Узі скринінг в Іркутську Про вагітність і пологи

Головна » Тест на вагітність

Узі скринінг в Іркутську

Послуги

Медико-генетичний центр (МГЦ) групи компаній Мать и дитя надає повний комплекс послуг в області пренатальної діагностики. Висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в області генетики, оснащення останнього покоління, власні молекулярно-цитогенетичні лабораторії, застосування новітніх методів діагностики - все це дозволяє нам проводити всі види генетичних досліджень, існуючих у міжнародній медичній генетичної практиці. Основний напрямок нашої діяльності, як Медико-генетичного центру та центру пренатальної діагностики - профілактика генетичної патології. Головна мета - збереження здоров'я чоловіків і жінок, народження здорової дитини в кожній родині.

Пріоритетні напрямки нашої роботи

Неінвазивний генетичний тест: суть даного дослідження полягає у виділенні з крові жінки ДНК плоду, деяка кількість якого вільно циркулює в її організмі під час вагітності. На підставі аналізу фетальної ДНК можна отримати інформацію про порушення числа хромосом, з яким пов'язані найбільш поширені захворювання.

Таким чином, неінвазивний генетичний тест дозволяє з точністю 99% визначити такі захворювання, як синдром Дауна, синдром Патау, синдром Евардс, синдром Тернера і з 98% точністю діагностувати синдром Клайнфельтера. Даний метод дослідження на сьогоднішній день є точним і безпечним способом діагностувати порушення числа хромосом у плода (анеуплоїдії).

На відміну від різних інвазивних методів, таких як кордоцентез, амніоцентез та аспірація ворсин хоріона, цей тест робиться по крові матері і є абсолютно безпечним як для її здоров'я, так і для здоров'я майбутньої дитини.

При цьому точність неінвазивного тесту набагато вище, ніж у біохімічного скринінгу, так як на його результат не впливають особливості перебігу вагітності, прийняті препарати і соматичні захворювання жінки. Важливим плюсом є той факт, що робити неінвазивний генетичний тест можна на ранніх термінах вагітності, починаючи вже з 9 тижнів.

Неінвазивний пренатальний скринінг - комплекс діагностичних досліджень, спрямований на виявлення генетичних вад розвитку плоду. Пренатальний скринінг в центрі пренатальної діагностики проводиться в два етапи. Перший етап досліджень передбачається на терміні 10-13 тижнів, а другий робиться в 16-20 тижнів. Обидва етапи включають в себе ультразвукове дослідження і біохімічний аналіз крові.

Пренатальний скринінг показаний абсолютно всім вагітним жінкам. Цей вид обстеження дозволяє оцінити стан плода і наявність вроджених хвороб. За допомогою пренатального скринінгу можна виявити також ознаки найбільш поширених генетичних захворювань і хромосомних аномалій.

Пренатальний скринінг дозволяє виявити такі види вроджених вад, як дефекти нервової трубки, синдром Дауна, синдром Едвардса, Триплоїд материнського походження, ризик трисомії по 13 хромосомі і ряд інших відхилень у розвитку плоду.

Інвазивна пренатальна діагностика - амніоцентез, кордоцентез, біопсія хоріона - сучасні інвазивні методи пренатальної діагностики дозволяють з високою точністю діагностувати всі види відомих хромосомних хвороб, ряд генних захворювань, внутрішньоутробні інфекції. Прямими показаннями для проведення інвазивних досліджень є наступні фактори:

 • Високий ризик хромосомних аномалій за результатами біохімічного скринінгу або за результатами неінвазивного тесту;
 • У попередні вагітності мали місце хромосомні аномалії у плода;
 • Ультразвукове дослідження показало наявність ознак різних порушень розвитку плода;
 • У сім'ї є генетичні захворювання, що передаються у спадок;
 • Носійство хромосомних перебудов одним з подружжя;
 • Наявність многоводия.

Якщо ви чекаєте дитину і хочете бути впевнені, що малюк здоровий і благополучно розвивається - пройдіть пренатальну діагностику в Мать и дитя. Тут ви отримаєте найточніші результати, а сама процедура буде проведена з максимальним комфортом.

Послуга надається в наступних клініках:

Ультразвукові скрининги вагітних

В останні десятиліття в акушерстві одними з найважливіших стали скринінгові ультразвукові дослідження (УЗД). Скринінг здійснюють з метою ранньої діагностики захворювання або схильності до нього, що необхідно для надання своєчасної лікувально-профілактичної допомоги.

Ультразвукове дослідження (ультразвукова діагностика - УЗД) нешкідливо для майбутньої мами і малюка. Дитина не відчуває при дослідженні ніяких стресів. Якщо в цей час він спить, то розбудити його ультразвуком дуже складно. До сих пір не встановлено якихось підтверджених шкідливих наслідків УЗД для пацієнтів або фахівців, які проводять дослідження. Наявні дані вказують, що користь розсудливого використання ультразвуку перевищує можливі негативні ефекти, якщо такі взагалі є. УЗД можна робити необмежену кількість разів, але необхідно при цьому чітко уявляти собі цілі і завдання кожного дослідження. До проведення УЗД повинні бути медичні показання.

Ефективність ультразвукового дослідження (ультразвукової діагностики - УЗД) вагітних в першу чергу визначається професіоналізмом фахівця, на другому місці - якість апаратури.

Перше УЗД вагітних

Перше ультразвукове дослідження (ультразвукова діагностика - УЗД) вагітних можна провести після двох тижнів затримки менструації для визначення трьох основних фактів: наявності вагітності, розвитку вагітності в матці і виключення вагітності.

Наказом Міністерства охорони здоров'я РФ визначено проведення першого скрінігових дослідження вагітних в 10-14 тижнів. Основне завдання - підтвердити, що плід живий, вимірявши частоту серцебиття; найточніше визначити термін вагітності, вимірявши куприково-тім'яної розмір плоду (відстань від верхівки до куприка). У ці терміни відмінності між плодами одного віку ще не виражені (у 2-му і 3-му триместрах за параметрами плода точний термін визначити вже не можна).

Крім того, визначити найбільш значимий з ультразвукових маркерів хромосомних хвороб, а саме товщину комірного простору - відстань від м'яких тканин, що оточують хребет, до внутрішньої поверхні шкіри плоду. Якщо значення цього параметра вище певних, ризик хромосомних хвороб (синдрому Дауна та ін.) Різко зростає. Ще один показник наявності цих захворювань - відсутність носової кісточки в першому триместрі.

Друге УЗД вагітних

Наступний термін УЗД вагітних - 20-24 тиждень. Основне завдання другого скринінгового дослідження - виявлення вад розвитку плоду і ознак ускладненого перебігу вагітності. Головне - виключити більшу частину вад розвитку плоду і маркери хромосомних хвороб. Якщо в 10 -12 тижнів при скринінгу можна побачити тільки два маркера синдрому Дауна, то при другому дослідженні - вже 22.

Третє УЗД вагітних

Третє УЗД вагітних проводиться в 32-34 тижні і є останнім. Оцінюються темпи зростання дитини і його пропорції, які змінюються у випадках, якщо у малюка є проблеми зі здоров'ям, наприклад, при кисневої недостатності. Проводиться оцінка кількості навколоплідних вод і стану плаценти, в першу чергу, виявляються ознаки її передчасного старіння. Іншими словами, остання УЗД - діагностика потрібна, щоб вчасно допомогти малюкові впоратися з проблемами, що виникли і при необхідності правильно вибрати час для дбайливого розродження, зберігши дитині здоров'я, а іноді і життя.

Наші послуги

Клініка «Мать и дитя» Іркутськ

Розклад вересень 2016

Клініка Мать и дитя Іркутськ - невід'ємна складова групи компаній. У центрі успішно втілюються наші кращі традиції - збереження здоров'я нації та впровадження передових досягнень світової медичної науки в практику вітчизняної охорони здоров'я.

Клініка Мать и дитя Іркутськ пропонує комплекс послуг в області акушерства, гінекології та репродуктології. Лікування гінекологічних захворювань, подолання безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій, ведення вагітності, в тому числі, досягнутої за допомогою екстракорпорального запліднення - пріоритетні напрямки діяльності клініки.

Лікарі центру - провідні фахівці в своїх областях - акушери-гінекологи, урологи, ендокринологи, репродуктологи, ембріологи, генетики, фахівці в області ультразвукової та пренатальної діагностики - успішно вирішують медичні завдання кожного пацієнта. Більш того, кожен співробітник клініки робить все можливе, щоб відвідувачі почували себе не просто пацієнтами, а скоріше бажаними гостями в затишному будинку. Персональний підхід, турбота про пацієнта - головні цінності всієї групи компаній «Мать и дитя» і іркутського центру зокрема.

Клініка має в своєму розпорядженні найпотужнішої діагностичну базу: лабораторні, ультразвукові, унікальні генетичні дослідження - оснащення центру та компетенція лікарів дозволяють проводити більшість досліджень, існуючих у міжнародній медичній діагностичної практиці.

Турбота про здоров'я жінки на кожному етапі її життя - при плануванні вагітності, для досягнення вагітності і під час неї, після пологів, а також в «елегантному віці» - наша робота. Ми також переконані, що вміння підтримати, посмішка і теплі слова важливі так само, як і різні методи лікування. Клініка «Мать и дитя» Іркутськ - тут народжується щасливе майбутнє!

Види медичної допомоги

При наданні первинної, в тому числі долікарської, лікарської та спеціалізованої, медико-санітарної допомоги організовуються і виконуються наступні роботи (послуги):

При наданні первинної долікарської медико - санітарної допомоги в амбулаторних умовах по:

 • Акушерському справі,
 • Операційному справі,
 • Анестезіології та реаніматології,
 • Сестринської справи;

При наданні первинної лікарської медико-санітарної допомоги в амбулаторних умовах по:

При наданні первинної спеціалізованої медико-санітарної допомоги в амбулаторних умовах по:

 • Акушерства і гінекології (за винятком використання допоміжних репродуктивних технологій),
 • Паркану,
 • Кріоконсервації та зберігання статевих клітин і тканин репродуктивних органів, клінічної лабораторної діагностики,
 • Акушерства і гінекології (використання допоміжних репродуктивних технологій),
 • Організації охорони здоров'я і громадського здоров'я,
 • Анестезіології та реаніматології, транспортуванні статевих клітин і (або) тканин репродуктивних органів, ультразвукової діагностики,
 • Ендокринології,
 • Ендоскопії,
 • Епідеміології;

При наданні первинної спеціалізованої медико-санітарної допомоги в умовах денного стаціонару по:

 • Акушерства і гінекології (за винятком використання допоміжних репродуктивних технологій),
 • Акушерства і гінекології (використання допоміжних репродуктивних технологій),
 • Анестезіології та реаніматології,
 • Організації охорони здоров'я і громадського здоров'я, ультразвукової діагностики, ендокринології, ендоскопії.

При наданні спеціалізованої, в тому числі високотехнологічної, медичної допомоги організовуються і виконуються наступні роботи (послуги):

При наданні спеціалізованої медичної допомоги в умовах денного стаціонару по:

 • Акушерському справі,
 • Акушерства і гінекології (за винятком використання допоміжних репродуктивних технологій),
 • Акушерства і гінекології (використання допоміжних репродуктивних технологій);

При наданні високотехнологічної медичної допомоги в умовах денного стаціонару по:

 • Акушерства і гінекології (використання допоміжних репродуктивних технологій),
 • Акушерства і гінекології (за винятком використання допоміжних репродуктивних технологій).

При проведенні медичних оглядів, медичних оглядів і медичних експертиз організовуються і виконуються наступні роботи (послуги):

При проведенні медичних експертиз по:

 • Експертизі тимчасової непрацездатності,
 • Експертизи якості медичної допомоги.
Ротару :В 70 лет выгляжу на 45 благодаря простой методике...

Почему все аптеки молчат? Грибок ногтя боится как огня дешевого...

Алкоголику вместо кодирования подсыпьте незаметно 3-4 капли обычной…

Соломія Вітвіцька: живіт втягнувся за добу, вийшло 22 кг жиру! Їла це ...

Заросли папиллом на шее и в подмышках - признак наличия у вас...