене майже всі як у всіх))) а, ось, щодо тестів теж якось не додумалася залишити.

Ну не знаю, зберігати пуповину це вже мені здається збоченням.

Скоро і плаценту спиртованим будуть в баночці і на 18-річчя дитю будуть показувати Ось дивись, ця жижа, твій перший будиночок фе.

Можете починати в мене кидати камінням))
але це моє ІМХО

А у слепочкі ручок-ніжок, малюнки, одежину, ось це мило)

Pchelka 19 жовтня 2010, 18:09

А знаєте, Олександра, як цікаво моєї старшої донечки розглядати всі ці реквізити її раннього дитинства. Вона чутьлі не кожен місяць просить показати їй цей самий пупок, зубики і волоссячко. Так що, еслиб у Вас був дорослий дитина, Ваша думка, швидше за все, змінилося.

Anna_St 22 жовтня 2010, 11:51

Десь чула, що після заміжжя дочки її пупок треба то чи закопати, то чи викинути. хто що чув з цього приводу?

Nell_ 22 жовтня 2010, 12:05

Моя дочушка теж обожнює всі ці реквізити,
Як же їй подобається брати шкатулку, подовгу розглядати,
Просить розповісти вкотре про її народження.

Sasha 19 жовтня 2010, 17:58

Я зберігаю в конверті перші волоссячко, а бирки з пологового будинку - в сімейній аптечці. Шкода, тест викинула :(

А я все три штуки зберегла)))) і волоссячко теж є, і бирки, туди ж відправлю перли і перші зошити, щоденник та інші пам'ятні речі, на кшталт малюнки, сапи-Ляпки)))

Ingamama 21 жовтня 2010, 12:23

У мене є така шкатулка :))) В ній тест на вагітність, прищіпка з пуповини, бирка з пологового будинку. Ще в ній були волоссячко і знімки УЗД, але вони перекачевалі в альбом.

Nell_ 22 жовтня 2010, 12:02

Я не оригінальна. )))
Зберігаю в скриньці бірочки з пологового будинку (їх так багато :), вже цивілізований голубенький браслетик сина, пріщепочкі, волоссячко, стрічки - розовенькая і голубенькі :)))
І тести, два штука. )))
Пам'ятні речі - конвертик з виписки, костюмчики, одяг з хрестин.

Я зберігаю бірочки з пологового будинку, прищіпку, волоссячко, пару шкарпеток і распашоночка. Ще накопичилося купа малюнків - каляки-маляки, які малювали десь в півтора року. Чомусь не хочеться їх викидати. А найцінніше в моїй колекції вважаю слепочек ручки і ніжки, зроблені в 3 місяці. Дістаю і кожен раз дивуюся - ну які ж були маленькі ці руци і нозі. )))))

Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...